IN EN OM DE KERK VAN VLISSINGEN !n Memoriam lis P. v. d. Schaal' t ZONDAG 9 FEBRUARI Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. W. F. M. Lindeboom te Zwijndrecht. 7.00 uur n.m. Ds. H. Groeneveld, Jeugddienst. Huishoudschool Paauwenburg: 10.00 uur v.m. Ds. A. Elshout te Kou- dekerke. 5.00 uur n.m. Ds. W. F. M. Linde boom. Wordt uitgezonden naar Bethesda. Collecte is voor het tekort van de kerk; bij de uitgang voor het orgelfonds. Bejaardencentrum „Ter Reede": 7.00 uur n.m. Ds. J. W. Maris. OPMERKINGEN BIJ BOVEN STAANDE DIENSTEN 1. Zondag 9 februari is de laatste zondag D.V., dat we vacant zullen zijn en we mogen dankbaar constateren, dat het met de preekvoorziening uitstekend is gegaan. Mede dank zij de scriba, mogen we wel zeggen, die in taaie volharding door bleef zetten soms en als het dan helemaal niet lukte, dan werd het aan- vangsuur op Paauwenburg een 3 kwar tier verzet, zodat de predikant, die voorging in de Petruskerk ook daar de dienst kon leiden. En de Paauwenbur- gers hebben dit blijmoedig genomen". Al met al is er geen enkele keer een leesdienst geweest. 2. I.v.m. de jeugddienst 's avonds heeft uw eigen predikant de morgendienst ge ruild met Ds. Elshout. Twee preken maken naast al het andere werk zou wel een beetje bezwaarlijk zijn Sn vele Paauwenburgers horen nu ook weer eens hun ,,oude dominee" in een nieuwe omgeving. 3. Het tekort over 1968 is er nog steeds. Dit bedraagt ruim f4000.- t Is toch eigenlijk wel een beetje om ons te schamen. Bij al de zegeningen in mate rieel opzicht heeft de kerk een tekort. En dat terwijl we ook in kerkelijk op zicht zo rijk gezegend zijn door onze God. Nog geen half jaar zijn wc vacant geweest en dan te bedenken, dat som mige gemeenten dat soms 1 a 2 jaar zijn. Zullen we gezamenlijk proberen, als blijk van onze dankbaarheid dat Ds. Genuït komt (kwam), op de zondag vóór zijn intree een groot deel van het tekort weg te werken? EEN MEEVALLER Dat overkomt de boekhouder niet dage lijks, zelfs niet wekelijks. Hij was dan ook zeer verrast toen hij een bedrag van 2000.ontving voor de pastorie aan de Tobagolaan. Die verrassing lag nog op zijn gezicht toen hij dit op de moderamen ver gadering van j.l. maandag meedeelde. Nu en als u bedenkt, dat de heer Marijt toch al blijmoedig kijkt, dan wil dat wat zeggen. De financiering van de aankoop van de nieuwe pastorie heeft de commissie heel wat zorgen gebaard, omdat meerderen zich afzijdig hielden. Maar deze gift, die vorig jaar aanvankelijk geleend was doet hem wat verlichter ademhalen. Wanneer u nog niets gegeven mocht hebben voor de nieuwe pastorie, bezin u er dan eens op en kom over de brug. OFFERSTENEN Deze zult u ongetwijfeld opgemerkt hebben aan de uitgangen van de kerk. Als 't u gaat zo als mij, dan kijk je er eerst even raar tegenaan, zo van „wat moet die steen daar". Maar dat verandert al gauw, wanneer je de bedoeling van die steen in 't vizier krijgt. En deze aanvankelijke „steen des aanstoots", die ook nog prachtig be werkt blijkt te zijn, doet het enthousiasme voor „Paauwenburgs hart" toenemen. We wachten nu maar af wat uw reactie is en we twijfelen niet of velen zullen er weke lijks wat in doen. STAND THERMOMETER „GEEF PAAUWENBURG EEN HART" Deze is nu opgelopen tot 1922.79. OM TE NOTEREN Op donderdag 27 februari zal er een wijkavond gehouden worden voor jonge gezinnen met kinderen in de zuiderwijk. Ouderling Meylis, verplegend-directeur van Bethesda zal dan een discussie-onderwerp, n.l. de opvoeding van onze kinderen, in leiden. De jaarlijkse gemeenteavond wordt ge houden op 27 maart. Houdt deze avonden als 't even kan vrij en toon door uw aan wezigheid dat u mee wilt werken aan de opbouw van de gemeente. UIT ONS GROTE KERKELIJKE GEZIN Nu ik mij tot schrijven zet van deze rubriek is er ongeveer een maand van het nieuwe jaar verstreken. 