Het bouwen van een trekker-kampioen is als het telen van kwaliteits aardappelen. onna Fiat trekkers. De kwaliteit is ingebouwd. FïatTrattori Leonard Lang B.V. - Europaweg 212 - 7336 AR Apeldoorn - Tel.: 055 - 773535 Of het produkt nu aardappelen betreft of de trekker die meehelpt bij het poten, kwaliteit is een zaak waarbij niets aan het toeval wordt overgelaten. Daarom ontwikkelde Fiat het Kwaliteits-Programma, het strengste fabricage-controlesy steem dat ooit voor landbouwtrekkers werd uitgedacht Fiat besteedt momenteel zelfs meer man-uren aan kwaliteitscontrole dan aan het bouwen van trekkers zelf. Maar liefst 205 kwaliteitscontro leurs hebben een volledige dagtaak aan het nauwgezet inspecteren van ieder onderdeel, ieder werktuig en iedere complete machine. Elke individuele werknemer in de schillende kwaliteitscontroles uitgevoerd. Wat betekent dat voor u? Dat houdt in dat u een motor en een versnellings bak krijgt die u daadwerkelijk de kracht en het vermogen bieden dat u beloofd werd. Een hydraulisch systeem dat, met ieder aangesloten werktuig, perfect functioneert. Lakwerk dat er goed uitziet en dat er ook goed uit blijft zien. Het Fiat Kwaliteits-Programma. Ontworpen om u de beste trekker te kunnen leveren die er te koop is. fabriek besteedt een groot deel van zijn tijd aan een nauwgezette controle bij iedere stap in het produktieproces. Voordat een Fiat trekker de fabriek verlaat worden er in totaal 524 ver-

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1977 | | pagina 24