4. Steenbergen-Dronten B.V., Dronten Deze firma uit de nieuwe polder Oostelijk Flevoland etaleert Herriau zelfrijdende en getrokken 6-rijige bietenoogstmachines, de Dronningborg zelfrijdende veldhakselaar Dania D-5000 met maaibalk en piek, benevens de AjH.S. doorspuitmachine voor draineerbuizen. 5. Firma Joh. Gunst, Goes In deze stand worden de mogelijkheden getoond die het merk Homelite biedt wat betreft motorkettingzagen, motorgrasmaaiers, Brushcutters, alsook met motorpom- pen, die ondanks kleine afmetingen een capaciteit hebben van meer dan 16.000 liter water per uur. 6. M. Poortvliet, Heinkenszand Het caravanbedrijf „Slaakweg" is vertegenwoordigd met tuinhuisjes, de vroegere romantische prieeltjes in moderne uitvoering. Verder aanhangwagens en veewagens. 7. Groenewegen's Landbouwwerktuigen B.V., Rozenburg De aardappels moeten ook onder minder gunstige omstandigheden vlug en onbe schadigd gerooid kunnen worden. De Krakei aardappelrooiers, die hier geëtaleerd worden, hebben een capaciteit van 2l/t 3 ha per dag. Tevens zijn GLB-Westdijk rijen- en volveldfrezen aanwezig. 8. Gebr. Westrate, Krabbendijke Een grote sortering Ford trekkers, sterk verschillend in grootte en motorvermogen, zorgen er voor dat er voor „elck wat wils" voorradig is. Daarnaast kipwagens, land bouwwerktuigen en accessoires. 9. C. Vermeulen, Oostburg Voor alle merken landbouwtrekkers is er een passende Bril veiligheidscabine. Ook kunt U hier terecht voor trekkers en landbouwwerktuigen. 10. Van Gemeren B.V., Numansdorp en Aagtekerke New Holland Clayson maaidorsmachines, New Holland opraappersen, New Holland strohakselaars, Franqet bietenrooimachines. 11. G. W. van Driel Van Dorsten B.V., Hoofddorp New Holland opraappersen, veldhakselaars, maaiapparatuur, pakkenwagen, New Holland Clayson maaidorsmachines, Hassia zaai- en precisiezaaimachines, aardappel, pootmachines, Rumptstad-van Driel ploegen, frezen, cultivatoren, RAU Kombi grond bewerkingscombinaties, veldspuiten, schoffelmachines, Schmotzer bietenrooier, Schuitenmaker-van Driel Universeel-, mest-, kipwagens, mesttanks, Westfalia melk- machines/melkleidingen. VAK D 1. Van den Dries' Lewedorp B.V., Lewedorp Een stand met Shell produkten. In 't bijzonder ook opslagmaterialen voor brandstof fen en smeermiddelen, alsmede equipment voor deze smeermiddelen. 2. Gezamenlijke Deutz dealers, p.a. J. van Trier, De Heen Behalve Deutz trekkers zijn er nog diverse andere machines en werktuigen, zoals een Thomas kraan, het Fahr Intrac systeem, Surge Melotte melkmachines, Zero melkkoeltanks, Westfalia melkmachines, enz. 3. Burg's Machinefabriek, Krabbendijke Vooral de moderne fruitteelt komt hier aan zijn trekken. Hefmasten al dan niet op trekkers gebouwd, fruitwagens, waaronder een hydraulische wagen, zelf ladend en lossend, cirkelmaaier voor de fruitteelt en kistenledigers voor de grote voorraadkist, hydraulisch en mechanisch. 4. Sneep's Drainagematerialen B.V., Willemstad Alles voor de drainage. Aarden draineerbuizen, met en zonder kraag, plastic drain- buizen glad en flexibel. Afdekkingsmateriaal zoals turfstrooisel, glasvlies, turfband, vlasband, nylondoek en kokos. Alle afdekkingsmaterialen zijn ook te leveren omwik keld om de plastic drainbuis. Lips aluminium beschroeiingsband. 5. Aannemersbedrijf Schouwen-Duiveland B.V., Zierikzee In deze grote stand wordt uw aandacht gevraagd voor rekreatiebouw, grond-, water en wegenbouw, constructiewerk, enz. 6. Firma Garage de Jager, Kapelle Land- en tuinbouwmachines met bijbehorende werktuigen, gazonmaaimachines, ket tingzagen, Holder-machines en werktuigen. Snoei- en plukmateriaal. 7. Motrac B.V., Zutphen Landini landbouwtrekkers. Holder vierwieltrekkers, spuiten en kombimaaiers. 8. C. van der Lely N.V., Maasland ,,Het kan niet mooier, dan met een Lely strooier", lezen we in een brochure. De bak- inhoud van de kunstmeststrooiers varieert van 250 tot 2090 kg, dus keuze genoeg. Verder de Lely terra eg 300 en 350 special, de Lely wieder (4.50 m breed), de Lely grondfrees en de Lely waterpomp. VAK E 1. Handelsonderneming P. van Vliet B.V., Zevenhuizen (Z.-H.) In deze stand ziet U hydraulische landbouwkranen, merk Argenterio, hydraulische kipwagens, merk van Vliet, Vestas mestverspreiders, zelflossende wagens en tank wagens. Tevens klein gereedschap, zoals Piusi H.D. waterpompen, Martin compres sors, enz. 2. Hoegen Dijkhof Handelmij B.V., Doetinchem De Unimog U 84 met 4 schaar wentelploeg, de MB-trac met 6-rijige aardappelpoot- machine, de Stoll V 50 bietenrooimachine, alsmede HD veldspuiten geven een goede indruk van het hoge peil dat de landbouwmechanisatie heeft bereikt. 3. Firma Wiko, 's-Heer Arendskerke Handel in oliën en vetten. 4. Vandenende B.V., Borsele (irammer-chauffeurstoelen voor auto's, vorkheftrucks, trekkers, kranen, enz. „U biijft heerlijk fit, op zo'n Grammer zit" aldus een reclamefolder. 5. Broermann's Service Bedrijven B.V., Roosendaal Deze firma is aanwezig met een testwagen voor vaststelling van het trekkerver mogen en met smeermiddelen en brandstoffen van B.P. 6. Molcon B.V., Heinkenszand Molcon Al pas systeem kooi wielen, dubbelluchtwielen, smalle wielen voor rijenkul- tuur, antisiipwielen, velen met nokken en complete trekkerwielen. 7. Sandow Mariakerke, 's-Gravenpolder Vertegenwoordiging S.D.W. en expositie van diverse Sandow sproeitoestellen. New Holland veldhakselaar model 717. Wiihlmaus 2011 2-rijige aardappelrooier.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 8