•JEBOLOOF- DOOD (DNBP) •JEBONOLIE •JEBOMORT VONDALHYD >2 VERDUGT N.V. TIEL UDNDELINDENPLAATn v keiharde werker uit Holland. (Maléine hydrazide) voor spruitremming van uien Onmisbaar bij een moderne uienteelt Verhoogt bewaarbaarheid Vergemakkelijkt late oogst prima zaaiwikken Ital. raaigras (Tetila) poot aardappelen en uienzaad Zaadhandel M.DIELEMAN Rechtsverkeer in de ruilverkaveling „Het land van Heusden en Altena" U kunt dus in eigen land kiezen uit Vicon-Lely Acrobat, Sprintmaster en Trommelschudder - zoals 300.000 tevreden gebruikers in de hele wereld al deden Technisch geziende Acrobat is een complete hooibouwer, harkt brandschoon en spreidt ook nog. De Sprintmaster is een super-hark met grote werkbreedte (3m), is vanaf de trekker te bedienen en haalt een hoge rijsnelheid. De Trommelschudder heeft maar liefst 15 pluspunten90»/o van de Vicon-produktie wordt ge-exporteerd naar 70 landen, waar een half miljoen Vicon apparaten in gebruik zijn. Geweldig? .Vraagt u dan nadere informatie. Vicon N.V.NIeuw Vennep. Verkoopkantoor Landbouwwerktuigen Nederland,Telefoon02526-3041. (^con)'n Maakt uw keus voor vernietiging van aardappelloof (DNOC) (Na-arseniet) Met grote droefheid geven wij kennis van het heengaan, in dr. Daniël den Hoed kliniek te Rotterdam van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, ELLY MEGGELINA GEUZE-STARKE oud 52 jaren Zij droeg met voorbeeldige moed en geestkracht haar zware en langdurige ziekte. Wij zijn dankbaar voor alles wat wij in en door haar mochten ontvangen. Zij sterkte ons door haar geloof; zij geloofde dat de dood slechts de winter is tussen twee zomers. Zij wist God haar toevlucht in de nood en vroeg de Heer van haar betrouwen met haar als een kind te handelen, dat alleen de weg niet vindt. M.A. Geuze Ricus, Annie, Reint, Marinus Poortvliet, 2 juli 1972 Zandhoeve De rouwdienst te leiden door ds. H.M. Strating en de crematie op woensdag 5 juli aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam zuid, zullen naar haar wens in kleine kring plaatsvinden. Voor het nieuwe seizoen leveren wij u weer graag: Vraagt vrijblijvend inlichtingen en prijs bij Doelstraat 1, Oudelande (Z.Bev.) Tel. 01104-380 b.g.g.252 Het plan van toedeling in de ruilverkaveling „Het land van Heusden en Altena" heeft ter inzage gelegen. Iedere belanghebbende is nu bekend met de ligging van zijn toekomstige percelen en .tevens is iedereen bekend aan wie hij gaat verpachten en van wie hij gaat pachten. Vaak zullen de verpachters dezelfde mensen zijn doch het komt voor dat pachtruil is toegepast. Heeft een pachter vroeger altijd van eigenaar A gepacht, het is goed mogelijk dat hij in de toekomst van eigenaar B gaat pachten. Slechts tengevolge van de bezwarenbehandeling kan het plan van toedeling incidenteel nog gewijzigd worden. De periode die nu is aangebroken kan ongerief veroorzaken inzake het rechtsverkeer dat normaal doorgaat. Men dient te realiseren dat een aangekocht perceel krachtens het plan van toedeling niet op de plaats ligt waar men het denkt te kopen. Men koopt het als het ware een stuk toedeling van de verkoper. Ingewikkelder wordt het indien een verpacht perceel gekocht wordt terwijl in het plan van toedeling pachtruil is toegepast. Indien de pachter van zijn voorkeursrecht gebruik maakt zal hij in de kavel komen te liggen van de nieuwe pachter. De situatie ontstaat dan dat de koper een kavel koopt die voor zijn bedrijf waardeloos is en voorts wordt de nieuwe pachter ernstig benadeeld. Het is dan ook voor alle partijen in voorkomende gevallen van het grootste belang dat eventuele transacties besproken worden met de plaatselijke commissie. Alleen dan kan een situatie zoals geschetst voorkomen worden. De plaatselijke commissie die bekend is met het plan van toedeling kan dan samen met de belanghebbende naar een oplossing zoeken waardoor een beoogd doel bereikt kan worden. De periode waarin deze problemen zich zullen voordoen zal duren tot de dag waarop de ruilverkavelingsakte gepasseerd wordt. Eeerst dan zullen de nieuwe pachtcontracten ingaan.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1972 | | pagina 12