dit is méér dan een volledige bietenoogst- machine..... LINDETEVES-JACOBERG N.V. 936 Zonder hulp haalt één man de hele bietenoogst binnen. Eén rij koppen en schonen en tegelijkertijd de tweede rij rooien en verzamelen. Snel lossen. Een goed produkt afleveren. En daarna? U demonteert de drie opbouwelementen, die samen de bietenrooier vormen, en u hebt een werktuigdrager. De Eicher werktuigdrager is een universele machine voor het moderne landbouw- en loonbedrijf. U hebt meer moge lijkheden dan de duurste trekker kan bieden. U hebt perfect zicht op het werk, want u zit er bovenop. Tussenaan- bouwwerktuigen hebt u vlak vóór u. Werktuigen vóórop de machine kunt u goed in de gaten houden, omdat geen motorkap het uitzicht belemmert. Duizenden werktuigdragers zijn in Duitsland in gebruik. Voor vele tientallen loonwerkers in Zeeland is de werktuig drager onmisbaar. Een vooruitstrevende aardappelteler in Friesland freest de grond, strooit de kunstmest en poot de aardappelen in één bewerking met één man op één werk tuigdrager, uitgerust met drie werktuigen. Zo kunt u op vele manieren twee, drie of meer bewerkingen tegelijk verrichten en dus tijd winnen. Een Eicher werktuigdrager is de basis van een systeem, dat één man in staat stelt alles te doen wat de seizoenen hem te doen gevenploegen, eggen, kunst- en stalmest vervoe ren en verspreiden, precisie-zaaien en -poten, gewassen be spuiten, bieten en aardappelen oogsten, landbouwproduk- tén vervoeren, gras maaien, keren en laden, graafwerk verrichten enz. De werktuigdrager is de landbouwmachine van de toekomst. Van nu. Want die toekomst is al begonnen Qver de Eicher werktuigdrager heeft uw dealer uitgebreide gegevens beschikbaar. Vraag hem er om en laat u voorlichten over de onbeperkte mogelijkheden van het werktuigdragersysteem. afdeling landbouw - Harderwijk - Deventerweg 9 - telefoon 03410-2754 5—* ZEEUWS LAND- EN IU1NBOUWBLAO

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1965 | | pagina 16