KERK °mde VAN VLISSINGEN V EREDIENST UIT ONS GROTE KERKELIJKE GEZIN <StatiMiek Voor het eervol verzorgen van begrafenissen P. SINKE ZONDAG 21 DECEMBER Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. J. W. Genuït. 5.00 uur n.m. Ds. C. v. Ommen te Werkendam. Huishoudschool Paauwenburg: 10.00 uur v.m. Ds. C. v. Ommen. 5.00 uur n.m. Ds. J. W. Genuït Wordt uitgezonden naar Bethesda Collecte: voor de kerk. DONDERDAG 25 DECEMBER Petruskerk: 9.15 uur v.m. Ds. J. W. Genuït Huishoudschool Paauwenburg: 10.45 uur v.m. Ds. J. W. Genuït. Wordt uitgezonden naar Bethesda. Collecte: voor de kerk. Ter Reede: 7.00 uur n.m. Ds. L. M. Verseput. VRIJDAG 26 DECEMBER Petruskerk: 10.00 uur v.m. oecumenische kerstzang- dienst o.l.v. Ds. H. Groeneveld. Ds. J. Nierop. Kapelaan G. Rosenberg, m.m.v. het Geref. Kerkkoor en de organist Ph. Fey. ZATERDAG 27 DECEMBER Petruskerk: 2.00 uur n.m. Ds. J. W. Genuït (huw. bev. van het bruidspaar Kooi- man-Giavincenzo) ZONDAG 28 DECEMBER Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. 5.00 uur n.m. Ds. J. W. Genuït. Huishoudschool Paauwenburg. 10.00 uur v.m. Ds. J. W. Genuït 5.00 uur v.m. Ds. H. Groenevld Wordt uitgezonden naar Bethesda. Collecte: voor de kerk. WOENSDAG 31 DECEMBER Petruskerk: 7.30 uur n.m. Ds. J. W. Genuït. Collecte: voor de diakonie. Ter Reede: 7.00 uur n.m. dhr. C. Dronkers. DONDERDAG 1 JANUARI Petruskerk: 10.00 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. Collecte: voor de kerk. ZONDAG 4 JANUARI 1970 Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. H. Groeneveld 5.00 uur n.m. Ds. J. W. Genuït Huishoudschool Paauwenburg: 10.00 uur v.m. Ds. J. W. Genuït 5.00 uur n.m. Ds. H. Groeneveld OPMERKINGEN Op tweede kerstdag is door de Raad van Kerken een zangdienst belegd in onze kerk. Wij verwachten in deze dienst ook veel kleine kinderen, daar in de liederenkeuze ook met hen reke ning is gehouden. In deze dienst wordt medewerking verleend door ons kerk koor, terwijl verschillende jongeren zullen declameren. We hopen op een blijde dienst, waarin wij de dank aan onze God uitzingen. MORGENDIENSTEN le KERSTDAG U hebt bij de opmerkingen onder de preekbeurten op le kerstdag al kunnen lezen, dat het de bedoeling is, dat beide diensten zowel in de Petruskerk als in Paauwenburg een bijzonder karakter zullen dragen. Dit hoogtijfeest van de kerk mag toch wel op bijzondere wijze gevierd worden. Een aantal jongelui uit de liturgiegroep is al een hele tijd bezig deze diensten voor te bereiden. Zij zullen ook aan deze diensten meewerken. Om misverstand te voorkomen: het worden geen jeugddiensten, maar er werken wel jongelui aan mee. Ook het kerkkoor, en het tienerkoor, beide onder leiding van onze organist de heer Fey zullen medewerken. Vóór de dienst zal het tienerkoor enkele nieuwe kerst liederen vóór zingen die in de dienst ge zongen zullen worden. Als u kunt mag u al vóór de dienst meezingen. We hebben in deze diensten aan het lied een ruime plaats gegeven. Laten we met elkaar als gemeente de blijd schap uitzingen over het heil ons in het Kind van Bethlehem geschonken. U vindt de liturgie gestencild op de banken, zodat dat niet zoveel moeilijkheden zal geven. We zouden het leuk vinden als in de Petruskerk de kinderen (we denken aan de kinderen van de kindernevendienst) op het podium plaats konden nemen. Alleen moet nog even bekeken worden in hoeverre dit mogelijk is, in verband met het koor, dat daar toch ook een plaats zal moeten hebben. Maar daar ook de kinderen een paar keer zullen moeten zingen, zou het leuk zijn als er een aantal bij elkaar