PRIJSVRAAG-REGLEMENT PRIJSVRAAG: „WIE WORDT KAMPIOEN?" „WIE WORDT KAMPIOEN"? Doe Uw best enVeel succes Voor de prijsvaag „Wie wordt Kampioen"? gelden de volgende bepalingen: 10 Prijsvraag: „Wie De Grote Nationale Tentoonstelling welke de Koninklijke Vereniging „Het Nederlandsche Trekpaard" dit jaar organi seert zal een zeer bijzondere zijn. Dit jaar namelijk zal deze tentoonstelling voor de 25e maal achtereenvolgend in de stad 's-Hertogenbosch plaats vinden. Vandaar dat het er zeker extra feestelijk zal toegaan in Brabants hoofdstad op vrijdag 16 en zaterdag 17 sept. a.s. Op deze dagen komen ter viering van dit zilveren jubileum niet alleen 500 Trekpaarden en Haflingers uit het gehele land naar Den Bosch, maar tevens zal, voor het eerst in de geschiedenis, een Benelux-trekpaardenshow worden georgani seerd. Dat wil zeggen, dat naast de grote Nederlandse col lectie, óók een zeer selecte groep Trekpaarden en Ardenners «it België en Luxemburg zal worden tentoongesteld en ge demonstreerd. Een tweede feestelijk en hoogst interessant novum dat geboden zal worden bestaat uit een expositie en défilé van een Keurcollectie Rundveerassen eveneens uit de drie Bene- lux-landen. En als derde bijzonderheid geldt, dat tijdens de tentoon- stellingsdagen de OFFICIËLE OPENING van het Nieuwe Veemarkthallencomplex (3 nieuwe immense hallen en een groot restaurant op een terrein van in totaal ruim 20 ha) zal plaats vinden. Bij dit grote en indrukwekkende feest, dat, als een Agrarische manifestatie van de eerste orde geheel in het kader van de Nationale Trekpaardententoonstelling wordt gevierd, zal onze traditionele prijsvraag natuurlijk niet ontbreken. „Wie wordt Kampioen is dan ook ditmaal een prijs vraag, waarvoor nog meer en nog waardevoller prijzen dan voorheen worden uitgeloofd. Dat blijkt duidelijk uit de voor lopige prijzenlijst die wij hierbij afdrukken. Wie verder aan deze prijsvraag kunnen deelnemen Het Reglement, dat wij op deze pagina publiceren, geeft hierop antwoord. Alle abonné's van het Zeeuws Land- en Tuinbouw blad kunnen meedoen. Dat betekent dus, dat deze prijsvraag, georganiseerd door de bladen der 3 Centrale Landbouw organisaties ook nu weer een nationaal karakter zal hebben en dat er dus alom in den lande aan deze prijsvraag zal worden meegedaan. Natuurlijk behoort U ook onder de deelnemers en laat U deze interessante en gratis kans op waardevolle prijzen niet onbenut t 1. Aan deze prijsvraag kan uitsluitend voorden deel- genomen door abonnees van Ons Platteland Zeeuws Land- en Tuinbouwblad", „De Land bode" en „Boer en Tuinder". 2. Iedere abonnee kan slechts voor één prijs in aan merking komen. De oplossing moet worden in gezonden op het formulier dat hieronder op de pagina is afgedrukt en voor wat onze lezers be treft uiterlijk dinsdag 6 september in het bezit zijn van de redaktie van „Het Zeeuws Land- en Tuinbouwblad", Grote Markt 28, Goes. Op de voorzijde van de enveloppe, waarin het formulier wordt verzonden, gelieve men in de linkerbovenhoek het woord PRIJSVRAAG te vermelden. Antwoorden niet op dit formulier ongeldig geacht. In verband met het karakter van deze prijsvraag is hiervoor geen inschrijf geld verschuldigd. 3. De prijsvraag betreft twee vragen, namelijk: a. Welke hengsten zullen ter gelegenheid van de op 16 en 17 september te 's-Hertogenbosch te houden Nationale Tentoonstelling van de Koninklijke Vereniging „Het Nederlandsche Trekpaard" respektievélijk als kampioen en reservekampioen 1966 worden uitgeroepen en welke hengst zal in de eindstrijd om deze titel als 3e op tal komen te staan Met deze laatste bedoelen wij dus de hengst die in de strijd om het kampioenschap door de jury na de kampioen en reserve-kampioen de beste wordt geacht. b. Welke hengsten zullen in de categorie „Heng sten met afstammelingen" (vader-paarden) respektievelijk de eerste, de tweede en de derde plaats bezetten NAAM: -HENGSTEN MET AFSTAMMELINGEN BEROEP: 1. ADRES: 2 KAMPIOENSCHAP HENGSTEN 3 1. Kampioen: Handtekening: 2. Res. kampioen: Datum- VOORLETTERS- - Teneinde de deelnemers aan deze prijsvraag op de hoogte te stellen van de hengsten, die voor de hiervoor bedoelde titels en prijzen in aan merking komen, geven wij op deze pagina's een volledig overzicht van de hengsten van 4 jaar en ouder en tevens van de hengsten met afstamme lingen, die voor deze tentoonstelling werden in geschreven. In dit verband willen wij er, ter voorkoming van misverstanden, nog speciaal de aandacht op vestigen dat in de strijd om het kampioenschap en het reserve-kampioenschap van de hengsten alleen de straks eerste en tweede in hun categorie geplaatste hengsten van 4 en 5 jaar grote maat, hengsten van 4 en 5 jaar midden en kleine maat, hengsten van 6 jaar en ouder, grote maat en hengsten van 6 jaar en ouder, midden en kleine maat kunnen mede dingen. Het is dus uitgesloten dat drie in de zelfde categorie ingeschreven hengsten respektievelijk als kampioen, reserve-kampioen en „derde op tal" zouden worden aangewezen, ingediend, of na 6 september ontvangen, worden 4. Bij meer dan één juist antwoord zal de prijs vraagcommissie beslissen aan welke deelnemer de eerste prys en aan welke deelnemer(s) de volgende prijs of prijzen zullen worden toege kend. Geeft geen enkele deelnemer het juiste ant woord, dan zal degene wiens antwoord de uitslag der desbetreffende keuring het dichtst benadert, als winnaar worden aangewezen. 5. Een ieder die aan deze prijsvraag deelneemt, wordt geacht zich bij voorbaat aan de uitspraak der prijsvraagcommissie te onderwerpen. Cor respondentie over deze uitspraak of anderszins wordt ten aanzien van deze prijsvraag niet ge voerd.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1966 | | pagina 10