Wij ontvingen: GRASZAADTEELT VOOR CEBECO-HANDELSRAAD DELFT Veldbeemdgras RASENGOLD Roodz wenkgras ODRA Roodzwenkgras BESTEMMINGS PLANNEN Informatie over onze teeltvoorwaarden kunt u krijgen bij: f5 CEBECO-HANDELSRAAD Eindhoven. Vanaf 2 januari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Zeelsterstraat A" en "Geestenberg B". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. 's Hertogenbosch Vanaf 3 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "De Vutter". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Rosmalen Vanaf 2 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Sparrenburg I, le herziening". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Geldrop Vanaf 5 januari liggen gedurende een maand ter inzage de ontwerp-bestemmingsplannen "Centrum West" en "grens Mierlo". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeente raad. Reimerswaal Vanaf 5 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Yerseke, Sportvelden komplex Hogeweg". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Tilburg Vanaf 5 januari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Het Laar III". Zij die tijdig be zwaren hebben ingediend bij de gemeenteraad, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het ontwerp aangebrachte wijzi gingen kunnen bezwaren indienen bij G.S. Deurne Vanaf 9 januari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Kruisvennerweg". Zij. die be zwaren hebben tegen de onthouding van goedkeuring door G.S. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Gemert Vanaf 6 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "Elsendorpdeelplan 1". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Helmond Vanaf 6 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp-bestemmingsplan "le herziening De Bus II". Be zwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Oosterhout Vanaf 9 januari liggen gedurende een maand ter inzage de vastgestelde bestemmingsplannen: "Partiële herzie ning Komplan 1965". "Partiële herziening Den Hout Zuid 1972" en "Partiële herziening Arendstraat e.o. 1971". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S.. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Veghel Vanaf 9 januari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "de Busselbunders". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend zowel bij de gemeenteraad als bij G.S.. kunnen beroep instellen bij de Kroon. Breda Vanaf 9 januari ligt gedurende een maand ter inzage het vastgestelde bestemmingsplan "Partiële herziening 1975/2 Heusdenhout". Zij die tijdig bezwaren hebben ingediend, zowel bij de gemeenteraad als bij G.S., alsmede zij, die tijdig bezwaren hebben ingediend bij G.S. tegen wijzigingen welke bij vaststel ling in het ontwerp zijn aangebracht kunnen beroep instellen bij de Kroon. Klundert Vanaf 9 januari ligt gedurende een maand ter inzage het ontwerp van de 2e herziening van het bestemmingsplan "Molenvliet 1975". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Oss Vanaf 9 januari ligt gedurende een maand ter inzage het oi.twerp-bestemmingsplan "Amstelhoef". Bezwaren kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad. Ook dit jaar ontving de redaktie rond de jaarwisseling weer diverse kalenders en zakagenda's. Onze dank hiervoor aan de toezenders. Nederlandse Middenstands Bank n.v. - Een zeer fraai uitge voerde maandkalender die uitgegeven werd ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van de bank. Op ieder blad is een kunst zinnig versierd voorwerp afgebeeld, waar de feestelijkheid van afstraalt. Assurantie Mij. "De Zeven Provinciën" - Een maandkalender op een schild waarop het schip "De zeven provinciën" in kleur is afgebeeld. Cehave Veghel - Een maandkalender met als onderwerp "De boer en de natuur". Op iedere bladzijde zijn kleurenfoto's af gebeeld van de zgn. veldflora. Janssen en Fritsen b.v. - De traditionele driemaandskalender met kleurenafbeeldingen uit "De schatkamers van de schilder kunst". Aan het eind van het jaar blijft er een fraai boekje over. Coöp. Verzekeringsfonds - Een tweemaandskalender met ty pisch Hollandse kleurenfoto's. Inst. v. Landbouwcoöp. in Gelderland en Overijssel - Een maandkalender met mooie kleurenfoto's van diverse landen in de wereld. Unie van Kunstmestfabrieken b.v. - Een unieke kalender annex platenboek met als titel "In de voetsporen van Ph. G.J. van Gulpen". Philippus Wilhelmus van Gulpen was een heelmeester die van 1972 t/m 1862 leefde in Maastricht. Zijn vrije tijd bracht hij door met tekenen en schilderen en zo heeft hij ook een "Kroniek van Maastricht" samengesteld. Dat hij meer was dan zomaar een zondagsschilder bewijzen de bijzonder fraai in kleur uitgevoer de tekeningen op deze wel zeer bijzondere kalender. Tevens zond de Unie van Kunstmestfabrieken ons een praktische zeer fraai uitziende bureaulegger. Agriben Nederland b.v. - Een handige zakagenda met achterin het produktenboekje van Agriben Nederland. Veepro-Holland - De fraaie tweemaandskalender van de Veepro laat op mooie kleurenfoto's kampioensvee zien. Royal Sluis-Enkhuizen - Een poster waarop de jaarkalender is afgedrukt. Tevens fraaie kleurenfoto's van diverse tuinbouw- produkten waarvan het zaad bij de firma Sluis verkrijgbaar is. C. Meijer B.V Kruiningen - Een tweemaandskalender met zwart/wit foto's van het bedrijf. Uitgeverij en Handelsmij. Vuga b.v. Een overzichtelijke maand kalender met ruimte om notities te maken. Drukkerij Fa. H. de Lange te Goes - Een handige weekkalender met ruimte om flink wat notities te maken. Auto risiko te Arnhem - Een wandlap waarop de jaarkalender is afgedrukt. Tevens zijn in kleur diverse "old-timers" afgebeeld. Rabobank Goes - "Nederland in de open lucht" is de titel yan de fraai uitgevoerde maandkalender van de Rabobank. Zoals de titel al doet vermoeden, zijn de kleurenfoto's gemaakt in het openluchtmuseum te Arnhem. Hollandse Wegenbouw Zanen b.v. - Een fraaie maandkalender met mooie kleurenfoto's van diverse plaatsen in Nederland. Suetens Stalen Tribune-verhuur b.v. - Een praktische poster waarop de jaarkalender is afgedrukt. Hendrix voeders - Een tweemaandskalender met mooie kleu renfoto's, genomen in diverse provincies van Nederland en België. U.T.D. mengvoeder - Een fraaie tweemaandskalender met kleu renfoto's van verschillende dieren en boerderijen. Cebeco Zuidwest - Een mooi uitgevoerde maandkalender met fraaie tekeningen van de klederdrachten van Zuid-West Neder land. Ford Nederland n.v. afd. traktoren - Een zeer fraai uitgevoerde maandkalender met zwart-wit tekeningen van dieren. Bayer Nederland b.v. - Een erg handige bureau agenda met op elke bladzijde kleurenfoto's van bloemen met hun beschrijving. Door de gunstige marktontwikkeling van onze graszaden, kunnen wij de teelt uitbreiden van: (Sinds 1972 het meest verkochte veldbeemdgras in Europa). Deze grassen kunnen komend voorjaar onder dekvrucht worden gezaaid. Afd. Zaaigoed en Pootgoed Blaak 31, Rotterdam. Tel. 010-142211, toestel 438 18

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1978 | | pagina 18