ry# V* 8. Kamps de Wild, B.V., Velp (Gld.) Kaweco gier- en mengmestverspreiders, Kaweco zelfrijdende veldhakselaar en de Colmar kuil- en mestvoorlader. 9. Leonard Lang B.V., Apeldoorn Zeer terecht verwacht U hier een uitgebreide kollektie Fiat landbouwtrekkers, want die zijn aanwezig van de 300 tot en met de 1000 DT. Daarnaast de Laverda M 120 en M 150 maaidorsers en de Callingnan balenpers. VAK F 1. Schipper Noord B.V., Goes In deze stand vindt U Wühlmaus aardappelrooiers (2-rijig), transporteurs, Amazone rooimachines, Schipper vorkliften, Ransomes ploegen, Taarup hakselaars, Jansen Heunig opschep-apparaten, Garnier maaiers, zelflossen en kipper enz. 2. Claas Importeurs p/a Schipper Noord B.V., Goes De Claas fabrieken vervaardigden tot nu toe meer dan 200.000 maaidorsers; hier ziet U er een paar van. Tevens wordt uw aandacht gevraagd voor de Claas hoge- drukpersen. 3. Heesters-De Braakman, Roosendaal Een stand waarin kabines en oprapers worden tentoongesteld. 4. Vicon Verkoop Nederland B.V., Nieuw-Vennep Een flink sortiment van zeer nuttige machines en werktuigen. De Vicon spitmachine. Vicon Moderato 2 b, Moderato schudeg, triltand cultivator V 27 enkele rol, vaste- tand cultivator L 9, stijftandi cultivator S 80, Vicon Jumbo Chisel plow. Vicon pen delstrooiers modellen 400, 500, 600 S, 1001, Vicon Penton kunstmeststrooier model 2000 met schijvenmarkeur, model 3000 4- windscherm, Vicon Lely harkkeerder Acro bat en trommelschudder, Vicon schijvenmaaier, overtopmaaier, bietendunmachine, zelfrijdende aardappelrooier, portie-kar volume doseerwagen, Omnivoor verpulver- machine, Ridder loofklapper, enz. 5. Firma G. J. Vlogtman en Zn C.V., Holten Monosem maiszaaimachines en bieten zaaimachines, Super-Prefer plantmachines en Alo-Quicke voorladers. 6. Hocké B.V., Waalwijk Een expositie waarin de Steyer landibouwtractoren in het middelpunt staan. 7. „Visser's" Fabriek van spec, transportmiddelen B.V., Bolsward Transporteur type TP en type G 2, zwenktransporteur (boxenvuller), achterlosser (aardappelstortbak), draagbare transporteur, onderlosser, borstelbandi. 8. Bond van Agrarische Loonbedrijven, Goes Een stand waar men lectuur en inlichtingen kan verkrijgen en eventueel een praatje kan maken. 9. N.V. Heidemaatschappij Beheer, Arnhem De Heidemaatschappij is actief voor ons milieu. Onder meer stelt zij deskundigheid beschikbaar voor landbouw, recreatie, waterbeheersing en groenvoorzieningen. 10. Wienese Ladders N.V., Utrecht Ladders, trappen en steigers in hout en aluminium. Verder aannemersgereedschap pen, rioolveren, daksteigerbokken, e.d. 11. Kleber-Benelux, Amsterdam-Buitenveldert Landbouw- en traktorbanden. 12. De Inspan Englebert-Heesters N.V., Kloetinge Grote stand waarin men kan vinden: International traktoren, pick-up persen, com bines, kunstmeststrooiers, zaaimachines, maaimachines, aardappelrooiers, bieten rooiers, ploegen en andere grondbewerkingsmachines, veldspuiten, enz, 13. Kon. Handelsmaatschappij Boeke en Huidekoper, Haarlem Deze maatschappij is vertegenwoordigd met: Kvernelands ploeg, Struktor stijvetand kultivator, Hankmo messenegge, Kvernelands" schijvenegge, Gruse aardappelpotqr. Stanhay precisie-zaaimachine met opgebouwde Horstine Farmery rijenstrooier, P.Z. Vibrax kunstmeststrooier, P.Z. Cyclo maaiers, P.Z. Strela harkschudders, P.Z. snel- hooier, Moreau zelfrijdende bietenrooi combinatie, Rustica bietenrooier, Hercules stortbak met zeefketting, -boxenvuller, transporteur, sorteerder, afweegapparatuur, opschepmachine, kipwagens, Roma hef mast, Longinotti mestlader, Fella mestver- spreider en opraapwagen, New Idea maishakselaar, S.B.M. veegmachine, Maletti grondfrees, Hezomix betonmolen, Gilson grasmaaiers, Helma mengmestverspreider, Stuktor rijenfrees. VAK G 1. Lien-Nederland, Voorschoten Voorladers, achterladers, balenklemmen, balensleden, kuilvoorvorken, bietenvorken, mestvorken, hydraulische afschuifvorken, voederwagens, frontbeschermers/gewicht- bakken, hefmasten. 2. Gebr. Van de Pavert B.V., Doetinchem Importrice van „Vaia" hydraulische kranen, waaraan o.a. bevestigd kunnen worden een mestgreep, slotenbak, aardappelbak, knijpbak, dieplepel, enz. 3. Neita B.V., Breukelen Tractor- en autobanden. 4. Tissink Banden Specialist, Vlissingen Banden, assen, wielen - Tissink Banden Specialist Middelburg/Vlissingen; TJD. ban den Specialist Goes. 5. Baaijens, Roosendaal Doerom Zwadmaaiers en bloemtoppers preirooiers. 6. K.WJH. Wervelwind Holland B.V., Waddenoyen Bekend adres voor nevelspuiten en motorrugnevelspuiten van het merk K.WM. Is tevens vertegenwoordigd met ULV nevelspuit en bladblazers. 7. „Wevea" B.V. i.o., Etten-Leur Leverancier van transportbanden, doch ook van alle soorten knolgewassen en con serven. 8. B.V. Handelsmaatschappij v-h. Bernhard Themans, Almelo Vertegenwoordigd Ankersmits Chemische Fabrieken B.V. te Maastricht met o.a. koolzure landbouwkalk Emkal en koolzure magnesiakalk. Verder: Dolokal, Dolokal- extra, -supra, -speciaal (voor klei) en de kobalthoudende koperslakkenbloem Semo. 9. TS-Bandenservice B.V., Bussum Stand met o.a. trekkerbanden, landbouwbanden, autobanden en accu's. Apart op het terrein zijn tevens nog vertegenwoordigd: Publi-Air Nederland B.V., Arnhem: Oplating Zeppelin. Barenbrug Holland B.V., Arnhem: Graszaden - kontraktteelt. A.C.E.M. Hennekam, Roosendaal: Ruitersportartikelen. i# >4 «V - v- „--"Ai-- International combine type 321. De Amazone D 4 zaaimachine. De Lely Roterra eg. HD Zuidspuit type 220.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 9