BIETEN - opbrengst Zaadonkruiden in zaai- en plantuien? De BASF heeft de oplossing: voor hoogste voor natrium-arm GRASLAND 16% Nitraatstikstof, 35% Natrium-oxide en 0,04% Borium Butisan: een vloeibaar middel met voordelen De BASF staat vooraan bij een effectieve gewasbescherming. Ook als het gaat om uw zaai- en plantuien. Daarom mag u van Butisan goede resultaten verwachten. Butisan is weinig droogtegevoelig en heeft nog een extra voordeel: het is vloeibaar - dus gemakkelijk te doseren. Na opkomst kan voor de bestrijding van roodbeen en zwaluwtong de economische en breedwerkende combinatie met Chloor-IPC worden gebruikt. Butisan: beproefd in de praktijk. Gebruik het beste - gebruik Butisan N.V. Color-Chemie, Afdeling Landbouw, Postbus 1019, Arnhem, tel. 085-450691 Landbouw Recreatie INSCHRIJVING M. de Lange Pootaardappelen te koop 0 Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij voor Zeeland 0 Zeeuwsche Brandwaarborg-Maatschappij van 1824 t f MIDDELBURG Bijkantoor GOES Landbouwhuis ZIERIKZEE 4 28 utisan Vanaf heden tot 10 april 1971 te 18.00 uur, staat de inschrijving open op de volgende onroerende goederen. A. Perceel bouw- en weiland, gelegen aan de Pierhoekseweg te St. Maartensdijk, achter het perceel plaatselijk gemerkt Pierhoekseweg 2, tótaal groot 6.92.60 ha. Kadastraal bekend aldaar in sectie K, no. 69 en 80 gedeeltelijk. B. Perceel bouw- en weiland gelegen aan de Pierhoekseweg te St. Maartensdijk achter het perceel plaatselijk gemerkt Pierhoekseweg 1, totaal groot 6.66.70 ha. Kadastraal bekend aldaar in sectie K, no. 68 en 79 gedeeltelijk. C. Het woonhuis met kapberg, aardappelbewaarplaatsje, nissenhut, kippenhok en erve, staande en gelegen aan de Pierhoekseweg 2 te St. Maartensdijk. Kadastraal bekend aldaar in sectie K, no. 69 en 80 gedeeltelijk, totaal groot ca. 20 aren. D. Het boerderijtje bestaande uit huis met schuur, varkenshok 2 wagenloodsen, kippenhok en erve, staande en gelegen aan de Pierhoekseweg 1 te St. Maartensdijk. Kadastraal bekend aldaar in sectie K, no. 68 en 79 totaal groot ca. 30 aren. De onder A en B genoemde percelen worden rovenoogst 1971 opgeleverd vrij van pacht en gebruik. De onder C en D genoemde gebouwen en erven worden vrij van huur ontruimd en leeg opgeleverd uiterlijk 1 jan. 1972. Bij de inschrijving dienen de palen en het draad ten dienste van de afrastering apart te worden gewaardeerd. De onder C en D genoemde gebouwen zijn zeer geschikt om dienst te doen voor recreatieve doeleinden. Zeer dicht gelegen bij voortreffelijk viswater en in een gebied waar het woord rust nog tot zijn recht komt. Inschrijving geschied onder voorbehoud van goedkeuring en onder voorbehoud van gunning van het Bestuur van de Stichting Ontwikkelings- en Saneringsfonds voor de Landbouw. Bezichtiging is elke dag mogelijk, U gelieve hiervoor afspraak te maken met de heer G. Heyboer, Pierhoekseweg 1, St. Maartensdijk, tel. 01663-582. Briefjes met naam, adres, woonplaats, handtekening, letter(s) en totaalbedrag, dienen uiterlijk op bovengenoemd tijdstip in het bezit te zijn van genoemde heer Heyboer. Voor verdere inlichtingen: Makelaars-en Assurantiekantoor Volderijlaagte 1-3 Tel. 01180-8060* Middelburg TELEFOON 01676-310 i Uw Brandverzekering 0 g in samenwerking met

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1971 | | pagina 28