ONDERWIJSNOTITIES H.ü. HOEGEN DIJKHOF 729 met 12 versnellingen voor de Granit 500 C40 PK) en Brillant 600 (50 PK) en 8 versnel lingen voor de Perfekt 300 (25 PK) en 400 (32 PK) verder: doordraaiende aftak* as, hydraulische hef- inrichting met 3 pts. bevestiging, complete elektrische uitrusting, differentieelslot, trek haak achter, duw en trekhaak voor. enz. in standaarduitvoering. Pe juiste verhouding lussen gewicht-wiel* basis-motorvermogen geeft de Hanomag* trekkers hun enorme trekkracht. Handel my N.V. VRIJDAG 16 JULI 1665 (Vervolg va» pag. 725) Met een toepasselijk woordje reikte de directrice de diploma's uit aan de volgende meisjes van de Primair* opleiding: Annie Bom, Janny Boot, Hanneke Bos, Aman da Costerius, Marjan van Dijke, Joke v. d. Linde, Marjan Mol, Mijnie Oosterling, Matthy v. d. Panne, Yvonne Aaï- bregtse, Janneke Rademaker, Plonie Rijnberg, Jopie Straaijer, Mieneke Straaijer, Leni Verboom, Marijke v. d. Weel, Cerda Glerum. 1 leerlinge werd afgewezen. Janneke Rademaker die het hoogste aantal punten be haalde kreeg uit handen van de voorzitter een geschenk, terwijl Matthy v. d. Panne eveneens werd bedacht voor het meisje met de beste karktereigenschappen. Bij de Assistenten-klasse waren de geslaagden: Ria v. d. Slikke, Corrie Slaager, Marjan Krijger, Hennie Jon ker, Annemieke van Oeveren, Anke v. 't Hoofd, Corrie Hendrikse, Willy den Haan, Leny Fokker, Tanny Bos. Hoogste aantal punten: Tanny Bos, beste karakter Ria v. d. Slikke. Beiden ontvingen een geschenkje. DIPLOMA UITREIKING LAN DBOU WHUISHOUDSCHOOL .PRINSES JULIANA", DER Z.L.M. TE ZIERIKZEE ONDERSTAANDE leerlingen ontvingen het getuig- v schrift ass. huishouding. Hannie van Almkerk, Lia Bliek, Reinie van Dienst, Ineke Goudzwaard, Willy Meerdink, Marrie Pannekoek, Sjaan Schouls, Corrie Snijders, Ria Vermaat en Joke v. d. Wekken te Zierikzee; Ineke Kort te Oosterland; Jannie Quist te Dreischor; Greetje Steendijk te Nieuwer- kerk; Marian Vis te Renesse; Jannie van Bloois te Schuddebeurs; Ina den Boer en Gilda de Wit, te Kerk- werve; Marja v. d. Bijl, Tinie Jonker en Jettie Stouten te Brouwershaven; Wilma van Oeveren te Scharendijke; Carla v. d. Bijl, te Zonnemaire; Anneke v. d. Kasteele te Noordgouwe. Het getuigschrift 3 jaar naaicursus ontving: Truus Kwaak te Oosterland. Het getuigschrift vier jaar naaicursus ontving: Nellie Pairoux te Zierikzee. Het getuigschrift primaire opleiding ontvingen: Tineke v. d. Boogaart, Ina Boot, Joke Bolier, Riet Bolijn, Connie Botvliet, Miep Botvliet, Jopie Dool, Connie van Dijke, Lieneke Geluk, Cora Goedegebuure, Nelleke Gouds waard, Aimeive nage, Jannie v. d. Hulle, Jannie Janse, Jannie de Jong, Wily Kik, Willy Koster, Ellie Kouwen- berg, Lenie van Leeuwen, Cora Legemaate, Nelleke v. d. Schelde, Riet Sinke, Annie Smalheer, Jettie Schoonen, Nelleke Schot, Cobie Stoutjesdijk, Sjaan Stoutjesdijk, Sjaan Schults, Corrie Struijk, Mariannne van Urk, Jannie bij de Vaate, Ans Verkerk en Annie v. d. Welle, allen te Zierikzee; Marja Quist te Dreischor; Willy Kloet te Duivendijke, Jannie van Kuijk te Looperskapelle. 