In erwten en karwij is onkruid een groot probleem CAMPAROL CAMPAGARD AFDOENDE BESTRIJDING MET renault heeft voor ieder bedrijf het juiste aantal paardekrachten! al moeten het er 80 zijn! VELDKONING GDdodood3 VELDKONING O CAMPAROL en CAMPAGARD - ORGA-PRODUKTEN vlak vóór opkomst van de erwten indien géén onderteelt is ingezaaid indien tevens met de erwten, karwij is ingezaaid op karwij 2 e teeltjaar als deze nog vrijwel niet is uitgelopen. IMla DK is de Renault 53. De lichtste uit de serie landbouwtrekkers van Renault Toch nog 28 PK! Hij heeft een 2 cilinder luchtgekoelde motor en is. zoals alle Renault-trekkers, uitgerust met Tracto- Controt. Dat betekent dat ook bedrijven die slechts een lichte trekker nodig hebben, de grote voordelen kunnen genieten die Tracto-Control te bieden heeft: automatische diepteregeling, positie regeling, mengregeling, zweefstelling, enzovoort En het hef vermogen van deze trekker is altijd nog 2000 kg! Een sierlijk en comfortabel werktuig, gebouwd om er jaren plezier van te hebben! Dit is de nieuwe Renault 96. Een beul van 80 PK. 4 cilinders. Dankzij de speciaal ingebouwde vibratiedemper draait deze sterke motor bijzonder soepel en geruisarm. De luxe zweefzitting is gemonteerd op een verend opgehangen bodemplaat, zodat in alle opzichten het comfort van de bestuurder gediend wordt. Hydraulische schijfremmen met drukverdeler; bediening met aparte pedalen (akker) of gekoppeld (op de weg). Uiteraard: Tracto-Control. Maar tevens een volautomatische diepte regeling met permanente gewichtsoverdracht. Hierdoor kunt u letterlijk èlle werktuigen die er op de markt zijn op de trekker koppelen en soepel gebruiken. Nooit tevoren voelde u zich zó de baas over de combinatie trekker-werktuig! Met de nieuwe trekkers Renault 94 (70 PK) en Renault 96 (80 PK) is de Renault-serie vervolmaakt. Het is daarmee tevens de meest gevarieerde trekker-serie in Neder land. Het aantal paardekrachten dat u voor uw bedrijf nodig hebt staat pasklaar voor u gereed. Nooit teveel (dus te duur) of net Iets te weinig. Er is al een Renault trekker van 28 PK. Maar ook van 35, 40 en zo oplopend tot maar liefst 80 PK! Voor de fruitteelt is er dan bovendien nog de beroemde fruitteelt-trekker. Slechts 89 centimeter breed maar niettemin met een vermogen van 40 PK. En èl deze trekkers zijn uitgerust met het befaamde tracto- control systeem, waardoor u de aange koppelde werktuigen met "vingertop-gevoe- De Renault-trekkers zijn ook verkrijgbaar op de unieke Veldkoning Vasthuur Regeling. Uw kapitaal blijft daardoor onaangetast, en u hebt toch geen hoge financieringskosten! ligheid" kunt besturen. Aan uw persoonlijk comfort is de grootste aandacht gegeven. Een luxe zweefzitting voorkomt rugklach ten. Bij de typen 94 en 96 is zelfs de bodemplaat verend! Het dashboard is met één oogopslag te overzien. De bedienings handles zijn bijzonder handig geplaatst. En de totale vormgeving wijst erop, dat de ontwerpers van deze trekkers er zich terdege van bewust zijn, dat het oog ook wat wil. Voorts is Renault de enige die u de keus biedt tussen lucht-of waterkoeling. U krijgt op een Renault-trekker een vol Jaar garantie op onderdelen en arbeids loon, terwijl de service gegeven wordt door Veldkoning. Op zichzelf al een prettige gedachte! Als u dan bovendien nog weet, dat de prijzen van Renault- trekkers uiterst konkurrerend zijn, is er niets meer dat u ervan weerhoudt de coupon in te zenden. U krijgt dan, zonder enkele verplichting, de volledige Renault- dokumentatie thuisgestuurd! Zend mij de volledige Renault-dokumentatie alsmede gegevens over de Veldkoning Vasthuur Regeling. Naam: Adres: Plaats: Zenden aan: Veldkoning N.V., Postbus 91, Roermond. Hoofdkantoor: Roermond, tel. (04750) 5544 (5 lijnen) Filiaal: Terwolde, Twelloseweg 27, tel. (05712) 1564.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1970 | | pagina 24