zitten. Zetten jullie goed je kelen open jongens en meisjes Tot slot nog een opmerking: de diensten worden besloten met de zegen, die dit keer zal worden beantwoord door de ge meente met het „Amen". Wij zijn dit hier nog niet gewend. Daarom wijs ik u hier even op. Om het u gemakkelijk te maken, en om in de sfeer van het Kerstfeest te blijven, zingen we dit „Amen" op de wijs van de slotwoorden van het bekende: „Ere zij God". Wilt u daar even op letten Ik ga nu verder nog niet op alle details van de dienst in. U zult merken, dat we voor de schriftlezingen andere vertalingen gekozen hebben, dan we gewend zijn. Dit alles om het kerstevangelie duidelijker tot ons te laten spreken. We hebben ook een geloofsbelijdenis gekozen, die u niet iedere zondag hoort. We hopen, dat u de inspan ning van de liturgiegroep zult kunnen waarderen, en dat de kerken vol zullen zijn. Het is een poging om het eens wat anders dan anders te doen. Maar dat mag op zo 'n feestdag toch wel Mocht u positieve of negatieve kritiek hebben, we stellen uw reacties zeer op prijs. Dan kunnen we daar de volgende keer onze winst mee doen. Het ligt nl. in onze bedoeling, dat we als jongerengroep meerdere bijzondere diensten zuullen gaan voorbereiden. Ik ben blij, dat wil ik hier wel eens in het openbaar uitspreken, dat er nog zoveel jongelui zijn in onze gemeente, die mee willen werken aan ons kerkelijk leven. En ze hebben het er zelfs voor over om op le kerstdag 2 diensten achter elkaar mee te maken, en er aan mee te werken. En dan denk ik ook aan het tienerkoor, dat spontaan 2x mee doet. Fijn, jongens en meisjes. Ik hoop, dat we zo een fijn kerstfeest met elkaar als gemeente kunnen vieren. Denkt u nog even aan de aanvangs tijden Petruskerk: 9.15 uur v.m. en Paauwenburg: 10.45 uur v.m. J.W.G. OPMERKINGEN BIJ DE DIENSTEN VAN le KERSTDAG Indertijd heeft de kerkeraad besloten, dat er op de morgen van de le kerstdag 2 diensten gehouden zullen worden, één in de Petruskerk en één in Paauwenburg, waarin één van de beide predikanten zal voorgaan. Willen wé het kerstfeest ook in de kerkdienst op een bijzondere wijze vieren, dan zit er nogal wat voorbereiding aan vast. Daarom leek het ons beter, dat dit één predikant doet. Dan kan met dezelfde liturgie volstaan worden. Ik heb deze gelegenheid aangegrepen, om deze diensten voor te bereiden met de on langs opgerichte liturgiegroep van de jeugd. Een aantal jongelui heeft zich met enthousiasme aan deze taak gezet, terwijl we ook de spontane medewerking hebben gekregen van de heer Ph. Fey met zijn koren. Daar het tienerkoor en de mede werkende jongelui van de Petruskerk naar Paauwenburg vervoerd moeten worden, en een kopje koffie tussen de beide diensten toch wel zal smaken, is een kwartier tussenruimte tussen de beide diensten wel wat kort, zodat we na onderling overleg hebben besloten, de dienst in de Petruskerk te laten aanvangen om 9.15 uur v.m, en die in Paauwenburg om 10.45 uur v.m. Wij hopen, dat u voor deze bijzondere diensten deze verandering van aanvangstijden wilt accepteren. J.W.G. MODERAMEN VERGADERING Deze wordt D.V. gehouden op maandag 29 dec. a.s., 's avonds om half acht. KERKBODE BERZORGERS Er hebben zich tot dusver nog maar enkelen opgegeven om de kerkbode in het jaar 1970 te bezorgen. Wellicht zijn de vorige oproepen niet gelezen of is 't er gewoonweg bij gebleven dat u zich niet even bij één van de predikanten opgaf. Daarom nog een laatste oproep in deze laatste kerkbode van het jaar. Kom,U (of jij) wilt toch ook wel eens wat voor de kerk doen Daarom pak even de tele foon