(3
Driejarig® merries, kleine maat.
Vierjarige merries, kleine ma^at.
Keuring te OOSTBURG, 4 Juni 1938.
-
-
Driejarige merries, (groote maat.
io,-
M4
12,50
l l l
-
O
a
"o
Naam Merrie en Stbkn.
Eigenaar en Woonplaats
Geld
prijs
0
CP
a
Naam Merrie en Stbkn.
Eigenaar en Woonplaats
Geld
Med
O
ra
U
prijs
1
690
Gauloise 81197
Stallen de Dobbelaere, IJzendijke
10,-
M1
1
792
2
685
Vedette 79637
Cyr. M. Buijsse, IJzendijke
7,50
M2
2
784
3
691
Olga 80582
G. Buijsse. Biervliet
7,50
M3
3
799
4
692
Germaine v, Plakkebord
4
790
81240
E. J. M. Termote—Steijaert, IJzendijke
M4
5
791
5
682
Martha 78746
G. Buijsse, Biervliet
M4
6
796
6
693
Martha 81062
Gebr. A. P. en O. E. de Dobbelaere,
7
788
Biervliet
8
785
1
694
2
686
3
688
4
697
5
687
6
699
7
696
1
702
2
701
3
700
1
706
2
705
3
704
4
707
5
711
6
709
7
708
1
719
2
726
3
732
4
712
5
730
6
714
7
718
8
733
9
717
10
723
11
728
12
713
13
729
14
724
15
715
16
721
1
735
2
745
3
746
4
747
5
739
6
740
7
743
8
744
9
741
10
748
11
734
12
742
13
737
14
736
15
751
17521
Driejarige merries, [grootte maat.
Hermine 80509
Melonne 78479
Jenny van Plakkebord 77871
Lisette van Eiland 81537
Caline 78242
Gertrude v. „Goede Hope''
78450
Astrid 81191
Stallen de Dobbelaere, IJzendijke
Aug. Buijsse, IJzendijke
El. J. M. Termote-Steijaert.Schoondijke
Cam. v. d. Hauwe—Burm, IJzendijke
M. J. Riemens Pzn, Schoondijke
Aug. P. Calon, Hoofdplaat
Gebr. A. P. en O. E. de Dobbelaere,
Biervliet.
12,50
12,50
10,-
7,50
Carla K. 22158
Frida van „Goede Hope"
K. 22124
Edel K. 22121
A. E. J. Temmerman, IJzendijke
Aug. P. Calon, Hoofdplaat
H. J. Cammaert, Hoofdplaat
Vierjarige merries, [groote maat.
Zita van 't Kerkje K. 22127
Emma K. 22428
Isa K. 22149
Bellefleur K. 22154
Hermine van 't Kerkje 75845
Blondine K. 22161
Martha K. 22120
F. C. Dieleman, Waterlandkerkje
W. de Feijter, Waterlandkerkje
P. L. de Meijer, IJzendijke
Stallen de Dobbelaire, IJzendijke
W. de Feijter, Waterlandkerkje
Cam. v. d. Hauwe—Burm, IJzendijke
H. J. Cammaert, Hoofdplaat
10,-
7,50
12,50
10.
10,
7.50
Vyf- tot tienjarige (merries, kleine maat.
Victoria K. 19907
Olga K. 18965
Lida K. 16854
Olléh K. 21150
Lima K. 16849
Clara K. 21132
Bea K. 21129
Hermine K. 16863
Stella K. 21143
Princesse K. 19937
Eline K. 17815
Balsamine K. 21142
Celina K. 17831
Ulrika K. 18957
Olga K. 21130
Martha K. 19773
Stallen de Dobbelaere, IJzendijke
Cl. v. d. Hauwe-Breijaert, IJzendijke
Edm. Deveneijns, IJzendijke
G. Buijsse, Biervliet
Stallen de Dobbelaire, IJzendijke
El. J. M. Termote-Steijaert, IJzendijke
Cam. v. d. Hauwe—Burm, IJzendijke
H. J. Cammaert, Hoofdplaat
Edm. Deveneijns, IJzendijke
H. J. Cammaert, Hoofdplaat
Cam. v. d. HauweBurm, IJzendijke
Edm. Deveneijns, IJzendijke
H. J. Cammaert, IJzendijke
Stallen de Dobbelaere, IJzendijke
Cam. v. d. Hauwe—Burm, IJzendijke
Cyr. M. Buijsse, IJzendijke
12,50
10.—
10,—
10,-
7,50
7,50
5,-
Vyf- /tot tienjarige (merrles> groote maat.
