Hij-Luve leder Hy-Line kuiken wordt een winstgevende kip! ZEEUWS LAND- EN TUINBOUWBLAD Herinnert u zich nog het kuiken uit onze eerste advertentie van dit seizoen? (No- vember-nummer 1964). Wat zat het veel belovend op z'n toekomstige jaarproduktie van 260 a 270 eieren. In deze advertentie Ziet u, dat een Hy-Line kuiken haar be loften waar maakt. En niet alleen op pa pier.... vraagt dat maar eens aan één van de vele. véle enthousiaste Hy-Line pluim veehouders! Tal van gunstige eigenschappen - opmerke lijke voederconversie en buitengewone leef baarheid - zorgden er voor dat de méérprijs er al uit was vóórdat er één ei gelegd was. Op 22 weken kwamen ze aan de leg. Nü zorgt haar grote vitaliteit voor een forse leg. Het ziet er naar uit dat ze een nog hoger gemiddelde haalt dan 260 a 270 ei eren per jaar. Stuk voor stuk met een goed uniform eigewicht. De Hy-Line pluimveehouder weet van te voren, dat hij 'eieren voor zijn geld' kiest, hij zorgt voor ideale bedrijfsomstandighe den en dat is zo'n toplegster dubbel en dwars waard. Immers, elke eigenschap die u in een kip zoudt wénsen is een zékerheid in een Hy-Line hen. U ervaart zélf. dat de voederconversie zó ideaal v>, dat u er zon 3,5 a 7 kg. per jaar - ofwel f 1,80 a f 2,50 winst per kip - extra aan overhoudt, Bezit deze leghen dan alléén maar ideale eigenschappen? Ja, zij is geboren uit het broedei van een zorgvuldig geselecteerd Hy-Line fokdier. Zij wordt als kuiken af geleverd in topconditie, waardoor de seri euze, vakbekwame pluimveehouder topre- sultaten kan boeken. 30 Jaren wetenschappelijk fokwerk met bloedgroepen onderzoek, uitgebreide test programma's. laboratoria en proefcentra, legden al die eigenschappen in iedere Hy- Line kip vast. leder jaar opnieuw zult u er méér geld mee verdienen. De toewijding van de Hy-Line Organisa tie en van de Hy-Line broeders gaat door! Ook na de verkoop! Kies ook Hy-Line voor uw geld; niet voor niets het meestgevraagde kuiken ter we- reld met alleen al in het seizoen 1963- 1964 een afzet van 140 miljoen kuikens.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1965 | | pagina 32