medewerker agrarische dienst SUIKER UNIE In de bieteteelt geen plaats voor mededingers Onkruiden worden uitgeschakeld met Bladotyl. Een absolute topper. Fa. A. J. Nieuwenhuizen Shell Chemie 6 PLUSPUNTEN VOOR MERPELAN AZ Veilig voor bieten. Brede werking. Lange werkingsduur. Weinig afhankelijk van de weersomstandigheden. Op vele grondsoorten te gebruiken. Bedrijfszeker. TE KOOP: Alle soorten KIPPENMEST franco boerderij geleverd Vraag vrijblijvend inlichtin- gen bij: BAYER NEDERLAND B.V. ARNHEM Openbare verkoping landbouwgronden te Philippine Suiker Unie is in Nederland de grootste produ cent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieel gebruik. Belangrijke produkten zijn voorts: pulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alkohol) en schuimaarde (kalkmeststof). Het per- soneelbestand bedraagt ca. 2.000 personen, in de campagne aangevuld tot 3.000. Voor het gebied Schouwen Duiveland en Goeree Overflakkee vragen wij een wiens hoofdtaak zal zijn het mede onderhouden van de kontakten tussen Suiker Unie en haar leden kontraktanten. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: en Bladotyl. Nieuw! Speciaal ontwikkeld tegen ereprijs, kleefkruid, muur, kamille. Maar ook tegen veelknopigen, straatgras en vele, vele anderen. Bladotyl. Nieuw! Voor de vroege voorjaarstoepassing in tarwe en gerst. De beste aanvulling op de najaarsbestrijding van herfstkiemers. Dankzij kontakt- werking en bodemopname is een schone stoppel gegarandeerd. Shell Nederland Chemie B.V. Postbus 187, Den Haag. begeleiding van bietenteelt, acquisitie financiële vraagstukken inzake bieten plaatsing c.q. inname van aandelen begeleiding van bietenontvangst (afhaaldienst e.d.) distributie bietenzaad en schuimaarde administratieve werkzaamheden t.b.v. de agra rische dienst. Voor deze gevarieerde funktie vragen wij een zelfstandig medewerker die beschikt over kon- taktuele, organisatorische en kommerciële kapa- citeiten op H.L.S.-niveau. Leeftijd: circa 25 - 35 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht een eigenhan dig geschreven sollicitatie te richten aan Suiker Unie, chef Personeelzaken, Noordzeedijk 113, Stampersgat. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. Fabrieken te Dinteloord, Groningen, Putters- hoek, Roosendaal, Sas van Gent, Zevenbergen. S MERPELAN AZ Kruisstraat 16, ALMKERK tel. 01834-1267 divisie Agro Chemie Postbus 105 Tel. 085-629014 MERPELAN AZ Mr' A. van Stee en Mr. J. Everaert, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10, zijn voornemens om vrijdag 31 maart a.s. des namiddags om 14.00 uur in Hotel de Zwaan te Philippine, Havenstraat 2, ten verzoeke van hun principalen in het openbaar te ver kopen: a/ een perceel bouwland, gelegen onder Sas van Gent in de Groote Sint Albertpolder, kadastraal bekend als gemeente Sas van Gent, sectie B, nummer 925, groot 4 hectare 71 are 60 centiare; b/ een perceel weiland, gelegen in de Sint Pieterspol- der onder Sas van Gent, kadastraal bekend als gemeente Sas van Gent, sectie A, nummer 396 groot 1 hectare 69 are 25 centiare, het perceel onder a genoemd kan worden aanvaard na roven oogst 1978; het perceel onder b genoemd kan direkt worden aan vaard in gebruik en genot. Zakelijke lasten zijn voor rekening van de koper vanaf 1 januari 1978. Koopsom te voldoen binnen 30 dagen na gunning. Kosten te voldoen binnen 8 dagen na gunning. Nadere inlichtingen ten kantore van bovengenoemde notarissen tel. 01155-17977 toestel 17. 20

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1978 | | pagina 20