WIJBO UIENZAAD JUMBO UIENZAAD Fa. H. C. de Leeuw "Krijg ik daar de nieuwste Acrobat van Vicon cadeau, omdat ik de oudste Acrobat van Nederland bezit. Maar moet ik die ouwe nou wegdoen?" de toonaangevende zomergerst Uw Wijbo dealer BON (\jïam)n s/wf fgj3 Cappon cultivator met enkele kokerbalk. Tandafstand 25 cm. Doorlaathoogte 68 cm. Cappotl cultivator met dubbele kokerbalk. Tandafstand 25 cm. Doorlaathoogte 68 cm. Cappon cultivator met dubbele kokerbalk en met zware verende tanden. Tandafstand 25 cm Doorlaathoogte 65 cm. Alie modellen in werkbreedten van 2 m. tot 6 m. Cappon stalen patenteggen Fa. CAPPON - Heinkenszand (Zeeland) Tel. (01106) 1201 i meeldauw resistent i past op alle gronden prachtige korrel kwaliteit origineel vanouds bekend origineel zeer vroeg in een dikke huid Een prima keus door deze te bestellen Goes, Edisonstraat 13, Tel. 01100-7860-5104 Kunt u nagaan, hoe mensen aan een Vicon machine hechten. Toch hopen we maar dat u, als u de gelukkige bezitter wordt van een splinternieuwe Vicon-Lely Acrobat, nog een goede bestemming weet voor de oude. Wat gaat er nu gebeuren Ter gelegenheid van 15 jaar suecesverkoop geeft Vicon gratis de nieuwste Acrobat aan de bezitter van het oudste exemplaar van Nederland. Ook als u op een of twee na de oudste hebt, is er een aantrekkelijke aanbieding. Wat staat u dus te doen? Zoek het serienummer van uw trouwe Acrobat op. En stuurt u dit aan Vicon. Wie weet, hebt u het succesnummer... Een succesnummer is de Acrobat trouwens voor iedereen: hij harkt brandschoon, keert en spreidt ook nog en storingen zijn uitgesloten dankzij de bodemaandrijving (geen koppelas, kettingen, tandwielen, V-snaren enz.) Ik ben bezitter van een Vicon - Lely Acrobat en doe mee aan de "15 jaar succesverkoop - actie", Naam: - Adres Woonplaats Het serienummer van mijn Acrobat is Vicon Verkoop Nederland H.V. Nieuw Vennep, telefoon 02526-3041 keiharde werker Beproefd door het I.L.R. bulletin no. 535 Beproefd door het I.L.R. te Wageningen Bulletin no. 79 met beoordeling en conclusie en prijscourant gratis. Kromtandeggen - Verstelbare eggen - Ketting-eggen T ril tan dcultivators Aardappelverplegingswerktuigen en ondergrondwoelers Werktuigencatalogus gratis.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 22