IN EN OM DE KERK VAN VLISSINGEN EREDIENST KARISIMBI UIT ONS GROTE KERKELIJKE GEZIN VAN DE ZONDAG 11 MEI Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. 7.00 uur n.m. Ds. M. W. J. C. de Kluis, IJmuiden. Huishoudschool Paauwenburg: 10.00 uur v.m. Ds. M. W." J. C. de Kluis. 5.00 uur n.m. Ds. H. Groeneveld. Wordt uitgezonden naar Bethesda. Collecte: Kerk èn orgelfonds (bij de uitgang). Ter Reede: 7.00 uur n.m. Mej. Dr. A. H. A. Bakker, Middelburg. Hemelvaartsdag: 9.00 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. Collecte: Vrije Universiteit. OPMERKINGEN 1. Op 11 mei zal Ds. de Kluis in de dien sten voorgaan. Hij is een oude bekende op Walcheren. Indertijd heeft hij in Serooskerke gestaan. Sinds enkele jaren is hij nu met emeritaat en woont hij in IJmuiden. 2. De dienst op Hemelvaartsdag vangt aan om 9.00 uur. Wc hopen op een fijne dag met prachtig weer en zo doende zult u dan wat langer de ge legenheid hebben om daarvan te ge nieten. En zou 't niet zo zijn, dat je pas echt genieten kunt, wanneer je ge lovig de betekenis .van Jezus' hemel vaart beleeft Daartoe wil deze dienst u helpen. 3. VRIJE UNIVERSITEIT De Vrije Universiteit in haar weten schappelijke arbeid en haar theologische faculteit voor de opleiding van predi kanten, hebben een grote plaats in ons gereformeerde leven en verdienen daar om ons hartelijk meeleven en financiële steun. Op deze hemelvaartsdag wordt de jaarlijkse collecte voor dit doel ge houden. Wij bevelen deze collecte warm bij u aan. WIJKRAADVERGADERING Deze wordt D.V. gehouden op 12 mei a.s. Het ligt in de bedoeling dat beide wijken om half acht eerst nog even bijeen komen voor de benoeming van de door de gemeente verkozen ambtsdragers. Graag zouden we zien, dat u als 't enigszins kan, aanwezig bent, temeer ook daar liet uit brengen van de huisbezoekrapporten zo langzamerhand moet worden afgesloten. UW STEMBILJET hebt u toch wel ingeleverd Wellicht kent u maar enkele van de daarop genoemde broeders. Wanneer u één of meer van hen geschikt vindt, maak dan toch maar de betreffende hokjes - al was het maar één - zwart. Zo brengt u toch nog uw meeleven tot uiting en dat wordt op prijs gesteld. A.s. zondag is er nog gelegenheid. H. Gr. De Zuiderwijk Vandaag kreeg ik bericht, dat in Goes is overleden zr. Schoonen, op de leef tijd van 83 jaar. In deze rubriek is haar naam 't laatste jaar herhaaldelijk ver meld. Nagenoeg gedurende geheel 1968 was zij ter verpleging in St. Joseph op genomen. Helaas kon zij aan 't einde van dat jaar niet naar haar huisje in de Callenfelsstraat terug keren, maar geluk kig kon zij in ,,ter Valcke" te Goes wor den opgenomen. Daar heeft zij het nog goed gehad, temeer ook omdat zij zoals ze me dat een dag of 10 geleden nog met een blij gezicht verteldegeregeld bezoek uit Vlissingen ontving. Zij was niet zon gemakkelijke vrouw, maar aan haar zaten kanten en naar ik geloof ge adeld door haar geloof in de Here Jezus Christusdie maakten, dat een bezoek aan haar toch altijd iets blijmoedigs had. Zo zal zij in mijn herinnering en wel licht ook in die van meerderen onder ons voortleven. Wanneer ik zo in gedachten door mijn wijk dwaal, dan kom ik tot de con clusie, dat het in een bepaald opzicht opmerkelijk stil is. Huwelijken zijn er niet gesloten en ook geboorten waren er niet. Die twee houden, zoals ik het hier neerschrijf, natuurlijk niet met elkaar