Verstandige pluimveehouders rekenen. Juist nu Eeïangrijk bericht! 300 De heer G. Wolfswinkel te Maarsbergen is zo'n verstandige pluimveehouder. Hij zette onlangs weer zo'n 1600 Hy-Line kuikens op, terwijl hij voor bijna dezelfde prijs (op 5 cent na) andere kuikens van 11 weken kon kopen. Waarom? "Dat vertellen wij u graag", aldus de heer en mevrouw Wolfswinkel. "Wij zijn zó overtuigd van het lagere voerverbruik, tijdens opfok en later.de bijna te verwaarlozen uitval, en de hogere produktie van gave uniforme eieren, dat wij al rekenend wel tot de slotsom móesten komen: Hy-Line kuikens opzetten. Bovendien geloven wij dat je er voor moet zorgen dat je altijd met eieren aan de markt moet komen als er weinig aanbod is. Je moet dan wel een goede prijs krijgen!" En u? U weet nu dat Hy-Line broederijen nog steeds flink doorbroeden. Als u rekent zet u nü kuikens op. Dat bent u aan uzelf en uw gezin verplicht. U moet de markt een slag vóór zijn. Vraag inlichtingen bij de erkende Hy-Line broederijen. Het verplicht u tot niets. leder Hy-Line kuiken wordt een winstgevende kip. Publikatie van Hy-Line Nederland en de aangesloten Hy-Line broederijen. Goede eierprijzen? Rekenen! Lagere prijzen? Rekenen! Slechte prijzen? Rekenen! Rekenen voorkomt bijna altijd teleurstellingen en paniek. Wie rekent staat altijd klaar om goede maatregelen te treffen. Wie rekent ziet de dingen tijdig aankomen en is in staat ze 'beter op te vangen'. Wie rekent weet dat een periode van lage eierprijzen altijd wordt gevolgd door een periode van hoge prijzen. De verstandige pluimveehouder houdt terdege rekening met dit statistisch-bewezen feit. Daarom is er nu voor verstandige pluimveehouders alle reden om wèl kuikens op te zetten, temeer omdat er thans in bijna heel Europa minder worden opgezet. Vele broeders broeden nu niet... of slechts op een zeer kleine capaciteit. Maar Hy-Line broederijen broeden behoorlijk door. Er zijn dus nog rekenende pluimveehouders. Gelukkig maar, want wie nü rekent en nü kuikens opzet profiteert straks van een grote vraag en een gering aanbod, dus van hogere prijzen. ZEEUWS LAND- EN rUINBOUWBLAD

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1964 | | pagina 2