door de ogen van renault ziet u de trekkerwereld beter! Een goede en gemakkelijke oogst van gelegerd graan 'REGLONE' Iwant renault ziet de trekkerwereld door de ogen van de boer!!. VELDKONING ^MigQDDQOCïF VELDKONING Roermond. RENAUlïtrekkers' Het onkruidbestrijdingsmiddel 'Reglone' is nu ook toegelaten voor toepassing in gelegerd graan. Al het groene materiaal verdort, dus onkruid èn doorwas. Tijdstip: 4-10 dagen voor het maaidorsen, in een volrijp gewas. Men kan spuiten onder praktisch alle weersomstandigheden. Dosis:4liter 'Reglone' per ha, in 800 liter water, waaraan men per 100 liter spuitoplossing 0,1 liter Agral LN uitvloeier toevoegt. Om een goede doordringing in het gewas te verkrijgen moet men spuiten met een grove druppel. Voordelen: het gewas droogt sneller ook zéér slechte percelen kunnen worden gemaaidorst er treden minder verstoppingen op. Graan, bestemd voor menselijke consumptie, mag niet worden bespoten met 'Reglone', dus ook geen brouwgerst. Het stro niet aan vee voederen. :V ICI HOLLAND NV, WIJNHAVEN 107, ROTTERDAM ICI is het grootste chemische concern van Europa. Daarom heeft Renault de juiste trekker voor ieder bedrijf. Trekkers van 30 - 80 pk. Bovendien speciale fruitteelt-trekkers van 30 - 51 pk. Daarom is uw keuze van een Renault-trekker altijd economisch verantwoord. U koopt nooit teveel of te weinig pk's. Waarbij dan nog komt, dat de prijs van een Renault tóch al gunstig is. Al deze Renault-trekkers hebben het beroemde Tracto-Control systeem. Met een aantal pk's op de aftakas, dat praktisch gelijk is aan het aantal pk's op de motor. Renault denkt ook aan het komfort van de berijder. Een luxe zweefzitting is standaard, terwijl de twee reuzen R 94 (70 pk, aftakasvermogen 65,8 bij 580 T/m) en R 96 (80 pk, aftakasvermogen 76,2 bij 580 T/m) bovendien nog een verend opgehangen bodemplaat hebben. U ziet dan ook steeds meer Renault-trekkers. Geen wonder! Want de landbouwer krijgt het steeds moeilijker om zijn bedrijf renderend te maken. Daarom wordt hij kieskeurig in de keus van zijn trekkers! Veldkoning doet er nog een schepje bovenop. In de eerste plaats een fantastisch goede service. En in de tweede plaats de unieke Dankzij deze vasthuur-regeling kunt u aan een splinternieuwe Renault komen, zonder kapitaalsinvestering. Zonder extra kosten. Een unieke en sympathieke manier om grote werktuigen aan te schaffen. Zend mij per omgaande uitvoerige gegevens over de Renault trekkers. Naam: Adres: Plaats: Zenden aan: Veldkoning N.V., Postbus 91, Roermond. tel. (04750) 5544 Filiaal: Terwolde, Twelloseweg 27, I tel. (05712)1564 PPH 020

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1970 | | pagina 24