of de fiets en zeg: „Ja, ik doe het, ik wil voor aflossing zorgen van iemand die het in 1969 gedaan heeft". We vertrouwen, dat er op de valreep toch nog voldoende aflossers komen H.Gr. DE ZUIDERWIJK Nog maar nét was de copy van de vorige wijkbrief op de post gedaan (woens dag 26 nov.) of we kregen bericht door, dat br. Adri v. d. Linde ((Badhuisstraat) was overleden. Hij is dus zijn moeder, die begin september overleed, wel heel snel achterna gegaan en naar wij geloven mogen ook naar het Vaderhuis met zijn vele woningen. Wij wensen zijn famiilie, die hem voortaan in de kring zullen moeten missen toe, dat zij in 't geloof getrooste mensen mogen zijn. Br. v. d. Linde is 48 jaar geworden. Uit dit sterven is opnieuw ge bleken, dat een mens lang niet altijd een ziekbed krijgt, waarop hij zich nog kan voorbereiden op de laatste reis... Daarom blijft 't zaak in 't geloof te weten, wat je aan Jezus Christus hebt terwijl je nog gezond bent. op het ziekbed gaat het dan meermalen opnieuw schitteren óf en dat gebeurt niet zo vaak, breekt het voor het eerst door. Ik ben nu meteen bij onze zieken. In St. Joseph wordt zr. v. d. Gaag (Verk. Q. str.) nog steeds verpleegd. Gelukkig gaat ze langzaam vooruit. In Bethesda zijn opgenomen zr. Jobse (Ho- beinstr.) zij ligt er ook al een hele tijd, en er is weinig verandering; br. Joziasse (Anjelierenlaan) van hem kan eigenlijk het zelfde, gezegd worden en zr. Pouwelse (Leliënlaan), die een dubbele operatie moest ondergaan, maar die nu gelukkig aan de beterende hand is. En dan ligt er ook nog Cornelis Geljon (B. Ewoutstr.) die met z'n 6 jaar de jongste is van de ziekenhuis-patienten. We wensen al onze zieken sterkte toe, vooral wanneer ze gedurende de feestdagen ook nog in 't ziekenhuis moeten verblijven. Maar ook daar wil onze God op uw én ons gebed zijn sterkende nabijheid schenken. Nu we toch bij „het ziekenhuis" zijn, willen we hier ook graag even vermelden het afscheid van zr. v. Driel als hoofd van de interne afdeling. Bijna 27 jaar heeft zij in Bethesda trouwe dienst gedaan en velen uit de gemeente zullen mede door haar toch nog goede herinneringen aan hun ziek- zijn in Bethesda hebben. We vonden het fijn om dinsdag 2 dec. even op haar afscheidsreceptie te zijn. Ook vanaf deze plaats onze hartelijke gelukwensen en we spreken tevens de wens uit, dat u samen met uw moeder nog een goede tijd tegemoet mag gaan aan de Sottegemstraat. Dat be tekent tegelijk een hartelijk welkom aan u mevr. v. Driel nu u vanaf Tholen naar onze gemeente bent overgekomen. Op zondag 7 dec. zijn een 2-tal kinderen gedoopt, t.w. Elisabeth de Wolf (Verk. Q. str.) en Angelique Brasser (Ravensteijn- plein). Hun ouders mogen nu nog des te beter weten, dat ze bij God mogen horen, de vader van onze Here Jezus Christus. En dit is bemoedigend Of het ook eens bemoedigend voor hun kinderen zal zijn, zal mee afhangen van wat u als ouders van deze God vertelt. En nu ga ik hier even buiten de orde door de geboorte te vermelden van Cor nelia Catharina Genuït op 5 dec. Maar Ds. en mevr. Genuït horen toch eigenlijk ook bij onze wijk.We wensen u van harte geluk met deze zesde spruit en spreken de wens uit dat Rineke hier in Vlissingen toch in elk geval een begin mag maken met de lagere school te bezoeken. Op 10 dec. zijn getrouwd Wim Bol (uit Yerseke) en Johanna Stroo (Bloemen- laan 84). De bruid komt i.v.m. deze be langrijke stap vanuit de Hervormde kerk over naar onze gemeente. Graag heten we haar welkom in de wijk en we hopen, dat ze aan de P. Kruygerstraat 388 een gelukkige tijd mogen