jOT 3 troeven van ff Cebeco-Handelsraad bij de aardappel verwerking ZLM Wat te doen als zo*n handel je In de opslag kapot dreigt te gaan? Huilen met de pet op? ADVERTEREN IS BEKEND BLIJVEN UW BESTE VERKOOPARGUMENT IS ADVERTEREN IN DE Pachtersregistratie voor de de stemming over de ruilverkaveling Willemstad CEBECO-HANDELSRAAD Tolsma Techniek b.v 16 Machines die een ideale combinatie vormen, ook met een Cebeco trans porteur en een borstel apparaat. U kunt ze trouwens ook afzonderlijk in uw reeds bestaande lijn inpassen. Dus stuk voor stuk machines waar u alle kanten mee op kunt. 2. Lanaco sorteer- machine. Leverbaar in verschillende typen met capaciteiten van 2,5-10 ton. Gewild om de geruisloze werking. 3. Cebeco vulautomaat. Een nieuw apparaat voor het opzakken van aardappelen (en andere produkten) onafhankelijk van de capaciteit van de sorteermachine. Uitvoerige folders liggen voor U klaar. Eén telefoontje of briefkaart is voldoende om ze toegestuurd te krijgen, met 't oog op uw toekomst RUILVERKAV EL.1NGSWET 1954 Openbare kennisgeving ingevolge artikel 34 b lid 2. De secretaris van de cultuurtechnische Commissie maakt het volgende bekend: Pachters die wensen deel te nemen aan de stemming over de ruilverkaveling Willemstad kunnen binnen 30 dagen na 30 september 1976 dus tot en met 30 oktober 1976 een VERZOEK TOT REGISTRAl IE indienen bij de secretaris van de Centrale Cultuur technische Commissie p/a: Directeur van het Kadaster en de openbare registers in de provincie Noord-Brabant. Markendaalseweg 44 te Breda. Inzending van de pachtovereenkomst geldt als een verzoek tot registratie. Het ruilverkavelingsblok in voorbereiding, waarvoor de pachtersregistratie zal plaatsvinden, omvat het volgende gebied: de gemeente Willemstad met uitzondering van de woonkernen Willemstad en Helwijk- alsmede een gebied bij de Volkeraksluizen: de gemeente Fijnaart. met uitzondering van de woonkernen Eijnaart en Heijningen en het industrieterrein Dintelmond:. de gemeente Standdaarbuiten met uitzondering van de woonkernen Standdaarbuiten en -Noordhoek: ge deelten van de gemeente Klundert ten Westen van de lonsedijk en tussen de Keenehaven en de Nieuwlandse dijk: voorts kleine gedeelten ten Noor den van de rivier de Mark van de gemeenten Hoeven. Oudenbosch en Oud en Nieuw-Gastel. kaarten waarop de begrenzing nauwkeurig is aange geven en welke voorzien zijn van de kadastrale ken merken liggen vanaf heden ter inzage op de navol gende adressen: de gemeentehuizen te Willemstad Eijnaart Standdaarbuiten Klundert Hoeven Oudenbosch Oud en Nieuw-Gastel. Mondelinge inlichtingen met betrekking tot deze re gistratie kunnen worden verkregen op dinsdag 5 ok tober en donderdag 21 oktober 1976 van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur op het kan toor van het waterschap De Striene. Appelaarseweg nr. 14 te Eijnaart. Ingevolge artikel 34a lid 3 komt voor registratie slechts in aanmerking de pachter: a. van onroerende goederen, gelegen binnen de be - grenzing van het blok, zoals aangegeven op de boven genoemde kaarten: b. wiens schriftelijke pachtovereenkomst, welke zo nodig de goedkeuring van de Grondkamer heeft ver kregen. geldt voor tenminste de wettelijke duur dan wel is aangegaan voor een kortere duur. doch nadien voor zes jaar is verlengd. Indien de pachter niet aan de bovengenoemde voor waarden voldoet, wordt hem medegedeeld dat hij niet in aanmerking komt voor registratie. Voldoet de pachter wel aan de genoemde