de pneumatische kunstmeststrooier strooit met de precisie van een zaahnachme J Het ras met de hoogste suikeropbrengst en de hoogste bietö^opbrengst (zie Rassenlijst 1972). Dat is belangrijk. Minstens even belangrijk voor Uzelf ais teler is te weten, dat vele telers al jaren topopbrengsten in geld behalen met Zaai het ook in 1972. C-zaad. Code-nummer 302 Cultuur van Suikerbietenzaad POOTAARD APPELEN TE KOOP TEL. 01676-310 Waterschap Hulster Ambacht Waterschap Axeler Ambacht Districtsvergaderingen geen strepen in het gewas, daar door meer opbrengst ongevoelig voor zijwind, daardoor meer werkbare dagen constante werkbreedte 10 of 12 meter, daardoor grote capaciteit aangedreven roerinrichting in voorraadbak van 600-700 kg., daardoor geen opstoppen strooihoeveelheden instelbaar van 85-1000 kg/ha. daardoor geschikt voor elke uitbrenghoe- veelheid ook leverbaar als rijenstrooier ZWAANPOLY SnOH iiiÜÜi. ZWAANPOLY N.V. ZWAANESSE- VOORBURG Stembevoegde ingelanden van bovengenoemd waterschap worden uitgenodigd tot bijwoning van een districtsvergadering, te houden voor: District I en II: op dinsdag 22 februari 1972 te 14.00 uur in Hotel van Leuven te Kloosterzande. District III: op maandag 21 februari 1972 te 14.00 uur in de Koning van Engeland te Hulst. District IV: op maandag 21 februari 1972 te 19.00 uur in het verenigingsgebouw te Heikant District V: op maandag 21 februari 1972 te 15.30 uur in de Koning van Engeland te Hulst De stukken betrekking hebbende op de informatie welke tijdens deze vergaderingen zal worden verstrekt, worden na telefonisch of schriftelijk verzoek, onder opgave van naam en adres, aan belanghebbenden toegezonden vanaf 14 februari 1972 en zijn vanaf deze datum ook verkrijgbaar aan het loket ter griffie van het waterschap, Gentsestraat 38 te Hulst. Hulst, 4 februari 1972 De dijkgraaf W.P.J. Staal van Ingelanden worden hierbij uitgenodigd tot het bijwonen op de hieronder vermelde data en plaatsen: Districten I en II: maandag 21 februari 1972, n.m. 2.00 uur in Verenigingsgebouw ,,De Rank" te Zaamslag.. Het gebied omvat de voormalige polders: District I: Lievens, Nieuw-Koegors, Nieuw-Othene (ten westen van het afwateringskanaal), Noord bij Neuzen, Ser Lippens, Zeven-Trinités, Zaamslag (ten westen van de Otheense kreek), Zuid-Kats-St. Anna en Sparks, Koegors c.a., Oude Zevenaar, Vlooswijk en de niet tot enige polder of enig waterschap behoord hebbende gronden en wateren in de gemeente Terneuzen. District II: Aan- en Genderdijke, Eendracht, Groote Huissens, Hellegat, Kleine Huissens, Kreke, Margaretha, Nieuw Othene, (ten oosten van het afwateringskanaal), Van Lijnden, Willem III en Zaamslag (ten oosten van de Otheense Kreek). District III: woensdag 23 februari 1972, n.m. 2.00 uur in Hotel ,,De Stadsherberg" te Axel. Het gebied omvat de volgende polders: Beoosten -Blij -benoordenBeoosten -en -bewesten-Blij Buth, Canisvliet(ged.), Capelle, Catharina, Noord-bij-Axel, Oude-Eglantier, Visschers en de niet tot enige polder of enig waterschap behoord hebbende gronden en wateren te Axel. District IV: dinsdag 22 februari 1972, N.M. 2.00 uur in Café ,,Het oude Raadhuis" te Westdorpe. Het gebied omvat de voormalige polders: Canisvliet (ged.), Dekkers, Smids-Koegorsschorre c.a., St. Anthonie, Autriche, Nieuwe bij Sas van Gent (oostdeel), Nieuw-Papeschor, Papeschor, Poel en de Axelsevlakte. District V: donderdag 24 februari 1972, n.m. 7.30 uur in Café „Gemeentehuis" te Zuiddorpe. Het gebied omvat de voormalige polders: Moerbeke, Nieuw-beoosten-Blij-bezuiden, Nieuwe Karnemelk, Oud-beoosten-Blij-bezuiden, Overslag, Rieden c.a., Varempé, Zuiddorpe-Noorddeel, Zuiddorpe- Zuiddeel en Moerspui (Ned. gedeelte). Ingelanden zijn zij die ongebouwde of gebouwde eigendommen in het waterschap hebben. Na de vergadering zullen enkele filmpjes worden vertoond. Axel, januari 1972 Het dagelijks bestuur van het Waterschap Axeler Ambacht, P. van Hoeve, dijkgraaf J.W. Kusee, griffier

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1972 | | pagina 22