De Lamborahini's. Eindelijk 5 Liamoorgmni' op Nederlands e bodem. Luisbestrijding in aardappelen, bieten en granen 'Pirimor' Agrimarkt b.v. Welke flinke jongeman Gebruik 'Pirimor' De Cehave uw medewerker in de mechanisatie. spaart vriend doodt Afdeling Landbouw ICI HOLLAND BV Wijnhaven 107 Rotterdam Tel. (010)1401 22 Onze ambachtelijke slagerij biedt U vers vlees van klasse kwaliteit voor een lage prijs voor uw wekelijkse aankoop en voor uw diepvries. Vleespakketten naar keuze, waaronder het pakket voor de gemiddelde prijs van 7,40 per kilo van Doomestraat 2 GOES Tel. 01100 - 4020 zou er voor voelen op ons kantoor het transport van aardappelen telefonisch en administratief te leiden? Wij zoeken iemand die er plezier in heeft met mensen om te gaan, op de hoogte is met landbouw, goed kan organiseren en zonodig improviseren, met middelbare opleiding en interesse voor administratie zonder precies boekhouder te zijn. Sollicitaties schriftelijk aan VAN BEVEREN AARDAPPELEN B.V., Spuiwekken 5, Brouwershaven, Tel. 01119 -655 Lamborghini. Van Italiaanse afkomst. Nog maar net hier. En meteen een doorslaand succes. De verkoop bewijst het. De reden: elke Lamborghini is een uitgebalanceerde eenheid. Motoren versnellingsbak uit een-en-hetzelfde huis. De Céhave nv, importeur voor Nederland biedt u een keus uit zes verschillende modellen: 34,47,56,72, 84 en 92 DIN pk. Allemaal leverbaar met 4-wielaan- drijving. Met 12 volledig gesynchroni seerde versnellingen vooruit. En 3 versnellingen achteruit. Met luchtgekoelde motor. En een vol jaar garantie. De Lamborghini is gewoon een pracht van een trekker. Die een hele hoop te bieden heeft. Niet in de laatste plaats dat fantastische introductie-aanbod: van de eerste 50 trekkers geeft Lamborghini er 1 cadeau! Wordt die van U? Laat u er alles over vertellen. Bel ons voor een afspraak of voor uitgebreide documentatie. Cehave nv, Patervan den Elsenlaan4, Veghel.Tel.04130-822 55, toestel 465. Voor snelle, grondige ver- Heeft een lange werkings- delging van alle luizen, ook duur, is veilig voor het de groene perzikluis. gewas, kan tot kort voor de oogst worden toegepast, is Spaart de natuurlijke reukloos, nauwelijks giftig, vijanden van de luis (o.a. het en bovendien in prijs lieveheersbeestje) en verlaagd, andere nuttige insekten. PPH425

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1974 | | pagina 20