verband, zoals u begrijpen zult... Maar het zal toch wel weer doorgaan. Van morgen althans kwamen er twee jongelui bij me, die vroegen of het mij gelegen kwam hun huwelijk op 27 juni te be vestigen. Die waren dus prachtig op tijd. Hun namen hoort u t.z.t. wel. Wat de zieken betreft... de zieken thuis wensen we veel sterkte en een voorspoedig herstel. Herstellen kan soms lang duren en veel geduld vragen, maar uw hemelse Vader wil u dat geduld wel geven. We mogen er om bidden, het is een van de vruchten van de Geest. Er zijn ook chronische zieken. Voor hen is het woord herstel" een moeilijk woord geworden. Wij hopen, dat er in de ge meente veel voor u gebeden wordt. En met u meegeleefd, als eerlijke consequ entie van dat bidden. In „Bethesda" worden uit onze wijk momenteel nog verpleegd: zr. Fey (Cal lenfelsstraat) br. Janssen (Koudekerk- seweg) zr. v. d. Hoeven (Kasteelstraat) en zr. Oranje (Marinestraat). Het zijn er dus niet zoveel. Gelukkig We wensen onze zieken vanaf dezeplaats van harte sterkte toe en kon het zijn beterschap. Ook een hartelijke groet aan br. v. d. Waal in „Zonnegloren". We vertrouwen erop br. v. d. Waal, dat u een trouw lezer bent van deze gemeentebrief. Zr. v. Sorgen kwam vanuit Hattem weer thuis. Het begin zal wel moeilijk zijn, maar we hopen, dat het gaat. De heilige doop werd j.l. zondag ont vangen door Saskia Yvonne van der Ende (Singel). We hopen en vertrouwen dat br. en zr. v. d. Ende ook voor hun andere kinderen uit de rijkdom van Gods be loften zullen leven. Ik geloof, dat ik er zo ongeveer weer ben. Rest me nog met een hartelijke groet welkom te heten de nieuwinge- komenen. Met de beste wensen voor u allen vanuit de pastorie „Sela". H Gr. STAND THERMOMETER Deze is thans opgelopen tot 6808,30. En dan te bedenken dat de opbrengst van de veilinggoederen nog komen moet OUD PAPIER ACTIE Zaterdagmorgen a.s. wordt ingezameld. Wilt u uw bijdrage gebundeld gereed- leggen De oogst van 12 april vulde vier vracht auto's en over de gehele maand werd ƒ716,80 ontvangen. Het gaat dus steeds beter en daarom zijn er meer chauffeurs en bijrijders nodig. Daarvoor kunt u zich opgeven bij de heren C. Geervliet, W. Bakker en M. de Klerk. Natuurlijk krijgt u er vuile handen van en bent u een zaterdagmorgen kwijt. Kan dat P. V. A. R. P. Op 3 april j.l. bestond de Anti - Re volutionaire Partij 90 jaar. Veel rucht baarheid is er aan deze gebeurtenis niet gegeven, althans niet in de vorm van feestelijkheden die onvermijdelijk kosten hadden meegebracht. Wil de A. R. P. zijn taak in de toe komst kunnen blijven vervullen dan is er geld nodig. Geld om verschillende taken te kunnen bekostigen als publiciteit, on derzoek en advies door het wetenschappe lijk instituut, internationale contacten, kortom datgene wat nodig is om als christenen politiek werkzaam te kunnen zijn. Dit kan naar onze mening het beste in georganiseerd verband. Geef uw steun aan deze partij door een bijdrage te storten in het jubileumfonds. Giro 712 000 ten name van Fonds A. R. Partijstichting, Den Haag. 17000 mensen brachten tot nu toe ruim 250.000 gulden bijeen. Er is meer nodig. Bestuur A. R. Kiesvereniging Vlissingen. GEEF PAAUWENBURG EEN HART Wij ontvingen de volgende brief „Ingesloten gelieve u een obligatie aan te treffen. Deze wordt aan de Kerk ge schonken door een oude zuster die ano niem wenst te blijven, Vlissingse van ge boorte