'Er gebeurt weer van alles en gelukkig maar. Schokkende dingen zijn het niet maar toch wel belang rijk genoeg om hier te vermeiden. Er zijn in onze gemeente 2 kinderen geboren. Op 13 januari Jacobus Frederick Stroo, die zijn vader en moeder tot vader en moeder maakte. Ze zijn er dan ook heel blij mee aan de Hendrick Vroomlaan, no. 60. Op 23 januari werd Johanna Catharina J_,ouws geboren aan de Sloe weg 12. Daar was reeds eerder een jongen geboren, zodat ook deze ouders heel blij en dankbaar zijn. We wen sen beide ouderparen van harte geluk en voor de toekomst liefde en wijsheid om op een goede wijze vader en moeder te zijn. Dat de doop, het zichtbare teken en zegel van Gods belofte, daar ook alles mee te maken heeft, zult u ongetwijfeld weten. Moge u het op de doopzondag (opnieuw) gelovig beleven. Op de 19e januari is Carine Annette de Mol gedoopt en op de 26ste januari hebben we 's morgens een blijde doopdienst ge had. 5 kinderen werden er toen gedoopt, t.w.: Jacqueline Catharine Maria de Bruyn (Troelstraweg 95); Margaretha Elisabeth Feenstra (Badhuisstraat 52); Robert Pa trick de Koning (Badhuisstraat 93 ben.); Arthur Lie vaart (v. Raaltestraat 37) en Riquette Cynthia Pouwelse (Singel 239). Het was voor velen ontroerend te zien, zo hoorde ik later, hoe de 3 dochtertjes van de familie Feenstra zo met overgave het dooplied Ps. 1053 meezongen. Zij hadden het op mijn voorstel zelf uitgekozen en daarna geleerd. „God zal zijn verbond gedenken". Ja, aan Hem zal het niet liggen, hoe het met „de nieuwe naam" zal komen, of we die ook zullen dragen op de nieuwe aarde. Zieken zijn er altijd weer te noemen. Die zijn er altijd maar weer „oude" en „nieuwe". Gelukkig kunnen we ook zeg gen, dat er onder ons gebedsgenezing is. Verschillende zieken zijn dankbaar naar huis teruggekeerd, hersteld of herstellende. Wanneer u het een beetje bijhoudt, dan weet u wel wie dat zijn nu ik u de namen noem van hen, die in één van onze zieken huizen verpleegd worden. In Bethesda liggen: zr. Fey (Callenfels- straat); br. v. Westen (Boulevard Ban- kert); zr. v. d. Linden (Baakstraat 37); br. Hoek (de Lannoystraat)zr. Prins (v. d. Helstlaan) en zr. Boon (Goeman Bor- gesiusstraat) en in St. Joseph liggen Ineke Franke (Jozef Israëlsstraat)zr. de Bruyne (v. Dishoeckstraat) en de zusjes Arlette en Yvonne Aartsen (H. Vroomlaan). Deze laatste twee zijn met hun 3 en 1 jaar de jongste patientjes, 't Is wel vreemd voor de ouders hun beide kinderen daar te heb ben, maar gelukkig zijn ze aan de beterende hand. Hannie Prins moest weer voor enkele weken naar Nijmegen. Al mét al moet ze nogal wat geduld oefenen. Hannie, vanaf deze plaats een hartelijke groet en sterkte. Moge de HERE al onze zieken genezing schenken en vooral vertrouwen in Zijn vaderlijke hand, die alle macht heeft. En u weet het toch, Zijn macht is heilsmacht. Een aantal gezinnen en alleenstaanden kwamen ons grote kerkelijke gezin verster ken. Hartelijk welkom in ons midden. We hopen dat u ook hartelijk meeleeft en mee doet. Enkelen vertrekken naar een andere gemeente. Het ga u goed. Piet Danen (Ruys de Beerenbroekstraat) ging in mili taire dienst (toch nog). Alle zoete brood- jesbakken ten spijt, verleende de minister geen afstel. Dan maar onder zijn hoede verder broodjes bakken. Piet, hier in Vlis- singen eten we er ook wel brood om. On danks alles, een goede diensttijd toege wenst. Bij deze gelegenheid groeten we ook maar eens allen, die .er al een tijdje zijn. We nemen