Standhouders open terrein 1««St! 7 Cramer volautomatische aardappelpootmachine model SD 4. 4''^ Weiger AP 45 hogedrukpers» Hatsuta Blowmic. BM-Volvo 800 trekker. VAK A 1. Landbouwmechanisatiebedrijf Cebeco- Handels raad, Goes - Zierikzee Praktisch alles wat boer en tuinder voor hun bedrijf nodig kunnen hebben is in deze stand te vinden. Tevens is er veel huishoudelijke apparatuur. Er is zoveel, dat het moeilijk is een volledige opsomming te geven. Cebeco Zuidwest te Zierikzee vestigt de aandacht op meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeder en integratie zaken, zaaizaden en pootaardappelen, inlandse granen, consumptieaardappelen en -peulvruchten, aardolieprodukten en diverse andere bedrijfsbenodigdheden. Tevens zijn er artikelen voor sport en recreatie. Cebeco-Handelsraad te Goes legt meer de nadruk op machines en werktuigen, zoals trekkers (Same en David Brown), combines, zaaimachines, zelfrijdende Amac aard- appelrooimachines, bietenrooimachines en aardappelstortbakken. Verder boxenvul- lers .transporteurs, kipwagens, landbouwspuiten, persen, hefmasten, cirkelmaaiers, stallenbouw, stalinrichting, enz. Voor de privé sector gegevens en demonstratiemate. riaal betreffende bungalowbouw, diepvriezers, koelkasten, wasmachines én vaatwas- machines. 2. Kon. Kweekbedrijf en Zaadhandel D. J. v. d. Have B.V., Kapelle De firma Van der Have presenteert zich in een ruime stand als Vereaelings- en Produktiebedrijf van Landbouwzaaizaden. Een Zeeuws bedrijf, met bekendheid in grote delen van de wereld! VAK B 1. Kuiken Europoort B.V., Oud Beijerland Hier treft U eert serie Bolinder Munktell - Volvo trekkers aan, die zoals U weet van Zweeds fabrikaat zijn. Tevens de Kuken A 500 zesrijige zelfrijdende bietenrooier. „De enige in serie geproduceerde zelfrijdende zesrijer ter wereld", aldus de brochure. 2. Fa. A. Tramper en Zn, 's-Gravenpolder Een flink aantal landbouwmachines wordt in deze royale stand tentoongesteld, te weten Massey Ferguson trekkers. M.F. maaidorsers, M.F. balenpersen, M.F. voor laders, Brinio en Delvano sproeimachines, compleet Niemeyer programma, het Becker programma (zaaibed combinaties), enz. 3. C. M. de Putter, Zaamslag, gem. Terneuzen De Matrot 6-rijige ontbladermachine voor bieten en de Matrot 6-rijige bietenrooi- machine worden gecombineerd tentoongesteld als zelfrijdende zesrijige rooimachine. met als krachtbron Fiat 1000 DT trekker. Verder de Matrot bietenlader Super S, VDG strohakselaar en loofklapper en de Teagle kunstmeststrooiers model E en 1200 E. 4. Firma Joh. Gunst, Goes Deze firma is met twee stands vertegenwoordigd. In deze stand apparatuur voor snel laden en lossen, te weten Breston wagens en opschepmachine en stortbakken. 5. Kon. Kweekbedrijf en Zaadhandel D. J. v. d. Have B.V., Kapelle Nogmaals vraagt de Firma Van der Have uw aandacht als Veredelings- en Produk tiebedrijf van Landbouwzaden. Verdere aanbeveling overbodig. 6. Herder B.V., Serooskerke (W) Hydraulische landbouwkranen vinden steeds meer aftrek. U ziet hier wat er op dit gebied te koop is. 7. Staatsbosbeheer, Afd. In- en Externe Betrekkingen (Voorlichting), Austerlitz Staatsbosbeheer is vertegenwoordigd met een Voorlichtingsbus met aangebouwde expositie. Op die expositie wordt voorlichting gegeven over erfbeplanting. Een uiter mate dankbaar onderwerp, nu de betekenis van „groen" voor het landschap zoveel nadruk krijgt. 8. Mengvoeder UT-DELFIA B.V., Maarssen (U.) L.H.-stal, een modelstal, uitgevoerd in systeembouw, geschikt voor varkens, pluimvee en rundvee. De stal is op de ZiLM-tentoonstelling ingericht voor varkens. 9. Tolsma Techniek B.V., Emmeloord Demontabele bewaarbox voor landbouwprodukten, ventilatoren en koelsystemen voor de landbouw en Rotoloc-zelfsluitende ventilatoren. 10. D. Mullié, Poortvliet Tijd is geld en snel lossen levert daarom winst op. In deze stand ziet U hoe dit ver wezenlijkt kan worden met een tandemkipper. 11. A. D. Riemens, Hoek Hier treft U de bekende Spijkstaal landbouwwagens aan, alsmede Dulek spuitmachi- nes. 12. Frans Pateer, St. Jansteen, gem. Hulst Een stand met tractorcabines, veiligheidscabines, stalencabines, cabines voor com bines, alles dus ten gerieve en bescherming van de chauffeur. Verder trekhaken. VAK C 1. A. van Weele, Wolf aartsdijk Een stand die mede aandacht verdient door de grote verscheidenheid van machines en werktuigen. Een serie John Deere trekkers van 37 tot 145 pk, John Deere maai dorsers (5 nieuwe toppresteerders!) hogedruk opraappersen, cultivatoren en trom- melveldhakselmachines, Berthout Polybar veldspuiten, Géwé transporteurs, kip wagens, boxenvullers, enz. 2. Mechanisatiebedrijf J. J. Riemens, IJzendijke R.V.V. werktuigendragers type SP 95 en SPH 120, uitgerust met 6-rijige bietenrooier en 6-rijige kopper, resp. ontbladermachine. Tevens Gilles bietenlader. 3. Firma Cappon, Heinkenszand Met trekkerploegen, trekkercultivatoren, trekkerondergrondwoelers en trekkereggen wordt speciaal de nadruk gelegd op de grondbewerking.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 7