is en dat tot haar huwelijk (meer dan 50 jaar geleden) gebleven is. Sinds dien woont zij elders, maar vlissingen vergeten kan zij niet. Door het lezen van de kerkbode, over,, het hart van Paauwen burg", is zij tot dit besluit gekomen. Zij zag wel graag dat feit in de kerkbode ver meld wordt ter stimulering van ande ren"» Hartelijk dank, anonieme zuster Op 19 april 1937 besloot de Kerke- raad van de Gereformeerde Kerk te Vlis singen tot het aangaan van een obligatie lening, rentende 4%, ter vervanging van een 41/-2% lening, uitgegeven in 1928/29. De ontvangen obligatie is nom. 100, J. I. de Regt. Woensdag 14 mei houdt de Vrouwen vereniging „In 's Konings dienst" haar ledenvergadering. Mevr. Brouwer-van Wouwe verzorgt de inleiding. Dat is schets 16 uit: Tot beter inzicht. Bijdrage: Mevr. Stroo-Hoogenveen. Het bestuur. Het Kerkkoor van de Geref. Kerk te Vlissingen is voornemens op dinsdag 13 meis a.s. (noteert u deze datum alvast) een zang- en muziekavond organiseren in de Petruskerk, P. Krugerstraat, des avonds om 8 uur, onder leiding van haar dirigent, dhr. Ph. Fey, zullen aan deze avond mede werken: het Fanfarekorps „Wilhelmina" te Co- lijnsplaat, dir. Ph. Fey; het Geref. Kerk koor te Vlissingen, dir. Ph. Fey; het Tie nerkoor te Vlissingen, dir. Ph. Fey. De reeds meer en meer bekende orga nist Bram Beekman te Middelburg zal orgel- en pianomuziek ten gehore brengen, terwijl Ph. Fey ons zal vergasten met Hobomuziek, begeleid door Bram Beek man op het orgel. Verder moogt u allen meewerken, door de samenzang te steunen. Het belooft een mooi geheel te worden. Ds. Genuït hoopt een openingswoord te spreken, en zal zo nodig een en ander toe lichten. De toegang is geheel vrij, u komt toch ook Er zal een collecte worden gehouden ten bate van „Geef Paauwenburg 'een hart"; voor die niet weten wat deze spreuk betekent: we willen daar een kerk bouwen. Iedereen is van harte welkom Het bestuur. XIX en we wensen u veel sterkte toe bij uw mooie maar dikwijls ook zo moeizame arbeid Met deze zin eindigen heel wat brieven, die we zo voor en na van allerlei mensen krijgen. Zo maar van die brieven krijgen is een genot, van mensen die gewoon eens even willen schrijven om te laten mer ken dat ze met het werk meeleven; brieven waarin men zo wat vertelt van wat er in Nederland gebeurt en de geesten bezig houdt; waarin men wat vragen stelt over het leven en het werk hier. En dan aan het eind dit geijkte zinnetje.-Zulke brieven zijn als een glas koel sinaasappelsap na een lange reis over een stoffige weg. We zijn ook wel een beetje ondeugend als we zo'n brief krijgen: we kijken gauw even naar het eind: zou „het zinnetje" er in staan En warempel, het staat er. We weten niet, waar het vandaan gekomen is, maar het hoort er gewoon een beetje bij. We hebben het gevoel, dat u trouwens ook de brief niet helemaal af zou vinden, als u dat éne zinnetje er niet had ingezet. We moeten er ook altijd een beetje om glimlachen, en toch doet het je ook wel iets. Ja, mooie maar ook moeizame arbeid. We trachten ons in te denken wat de schrijver of schrijfster van de brief zich daar dan bij voorstelt. En we vragen onszelf dan ook dikwijls af: wat is nu eigenlijk het mooie en wat het moei zame in het werk Is dat eigenlijk wel uit elkaar te halen Als je daar dan zo wat over zit te mediteren, ontdek je, dat het éne van het andere moeilijk te scheiden is; het