tegemoet gaan. Op 12 dec. gaven Aarnoud van Keulen (uit Biggekerke) en Nel Heynsdijk (Singel) elkaar het ja-woord voor Gods aangezicht. De bruidegom was i.v.m. zijn huwelijk enkele weken geleden al over gekomen naar onze gemeente. Ook hem heten we hartelijk welkom. U kunt ze straks vinden aan de Anjelierenlaan 81. Het ga u daar goed onder de zegen van onze God. Op 12 dec. is tevens getrouwd Jaap Koppejan (Bloemenlaan 47) en Magda Reynhoudt uit Breskens. Huwelijk werd aldaar in de Vrij Evangelische kerk be vestigd. We wensen hen graag geluk met deze dag Ze eten nu hun „wittebrood" aan de P. Krugerstraat 367 en we spreken de wens uit dat ze heel hun huwelijk door iets van de smaak van „dit brood" mogen proeven. Ik geloof, dat ik er nu weer zo onge veer ben. Mogelijk ben ik iets vergeten, maar dat neemt u me wel niet kwalijk. Tot slot wil ik u allen graag blijde feest dagen toewensen en een goede jaar wisseling, dit mede namens mijn vrouw. H.Gr. NOORDERWIJK Aangezien rond kerst en jaarwisseling de kerkbode niet verschijnt, geef ik u hier de laatste berichten van dit jaar door. Laat ik beginnen met allen, die ons op een of andere manier hebben gelukge wenst met de geboorte van onze dochter, heel hartelijk bedanken voor hun mee leven. De kraamkamer staat vol bloemen en fruit, en elke dag rollen er een aantal brieven en kaartjes met gelukwensen de brievenbus binnen. Neemt u ons niet kwalijk, dat wij niet ieder persoonlijk kunnen bedanken. We willen u zeggen, dat we bijzonder verrast zijn, door zoveel meeleven uit de gemeente, en niet alleen uit onze eigen wijk, maar ook uit de Zuiderwijk. U begrijpt, dat we daar bij zonder blij mee zijn. Gelukkig gaat het met moeder en dochter bijzonder goed, en dat maakt dit alles tot een feestelijk gebeuren in ons gezin. Nogmaals onze hartelijke dank. Uit het ziekenhuis is thuisgekomen: Mevr. Willeboordse, J. v. d. Capellelaan 64. Onze hartelijke gelukwensen. Op het moment, dat ik dit schrijf, liggen nog in Bethesda: br. J. v. d. Voorde, Bonedijke- straat 336, Mej. v. d. Houte, Joz. Israels- laan 30; Mevr. Nieuwenhuyze, Cort van der Lindelaan24 en Mevr Schout, Grens- wegeling 3. We wensen hen, en ook alle zieken thuis van harte beterschap toe, en vooral Gods nabijheid en genade, om de moeilijke weg te kunnen gaan. Daarbij denken wij ook aan br. W. Poppe, St. Kruislaan 79, die op een onge lukkige manier kwam te vallen, zodat hij met verbrijzelde hiel, aan zijn stoel gebonden is. Dit is voor dit werkzame kerkeraadslid, die ook steeds zo vol activiteit was voor ons nieuwe kerkcentrum in Paauwenburg, niet gemakkelijk. Het zal een kwestie van veel geduld worden. We wensen hem vanaf deze plaats veel kracht en geduld toe, en we hopen dat hij na verloop van tijd weer mag herstellen, zodat hij zijn werk in onze gemeente weer kan hervatten. Terwijl ik dit schrijf, krijg ik nog be richten van opname in Bethesda van Mevr. A. C. Boom-Mulder, Thorbckelaan 17 en van Wilfred Hillebrand M. Hobbema- laan 94. We wensen ook hen beiden van harte beterschap toe. Op zaterdag 27 dec. a.s. 2.00 uur n.m. zal de huwelijksbevestiging plaatsvinden van het bruidspaar Gustaaf Josephus An- thonic Kooiman (Vondellaan 14) en Caro lina Gianvincenzo, afkomstig uit Rome. Deze dienst, die in de Petruskerk ge houden wordt, zal in zoverre een bijzon der karakter dragen, dat hierin ook van de Franse en Italiaanse taal gebruik ge maakt wordt, daar de bruid geen Neder lands verstaat. We willen het bruidspaar en de familie van harte gelukwensen met deze dag, en in het bijzonder een hartelijk welkom toe