maar van Seizoen Opruiming Seizoen - Opruiming De Kroon" bezocht, koopjes gekocht W. Schellinkhout, Opruiming Zie étalage Kousen en Damestassen bij C. Willemsen Noordstraat 39 Axel Koopjes in alle afdeelingen Koopjes Noordsfraat Terneuzen Noordstraat 55 P. v. d. SMIT, Muziekhandel - Nieuwstraat, Terneuzen van Borssnm Waalkes Assurantiekantoor I. J. VERSLUIJS, Oostburg Huishoudelijke Goederen, Wollen, Zijden en Katoen Zomer- en Najaarsstoffen Ruim 600 coupons zijden en wollen stoffen Restant Japonnen, Blouses, Rokken en Kinderjurken Wit Katoen, Graslinnen, Wit-, Jaeger- en Pyamaflanellen, Land- huisstoffen, Thee- en Handdoeken, Zakdoeken, Handweefstoffen, Corsetten, Bustehouders. J. van Donk Reuze koopjes. Essences voor Limonades Nectar Essences voor halve prijs. Tel. 3 Langestraat 23. Een groote partij Polo's en Overhemden, Directoires, Hemden, Pyama's, Nachthemden, Borstrokken en Broeken. Tafelkleeden, Sierkleedjes, Bébé-artikelen, Handschoenen, Kousen, Sportkousen, Skisokjes GRAMOFOONPLATEN van f 1.65 voor 11.25 van f 1.30 voor #1. van fi.voor f 0.75 Ook platen van 10.45 en 10.30 20 Schlager-muziek met 20% korting, behalve de 25 cent-editie. van alle restanten aan scherp verlaagde prijzen. BOEKBINDERIJ en LIJSTENHANDEL Dijksfcraat 31, TERNEUZEN Apotheek Terneuzen Tel. 21. Post Giro 206962 Laboratorium v. scheikundig onderzoek Ananas, Aardbeien, Citroen, Cr&pe fruit, Frambozen, Grena dine, Kersen, Sinaasappel, Valencia, enz. per flacon 15 ct. met gratis Citroenzuur 22 per flacon 25 ct. jsNN01#5 Alle Verzekeringen. Billijke Premiën. Coulante Schaderegeling. Deskundige behandeling. Eerste Klas Maatschappijen "Lange Kerkstraat 14. Telef. 31. Inrichting voor Lichaamsportmassage, Ontharing, Hoogtezon, V oetverzorging. '•Onder Med. toezicht Gedipl. Voet- kundige, Masseur. 10 Notaris FANOY te Axel is voor nemens op DONDERDAG 21 JULI 1938, ten verzoeke van de Erven Mej. A. C. DE VISSER te Zaamslag, publiek te veikoopen _A. des nam. iy2 uur te Zaamslag, aan het huis A 76 als: Kabinet, Kast. Stoelen, Cra- peaux, Zetels, Tafels, Kachels en Haarden, Spiegels, Klokken (2 Friesche), Schilderijen, Lampen, Schrijfbureau, Theetafel, diverse Ledikanten, Ressorts, Bedden, Dekens, Waschtafels en Wasch- stellen, Gordijnen en Garnituren, Bank, Barometer, Kapstok, Filter, Vlaggen met Stok, Huistrappen, Zeilen, Vloerkleeden, Traplooper, Boeken, Glas-, Geleierd- en Aarde werk, enz. enz. Betaling contant. B. direct daarna 4!/2 uur) in het hotel ,,De Appel" met Schuurtje en Tuin te Zaamslag, Dorp A, kad. sectie F no. 2094, groot 4 A 9 c.a., laatst bewoond geweest door erflaatster. met Schuurtje en Tuin te Zaamslag, naast koop 1, kad. sectie F no. 1466, groot 2 A 38 c.a., laatst verhuurd geweest aan ^teld- wachter Geelhoed. Beide perceelen direct bij de betaling te aanvaarden. 46 Betalen koopsommen uiterlijk 20 ^ug. 1938; onkosten binnen 6 dagen.

Zeeuwsche Koerier | 1938 | | pagina 3