WEER OF GEEN WEER RO-NEET doet het altijd BASF Patoran tegen onkruiden in alle aardappelrassen. Drukkerij Vink b.v. Postbus 16 - Axel U kunt (ver)bouwen op Patoran Uw advertentie opdrachten vöor het 3Cz.l.m. Land- en Tuinbouwblad dient U te sturen naar: Bladel en Netersel Vanaf 1 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp- raadsbesluit tot vaststelling van de grens van de bebouwde kom ingevolge de boswet. Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Fijnaart en Heijningen Vanaf 28 februari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp- bestemmingsplan "Oost II". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Gilze en Rijen Vanaf 1 maart 1978 ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Industrieterrein De Haansberg". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Veldhoven Vanaf 1 maart liggen gedurende een maand ter in zage de ontwerp- bestemmingsplannen "Buitengebied 1973. herziening X". "Zeelst Noord, herziening III" en "De Berkt, herziening I". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de ge meenteraad. Breda Vanaf 6 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Kievitsloop Gageldonk 1977, (gedeelte Zuid I)". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kunnen bezwaren indie nen bij G.S. Deurne Vanaf 8 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Meistraat-Vinkebroek" (Neer kant). Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeente raad. Middenschouwen Vanaf 13 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Putmeet II". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Veghel Vanaf 6 maart ligt gedurende een maand ter inzage het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan "De Laarbunders". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzigingen kun nen bezwaren indienen bij G.S. Kapelle Vanaf 1 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp bestemmingsplan "Eliwerve". Bezwaren kunnen wor den ingediend bij de gemeenteraad. Axel Vanaf 3 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Noordpolder". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, zowel als bij G.S., alsmede zij die bezwaren hebben tegen de onthouding van goedkeuring door G.S., kunnen beroep instellen bij de Kroon. Geldrop Vanaf 2 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Woonwagencentrum Urkho- venseweg". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., alsmede zij die bezwaren hebben tegen de onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Hulst Vanaf 2 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Hogeweg". Zij die bezwaren hebben tegen de onthouding van goedkeuring door G.S. kun nen beroep instellen bij de Kroon. Klundert Vanaf 2 maart ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Blauwe Hoef 1977". Zij die be zwaren hebben tegen de gedeeltelijke onthouding door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Tilburg Vanaf 2 maart liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen a. Herziening "Reeshof-Vos- senberg" b. Kastofa. Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Veldhoven Vanaf 3 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Kempenbaan-Oost". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Oosterhout Vanaf 6 maart liggen gedurende een maand ter inzage de vastgestelde bestemmingsplannen "Partiële herzie ning Schapendries e.o. 1977-1". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., kunnen be roep instellen bij de Kroon. Tholen Vanaf 3 maart ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Gedempte haven". Bezwaren kun nen worden ingediend bij de gemeenteraad. Wissenkerke Vanaf 6 maart liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp- bestemmingsplannen "Kamperland II" en de 2e herziening van "Buitengebied". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Ook ligt gedurende bovenge noemde termijn ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Landelijke bebouwingskoncentraties". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., kun nen beroep instellen bij de Kroon. Gedurende bovengenoemde termijn ligt ook ter inzage het gedeeltelijk goedgekeurde be stemmingsplan "Geersdijk-Oost II". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., als mede zij die bezwaren hebben tegen de gedeeltelijke goedkeu ring door G.S., kunnen beroep instellen bij de Kroon. Veel kunt u voor uw bieten kopen: goed zaad, kunst mest, bestrijdingsmiddelen, maar niet te koop is het weer! U kunt wel het risico van ongeschikte weersomstan digheden verminderen, door de eerste onkruidbestrij- ding uit te voeren met een middel, dat zich van het weer weinig aantrekt: RO-NEET, omdat RO-NEET werkt bij ieder weer! RO-NEET is een selektief onkruidbestrij dingsmiddel in suiker- en voederbieten. Het bevat cycloaat (720 gram/liter). Dosering: 3'/25 ltr/ha, afhankelijk van de grondsoort. PO-NEET wordt toegepast vóór het zaaien en direkt na het spuiten 35 cm ingewerkt. Mengen en gelijktijdig inwerken van RO-NEET en PYRAMIN® is mogelijk; vooral in een droog voorjaar mag van deze combinatie een beter resultaat worden verwacht dan na afzonderlijke toepassing. RO-NEET bestrijdt alle grasachtige on kruiden zoals duist, straatgras, wilde haver en windhalm en een groot aantal breedbladige onkruiden zoals muur, ganzevoetachtigen, duivekervel, paarse dovenetel, hoenderbeet, kleine brand netel, guichelheil en ereprijs. Ook de vroege kiemers van hanepoot, zwarte nachtschade en kleefkruid worden goed bestreden. Tenslotte maakt RO-NEET de resterende onkruiden extra gevoelig voor latere be spuitingen met andere middelen. ©Pyramin is het gedeponeerd handelsmerk van BASF. ©RO-NEET is het gedeponeerd handelsmerk van Stauffer Chemicals Company. Vraag nadere inlichtingen bij Uw leverancier of bij Postbus 209 4870 AE Etten-Leur fel. 01608-13351 Graag zenden wij U op verzoek een folder met uitgebreidere inlichtingen. ged handelsmerk van BASF Bel of schrijf; BASF Nederland B.V., Afd. Lanbouw, Tel.: 085-71 71 71, Postbus 1019, 6801 MC Arnhem. DNOC voor een vlotte aanvangswerking. Een combinatie met vlotte werking en goede werkingsduur. Patoran geeft een lange nawerking. Als reeds gekiemde on kruiden aanwezig zijn zorgt toevoeging van DNBP in clie of van

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1978 | | pagina 19