De LELYTERRA HEIDEMIJ NEDERLAND B.V Subsidie op grondverbetering fippplp irj LELYl INDUSTRIES NV H.H. LANDBOUWERS wintertarwe voor een ideaal zaaibed: niet te fijn... niet te grof... juist zoals u wenst! BESTEMMINGS PLANNEN De overheid stelt gelden beschikbaar voor profielverbetering en detailontwatering. De subsidie bedraagt 25%. Het totaal beschikbare krediet is beperkt. De aanvragen worden door de overheid in volgorde van binnenkomst behandeld en kunnen vanaf 2 oktober a.s. worden ingediend. Wij verzorgen gaarne Uw aanvrage door het opstellen van een plan met begroting van kosten. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot: Vogelzangseweg 100 - 4461 VN GOES Tel. 01100-27410 Julianalaan 105 - 4819 AC BREDA Tel. 076-147250 Naar alle waarschijnlijkheid zal de regering wederom subsidie verstrekken op grondverbetering. Deze subsidie is gericht op het verminderen van de droogtegevoeligheid van landbouwgronden door grondverbetering. Wij willen U graag wijzen op de mogelijkheden van grondverbetering die wij voor U kunnen verzorgen door middel van drainage en mengfrezen. Indien U belangstelling heeft verzoeken wij U zo spoedig mogelijk contact met ons op te nemen zodat wij uw subsidieaanvraag kunnen verzorgen. B. V. DRAINAGE- EN MENGFREESBEDRUF SCA LD/S Monsterweg 41 - 4454 AA BORSSELE - Tel. 01105-1555 winterhard sterk tegen gele roest grove korrel wintertarwe sterk en stevig voetziekte resistent schotresi stent Eindhoven Vanaf 21 september ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Jagershoef 1978". Be zwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Ook ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Koudenhoven". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen be zwaren indienen bij G.S. Rucphen Vanaf 19 september ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Rozenstraat". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Oss Vanaf 20 augustus ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp van de 10e partiële wijziging van het bestemmingsplan "Zuid". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeente raad. Oudenbosch Vanaf 20 september ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp tot herziening van het bestemmingsplan "Velletri". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeen teraad. Terneuzen Vanaf 21 september ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Poonhaven". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Vught Vanaf 22 september ligt gedurende een maand ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Vijverhof'. Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de ge meenteraad als bij CT.S., alsmede zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Brouwershaven Vanaf 21 september ligt gedurende een maand ter inzage het bouwplan voor het bouwen van een woning op het perceel aan de Hanenweg te Noordgouwe. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het bestaande bestemmingsplan "Schuddebeurs". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Deurne Vanaf 26 september ligt gedurende een maand ter in zage het ontwerp-bestemmingsplan "Schutsboom-de Romein, herziening IV: Helmondseweg". Bezwaren kunnen worden in gediend bij de gemeenteraad. Veghel Vanaf 25 september ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Sportpark". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad kunnen be zwaren indienen bij G.S. Ook ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inzage het ged. goedgekeurde bestemmingsplan "Industrie- en Dienstenpark De Dubbelen". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., alsmede zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen, alsook zij die bezwaren hebben tegen de gedeelte lijke onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Helmond Vanaf 25 september liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "le herziening City Noord-West", "2e herziening City Noord-West", omgeving Rooseindsestraat", "Wevestraat Noord-West" en "Hoek Blin- dersestraat-Lithoijenseweg". Bezwaren kunnen worden inge diend bij de gemeenteraad. De unieke constructie van de Lelyterra is de grondslag voor een perfekte grondbewerking. Het geniale in deze constructie is, dat de "ronddraaiende" elementen de droge grond in de bovenlaag houden. Het juist combineren van beschikbaar trekkervermogen, werksnelheid en variabel toerental maakt verkruimeling naar eigen inzicht mogelijk. Het resultaat is een perfekt zaai- of pootbed in één werkgang! f POSTBUS 26 3155 ZG MAASLAND TEL.01899-12644 Zorg voor een goede rassenspreiding. Zaai minstens twee rassen per bedrijf. 14

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1978 | | pagina 14