3 leerlingen kwamen niet in aanmerking voor een .getuigschrift. Cora Fierens, Nella v. d. Hoek, Adrie Jonker, Ans Ooms, Willy Roskam, Riet Rotte en Jannie de Ruiter te Kerkwerve; Nannie van Dijke, Lenie Heijboer en Ria Slager te Brouwershaven; Sietje v. d. Houten, Nella Plaating en Els Smits te Zonnemaire; Adrie Padmos, Cora Thiery en Jessie Thiery te Nieuwerkerk; Tinie Fierens en Addie v. d. Klooster; Sjanie Damen en Trudie v. d. Weele; Eljo van Iwaarden en Joke van Strien té Anna Jacoba Polder; Corrie de Blonde te Noordgouwe; Jodie Bienefelt te Renesse; Alida v. d. Wekken te Haam stede. ■BEVORDERD van het eerste naar het tweede jaar primaire opleiding werden: Annie van Aken, Ellie v. d. Berg, Geertje Beije, Nanda Bil, Cathy Bliek, Betsie Bolijn, Riet Bolier, Willy Deurloo, Inge Dogger, Mattie Flikweert, Hennie Hage, Adrie den Hartog, Nellie Kostermans, Carla Kos ter, Martha Koster, Lidie Kouwenberg, Olga Kristalijn, Joke van Leeuwen, Chelien Lodewijk, Wilma Meerman, Cobie Merle, Nel Padmos, Roosmarie Praet, Frangoise Renshof, Tineke Snijders, Ellie Verloo, Nellie van Vos sen, Roosmarie Warrens en Willy Wijsman, allen te Zierikzee; Els de Rijke te Ouwerkerk; Jannie Vermaas te Dreischor. 4 leerlingen konden niet bevorderd worden. Celia v. d. Berg, Riet Duinhouwer, Jopie Janse, Joke Oosse en Maatje Smalheer te Brouwershaven; Ada v. d. Berge, Nia v. d. Bijl, Nella van Bloois en Lia Gouds waard te Zonnemaire; Willy Korstanje, Corrie Kort, Marrie Pannekoek en Ria Pannekoek te Noordgouwe; Ina v. d. Hoek, Ellen Theunisse, Anneke van IJsseldijk en Jannie van Zuidland te Kerkwerve; Cora Louwerse en Ella van Oeveren te Scharendijke; Marijke Meerman en Cobie Zwager te Oosterland; Joke Bodbijl te Seroos- kerke; Trijnie van Wouwe te Duivendijke; Lieneke Horst te Ellemeet. Het getuigschrift vormingsklas werd ontvangen door: Marriet Doeleman, Connie de Regt, Yvonne Schaap en Nellie Schraver te Zierikzee; Lia den Boer te Haam stede; Willie Jonker te Brouwershaven; Corrie Koopman te Capelle Bij Zierikzee; Adrie Kraak te Sirjansland; Marian van Staalen te Dreischor; Connie van Zuijen te Burgh; Nelleke Labruijère te Sint-Philipsland. UITSLAGEN I.AGERE LAND- EN TUINBOUW SCHOOL TE GOES Bevorderd van klas 1 naar 2: A. Bardilf en M. A. de Nooijer, beiden te Wissekerke. K. Bek en L. Boon man, beiden te Ellewoutsdijk. M. A. Dijke te Krui- ningesi. A, J. Driedyk te Wolphaartsdijk. D. G. de Koster te 's Gravenpolder. J. J. C. van Liere te Nisse. J. Nagelkerke te Waarde. P. C. Nieuwenhuijze te Kattendijke. B. A. N. Rijk te Borssele. P. Rijk te 's-Heer Arendskerke. L. Rottier en I. P. Sinke, beiden te Kapelle. M. van Saibben te Oudelande. W. L. Ver boom te Yerseke en B. Maris te