mooie en het moei zame lopen voortdurend in elkaar over, en het éne kan het andere niet missen. Is dat eigenlijk niet zo in alle werk Ook in het kerkelijk werk in Neder land En in het bedrijfsleven, in je eigen werk van elke dag Mooi en moeizaam; misschien wel mooier naar mate het moeizamer is; misschien wel moeizamer naar mate het mooier is. Gaat u mee naar de vergadering van de „raad voor het leven" Een mooie naam, vindt u niet Ik hou wel van die naam. Maar in de Kerkorde zult u hem niet vinden. Daar heet hij koud weg: „uitvoerende raad". Wat dat dan wel is De „raad voor het leven", zoals hij in de wandeling genoemd wordt, is samengesteld uit de predikant van de Gemeente, de evangelisten en twee door de kerkeraad benoemde ouder lingen. En deze raad heeft als taak de behartiging van de belangen van de plaatselijke Kerk, van het leven van de Gemeente, en van haar leden. In Kibuye vergadert deze Raad elke tweede en vierde dinsdag van de maand in de voormiddag van 9 tot 12 uur. Alle ver gaderingen moeten hier overdag ge houden worden, want 's avonds is on mogelijk, daartoe woont men te veel overal verspreid. Daar komen alle lopende zaken aan de orde, zoals de kerkdiensten, het evangelisatiewerk, de catechisatie en wat dies meer zij. Het is tevens het spreekuur voor de leden van de Gemeente. Er staat dan ook altijd een hele rij mensen te wachten op hun beurt om binnengelaten te worden. Deze vraagt een attestatie aan, een ander brengt er een; vaders komen er de doop vragen voor hun kinderen; verliefden komen er vragen of ze mogen verloven (ja, de verloving is hier een kerkelijke zaak waarvoor de toestem ming van de kerkeraad nodig is), en verloofden komen er vragen voor de kerkelijke bevestiging van hun huwelijk. Daar is ook de man, christen, die er een tweede vrouw heeft bijgenomen: nadat hij reeds verschillende malen be zoek van de evangelist en de ouderling heeft gehad is hem tenslotte gevraagd op de kerkeraad te komen. Daar is die ander, die jaren geleden de Kerk de rug heeft toegekeerd en die nu vraagt te mogen terugkeren. En zo zijn er veel meer. Er zijn dingen bij, waar je blij en dankbaar van wordt en waar je dan ook samen voor danken kunt. Er zijn moeilijke dingen bij, waar je met mekaar maar geen oplossing voor vindt. Mooi en moeizaam door elkaar heen. Doopzondag. Ze zitten voor in de kerkdienst, allemaal volwassenen, 130 tegelijk: een jong echtpaar: ouders van grote gezinnen; die vrouw wier man niets van het christelijk geloof weten wil, maar toch zijn vrouw niet heeft verhinderd op dooponderricht te komen en zich te laten dopen; die man op leeftijd die gedoopt gaat worden samen met zijn drie vrouwen; die oude weduwe, die op een draagbaar door familie hier naar toe gebracht is; een lange rij men sen, elk met een eigen levensgeschiede nis, elk met eigen verwachtingen. 130 mensen knielen neer bij het doopvont, de één na de ander in doodse stilte onder de bomen die zacht ruisen; 130 maal wordt een handvol water over een gebogen hoofd gegoten; 130 maal klinkt de doopformule; 130 leden zijn aan de Gemeente toegevoegd. Beseffen ze wat er gebeurd is Zullen ze allen werke lijk volgelingen van de Here Jezus zijn Zal de vernieuwde kracht van het Evangelie doorzetten in hun leven Zullen de ouderlingen in staat zijn ze allen werkelijk pastoraal te begeleiden Mooi en moeizaam door elkaar heen. „Uw mooie maar dikwijls ook zo moeizame arbeid". Toch zullen we iets verder moeten kijken dan dit zinnetje vol meeleven suggereert. Het is niet alleen het mooie en moeizame van de Kerk van de Here Jezus, de verloste Gemeente (het mooie) die op weg is door deze wereld (het moeizame) naar de grote Toekomst. Josien en Kees Overdulve. CLASSIS MIDDELBURG Middelburg (Oostkerlc) 9.00 uur Drs. Wentsel te Beverwijk. (Hofpleinkerk) 9.30 uur Ds. de Boer. 14.30 uur Ds. van Benthem. 