Clara van Water K. 21145
Lisette K. 19918
Colma K. 18964
Corry d'Amice K. 18968
Bertha K. 21155
Dora d'Amice K. 19917
Mirza v. Veldzicht K. 20008
Daniëlla van „Goede Hope"
K. 19939
Julma v. 't Kerkje K. 19944
Mina v. Diamant K. 18967
Sadie K. 21120
Bella K. 19923
Liza v. Schoondijke K. 21162
Dina K. 21127
Erva K. 16865
W. de Feijter, Waterlandkerkje
A. J. E. Temmerman, IJzendijke
Eug. Wijffels, IJzendijke
A. J. E. Temmerman, IJzendijke
H. J. Cammaert, Hoofdplaat
A. J. E. Temmerman, IJzendijke
id. id.
Aug. P. Calon, Hoofdplaat
F. C. Dieleman, Waterlandkerkje
Cam. v. d. Hauwe, IJzendijke
Eug. C. Wijffels, IJzendijke
P Dhont—Salomé, IJzendijke
A. Verhage-Poissonnier, Schoondijke
P. Dhont—Salomé, IJzendijke
J. F. C. Temmerman, Hoofdplaat D 2
Medaille Art. 9 vain het Reglement.
Leonora de Water, K. 16067 F. C. Dielemen, Waterlandkerkje
Tweejarige merries.
H. J. Aernaudts—Coene, Sluis
D. Luteijn, Zuidzande O 65
H. J. Aernaudts—Coene, Sluis
Iz. Becu—van Dijke, Groede
Gebr. Aernaudts, Sluis
J. B. Becu—Verhage, Groede
A. P. Risseeuw, Oostburg
C. A. Mabesoone, Aardenburg
P. J. de Backere, St. Kruis
L. J. M. Blondeel, Aardenburg
L. de Bruijckere, Sluis-Heille
A. H. de Milliano, post Oostburg
Wed. Mèdard—Buijsse, Aardenburg
C. J. Blondeel, Aardenburg
Wed. P. J. Lannoije, Aardenburg
C. A. Mabesoone, Aardenburg
G. J. v. d. Vijver, Waterlandkerkje
Joh. Risseeuw—de Bruijne, Cadzand
C. A. Mabesoone, Aardenburg
M1
M'
M1
Mi
M2
M3
M4
M4
M4
M4
M4
f 10.—
10,—
7,50
7,50
7,50
5,-
M1
M'
M2
M2
M2
M3
M4
M4
M4
M4
M4
I Mi
1
781
Olga d'Ahea 81864
2
759
Lizette 83177
3
776
Oda d'Ahea 82463
4
763
Nelly 82587
5
762
Hermine d'Ahea 81868
6
765
Remula 85111
7
753
Hermine van Oostburg
85925
8
782
Cora 84280
9
772
Fannie 83515
10
774
Coquette d'Espoir 85905
11
775
Mina 83238
12
755
Blondina v. Dierkensteen
83512
13
770
Bora de Zeeuw 83964
14
783
Liza van 't Lusthof 84275
15
771
Lima 82647
16
766
Civette 84595
17
758
Flemia 85642
18
760
Laura van Cadzand 82862
19
773
Caline 82607
12,50
Mi
12,50
Mi
12,50
Mi
10,-
Mi
10,-
M2
10,-
M2
10,-
M2
7,50
M3
7,50
M3
M4
M4
M4
M4
M4
M'
M1
1
807
M2
2
803
M3
3
806
M4
4
802
5
804
M4
6
805
1
809
2
813
M'
3
823
4
808
M3
5
814
6
810
Mi
1
821
Mi
811
M2
2
M3
3
819
M4
4
824
843
840
827
829
844
834
848
833
850
846
831
835
841
847
836
849
837
867
853
865
862
855
858
861
863
864
859
854
856
860
Driejarige merries, kleine hiaat.
Greta van Oostburg 81023
Vera 77913
Duchesse 70402
Martha 78759
Clara 81524
Kriemhild van Malecote K.
Lady 80520
Geertrui 79037
Adr. P. Risseeuw, Oostburg
J. Ramondt, Schoondijke W 44
F. P. Brooijmans, Breskens
Aug. de Bruijckere, Aardenburg
Abr. P. Risseeuw, Schoondijke
Gerrit van Hal, St. Kruis
L. J. Boogaart, Zuidzande
J. v. d. Plasse, Oostburg
12,50
10,
7,50
7,50
5,-
5,-
Mi
Mi
M2
M2
M3
M3
M4
Bertha 81222
Cora 78757
Salvia 81735
Blanca v. 't Paviljoen 80828
Jacqueline 79304
Lauret II 79045
Wed. P. J. Lannoije, Aardenburg
Joz. Schijve, Zuidzande
F. P. Brooijmans, Breskens
Ed. Modde, Oostburg
C. J. Blondeel—v. Besien, Aardenburg
Ch. H. E. Bonte—IJsebaert, St. Kruis
M'
10,—
Mi
5,-
M2
M4
Vierjarige merries, kleine maiat.