Goes. Afgewezen twee leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar 3: D. M. J. Boonman te Ovezande. J. F. Claeys te Oudelande. A. Geelhoed en J. F. Wisse, beiden te Wemeldinge. W. P. Govers te Kwadendamme. A. Lous te Goes. F. J. Nijsse te Ril- land-Bath. M. S. Priester en C. v. d. Maas, beiden te Kats. C. J. Broos te Wolph aartsdijk. M, Rijk te 's-Heer-Aiiendskerke. J. Schijf te Kapelle. J. Wave rijn te Kruiningen en M. J. v. d. Weele te Colijns- plaat. Afgewezen twee leerlingen. RIJKS MIDDELBARE TUINBOUWSCHOOL GOES Aan de Rijksmiddelbare Tuinbouwschool (B-richting) te Goes is na gehouden examen het diploma uitgereikt aan: C. A. Alewijnse, St. Laurens; J. F. G. Daalman, Nisse; J. Haak, Bruinise; J. J. Hage, Kruisland, N.-Br.; R. G. A. J. Jansen, Breda; Adr. Kloosterman, Kapelle; J. Koster, Zaamslag; Abr. Leeuwe, Haamstede; A. J. de Looff, Geersdijk; Adr. Louwerse, Grijpskerke; W. Luyk, Colijns- plaat; C. J. Nouse, Kloetinge; H. M. Slabbekoorn, Yer seke, Kr. Verhoeven, Zuid-Beijerland; A. G. M. Wisse, Anna Jacobapolder. IK A. W. VAN DE PLASSCHESCHOOL TUINBOUWSCHOOL TE KAPELLE Bevorderd naar de 2e klas: A. J. Wisse, H. J. Pol derman, M. van Overloop, J. Mol, allen te Kapelle; L. M. Verhulst, Kloetinge; H. de Vos en L. P. Oppe- neer, beiden te Goes; A. A. Vleugel en L. J. Je Schip, per, beiden te Wemeldinge; J. de Regt, Biezelinge; P. J. Platschorre, Driewegen; A. J. Kosten, Yorseke; J. van der Hart, Kruiningen en I. C. Elenbaas. Baar land. Bevorderd naar de 3e klas: M. C. Aarnoutse en J. van Liere, beiden te 's-Gravenpolder; Th. van Deven ter, Wemeldinge; C. Fraanje en M. de Leeuw, beiden te Yerseke; A. J. Goetheer, Wolfaartsdijk; S. P. Groenleer, J. Ntfssen, J. A. Nijssen, W. M. C. J. Rouw, A. M. de Schipper, allen te Kapelle; J. J. Hoekman en P. Meeuwse, beiden te Kloetinge; M. M. op \X Hof, 's Heer-Arendskerke; W. M. C.Lobbezo, Ril land; A. Leenhouts, Goes; M. Meeuwse en J. D. San- derse, beiden te Lewedorp; J. C. Outermans, Middel burg; C. H. Slabbekoorn, Biezelinge; C. G. de Vrie- ze, Schore; J. Willeboer, Kruinihgen; C. C. Klaassen, Hoek. Bevorderd naar de 4e klas: A. Boone, P. Blok, C. W. Louisse, allen te Borsele; A. A. Dagevos, Katten dijke; J. C. de Groene, Wemeldinge; M. J. Hengsdijk, Biezelinge; A. Lokerse en A. Willeboer, beiden te Kruiningen; C. de Landmeter, Souburg; J. Mol, Nis se; M. C. van Maris, Kapelle; J. Nieuwenhuijse, L. Rijnhout, A. C. Philipse, allen te Krabbendgke; G. P. Schrier, Waarde; A. van de Waart, Heinkenszand; J. A. de Punder Kwadendamme; J. J. Reinhout. Wol faartsdijk; G. R. Dees, Terneuzen; S. C. de Footer, Hoek; P. C. Platschorre, Driewegen en J. de Visser, Serooskerke. Importeur voor Nederland) Keppelseweg 20-26 Tel. 08340-5041* Ooetlnchem Filialen Te: Emmeloord «Tel. 03270-3103 Heer Arendskerke - Tel. 01106-502

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1965 | | pagina 21