Onkruid kort vóór de opkomst van het gewas AXJ0V210 PZ-Urgent veldspuiten Urgent motor- rugspuiten Hobra rugspuiten Ons spuitenprogramma voert uitsluitend gerenommeerde merken Boeke-Heesters Afdeling Landbouw 20 'ttopras voor korrelwinning en snijmais Als korrelmais - middenvroeg, mooi rijpend, resistent tegen kolfsteel- en stengelrot, met zeer hoge opbrengsten aan korrels van prima kwaliteit en goud geel van kleur. Als snijmais vroeg, met groenblijvende stevige planten en zeer hoge opbrengsten aan kg. d.s. en z.w. per ha. mommersteeg international t 0 JAI Indien kort vóór opkomst van het gewas onkruid voorkomt, is een bespuiting met 'Gramoxone' of 'Reglone' altijd verant woord. Dit geldt vooral voor uien, doch ook voor aardappelen, bieten en diverse groentegewassen. Bij aardappelen kunnen bodemherbiciden, gemengd met 'Gramoxone' of 'Reglone' worden verspoten. 'Gramoxone' en 'Reglone' hebben na kontakt met de grond geen nawerking meer en kunnen dus veilig tot kort vóór de opkomst van het gewas worden toegepast. Een gewasbeschermingsmiddel van ICI HOLLAND BV Wijnhaven 107 Rotterdam Tel. (010)140122 Geschikt voor elke tractor met 3-punts bevestiging. De spuitboom is volledig gegalvaniseerd en uitgerust met koperen leiding. De werkbreedten bedragen 12-15-18 of 21 meter verdeeld over 5 sproeibomen. De inhoud van de tank bedraagt 400 liter bij de 12-meterboom en 500 liter bij de overigen. Uitvoerige gegevens op aanvraag. Industrieweg 9, Amersfoort, telefoon 03490- 3 04 34. Vestigingen te: Beugen, Erp, Goes, Goutum, Haaren, Hengelo (Gld.), Vessem. JLO en Sachs - motoren van wereldfaam - leveren de betrouwbare kracht voor de Urgent. Betrouwbare motor èn de speciaal ontworpen waaier met waaierhuis waarborgen een zeer fijn en gelijkmatig spuitbeeld en een groot spuitbereik. Dragen is geen probleem: de motor is trillingsvrij opgehangen en door goede gewichtverdeling wordt uw rug ontlast. Is snel om te schakelen naar poeder verstuiving. Eenvoudige doch degelijke spuiten, voor bestrijdings- en ontsmettingswerk in kas, stal, tuin, etc. Al naar gelang het doel verkrijgbaar in goudgebronsde, verlode of roestvrij stalen uitvoering. Riemen, knijpkraan, luchtketel en roerwerk zijn standaard. r~wr Veehouders Als AtFA-LAVAL dealer voor Zeeland en West* Brabant staan wij met de meest moderne apparatuur voor U gereed voor het aanleggen onderhoud testen doormeten van uw melkmachine en melkleidinginstallatie. - Ook voor stalroosters, rubber stalmatten en andere veeteeltbenodigdheden. Fa. Van Eekeren Zn. Plantagebaan 8 - WOUW - Tel. 01658 i 1479 H.H. Jachtgerechtigden en vergunninghouders Art. 53. Waarom op kleiduiven geschoten Kom dan bij ons de wilde duiven helpen afschieten omdat het in deze omgeving praktisch niet meer mogelijk is zonder aanzienlijke schade erwten te verbouwen. Liefhebbers of belangstellenden voor nadere afspraak telefonisch te vervoegen op 01135362. muis informaties over de hogere opbrengsten en andere kwaliteiten van anjou 210 worden u verstrekt door: postbusl/vlijmen hofiand/tel.0410e-9H6

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1974 | | pagina 20