17.00 uur Ds. Joosse. (Getuigeniskerk, Adr. Lauwereijszstraat) 9.30 uur Ds. Joosse. 17.00 uur Ds. de Boer. (Wijkcentrum „Zuiderbaken", Rentmeesterlaan 245) 9.00 uur Ds. van Benthem. 17.00 uur Drs. Wentsel. Hemelvaartsdag: (Hofpleinkerk) 9.30 uur Ds. de Boer. Arnemuiden 10.00 en 14.30 uur Ds. Oegema. Domburg 9.00 uur Ds. Hartholt. 14.30 uur Ds. Helderman. Hemelvaartsdag 9.30 uur Ds. Genuït, Vlis singen. Gapinge 10.00 en 14.30 uur Dr. Dondorp. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Dr. Dondorp. Grijpskerke 10.00 en 14.30 uur Ds. Wamelink, Legerpred. te Middelburg. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. de Bruijne, Goes. Koudekerke 9.30 en 14.30 uur Ds. Elshout. Meliskerke 10.00 en 14.30 uur kand. Prinsen te Baarn. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Joosse. Oostkapelle 10.30 en 14.30 uur Ds. Hartholt. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Hartholt. Serooskerke 10.30 en 14.30 uur Ds. Groenenberg te Den Haag. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Poppe. St. Laurens 10.00 en 14.30 uur Ds. de Craene. Souburg 9.30 en 19.00 uur Ds. Meyer (bed. H. Avondmaal en Dankzegging). Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Meyer. Veere 10.00 en 14.30 uur Ds. Streefkerk. Vrouwenpolder 10.00 en 14.30 uur Ds. Cosijnzen te Ouderkerk a/d Amstel. Hemelvaartsdag: 10.00 uur kand. IJkel te Am sterdam. Westkapelle 9.30 uur Ds. Helderman. 19.00 uur Ds. Poppe. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Ds. Helderman. CLASSIS ZEEUW SM LAAN DEREN Aardenburg 9.00 uur Ds. Musch. 15.00 uur Ds. Noorloos. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Ds. Noorloos, dienst met Ned. Herv. Gemeente. Axel 10.00 en 17.00 uur Ds. Heemskerk. Breskens 9.30 uur Ds. Musch. 17.00 uur Ds. Paksy. Hemelvaartsdag: 9.00 uur dienst met Ned. Herv., Ds. Scholten te Terneuzen. Hoek 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Bos te Pijnacker. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Zwaan te Zaam- slag. Sas van Gent 11.00 uur Ds. Musch. Schoondijke 9.30 en 14.30 uur Ds. Poppe te Serooskerke. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Ds. van Benthem te Middelburg. Terneuzen 10.30 uur Ds. v. d. Molen, Kruiningen. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Musch te Bres kens. (Mozarthof) 9.00 uur Ds. v. d. Molen. Oostburg 10.00 uur Ds. Paksy. 15.00 uur Ds. Musch. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Ds. Paksy. Zaamslag 10.00 en 15.00 uur Ds. Zwaan. Zoutespui 10.00 en 15.00 uur Ds. v. d. Linden te Rijnsburg. CLASSIS GOES Baarland 10.00 en 14.30 uur Ds. van Til te Mid delburg. Borssele 9.00 uur Ds. Tieleman. 14.30 uur Ds. Joosse. Colijnsplaat 10.30 en 17.00 uur Ds. Gabe van Duinen te Den Haag. Hemelvaartsdag: 10.30 uur Ds. Blokland. Driewegen 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Veen. Hemelvaartsdag: 10.30 uur Ds. v. d. Veen. Geersdijk 10.00 en 14.30 uur Ds. Blokland. Hemelvaartsdag: Gec. met Wissenkerke. Goes (Westerkerk) 10.00 uur Ds. Heuzeveldt. 