roepen aan de bruid, voor wie het een hele overgang zal zijn, naar het nieuwe vaderland en de totaal vreemde omge ving. Wij wensen haar toe, dat ze hier spoedig thuis zal raken. We gaan deze wijkbrief besluiten met u allen gezegende kerstdagen toe te wensen, en ook een goede jaarwisseling. Moge de Here onze God u allen een rijk en voorspoedig 1970 schenken, maar vooral een jaar, dat overstraald wordt met Zijn genade. Een hartelijke groet vanuit de Tobago- AANBIEDING KERSTNUMMER OPEN DEUR De bundeltjes kunnen afgehaald worden in het wijkgebouw 't Anker op 18 dec. 's avonds om 7 uur. Denk nu niet er zijn al genoeg medewerkers; er wordt van ons als gereformeerden verwacht, dat we ten minste 50 man leveren. We beginnen vroeg, zodat ook jongens en meisjes zonder be zwaar kunnen meedoen. Wij hebben een Woord voor de wereld. Geldt dat niet in het bijzonder met de Kerst, dat intieme feest? Het is fijn, dat we dit als kerken kunnen aanbieden, als u ons tenminste niet in ons hemd laat staan. Voeg de daad bij het Woord. De evangelisatie-ouderlingen. „GEEF PAAUWENBURG EEN HART" De stand van de thermometer is gestegen tot ƒ73.465,47 Aan giften is alleen te verantwoorden een gift via Dhr. Lolkema van 25, Verder mocht van het kerkkoor worden ontvangen een bedrag van 84,25 als batig saldo van de zangavond in de Petruskerk. P. Kamermans Donderdag 4 dec. vierden we ons St. Nicolaas avondje weer. Toen we binnen kwamen begonnen we tegelijk St. Nicolaas versjes te zingen. Daarna bidde de juf met ons. We kregen elk toen een papiertje waar een St. Nicolaas liedje opstond. Dat versje moesten we toen allemaal door elkaar zingen. Er waren vijf meisjes die het zelfde versje hadden en die vormden een groep. We deden een spelletje waarbij zakjes geknalt moesten worden. We hadden pauze en kregen chocolademelk en taai-taai. Na de pauze kwam Piet nog pepernoten strooien. We deden daarna stoelen dans en wie gewonnen had die mocht een van de pakjes aanwijzen die de juf 's middags aan het plafond had gehangen. De juffrouw haalde het pakje er dan af Er waren mooie cadeautjes bij. Toen moesten we naar huis. Leisdsters: Jacquelien Willeboordse, Willy de Smit, J en W Stroo. DE NED. CHR. VROUWENBOND. De Ned. Chr. Vrouwenbond, afd. Vlis singen, zal D.V. haar kerstsamenkomst houden op dinsdag 23 dec. aanvang 8 uur precies, in het jeugdgeb. van de Geref. kerk. Ingang Dr. Ottestraat. De avond zal gevuld worden met de liturgiezang van het koor der N.C.V.B. onder leiding van mevr Francke. Mej. M. P. Flipse zal korte verhalen declameren. Het eerste is: „De glimlach van God" (Vlaamse legen den) van W. Laatsman. Het tweede: „Aan een wereld verloren in schuld", van A. J. Onstenk. In de pauze collecte voor de ziekenkas. Namens het bestuur, secretaresse: J. M. de Ridder - v. d. Heijden. Oranjedijk 15. OUD-PAPIER-ACTIE 10 januari a.s. komen wij weer uw oud papier halen. Wilt u hiermede rekening houden Nadere mededelingen volgen in het eerst volgende nummer. VAN DE ZONDAGSCHOOL Namens de Zondagschoolcommissie willen wij u allen hartelijk dank zeggen voor uw financieele bijdrage voor het te houden kerstfeest met onze zondagschool kinderen. Ook die dames uit de gemeente die ons ge holpen hebben met deze collecte van harte dank. Tevens nodigen wij u allen hierbij uit om samen met de kinderen het kerst feest te vieren op 2e kerstdag 's middags om 15.00 uur in de Petruskerk. Met vriendelijke groeten, Het Bestuur. BERICHT VAN UITLOTING Van de 4% Obligatielening 1937 ten laste van de Geref. Kerk van Vlissingen zijn de navolgende stukken uitgeloot: 2/1000 no. 16 en 33 3/500 no. 78, 97 en 84 1/100 no. 170 Betaalbaarstelling d.d. 2 jan. 1970 bij de Amro-bank, Badhuisstraat 51 te Vlis singen. W. A. F. Marijt, Colijnstraat 14, Vlissingen, telefoon 01184-47 10. Ingekomen met attesstatie van: IJsselmuiden: G. M. v. d. Gugten en echt- gen. Pres. Rooseveltlaan 176 (B 12). Zeist: Aukje Hoogsteen-Broekstra, de Meesterstraat 5 (A 6). 