STRAKS GEMAKKELIJK ROOIEN BETEKENT NU MET CRAMER POTEN! AaBeCe - de topper sinds 1964 Ook in 1971 weer het hoogste suikergehalte en bovendien de hoogste suikeropbrengst per hectare. Monitor - natuurlijk éénkiemig nog niet onbeperkt leverbaar Type SD, lepelsysteem, 2- en 4-rijig. Type SH 3001, de grandioze 4-rijige bunkerpootmachine. Type DK, dubbel ketting systeem, 2- en 4-rijig. Openbare verkoping LANDBOUWINSPAfr openbare verkoping van de gehele landbouwinspan Veiling boomgaard publiek verkopen Een goed advies: Bestel voor 1972: AaBeCe C. zaad - Code No. 352 Niet ingehuld - bestelcode No. 262 - Ingehuld - bestelcode No. 263 Monohil natuurlijk eenkiemig CEBECO Dr. Philipsstraat 9-Goes. Telefoon: 01100-8110- Notaris mr. C.PJ.S TOETZER, te Steenbergen, zal op woensdag 9 februari 1972 aanvangende om 10 uur t.v.v. dhr. G. Ampt, Nassaulaan 9 te Steenbergen, wegens opheffing landbouwbedrijf, aldaar en k contant overgaan tot de waaronder: 1 tractor Hanomag no. 440 met cabine; 1 tractor Hanomag R 12 met cabine, kooiwielen, reserveachterband met maaibalk en wiedgarnituur; 1 Ferguson tractor met cabine, kooiwielen en een dubbel stel voorwielen, voorzien van een frontlader KV (Kvemeland Globus) met bietenschep en erondbak; 1 dubbel stel achterwielen (wielschijven metfiuchtbanden met: bevestig ingsbeugels aan de achterwielen aan de Hanomag tractor 440: 2 luchtbandenwagens merk Spijkstaal, waarvan één tweewielig met zeer brede banden; nog een vierwielige luchtbandenwagen. Alle wagens zijn ingericht voor bieten en graanvervoer; 1: één- en tweescharige Prinzploeg met kouters, schijven en voorscharen met olie-drukpomp te monteren op aftakas van een tractor; meerdere ploegen ;1 zaaimachine Saint-Hubert, ook geschikt om vlas te zaaien; 1 kunstmeststrooier (Discomatic) met 7 schotels; 1 tweerijige Vicon aardappelpootmachine; 1 vijfdelige cambridgewals; 1 ijzeren rolblok; 1 aardappelrooier (Ramsomes); 1 cultivator (Martin); verschillende soorten paarden- tractor- en zaad eggen; zowel 2-delige, als 4en 5- delige; 2 onkruideggen van 2 en 4 meter breed; 1 weidepomp met reserveslang; 1 woeler; 1 vogelverschrikker Z.O.N.; diverse betonnen waterbakken;l lichtkabel voor een dubbele wagen met achterlichten; 1 schuifladder; verschillend paardentuig; 1 monstertuig voor paardenkeuringen; ruiters en tolhouten; bietennetten van verschillende grootte; en wat verder in de veiling zal worden gebracht. Gelegenheid tot bezichtiging op de dag van verkoop gedurende de morgen. Notaris Van Dissel te Goes zal op vrijdag II februari 1972 te 14.00 uur in het café 't Centrum te Oudelande t.v.v. de heer D.Meeuwse te Baarland Perceel 1: Het perceel boomgaard aan de Aiidpolderdijk te Baarland, groot 2.85.00 ha. Perceel 2: Het perceel boomgaard aan de zuidpolderdijk te Baarland, groot 3.16.20 ha. Aanwijzing van de percelen en het assortiment kan geschieden in overleg met de heer D. Meeuwse, Zuidpolderdijk 1 te Baarland tel. 01104-280. De kopers kunnen de percelen vrij van pacht aanvaarden bij de betaling der kooppenningen; zij dienen te worden geaccepteerd door de stichting Ontwikkelings en Saneringsfonds voor de Landbouw. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1972 | | pagina 18