aan dat er geen grote proble men zijn; anders horen we er toch wel van Dit was het dan weer voor deze keer. Met een hartelijke qroet aan u allen. H. Gr. OUD PAPIER ACTIE In december verzamelden we 6 ton en de ronde van 11 januari bracht 8 ton plus een belangrijke hoeveelheid lompen en metalen. Enige medewerkers brachten in de daaropvolgende weken nog een paar ton bijeen, zodat de maand januari een op brengst van 420 gulden te zien gaf. Als dit zo doorgaat, komen we binnen kort aan een maandelijkse opbrengst van 20 ton, waard 800 gulden. U kunt dus na gaan dat deze actie, indien enige jaren vol gehouden, een belangrijke bijdrage kan worden voor de bouw van een kerkelijk centrum in Paauwenburg en voor de ex ploitatie van de jeugdsociëteit. Maar dit verhaal gaat niet helemaal op; ze wordt nog blijer als ieder van ons mee gaat doen, meedoen met verzamelen van eigen papier en dat van de omgeving. Probeert u dat alstublieft eens, dan zal de 20 tons schat ting veel te laag blijken Elke tweede zaterdagmorgen van de maand komt de ploeg ophalen en er zijn nog andere mogelijkheden als u grote hoe veelheden hebt. Zaterdag 8 februari zal de ploeg tussen 9 en 12 uur bij u langs komen. In tegenstelling tot vroegere suggesties vragen we u nu het papier niet op straat te zetten, omdat de gemeente dit niet toe staat en omdat het soms in handen van anderen is gekomen. De actie begint nu al een groot succes te worden en uw inspanning is de moeite waard. Vandaar dit lange verhaal. V. IN EN OM DE KERK In het nummer van 23 januari j.l. hebt u kunnen lezen dat de bezorging van de Kerkbode voor elkaar is. Zelfs zijn er al reserves opgesteld. Over de inning van het abonnementsgeld zou de boekhouder nog nadere gegevens verstrekken. Zie hier de regeling. In feite gebeurt dit op dezelfde wijze. Per kwitantie wordt tweemaal per jaar over het abt.-geld gedisponeerd. Dus in het voor- en najaar 3.75. De jaarprijs bedraagt, zoals reeds in ons laatste nummer van dec. '68, medegedeeld, 7.50. Recht streekse post-abonnementen kosten momen teel 10.Dank zij de eigen bezorgdienst en straks de inning der abt.-gelden een voordeel van 2.50 per abt. U kunt zelf uitrekenen het totale voordeel door het zelf-te-doen. De u allen bekende heer Schreurs heeft de wens te kennen gegeven dat het tijd voor hem geworden is de inning der abt.- gelden ook uit handen te geven. Wie hem kent weet dat hem dit niet gemakkelijk is gevallen. Toch is zijn besluit wijs. Zijn opvolger heeft de moeilijke taak hem te evenaren, want de inning der abt.-gelden kan niet verbeterd worden. De boekhouder heeft bij zijn weten nog nimmer één cent gemist, als de heer Schreurs het geld voor hem uittelde. Er is gezocht naar een flinke kerel als opvolger. Zij lagen niet voor het oprapen. Daarom zijn wij zeer verheugd een flinke „meid" gevonden te hebben in de persoon van Wil Stroo, Kasteelstraat 90 boven. Vanaf deze plaats roept de Comm. van Beheer u een hartelijk welkom toe als medewerkster bij de verspreiding van het kerkelijk nieuws. Het ophalen van geld is u niet vreemd. Wij wensen u succes. De gemeente wordt gevraagd haar bij de inning der gelden welwillend tegemoet te treden. Hebt u er wel eens over nagedacht wat het wil zeggen tot driemaal toe voor een luttel bedrag een flat vierhoog te be zoeken. Zij die gewend waren te gireren, kun nen dit blijven doen. Hier volgt het enige gironummer voor dit doel bestemd: Geref. Kerk te Vlissingen, postrekening no. 24.34.23. Gaarne vermelden: abt.