Ir. M. A. Geuze-Bokaal 10.000 Zeeuwse Land T uinbouwbladen Der week Officieel orgaan van de Muatschappij tot bevordering van land en Tuinbouw en Veeteelt in Zeeland VRIJDAG 2 JULI 1965 Frankering bij abonnement: Ternetize» 53e Jaargang No. 2787 ï\E eerste dag van het grote Z. L. M.-feest, ter gelegenheid van onze Z. L. M. Land- en Tuinbouwtentoonstelling Axel 1965 bracht naast de vele hoogtepunten op deze donderdag, 1 juli, een tweetal wel bijzon dere gebeurtenissen. In de eerste plaats het novum van het beleggen van een Hoofd bestuursvergadering tijdens het geanimeerde diner voor genodigden en leden van het Hoofdbestuur der Z. L. M., dat in Terneuzen in hotel „Rotterdam" plaats vond. Op verzoek van de Voorzitter van de Kring Axel de heer W. Koster opende tijdens de maaltijd de Vice-Voorzitter der Z. L. M. de heer P. J. J. Dekker deze „buitengewone" Hoofdbestuurs vergadering. De heer Dekker voldeed gaarne aan dit verzoek en gaf daarna wederom het woord aan de voorzitter der Kring Axel. Deze richtte zich vervolgens met de volgende woorden tot de vergadering. Mijnheer de Vice-Voorzitter, Mijne heren leden van het Hoofdbestuur Het bestuur van de Kring Axel heeft mij verzocht U voor te stellen het volgende besluit te nemen. „Het Hoofdbestuur der Zeeuwse Landbouw Maatschappij in ver gadering bijeen op 1 juli 1965 te Terneuzen, besluit de bokaal door de Kring Axel heden aangeboden aan de Algemeen Voorzitter der Z L. M. te noemen: „Ir. M. A. GEUZE BOKAAL". Besluit voorts opdracht te geven tot het vervaardigen van eera duplicaat, dat eigendom zal zijn der maatschappij, en dienstig tot het instellen van de eerste toast aan de „feestmaaltijden, van het Hoofd bestuur tot in lengte van jaren". Onder applaus nam de vergadering het voorgestelde besluit aan, waar na deze wel zeer speciale H. B. vergadering door de heer P. J. J. Dekker wederom gesloten werd. (Zie verder pag. 667.)

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1965 | | pagina 1