tussen de lichtste renault en de zwaarste renault hebt u altijd nog keus uit elf andere renaults! VELDKONING WcUgtöODQOïïF RENAULWf 9 O O O O o O ,0 ooooooooooooooooo VELDKONING O En... keus uit luchtgekoelde en watergekoelde motoren ronduit de beste hoge opbrengst zeer grote oogstzekerheid uitstekende kwaliteit 14 Het is toch eigenlijk geen wonder, dat Renault trekkers al een groot gedeelte van de Nederlandse markt hebben veroverd? Juist Nederland, met z'n kleine, middelgrote, grote en loonbedrijven. Want er is voor elk bedrijf, van welke omvang ook, een Renault trekker, met de PK precies geschikt voor dat bedrijf. Iedere Renault trekker heeft het beroemde Tracto-Control systeem. Oók de fruitteelt trekkers. Iedere Renault trekker heeft dat geraffineerde comfort, die makkelijke zit en ook de kracht die Franse auto's kenmerkt. Iedere Renault trekker heeft de briljante eigenschap, dat het aftakasvermogen prak tisch gelijk is aan het motorvermogen. En wie geeft u de keus uit watergekoelde en lucht gekoelde motoren? Renault! Heeft u er eigenlijk wel eens bij stilgestaan, wat de voordelen van een luchtgekoelde trekker zijn? Heel wat minder kopzorgen over het koelwater, minder onderhoud en niet meer geluid dande watergekoelde, dat staat vast! U hebt misschien wel zin in zo'n Renault. Maar tja, de financiën Geen nood, daarvoor bestaat de Een unieke regeling, waarbij u langbouwwerktuigen kunt aanschaffen, zónder dat u uw kapitaal aanspreekt, zónder extra kosten! Volgens deze Veldkoning Vasthuur Regeling kunt u ook uw nieuwe Renault trekker aanschaffen. U zult ze de kost geven, die dankzij deze regeling zich reeds de koning te rijk voelen met hun nieuwe Renault! Als u onderstaande bon inzendt, krijgt u alle gegevens over de Renault trekkers èn over de Veldkoning Vasthuur Regeling. Daarin wordt u aan de hand van voorbeelden voor gerekend, welke enorme voordelen deze 'regeling u biedt! Zend mij per omgaande uitvoerige gegevens over Renault trekkers en de Veldkoning Vasthuur Rege ling. Naam: Adres: Plaats: Inzenden aan: Veldkoning N.V., Postbus 91, Roer mond. Hoofdkantoor: Roermond, tel. (0475 Hoofdkantoor: Roermond, tel. (04750) 5544 (5 lijnen) Filiaal: Terwolde, Twelloseweg 27, tel. (05712) 1564. pooooooooooooooooo erwten zaaien neem o allround o

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1971 | | pagina 14