DEELNEMERS LAND- EN TUINBOUW RAI 1970
-+V
8
1924 JANUARI 1970 (in alfabetische volgorde)
a
b
c
d
e
f
9
h
Standnummer
Agenturen en Handelmaatschappij 156
Agincore N.V. - Diemen 177
Agrarische Unie N.V. - Groningen 89
Alfa-Laval N.V. - Groningen 13
Algemene Tuinbouwinzending 175
Anema N.V., Machinefabriek - Ferwerd (Fr.) 103
A.S.A. N.V. 235
Auto-Crediet N.V. 75
Avieh, N.V. 7
Baaijens - Roosendaal 104
Barenbrug's Zaadhandel N.V. - Arnhem 157
Bekkum, J. F. van - De Meern (U.) x 122
Benckiser Nederland N.V. 211
Benegas N.V. - Rotterdam 212
Bergh Zn, Firma H. v. d. - Blaricum 99
Beukei Azn, N.V. v/h T. v. d. - Monster 165
Beunder - Haarlem 58
Beverolfabrieken N.V. - Beverwijk 153
Blaauw, L. J. - Stadskanaal 78
Boeke Huidekoper N.V. - Haarlem 55
Boer N.V., De Erven G. de - Leeuwarden 133
Bönnekamp N.V. - Amsterdam 215
Borg Mensinga's Machinefabriek N.V.
Appingedam 17
Bos, E. H. 100
Boude wijn Zonen N.V., A. - Geldermalsen 162
BOVAG, afd. Landbouwmechanisatiebedrijven 219
BOVAL 231
BP Handel Maatschappij N.V. - Amsterdam 214
Brand, Firma Gebr. van den 158
Brinkmann Niemeijer N.V. - Zutphen 1/160
Brocades-Stheeman Pharmacia - Amsterdam 236
Broekema N.V. Transportbandenfabriek, E.A. 222
Brouwer, N.V., Machinefabriek - Oudenbosch 9
Brouwers N.V. - Leeuwarden 95
Brunie 141
Brustrac, N.V. - IJsselstein 57
Burg's Machinefabriek - Krabbendijke 161
Cappon, Firma Iz. - Heinkenszand 18
Cebeco - Steenwijk 47
Centrale School voor Tuinbouwtechniek (C.S.T.) 87
Centrale van Plattelandsvrouwenorganisaties 179
Claas-Importeurs - H. I. Ambacht 126/126a
Color-Chemie, N.V. - Arnhem 171
Cultuurtechnische Dienst - Utrecht 232
Daling, L. 90
D.I.G.O. tractorbedrijf 105
Dorsser N.V., A. van 25
Douven N.V., Machinefabriek Gebr. 170
Driehoek N.V., Konstruktiebedrijf De 85
Driel van Dorsten N.V., G. W. van
Hoofddorp
Driel Zn N.V., J. F. van - Nieuw Vennep
Dubex N.V.
69/69a/168
116
14
Electrolux Verkoopmij - Rotterdam 97
Emi Verkoop N.V. - Utrecht 221
Englebert N.V. afd. Landbouw, H. - Voorschoten 56
Enkes N.V. 224
Esso Nederland N.V. - Den Haag 234
Eureka Landbouwmachinefabriek, N.V. 24
Eurolas, Technisch Bureau 11
Fehres N.V., Ingenieursbureau - 155
Flaco-Holland-Melkmachines 52
F. N. Holland N.V. 2
Ford Automobiel Fabriek, N.V. Nederlandsche -
Amsterdam 36
Franken en van Weel N.V. - Roermond 41
Friesland, Ver. Rep. Bedr. 217
Fritzmeier-Benelux 94
Frost-Nederland N.V. Kampen 83
Gascoignes Nederland N.V. - Leeuwarden 12
Gemeren en Zonen N.V., W. van - Greup 68
Gemert N.V., Van - Wanroy (N.-B.) 132
GENAP-Groenevelds Agrarische Plasticindustrie 205
Gerstner N.V., J. 81
Gorter N.V., Machinefabriek 119
Goudland Ploegenfabriek B. Zweegers N.V. - Echt 39
Groenewegen's Landbouwwerktuigen N.V.
