o w Plantenziektenkundige Dienst Geertjesweg 15, Wageningen s ZLM-Paviljoen pi Q t v z1 z2 z3 z4 r p Unie van Kunstmestfabrieken B.V. Maliebaan 81, Utrecht Mengmeststoffen A.S.F. Korrels en Stamifert Mengmeststoffen Kristalon. P. Sluis Mengvoeder B V. Postbus 4, Weesp Mengvoeders voor pluimvee, varkens en rundvee. Cultuurtechnische Dienst, Goes Expositie van Landinrichting en ruilverkavelingen in Zeeland. N V. Centrale Suiker Maatschappij Suikerfabriek „Sas van Gent" Poelstraat 40, Sas van Gent N.V. Centrale Suiker Maatschappij, Amsterdam. Bestrijding van ziekten en plagen in land- en tuinbouw. Uitgeversmij C. Misset B.V. IJsselkade 32, Doetinchem Vakbladen en Vakboeken. Y Afdeling Zeeland der Ned. Wolfederatie Papegaaistraat 13, Goes Breiwol, dekens, lakens, slopen,' plaids, overhemden enz. "W Bevolux Nederland B.V. Bernhard Loderstraat 3941, Tilburg Huishoudelijke voorlichting. Dispencers voor warme drankenvoorziening in midden- en kleinbedrijf be nevens grondstoffen en bekers. N.V. Nederlandsche Kali-Import Maatschappij Herengracht 342, Amsterdam C Kalimeststoffen. Provinciaal Kerkcentrum v/d Ned. Herv. Kerk Singelstraat 17, Middelburg Stichting Beroepskeuze Goes Beroepenvoorlichting. Ella Franka Nachtegaallaan 99, Goes Tekenen van dieren, kinderen enz. De stands in het ZLM-paviljoen zijn een gezamenlijke opzet van alle ZLM-instel- lingen, de Bond van Plattelandsvrouwen en de Plattelands Jongeren Zuid, volgens een ontwerp van de Stichting Public Re- ZLM-secretariaat - Hoe is de ZLM-orga- nisatie opgebouwd? Wie besturen de ZLM? Wat doet de ZLM? Op 18 september 1972 werd door de voorzitter van de Onderlinge Verzekeringsmij van de ZLM, de heer C. J. v. d. Werff, de dertigduizendste polis uitgereikt. Terwijl het aantal in 1952 nog geen 1000 bedroeg is dit inmiddels opgelopen tot 33.500. lations Land- en Tuinbouw. Op een opper- Onderwijs - Wat jzijn de mogelijkheden vlakte van 800 m2 wordt onder meer aan van de Groene School te Kapelle? de volgende onderwerpen aandacht be- Wat kan men doen met het diploma steed. huishoud- en nijverheidsonderwijs? In de onderwijsstand kunt U inlichtingen krijgen over de „Groene School" te Kapelle Verzekeringen - Onderlinge Verzekering Mij van de ZLM (OVM). Onderlinge Zuidelijke Hagelverze- kering voor landbouwgewassen. Onderlinge Fruittelers Hagelverze- kering (OFH). Vereniging voor Ziekenhuisverple- ging „Noord en Zuid" (ZHV). Adviezen en bemiddeling over alle vormen van verzekering. Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen - Onder het motto „de vrouw in de hedendaagse maatschappij": vrouw en vorming vrouw en creativiteit vrouw en milieuzorg vrouw en ontwikkelingssamen werking Plattelands Jongeren Zuid - Kennismaking met een aantal activiteiten Waarom worden jongeren lid van de PJZ Deltawerken laatste fase - Maquette van het Deltagebied. Op bijzonder instruktieve wijze worden de werkzaamheden in het Deltagebied getoond. Door middel van een bedieningspaneel wordt voor de bezoeker de maquette die 41/2 X 51/2 m beslaat bij wijze van spreken „tot leven" gebracht. Daar mee komt o.m. de getijwerking in het Deltagebied en de daarmee samenhangende dijkhoogte tot uiting, worden sluizen gesloten en qaan in de vuurtoren lichtjes bran den. Tevens is er gelegenheid om deel te nemen aan een route-fotoprijsvraag. Kleine kinderen van bezoekers aan de tentoonsteling kunnen in dit ZLM pavil joen tijdelijk in een crèche onderdak vin den. B.V. Wed. P. de Jongh Frans de Hollanderlaan 25, Goes B.V. Wed. P. de Jongh: Landbouwzaken, tuinbouwzaken, potgrond, tuin- turf, turfstrooisel enz. Beveland B.V., Nieuwe Rijksweg 2b, Goes: Vruchtbomen, sierheesters, rozen, laanbomen, bosplantsoen, enz. Ontwerp, uitvoering en onderhoud van erf- beplantingen, tuinen en andere groenvoorzieningen. Tuincentrum Magnolia, M. A. de Ruyterlaan, Goes. J. de Haard Dantestraat 154, Rotterdam Kunstnijverheid, sieraden, houtsnijwerk, koper, mand en rietwerk, enz. Gezondheidsdiienst voor Dieren Goes Foto's, folders, teksten. Bedrijfslaboratorium voor Grond- en Gewasonderzoek Mariendaal, Oosterbeek Voorlichting grondonderzoek gewasonderzoek, aaltjesonderzoek, enz. -jut»* Voorlichting beroepskeuze.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 11