's Gravenhage: W. J. Derksen-van Oosten, Singel 54 (A 6). Ingekomen met doopattest van: 's Gravenhage: Rijk A. Derksen, Singel 54 (A 6). Attestatie aangevraagd naar: Badhoevedorp Burgem. Amersfoortlaan 76 J. den Arend en echtgen en 4 Ged. kind. de Mey van Streefkerklaan 27 (B 16). Purmerend: Anne Franklaan 103, H. G. Kerkdijk en echtgen. en 2 Ged. kind. Mackaystraat 77 (B 14). Middelburg: E. Tevel-Borg Jan Vermeer laan 32 (B 11). Koudekerke: J. Reijnierse en echtgen. Koudekerke. Souburg: Adriana Willemse-Marijs, School straat 8 (Al). Vijfhuizen: Jacomina Pa Francke, Joz. Israëlstraat 62 (B 9). Vertrokken met doopattest naar: Koudekerke: Jannetje Ca Boogaard, Willem v. d. Veldelaan 4 (B 10). Velsen: J. Kögeler, Ribesstraat 54 (A 7). Middelburg: Maatje Ha Tissink, van Rèenenstraat 33 (B 14). Diemen: Gerrit W. Stegeman, Jac. van Ruijsdaellaan 19 (B 12). Terneuzen: Anton A. v. d. Sluijs, Hoge weg 16 (B 11). De volgende Zeevaartscholieren zijn ver trokken: Ari W. Ros, Johannes Troost, Jan L. Minderhoud, Egbertus Wouda, Jan de Kruijf, Pieter S. Mosterd, Hans Zeven bergen, Hendricus Ceelen, Cornelis Koole, Paulus J. Hildering, Jan S. Hooglander, Willem J. Scheele, Jan J. Kuijper-Boone. Gedoopt: 2-11-'69: Elisabeth Jeanne Joosse, geb. 12-10-'69, Mackaystraat 69 (B 14). 9-11 -'69: Jaqueline Reinniera Maria Geer vliet, geb. 30-8-'69, Troelstraweg 70 (B 13). 9-11-'69: Astrid Jolanda v. d. Ouden, geb. 18-9- 69, Singel 237. 16-11-'69: Jannetje Catharina Jasperse, geb. 26-10-'69, Gerbrandystr. 69 (B 13). 30-11-69: Joséphine Elisabeth Neeltjc Broodman, geb. 14-10-'69, Troelstraweg 46 (B 15). Overleden: 11-11-*69: Frederik Daniël Gijsbert Prins, oud 84 jaar „Ter Reede" (B 12). 25-11-'69: Tjitske Prins-Hellingwerf oud 82 jaar „Ter Reede" (B 12). 26-11-'69: Adriaan van de Linde, oud 48 jaar Badhuisstraat 37 (A 3). Overgegaan naar Ned. Herv. Kerk Vlis singen: Cornelis M. Tissink, van Reenenstraat 33 (B 14). Aan de gemeenschap der kerk onttrokken: Bertha Kolijn-van Loo, Bonedijkestraat 168 (B 11). Huwelijk: 5-ll-'69: Robert Smetsers en Marjoleine Anette Copier, Paardenmarkt 41 (A 2). 14-11-69: Jacobus Tevel en Elly Borg, Middelburg. 21-11-'69: Jan Reijnierse en Greta v. d. Hoeven, Koudekerke 28-11 -'69: Marinus Klaas Daane en Jo hanna Adriana Hendrika Nousse, Vebenabos 14c (B 16). Te Breskens: Peter Jan Vreeke en Adriana Zegers Se- rooskerke. Verhuisd: R. C. Kooman, Prinsenstraat 37 (Al) naar Winkelmanstraat 18 (A 5). M. A. Smetsers-Copier, Coosje Busken- straat 97 (A 2) naar Paardenmarkt 41 (A 2). K. J. Steketee, Albert Cuijplaan 48 (B 10) naar Verk. Quakkelaarstraat 57 (A 5). W. v. d. Hoek-Moeliker, Ribesstraat 54 (A 71 naar Here. Segherslaan 202 (B 10). D. C. de Lange, Hendr. Vroomlaan 24 (B 10) naar Troelstraweg 9 (B 15). G. van Rheenen, Vredehoflaan 145 (B 13) naar Bakkersdorpslaan 9 (A3). J. F. Stroo, Paul krugerstraat 149 (A 8) naar van Hallstraat 53 (B 14). Pieter C. Kraan, Julianalaan 8 (A 3) naar Troelstraweg 221 (B 15). M. K. Daane. Ruijs de Beerenbiouckstr. 6 (B 16) naar Vebenabos 14c (B 16). Kasteelstraat 82 - Vlissingen - Tel, 01184-2760

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1969 | | pagina 3