NIEUWS De McCormick op- raappersen hebben nu een volkomen nieuw knoop-apparaat. International Harvester heeft een revolutionair knoopapparaat ont wikkeld voor al haar persen. Ze zijn nu zelfs geschikt voor voorge- droogd gewas. Ook wij hebben gedurende het vorige seizoen met uitgebreide proeven de peifekte werking kun nen vaststellen. Verheugend nieuws voor U, wan neer U morgen in de markt bent voor een nieuwe balenpers. Want dan kunt U vandaag de knoop al doorhakken. Vraag bij Uw McCormick dealer uitvoerige in lichtingen over de vernieuwde INTERNATIONAL persen, die zo uitstekend de eindjes aan elkaar weten te knopen. afd. landbouw Dobbeweg 2-3. Voorschoten, Tel. 01717-2010 ukunt nu de knoop doorhakken englebert Dit zijn uw dealers: J. van Dixhoorn - Terneuzen Garage Hamoen - Ameide L. A. Maessen - Helden-GrashoeK Heesters - Roosendaal N.V. - Roosendaal P. Heesters Zn. N.V. - Haaren (N.B.) J. M. Houben N.V. - Heerlen M. Magielse Zn. Woeraen Fa. Gebr. de Regt - Bleiswijk A. H. Steen bergen N.V. - Klaaswaal, Dubbeldam en Oudenhoorn Garage Vervaet - Biervliet De Inspan Englebert-Heesters N.V. - Kloetinge (Z. Bev.) Koudekerke (Walch.) en Kerkwerve (Sch. Duiv.) Model 420 Capaciteit: 10 ton per uur Balengewicht: tot 30 kg. Opraapbreedte: 1,40 meter Model B 47 Capaciteit: 15 ton per uur Balengewicht: tot 32 kg. Opraapbreedte: 1,44 meter Model 57 Capaciteit: 20 ton per uur Balengewicht: tot 45 kg. Opraapbreedte: 1,60 meter

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1971 | | pagina 19