Mimie d'Ahea K. 22182
Lady K. 22232
Successeuse v. Lady K. 22189
Astrid du Pavé K. 22196
Thalia K. 22260
Silvaine K. 22246
H. J. Aernaudts—Coene, Sluis
Cl. H. A. Bonte—IJsebaert, St. Kruis
L. J. M. Blondeel, Aardenburg
Eug. de Badts, Oostburg
Iz. Becu—van Dijke, Groede
J. v. d. Meulen, post Oostburg
10,-
7,50
7.50
M'
M'
M3
M4
M4
Vierjarige merries, groote maat.
Comtesse de Lombisoeuil
K. 22221
Albionne K. 22190
Elza van Espoir K. 22223
Clara v. Zuidzande K. 22213
A. H. de Milliano, post Oostburg
L. J. M. Blondeel, Aardenburg
Z. C. Salomé, Zuidzande
I. Luteijn—Leenhouts, Zuidzande
12,50
7,50
7,50
M'
M'
M3
M4
Vyf- tot tienjarige merries, kleine [maat.
Lady d'Ahea K. 19965
Dwinav. Oostburg K. 19983
Jacqueline d'Ahea K. 21190
Oda K. 21222
Hermine K. 19056
Flora K. 21217
Fairona K. 16154
Eliana K. 21238
Bles K. 17887
Mimi K. 18194
Baretta v. Zeedijk K. 21214
Mirza K. 21185
Hilda 71156
Nera K. 17949
Meta K. 21187
Arva K. 16092
Betsie K. 21228
H. J. Aernaudts—Coene, Sluis
Adr. P. Risseeuw, Oostburg
Gebr. Aernaudts, Sluis
H. van Waes, Schoondijke
Gebr. J. P. en P. J. Brevet, Sluis
Abr. Risseeuw Pzn, Schoondijke
F. P. Brooijmans, Breskens
id. id.
Iz. Becu—van Dijke, Groede
René de Milliano, Oostburg
P. J. de Ridder, Retranchement
Marcel Rodts, Eede M 74
D. Luteijn Pzn Verhage, Zuidzande
A. C. Geluk, Nieuwvliet
Wed. E. M. Berckmoes—Thomaes,
Sluis-Heille
F. P. J. Dierikx, Oostburg
A. de Hullu—Leenhouts, Groede
Vyf- tot tienjarige merries, groote maat.
Bora v. Oostburg K. 16880
Rita de Corte K. 21167
Efemiètte K. 20026
Micky K. 19986
Bea K. 21184
Elza K. 21198
Clara v. Veerhoek K. 19977
Barones K. 20019
Elza K. 19034
Hermina van Sluis K. 19967
Corry van 't Paviljoen
K. 21199
Swastika K. 21219
Cinet K. 19985
Adr. P. Risseeuw, Oostburg
L. J. M. Blondeel, Aardenburg
F. P. Brooijmans, Breskens
J. A. Nortier, Oostburg
A. Bonte—Goethals, St. Kruis
E. Modde, Oostburg
Eug. de Badts, Oostburg
J. B. Becu—Verhage, Groede
C. J. Blondeel—v. Besien, Aardenburg
A. Wemaer, Sluis
Ed. Modde, Oostburg
J. Ramondt, Schoondijke
A. P. Modde—Buijsse, Oostburg
Mi
10,
M'
10,
M'
10,—
M'
10.-
M'
7,50
M'
7,50
M2
7,50
M2
7,50
M2
7,50
M2
5,-
M3
5,-
M3
r
M4
M4
M4
12,50
M'
10,-
M'
7,50
M'
7,50
M2
7,50
M2
5,—
M2
5,-
M3
M4
M4
M4
De hieronder genoemde merries van de rubrieken 5—10-jarige merries, geboren
1928—1933, ontvingen in vorige jaren een herinneringsmedaille en zijn van primeering
door de Z.L.M. uitgesloten.
Voor deze merries is door de Prov. Regelings-Commissie 200,— uitgetrokken, welk
bedrag aan de ter keuring voorgebrachte merries wordt toegekend om in het jaar 1939,
nadat de merries zijn getoond, te worden uitgekeerd.
Maximaal kan 10,— per merrie worden toegekend.
Naam der merrie
Eigenaar
Woonplaats
Emma van Kruiningen K. 16972
Gusta van Ruimzicht K. 16010
Laura K. 15995
Ada K. 18652
Joubertine de Laboureur K. 16171
Kitty van Vogelschor K. 16714
Duchesse d'Hermine K. 16850
A. van Hootegem
C. Steendijk Czn
J. A. Stols
id.
A. H. Dekker Jzn
A. Dees—de Jonge
Stallen de Dobbelaere
Kruiningen
Nieuwerkerk
St. Philipsland
id.
Zaamslag A
Sluiskil
IJzendijke