11 vss. 11 Dicarzol 200 Betanal eigenlijk K cnkruicfl niet lelijk CERTROL COMBIN MGRINOL AlsVicon achter deze Ridder loof klapper/strohakselaar staat, kunt u rekenen op een goede koop. Spuit eens anders dan anders; gebruik Dicarzol 200 Afwisseling in uw spuitschema voorkomt resistentie. Dicarzol 200 radikaal tegen spint. 11 Schering Nederland B.V. Afdeling Agro - Boxtel dat kunt u beter aan Betanal toevertrouwen. Bespaar wiedkosten: spuit na-opkomst Betanal. Veilig voor bieten, radikaal tegen onkruid. 11 Schering Nederland B.V. Afdeling Agro - Boxtel Speel meer met spint vraag folder en inlichtingen aan Uw leverancier of aan B.z.a. jongen 16 jaar. 4- jarige Mavo opleiding van boerderij afkomstig voor vakantiewerkzaamheden van 4 juni t/m 31 aug. Leen Kooyman, Sluisweg 5 Nieuwerkerk (Zld) tel. 01114-1359 Mavo scholiere 15 jaar b.z.a. als vakantiehulp in huishouding of winkel van 2 juli t/m 10 aug. Truus Kooyman Sluisweg 5, Nieuwerkerk (Zld) tel. 01114-1359 TE KOOP een in zeer goede staat comb. Clayson Armada type M 140 bouwj. 1965 14V Maaibord op wagen en Superbe opraper en afzakinr. wegens inkrimping bedrijf te bevr. tel. 016^6-478 Alleen jammer dat 't tussen uw koren groeit. Daar moet u dan wel iets aan doen met (mcpa-mcpp en bromoxynil) Vooral kamille, ereprijs, muur, kleefkruid, zwaluwtong, varkensgras en perzikkruid zijn er erg gevoelig voor. Ook gevoelig zijn akkerdistel en in iets mindere mate klein hoef blad. Geregistreerd handelsmerk van Amchem Products Inc. U.S.A. CERTROL-COMBIN is ver krijgbaar bij uw leverancier en bij AAGRUNOL. AAGRUNOL37 "LG5C '3404' 997 Vooral als u "een goede koop" belangrijker vindt dan "de goedkoopste", be tekent de aanschaf van deze Ridder loofklapper strohakselaar een vol komen verantwoorde stap. Pluspunten van deze veel zijdige machine o.a.: als loofklapper geschikt voor rijenafstand en 75 cm. boven de ruggen be vinden zich korte messen en naast de ruggen lange messen messen verstel baar t.o.v. breedte van de rug verstelbare wielen in hoogte en breedte 4 rijen klepels op de rotoras ma chine loopt zeer rustig door goede balans «loofklapper eenvoudig om te bouwen tot strohakselaar en omge keerd vraag uitvoerige informatie. r~ Vicon Verkoop Nederland B.V. Nieuw Vennep, telefoon 02526-3041 'n keiharde werker Zendt u mij uitvoerige in formatie over de Vicon/ Ridder loofklapper/stro- hakselaar. Naam; Adres: Woonplaats: Wiedt n'e* in bieten vraag folder en inlichtingen aan Uw leverancier of aan

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 20