SVleeuwse's Handelstentoonstelling EEUWSE m Fruitteelt Glastuinbouw Landbouw Diversen M H a T e Liro bestrijdingsmiddelen Prior snelwegers Pluksleden, emmers en klemsteekwagens Homelite motorkettingzaag Pneumatische snoeischaren Grondontsmetting Palen, ladders, bindband, fruitmaten, snoeischaren, knalapparaten enz. Bezoekt ook dit jaar onze traditionele expositie van bestrijdingsmiddelen en land- en tuinbouwartikelen. Weer kunnen wij U het allernieuwste laten zien en demonstreren. Dat doen wij in het verwarmde warenhuis van de heer W. Visscher aan de Zanddijk 11 te KRUININGEN. De tentoonstelling beslaat ongeveer 1400 m2 en is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag 3, 4 en 5 november 1966 van 's morgens 10 uur tot 's avonds 21 uur. Wij hebben voor het eerst de TRiTURATOR, snoeihoutversnipperaar en verzamelaar zien werken en werke lijkniet te geloven. Demonstratie na afspraak. Vermeldenswaard is ook dat wij dit jaar voor het eerst komen met sproeimachines voor driepuntsophanging bestemd voor land- en tuinbouw. Verder ziet U weer snelwegers, kachels voor loodsen, drogerijen en warenhuizen en Liro bestrijdingsmidde len tegen ziekten en onkruiden in land- en tuinbouwgewassen. Wij exposeren met onderstaande artikelen voor de Pottenpersen Potgrond Plastic potten Plastic folie Plastic slangen Regenleiding Bristol verven KSB pompen Kusters erv Luvemax kachels Tomatensorteermachines Hardi spuiten in alle modellen Regenkleding, laarzen en diverse soorten handschoenen Warmtegenerators Kruiwagens, schoppen, spaden, vorken en zeisen Kooiwielen passend op elke trekker Cycocel, voorkomt legering van tarwe en werkt daardoor oogstverhogend Matin en Daconil, het wondermiddel tegen aardappelziekte Kiemremmer voor consumptie-aardappelen enz. Prachtige hobby-artikelen Demonstratie van het pottenbakken Groenleer met tuinbouwmachines Wed. P. de Jongh met zaden, planten, bomen en tuinmeubels KLOETINGE KAPELSEWEG 1 Telefoon 01 tOO-7514

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1966 | | pagina 16