Wolfs b.v. Multamat ZB Dacamox® 10G ZLM-ertjes dienen bij opgave kontant betaald te worden BESTEMMINGS PLANNEN WOLFS UIENPLANTER Schering Nederland B.V. Agro Divisie Postbus 79 5280 AB Boxtel Tel.: 04116-74925 STAALBOUW "WEMOLIN" HEIKANT KORTE LEVERTIJDEN EN CONCURRERENDE PRIJZEN Zaadontsmettingsmiddel tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Goedkoop en effektief. 10 gram per pak bietenzaad. Microgranulaat tegen bodeminsekten, o.a. bietekever. Tevens tegen zuigende insekten, zoals bladluis: hierdoor wordt vergelingsziekte voorkomen. Uniforme korrelgrootte, klontert niet, breed werkingsspektrum en geeft optimale werking, ook onder droge omstandigheden. 6-10 kg per ha. (Speciale folder met afsteltabellen, alsmede afstelzakjes zijn op aanvraag verkrijgbaar.) Bergen op Zoom Vanaf 5 januari liggen gedurende een maand ter inzage het goedgekeurde vastgestelde bestemmingsplan "Westelijk Stadsdeel" en de intrekking van het bestemmings plan "Omgeving oude binnenhaven" met ingang van de dag waarop het bestemmingsplan "Westelijk Stadsdeel" onherroe pelijk is goedgekeurd voor zover het gronden heeft binnen dit bestemmingsplan. Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. alsmede zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen beroep instellen bij de Kroon. Middenschouwen Vanaf 8 januari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Elkerzeescheweg - Carlstraat". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen bezwaren indienen bij G.S. Ook ligt ge durende bovengenoemde termijn ter inzage de gedeeltelijk ge wijzigd vastgestelde le herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Vlissingen Vanaf 5 januari ligt gedurende een maand ter inzage de vastgestelde le planverandering van het bestemmingsplan "Buitenhaven". Zij die tijdig bezwaren öebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen bezwaren indienen bij G.S. Breda Vanaf 8 januari ligt gedurende een maand ter inzage de gewijzigd vastgestelde "partiële herziening 1978/1" van de be bouwingsverordening Ginnekenstraat-Oude Vest e.o. Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Eindhoven Vanaf 9 januari'ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp tot besluit van wijziging van de voorschriften van het bestemmingsplan "De Bergen A". Bezwaren kunnen wor den ingediend bij de gemeenteraad. Oudenbosch Vanaf 8 januari liggen gedurende een maand ter inzage een gedeeltelijke herziening van de voorschriften van het bestemmingsplan "Velletri" en een gedeeltelijke herziening van de voorschriften van het bestemmingsplan "Kom Oudenbosch Noord". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeente raad. Rosmalen Vanaf 8 januari liggen gedurende een maand ter inzage het ontwerp van het bestemmingsplan "Bedrijven 1978" en het ontwerp-bestemmingsplan "Sportterrein Maliskamp, le herziening". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de ge meenteraad. Vlissingen Vanaf 9 januari ligt gedurende veertien dagen ter inzage het ontwerp tot vaststelling.van de le planverandering van het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Middenschouwen Vanaf 11 januari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Elle- meet" gedeelte "Schelpweg-Kuijerdamseweg". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Breda Vanaf 11 januari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Kievitsloop-Gageldonk Midden I" en "Kievitsloop-Gageldonk Noord II". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Middenschouwen Vanaf 12 januari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Scharendijke, ge deelte Ingridstraat" en "Putmeet II". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Roosendaal en Nispen Vanaf 12 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan tot herziening van hét bestemmingsplan "Veemarkt". Bezwaren kunnen wor den ingediend bij de gemeenteraad. Aarle Rixtel Vanaf 12 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Buitengebied". Bezwa ren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Boxtel Vanaf 15 januari ligtt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Industrieterrein I (1976)". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de ge meenteraad alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Deurne Vanaf 12 januari liggen gedurende een maand ter inzage de goedgekeurde bestemmingsplannen "De Koolhof, herzie ning IV: Eendracht" en "De Leemskuilen, herziening I: Vlier- denseweg". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Ook ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inzage het ont werp-bestemmingsplan "Helmondseweg-Helmondsingel, her ziening I: kinderboerderij huize Het Rijtven". Bezwaren kun nen worden ingediend bij de gemeenteraad. Hoeven Vanaf 12 januari ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "Volkssterre- wacht". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de ge meenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Oosterhout Vanaf 15 januari liggen gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Par tiële herziening Oosterheide 1978-1" en het goedgekeurde be stemmingsplan "Partiële herziening hoofdzakenplan 1978-1". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de ge meenteraad als bij G.S., alsmede zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke goedkeuring van het bestemmingsplan "Partiële herziening Oosterheide 1978-1" kunnen beroep in stellen bij de Kroon. - uniek doseersysteem d.m.v. terugdraai ende borstels en traploos regelbare toe voerbanden - hydraulische diepteregeling - door 4-wielige uitvoering een konstante plantdiepte - afzonderlijke verstelbare schijfjes achter iedere zaaivoet - door precisie doseersysteem een meer gelijkmatige verdeling in de grond en daardoor een hogere opbrengst per ha HAVENKADE 9, MIDDENMEER, tel. 02270 - 1603. TEL. 01140-2675 Uw adres voor: LANDBOUWSCHUREN VEESTALLEN KOELCELLEN INDUSTRIEHALLEN enz. Bescherm uw bieten tegen insekten Dacamox®10G: internationaal geregistreerd handelsmerk van Diamond Shamrock Corporation, Cleveland Ohio, U.S.A. 18

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1979 | | pagina 18