-geld Kerkbode le haljaar 1969 enz. Ontbreekt deze laatste toevoeging dan wordt het puzzelen voor de boekhouder. De boek houder heeft al genoeg problemen. Tenslotte nog iets voor de adverteerders. Zoals u reeds opgemerkt hebt, vallen de advertenties iets groter uit dan voorheen. Dit kan technisch niet anders. Het oude formaat was eenmaal kleiner. Toch zal de prijs hetzelfde blijven. U blijft ons toch hierin steunen. Er is een adverteerder die meent te moeten ophouden. Hij wilde wel ons eigen kerkblad steunen, maar geen ander blad. Dit laatste is een misverstand. Zouden alle adverteerders zijn voorbeeld navolgen, dan zal ook dezd vorm van ons kerkblad onherroepelijk duurder moeten worden. De advertentie-opbrengst komt volledig de exploitatie die voor rekening van de kerk komt, ten goede. Zodra de plaatsing der advertenties in goede banen is geleid, zal ook deze taak door dhr. Schreurs worden overgedragen aan mej. Stroo. LATE NIEUWJAARSWENS Ter gelegenheid van „oud-en-nieuw hebben we een reuze stapel kaarten en kaartjes gekregen met veel goede wensen voor het nieuwe jaar. We willen u daar voor graag hartelijk bedanken. Ik weet niet of het eigenlijk wel in „stijl" is om u nu nog een gelukkig jaar te wensen. Er is alweer een maand om. Maar omdat de ver traging in deze nieuwjaarswens niet hele maal ónze schuld is, wagen we het er toch maar op. Tenslotte moet toch iemand als laatste komen. Wij wensen u van harte Gods zegen toe Er waren veel zieken in de gemeente, en daarbij ook zeer ernstige. Bovendien ging de griep niet langs de pastorie, maar kwam erin. En toen bleef de nieuwjaarswens even liggen. We hopen, dat u met deze veront schuldiging genoegen neemt. Met een hartelijke groet voor u allen, ook namens mijn vrouw en kinderen, uw A. G. Kornet, Nijverdal. 7 UUR,. 9 FEBRUARI 1969 Met een thema gericht op de huidige medische wetenschap en haar ontwikkeling, met name transplantaties van verschillende menselijke organen wordt op zondag 9 fe bruari 1969 in de Petruskerk een jeugd dienst gehouden die om 7 uur zal aan vangen. Medewerking in deze dienst wordt ver leend door (eventueel combo óf solozang) en jonge gemeenteleden. Na afloop van deze dienst wordt ieder een uitgenodigd voor verdere discussie over dit thema in het jeugdgebouw, onder het genot van een „bakkie troost". De dis cussie staat onder leiding van Ds. H. Groe neveld, nadere medische toelichting zal ge geven worden door Dr. W. A. Bax. De Jeugdcentrale. GESPREKSGROEP, uitgaande van de Gereformeerde Mannenvereniging Op donderdag 13 februari a.s. hopen we weer bij elkaar tc komen om over een onderwerp van gedachten te wisselen. The ma is deze keer: gezag en vrijheid. Meer hierover is te vinden in de bondspocket „Present" op bladzijde 157. Dit artikel werd geschreven door Dr. C. Boertien, lid van de Tweede Kamer. Gezien de gebeur tenissen van de laatste jaren is het onder werp „gezag" zekere nadere aandacht waard. De heer P. Wisse zal zich in dit onderwerp inwerken. Ruime gelegenheid voor discussie. Iedereen hartelijk welkom. VROUWEN-ZENDINGS THUISFRONT De provinciale vergadering van ons V.Z.T. afdeling Zeeland werd 26 novem ber te Goes gehouden. Dr. A. Dondorp van Gapinge schrééf hierover in de Zeeuwse Kerkbode van 5 december: plaatselijk is een afdeling van het V.Z.T. onmisbaar. Want, waar een afdeling van het V.Z.T. werkt, zal de ken nis van en de liefde voor de zending groeien. Wat doet het V.Z.T. Het geeft o.a. informatie via het blad „Contact". In dit blad worden brieven opgenomen van vrouwen die werkzaam zijn op ver schillende zendingsterreinen. Tot nu ,toe is de abonnementsprijs 50 cent per jaar. Het blad wordt u 3 x per jaar thuis bezorgd. Graag ontvangen de dames, dit blad in onze gemeente rondbrengen méér. Dit méér-geld wordt gebruikt om extra dingen te doen. In 1968 