17.00 uur Dr. Richel te Heemstede. (Oosterkerk) 9.00 uur Dr. Richel. 17.00 uur Ds. Heuzeveldt. Hemelvaartsdag: (Westerkerk) 10.00 uur Ds. Heuzeveldt. (Oosterkerk) Geen dienst. s-Gravenpolder Heinkenszand 10.30 en 14.30 uur Ds. Tieleman. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Tieleman. Kamperland 10.00 en 14.30 uur Ds. Booy, Utrecht. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Poelman. Kapelle 10.00 en 17.00 uur kand. Speelman te Amsterdam. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Interkerkelijke dienst in de Geref. Kerk, Ds. Jebbink. Kruiningen 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Molen. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. v. d. Molen. Lewedorp 9.00 en 14.30 uur Ds. Kramer te Nieuw- dorp. Hemelvaartsdag: Nieuwdorp 10.30 en 14.30 uur Ds. Kramer (voor- ber. H. Avondmaal). Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Kramer. Wemeldinge 9.00 en 14.30 uur Ds. Noordhof. Wissenkerke 10.00 en 14.30 uur Ds. Koolstra te Roosendaal. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Blokland, gec. met Geersdijk. Wolphaartsdijk 10.00 en 14.30 uur Ds. de Bruijne te Goes. Yerseke 10.00 en 14.30 uur Ds. Kapteijn te Reeu- wijk. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Terlaak. CLASSIS THOLEN Anna Jacoba Polder 10.00 en 14.30 uur Ds. Toren beek. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Torenbeek. Bergen op Zoom 10.00 en 17.00 uur Ds. v. d. Stoel (bed. H. Avondmaal en Dankzegging). Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. v. d. Stoel. Halsteren 17.00 uur Ds. van Dijk (Openb. Bel. en H. Avondmaal). Hemelvaartsdag: Geen dienst. Hoogerheide (Schapendreef) 9.45 en 15.30 uur Ds. v. Dijk (bed. H. Avondm. en Dankzegging). Hemelvaartsdag: Geen dienst. Krabbendijke 9.30 en 14.30 uur Ds .Ros te Har derwijk. Hemelvaartsdag: 10.30 uur Ds. Terlaak te Yer seke. Oud-Vossemeer 10.00 en 15.00 uur Ds. van Halen te Meidrecht. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Gemeenschappelijke dienst met Ned. Herv. Kerk, Ds. van Dijk. Poortvliet 10.00 uur Ds. Elgersma te Giessen-Rijs- wijk. 14.30 uur Ds. Schaap te Den Andel. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. Wouters te Dordrecht. Rilland-Bath 10.00 en 14.30 uur Ds. de Jong te Den Haag. Hemelvaartsdag: Interkerkelijke dienst in de Ned. Herv. Kerk, Ds. Dekker. Tholen 10.00 uur Ds. Schaap te Den Andel (Gr.). 17.00 uur Ds. Elgersma te Rijswijk (N. Br.). Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Honig te Rotter dam. CLASSIS ZIERIKZEE Brouwershaven 10.30 uur Ds. Wentsel. 15.00 uur Ds. Keizer. Hemelvaartsdag 10.30 uur Ds. Keizer. Bruinisse 10.00 en 17.00 uur Haamstede 10.00 en 17.00 uur Ds. v. d. Kooy. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Ds. v. d. Kooy. Nieuwerkerk 10.00 en 17.00 uur Dr. Becker. Hemelvaartsdag: 10.00 uur Dr. Becker, gec. dienst met Oosterland. Hemelvaartsdag te Nieuwerkerk. Oosterland 10.00 Ds. Keizer. 15.00 uur Scharendijke 9.30 en 14.30 uur Ds. Put. Hemelvaartsdag: 9.30 uur Ds. Put. Zierikzee 11.00 uur Ds. Put te Scharendijke (bed. H. Avondmaal). 18.30 uur Ds. Jansma. Hemelvaartsdag: 9.00 uur Ds. Gispen te Dordrecht. Zonnemaire 10.00 en 14.30 uur Ds. Jansma.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1969 | | pagina 3