Boeke-Heesters houdt open huis! Kom ook! U bent van harte welkom. I: ik zeg maarzo... met opslagen ventilatie- problemen moet u naar Tolsma Teehniek TOLSMA TECHNIEK in haar nieuwe, centraal gelegen, pand. Voor u, voor uw handelaar, voor iedereen. Omdat we trots zijn op onze organisatie, ons nieuwe pand en op ons uitgebreid leverings programma voor de Nederlandse landbouw. naar ons open huis, waar wij u een overzicht geven van ons complete pakket machines en werktuigen voor de landbouw, veehouderij, industrie, park en tuin. Op woensdag 21 november van 10.00-16.00 uur, donderdag 22 november van 10.00-22.00 uur en op vrijdag 23 november van 10.00-22.00 uur. Boeke-Heesters, Industrieweg 9, Amersfoort, tel. 03490-30434. AARDAPPELEN GEVOELIG VOOR BLAUW? OOGSTDROGEN EN VERWARMEN DE KOOPS DRIEPUNTS 16 *CJ". leder in zijn vak, zeggen we altijd maar. Tolsma Techniek is al jarenlang lucht behandelingsadviseur. Ze hebben zich bekwaamd in de problematiek rond de opslag, de droging, de koeling en de ventilering van bijv. aardappelen. Maar dat kunnen voor hetzelfde geld uien zijn. Of bieten Of knollen. Of bollen. Ze hebben daarvoor een ronduit uniek systeem ter beschikking. Dat enerzijds bestaat uit vrijstaande, vrijdragende, demontabele Tolnop keerwanden met net zo veel schepluiken als u wilt. En anderzijds uit het Tolsma driehoek ventilatiesysteem, bestaande uit samen- klapbare, driehoekige luchtkokers met bijpassende ventilatoren in alle denkbare kapaciteiten. De praktijk bewijst keer op keer dat akkerbouwprodukten bijzonder veel baat hebben bij dit systeem. Evenals bij het ondergrondse bewaarsysteem, waarvoor Tolsma ventilatoren met vierkant voorfront levert van 1 tot 15 P.K. En niet alleen hiervoor maar voor alle voorkomende ventilatieproblemen. Voor u wellicht voldoende reden om eens kontakt met Tolsma op te nemen. Bel even of stuur een lege envelop met uw naam en adres aan antwoordnummer 18 in Emmeloord. Havenstraat 18 Emmeloord Tel. (05270) 4755* ventileren met „ijskoude mistige" lucht uit de Kooi-M ist-M aster, voorkomt: drukplekken,1 blauw, gewichts- en kwaliteitsverlies. Dus: meer kilo's meer kwaliteit,minder uitschot, murve kluiten,, prijs Mist-Master. H75,- voldoende voor een doorsnee aardap'pelbedrijf. Regelbare kapaciteit. 15000 - 80000 kcal/uur. Regelbaar brandstof verbruik. Volautomatisch. Vijf dagen op proef Onverwoestbaar. Nu nog voor: 960,- maakt binnen enkele minuten van uw tractor een complete heftruck. Hefhoogte 2,60 meter hefvermogen 1000 kg. Aanbouwmogelijkheden voor kistenkantelaar, kistenklem enz. vanaf/ 2075,- ili i~ii rii rn .0 um Bel uw handelaar of: SELECTEBEDRUF |H SELI Molen 25 Vrouwenparochie Telefoon 05180-1741 Buiten kantooruren tevens Telefoon 05180-1569/1954 Goed ideevoor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizenden korte en lange Bontmantels, bonthoeden en - colliers tegen aantrekkelijke lage betaalbare prijzen. Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig garantie-certificaat is dat vertrouwen waard. Meer waarborg voor bont. Desgewenst soepele credietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam-C., tel. 010- 117117. Groot parkeerterrein voor zaak. Bij koop voor 2 personen per bus, trein of eigen auto wordt reisgeld terugbetaald. Dus gratis reizen. Vrijdagavond tot 9 uur geopend.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 16