De Maasbode Kruistocht heeft een aanvang genomen. De jongste groote prijsverlaging heeft De Maasbode binnen bijna ieders bereik gebracht. Zoo noodig, zullen bij een voldoend aantal abonné's in de verschillende plaatsen agenten worden aangesteld om de bezorging op de snelste wijze te doen plaats vinden. Voor een luttel geldelijk offer is men abonné op de beste courant van Nederland, het voornaamste Roomsche blad ter wereld, dat óók door tal van niet-Katholieken wordt gelezen omdat ze het voor hun bedrijf noodig hebben De rollen zijn thans omgekeerd. De Katholieke Pers geeft den toon aan. Dank zij den geweldigen arheid door De Maasbode verricht. Dank zij ontzaglijke finantieele offers. Katholieken van Zeeuwsch-Vlaanderen, helpt het grootsche Maasbode gebouw, den trots van Katholiek Nederland, vervolmaken. Abonneert U en werft abonné's aan voor f4,50 per kwartaal, f 1,50 per maand, f 0,35 per week. Abonnementsopgaven en aanvragen voor proefnummers worden gaarne ingewacht bij „DE ZEEUWSCHE KOERIER", Sas van Gent. Telefoon Nr. 15. Achtereenvolgens zullen de bewoners van alle plaatsen in Oost- en West- Zeeuwsch- Vlaanderen in de gelegenheid worden gesteld met Neerland's grootste en beste dagblad, „DE MAASBODE", kennis te maken. Waar eenigszins mogelijk, zal de bestelling zoodanig worden geregeld, dat men 's morgens zijn ochtendblad en 's avonds zijn avondblad ontvangt. Men kan daarvoor gebruik maken van het in dit nummer afgedrukt inteekenbiljet. Op ten Kruistocht voor DE MAASBODE!!

Zeeuwsche Koerier | 1930 | | pagina 8