voorwaar den. dan beschrijft de secretaris van de Centrale Cul tuurtechnische Commissie de kadastrale kenmerken en de grootte van het gepachte en vermeldt de op pervlakte. waarvoor de pachter stemgerechtigd is. Per aangetekende brief worden bekende partijen bij de pachtovereenkomst in kennis gesteld van het ver zoek tot registratie, onder vermelding van de kada strale kenmerken, de grootte van het gepachtte als mede van de oppervlakte waarvoor de pachter stemgerechtigd is. Hierbij wordt vermeld dat en op welke wijze bij de Centrale Cultuurtechnische Com missie bezwaar kan worden gemaakt. Vervolgens beslist de secretaris van de Centrale Cul tuurtechnische Commissie of al dan niet tot registratie wordt overgegaan en stelt hij partijen in kennis van zijn beslissing. Daarbij wordt tevens medegedeeld in welke gevallen deze beslissing aan een uitspraak van de voorzitter van de pachtkamer van het kanton gerecht kan worden onderworpen. De beslissing van de secretaris van de Centrale Cul tuurtechnische Commissie dan wel de beslissing van dc voorzitter van de pachtkamer zijn bepalend voor het stemrecht van de pachter. L treeht. 6 september 1976. De secretaris van de- Centrale Cultuurtechnische Commissie. GEVRAAGD: Gladiolen - sorteermachine en pla fondventilator, C. de Schipper, Ruis weg 2, We- meldinge 01192 1475. HANDEL in diergenees- en verzorgingsmiddelen. P. C. Louws, Duinweg 35, Zoute- lande, tel. 01186 - 1569. STEEDS GEVRAAGD: Weidehooi, gedorsen hooi en voeraardappelen con tante betaling. Fourage- handel Jan Gorissen, So meren (N.Br.) Tel. 04937-2387. TE KOOP: een dwars zeef- bandje gebruikte kipkar, 5 ton "Breston", firma Joh. Gunst, Ringbaan West 2, Goes, 01100 - 15351, na 18.00 u.: 14141. TE KOOP: partij beton blokken 70x30x20 uit voorraad leverbaar. Firma Joh. Gunst, Ringbaan West 2, Goes, tel. 01100-15351 na 18.00 uur 14141 TE KOOP: boxenvullers Miedema nieuw en ge bruikt. Firma Joh. Gunst, Ringbaan West 2, Goes, tel. 01100-15351 na 18.00 uur 14141. UIT VOORRAAD lever baar: transporteurs 6,7 en 8 meter, stortbakken 3 ton met en zonder zeefband en Brestan opschepmachines nieuw en gebruikt. Firma Joh. Gunst, Ringbaan West 2, Goes, tel. 01100 - 15351, na 18.00 uur 14141. ZEELANDS DIEPVRIES en vlees* voordeeladres. Keiharde lage prijzen in Helifrost Zweedse droge- wand vriezers "de beste" tevens Esta, Philips, AEG, Marijnen, Zanussi enz. Verse invriesklare voor- achterkwarten, weekprij- zen. Al jaren het scherpste adres voor lasapparaten, compressors, alles vrijblij vend 24 uur bereikbaar. Fa. D. Nijssen, Delta Farm, Molendijk 40, Yerseke, tel. 01131 - 1979. e GOES Dr. A. F. Philipsstraat 9 Telefoon 01100-21200 12724 't Is dan beter om Tolsma Techniek te bellen. Die kan je redden. Ook als niemand er meer een biet van snapt. Want Tolsma Techniek heeft niet alleen specialisten in bewaar- systemen en ventilatoren. Maar ook akkerbouwkenners. Die als geen ander de techniek in de vingers hebben om tref zeker uit te zoeken waar 't bij een opslag aan schort. En daar dan de juiste oplossing voor vinden. Informeer. Een telefoontje, een kaartje of een briefje is voldoende om snel te weten te komen wat Tolsma Techniek voor zijn relaties kan doen. Tolsma research, advies, proeflaboratorium, bewaarsystemen, koeling, begeleiding en nazorg. Kortom, Tolsma Techniek Met Tolsma oogst u sukses. Havenstr. 18-Postbus 165-Emmeloord. Tel. 05270-4755'

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1976 | | pagina 16