SPRAYFO "SPRAYFO VOLDOET UITSTEKEND" BESTEMMIIMGS PLANNEN Nederland drinkt meer melk Verkrijgbaar bij uw coöperatie In Zeeuws-Vlaanderen, een gebied waar overwegend akkerbouw uitgeoefend wordt, houdt de heer C. N. den Hamer, Rijksweg W. 36, Schoondijke, zich naast akkerbouw ook met veeteelt bezig. ,,Goed zaad en pootgoed is op ons bedrijf erg belangrijk en zo zien wij ook de opfok van de kalveren. Reeds 17 jaar gebruiken wij Sprayfo", vertelt de heer Den Hamer, ,,en dit produkt van onze Coöperatieve Aankoop Vereniging voldoet uitstekend. Sprayfo laat zich er gemakkelijk oplossen en de kalveren groeien uit tot uitstekende produktie-dieren". Sprayfo, de meest gebruikte kalvermelk in Neder land, wordt vervaardigd door de Centrale Veevoeder fabriek "Sloten", tevens fabrikante van: Spraymes, Lam-O-Spray, Big-O-Spray en Filly-Spray. PT. Centrale Veevoederfabriek Tel. 05100-92911 Sloten' Sas van Gent. Vanaf 15 december ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp tot wijziging van het bestemmingsplan "Laureijne". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de ge meenteraad. Terneuzen. Vanaf 14 december ligt gedurende een maand ter inzage de gedeeltelijk goedgekeurde le partiële herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., als mede zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen de wijziging die bij de vaststelling in het ontwerp zijn aangebracht en zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthoudingen van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Halsteren. Vanaf 18 december ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Rode Schouw 1972 - aanvulling 1975". Zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Bakel en Milheeze. Vanaf 15 december ligt gedurende een maand ter inzage het goedgekeurde bestemmingsplan "Kleine Woonvorm Bakel." Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Tholen. Vanaf 15 december ligt gedurende een maand ter inza ge het ontwerp bestemmingsplan "Bedrijfsterrein" (St. Maar tensdijk). Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad. Tilburg. Vanaf 15 december ligt gedurende een maand ter in zage het vastgestelde bestemmingsplan "Zuidelijke Randweg Dongen." Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Woudrichem. Vanaf 18 december ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan tot herziening van het bestemmingsplan "Wollencamp en den Bogaerd." Bij de vast stelling van het plan is afgeweken van het ontwerp dat ter inzage heeft gelegen. Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. De totale gekochte hoeveelheid melk en melkprodukten lag in de 12 weken eindigende 9 september 1978 volgens het N.l.A.M. huishoudpanel 2% hoger dan in de overeenkomstige periode van 1977. Binnen het totale pakket geven de aankopen van konsumptie- melk een stijging te zien van 1% en die van konsumptiemelk- produkten met 5%. Van de totale hoeveelheid verpakte konsumptiemelk is het aandeel van de volle melk thans beneden de 50% gekomen, in het westen overtreffen de aankopen van halfvolle melk thans reeds die van volle melk. Het aandeel van de gesteriliseerde melk neemt nog steeds toe ten koste van de gepasteuriseerde melk. In het bijzonder de huisvrouwen uit de jongste en uit de hoogste leeftijdsklassen vertonen voor wat betreft hun huishoudelijke aankopen inte resse in gesteriliseerde melk. De gekochte hoeveelheden magere yoghurt nemen in alle leef tijdsklassen toe en maken in de hoogste leeftijdsklassen reeds 60% van alle yoghurtaankopen uit. De vraag naar dessertprodukten in portieverpakking blijft mo notoon groeien, dit gaat echter ten koste van de gezinsverpak king (Z2 Titer of groter). C. N. den Hamer, Schoondijke Bij de foto van rechts naar links: Leef Kg. Aantal Ei- Inge Naam: Geboren: tijd: melk: Vet: dagen: wit: schreven: Nelly 20-12-68 7.1 6984 4.11 283 3,24 KS; 85 pnt. Wopkje 123 19-10-73 2.2 4147 3.92 322 3,49 Boukje 32 8- 4-74 2.9 6362 3.92 356 3,56 Margo 16-11-72 2.3 5792 3.73 350 3,11 S; 83 pnt. Zerga 30-11-73 2.3 4034 3.82 278 3,26 S; 82 pnt. ,0. 18

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1978 | | pagina 18