als ze maar weten dat het geld goed besteed wordt Geven voor vandaag en morgen Wij nemen bijna afscheid van de zomerde vakanties zijn voorbij Het gewone werk wacht weer, het normale patroon In september gaan weer vele activiteiten van start Ook het jeugdwerk Vele duizenden vrijwilligers zullen dit seizoen talloze uren investeren in gereformeerd jeugdwerk Zij geven hun tijd, hun energie, hun idealen... Namens hen vragen wij uw investering in gereformeerd jeugdwerk Wij vragen geld Aanu Voor hen Hun energie wordt dubbel beloond als ook u investeert Lees, overweeg en geef Voor vandaag en morgen Het geld is nodig voor: Gereformeerden kijken niet op een de vorming van vrijwillig kader studie, onderzoek en bezinning het maken van gespreks- en andere materialen waarnaar de vraag nog steeds toeneemt plaatselijke begeleiding van jeugdwerk en weloverwogen advisering het voortzetten van het zendingsjeugdwerk in Rwanda (in 1964 opgezet, heeft het thans weer nieuwe stimulansen nodig) activiteiten die ontwikkeld moeten worden voor de gehandicapte jongeren de uitbouw van het kampwerk de aankoop van materialen waarmee onze mensen deze taken kunnen verrichten of waarmee kan worden gewerkt met minder kosten en moeiten dan tot nu toe het geval is. en niet te vergeten al die onvermijdelijke behoeften die er zijn wanneer mensen werken voor mensen, die toch véél geld kosten. Bij de besteding zal voorrang worden gegeven aan de vorming en scholiijg van plaatselijk kader Het doel van de actie ismeer en beter toerusting te kunnen geven. Tussen 6 en 20 september zullen duizenden gerefor meerde jongeren in Nederland geld aan u vragen voor de uitbreiding en instandhouding van hun jeugdwerk. Zij zullen bij u aan de deur komen met de vraag: geeft .u ons geld om de financiering van dit werk mogelijk te maken. Zij vragen u om hulp. Br is veel geld nodig. Maar het kan er komen, want u geeft niet alleen. Er zijn 250.000 gereformeerde gezinnen. En gerefor meerden geven altijd ruimschoots als het er om gaat het werk van hun organisaties in stand te houden.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1970 | | pagina 4