in1970 wéér kampioen PRECISIEZAAIMACHINE VANWEEI pooooooooooooooooo VELDKONING*^ ronduit de beste hoge opbrengst zeer grote oogstzekerheid uitstekende kwaliteit OOOQO0OOOOOOOOOOQ 12 Nieuw model zaadbak met 2 rubber afstrijkrollen Groot zaaiwiel met voorvulgleuf Centrale aandrijving met 32 zaaiafstanden Zeer geschikt voor bonen, mais en diverse andere zaden e Regelbare zaaidiepte, geen dubbele, geen missers Leverbaar in getrokken en 3-puntsuitvoering Eveneens leverbaar als 12-rijer Aan de lange reeks kampioenschappen met Huard ploegen werd er in 1970 wéér een toegevoegd: het kampioenschap Limburg. Een succes, ^at werd bereikt door één doorslaggevend feit: Huard ploegen zijn onovertroffen in kwaliteit. Dat betekent, dat ze oersolide zijn. Maar tevens, da* de ko. .struktie doordacht is. Het Franse genie heeft zich volledig uitgeleefd bij het ontwerpen en bouwen van deze ploegen. U heeft aan een Huard dan ook een werktuig, waar u trots op kunt zijn. De Huard ploegen zijn in Nederland dan ook enorm populair. Mocht u, na deze lofrede, denken, dat Huard ploegen duur zijn, dan kunnen wij u ook op dat punt prettig nieuws mededelen: Huard ploegen liggen bijzonder gunstig in de prijs. Nog enkele technische gegevens: wentelkop met halfautomatische wenteling genormaliseerd voor elk type hefinrichting trekhoogte Vertegenwoordiging voor Nederland: 4-voudig verstelbaar. Er is keuze uit 3 typen risters: NS 66 F (voorheen PN), Amerikaans en LX 1-, 2- en 3-scharige wentel- ploegen. Ook rondgaande en kantelploegen zijn leverbaar. Alle ploegen worden op verzoek geleverd met groot éénarmig schijf- kouter en verstelbare extra grote voorscharen, speciaal voor het onderploegen van zware groenbemesting! Tel. 04750 - 5544 Tel.: 04750 - 5548 Zend mij per omgaande uitvoerige gegevens over de Huard ploegen. Naam: Adres: Plaats: Zenden aan: Postbus 116, Roermond. erwten zaaien? neem allround

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1971 | | pagina 12