Rozenburg 10
Groka, N.V. Handelmaatschappij 200
Gutbrod Nederland N.V. - Zevenaar 186
Haan N.V., Gebr. De 73
Hagelverzekering Mij, Onderlinge 185
Hako-Holland N.V. 198
Hassing Machines N.V., H. J. 31
Havelaar Zn, Firma K. A. 111
Heesters Zn N.V., P. - Haaren (N.-B.) 74
Hermes Landbouwmachinefabriek 26
Hertecant, Ploegfabriek W. 86
Hessels, J. R. 115
Hethollag 202
I
k
I
m
n
o
Heus Zn, Firma P. de
Heybroek N.V. - Bilthoven
Hocké, N.V.
Hoechst-Holland N.V. - Amsterdam
Hoegen Dijkhof Handelmij N.V., H. J.
Doetinchem
Hofka de Bandenspecialist - Klaaswaal
Holvrieka International N.V.
Homburg Machinehande] N.V. - Stiens
Hoopman Machines N.V.
Hooyer-Hilversum
Houben N.V., J. M.
Huiberts N.V., Ant. - Breezand
Hunse importeurs
Indiana, N.V. Rubberfabriek - Roosendaal
Indumij, N.V. - Den Haag
Instituut voor Landbouwbedrijfsgebouwen
(I.L.B.)
Instituut voor Landbouwtechniek en
Rationalisatie (I.L.R.)
Instituut voor Tuinbouwtechniek (ITT)
Internationale Koeling
Standnummer
125
183/183a
43
207
64
142
49
148
144
191
91
192
130
213
61
233
233
208
48
Jennen, N.V. - Vreeswijk 76
Jonge, N.V. Machinefabriek J. - 's-Heerenhoek 51
Joosten-Agria - Amsterdam 187/188
Kamps de Wild Co 128
Kinkelder C.V. - Zevenaar 178
Köla Importeurs - Vught 136
Kongskilde Maskinfabriek A/S - Breda 84
Kooijman N.V. - Oud Beijerland 106
Kramp N.V., G. J. 216
Krone Importeurs - Doetinchem 129/129a
Krone-oil N.V. 151
Kuiken N.V. - Emmeloord 67
Kurstjëhs Trekkerploegenfabriek 15
K. W. H. Wervelwind Holland N.V. 147
Kwint, N.V. v/h Firma A. 237
Landbouwveiligheid, Werkgroep 34
Landré Glinderman N.V. - Diemen 72
Lankhorst Touwfabrieken, N.V. - Sneek 210
Leeuw Landbouwwerktuigen N.V., O. de - Zwolle 62
Lely N.V., C. van der - Maasland 22
LFE-Importeurs 108
Lang N.V., Leonard - Apeldoorn 37/37a
Lien Importeurs 96
Lienden N.V., H. van der 194
Ligtermoet Chemie N.V. - Rotterdam .189
Lindeteves-Jacoberg N.V. - Amsterdam 60/193
P
Manus-Holland N.V. - Zutphen
Massee Zn, N.V. J. C.
Maters, -N.V. Machinefabriek C.
Mekö Holland
Mesken N.V.
Metze, A. A.
Miedema Landbouwwerktuigenfabriek
Miele Maatschappij N.V
Min. v. Soc. Zaken en Volksgez.h.
Misset N.V., Uitgeversmaatschappij C.
Molcon N.V.
Motormaaier
Motrac N.V.
Mullos
Munckhof, Firma J. M. van den
Mundus N.V., Financieringsinstituut
Nagel Co, N.V. Louis - Arnhem
Nationaal, N.V.
Nedalo N.V.
Neita N.V.
Neuero, Machinefabriek
N.I.M.A.G., N.V. - Leidschendam
Onderdeel, Firma 't
OBF
Orgachemia - Boxtel
Pateer, Frans - St. Jansteen
Pavert N.V., Van de
Perrot-Ede, Technisch bureau Kobald
Platten-importeurs
Poiesz N.V. - Oosterwolde
Pol N.V., Piet van der
Pool, A. R.
Post N.V., Werktuigen
Power N.V.
Praktijkschool voor Landbouwtechniek (P.S.L.)
Prior, Weegwerktuigenfabriek
Putten, J. J. van der
Putter, C. M. de
27
65
229
50
44
227
19/19a
8
60a
23/'°6a
139
199
71
131
174
152
33/33a
143
110
206
101
164
3
230
138
92
120
181
167
5
223
40
121
135
87
176
182
117
BOUW 1MSTIRHH