werd een gedeelte van de reis van zr. Kousemaker hiervan betaald. Voor 1969 is aandacht gevraagd voor het Gezinswerk in Rwanda. In over leg met de Rwandese kerk zal een organi satrice voor dit gezinswerk worden ge zocht. V.Z.T. Zeeland heeft beloofd hieronder haar schouders te zetten en te trachten een vaste jaarlijkse bijdrage te leveren. Vlissingen wil ook haar steen(tje) bij dragen. In onze gemeente wordt door 325 abonnees het blad „Contact" gelezen. Nu zijn op Paauwenburg heel wat gere formeerde gezinnen komen wonen. Enige dames hebben op zich genomen deze gezinnen persoonlijk te bezoeken en te vragen of ook zij zich aansluiten bij het V.Z.T. en het blad „Contact" willen lezen. „Geef Paauwenburg een hart" is de slag zin, die wij momenteel vaak lezen. Moge blijken dat onze vrouwen op Paauwenburg hart hebben en wel: hart voor de zending. Het resultaat hopen we u te zijner tijd te vermelden. A. G. v. Wieringen-Wagenaar, Correspondente V.Z.T., Vlissingen, Boulevard Bankert 8. Op een moderamenvergadering van een paar maanden geleden werd mede- deeld, dat ds. v. d. Schaaf wegens ziekte op terugweg was naar Nederland Daarna vernamen wij dat zijn toestand hopeloos was en men het ergste moest vrezen. Terwijl vanmorgen ons het droeve bericht bereikte, dat hij over leden was. En bijna als vanzelf gingen onze ge dachten terug naar hem, die onder moeilijke omstandigheden onze kerk in Vlissingen gediend had, in een periode dat de stad nog bloedde uit de wonden door de laatste oorlog geslagen. Op voorstel van de toenmalige be roepingscommissie, werd door de kerke- raad na eerst de gemeente gehoord te hebben, ds. v. d. Schaaf beroepen, nadat van hem een preek beluisterd was ge worden over Jeremia 13; 1-11, waarin de profeet opdracht krijgt een gordel in een rotsspleet te verbergen en die hij na enkele maanden weer te voorschijn moet halen, waarbij hem dan blijkt dat deze waardeloos geworden is. Wondelijk is dat bij velen in de herinnering van het optreden van deze predikant, zij dit altijd zien tegen de achtergrond van deze tekst. Want wat kon hij, als in oude tijden de boet profeten deden, toornen tegen de zon den van Gods volk en was hij soms diep verontwaardigd als de jeugd niet altijd de nodige eerbied betoonde in dat huis, waar wij in het bijzonder God proberen te ontmoeten. Maar wat was hij soms ook tot tranen toe bewogen, als hij mocht spreken over de onbegrijpelijke grote liefde van onze Zaligmaker. Enkele jaren geleden, tijdens een verlof periode preekte hij weer eens in Vlissingen. Wat was hij veranderd. Van de waarschuwende boetprofeet bleek hij de zegenende priester gewor den te zijn. In deze stad en een week later in Koudekerke hingen de kerk gangers als het ware aan zijn lippen. Soms verheugden wij ons er op om hem later nogmaals op de preekstoel te mogen horen. Doch zijn grote Zender heeft het anders beslist en heeft hem eerder tot Zich geroepen als wij gehoopt hadden. Maar ook van hem, naar ons idee te vroeg ontslapen predikant, geldt ook door het vele en gezegende werk in Vlissingen verricht wat op veel graf stenen van predikanten gebeiteld staat, ,,dat de gedachtenis van de recht vaardigen tot zegening zal zijn". van Veen. CLASSIS MIDDELBURG Middelburg (Oostkerk) 9.00 uur Ds. Homburg te Hardinxveld. (Hofpleinkerk) 9.30 uur Ds. Richel te Heem stede. Deze dienst wordt uitgezonden naar 't Gasthuis. 14.30 uur Ds. de Boer. 17.00 uur Ds. Homburg. (Getuigeniskerk, Adriaen Lauwereijszstraat) 9.30 uur Ds. Joosse. 17.00 uur Ds. Richel. 19.00 uur Ds. de Boer, Jeugddienst. (Plan Zuid, Gymnastieklokaal bij schoolgebouw, Rentmeesterlaan 9.00 uur Ds. de Boer. 17.00 uur Ds. Joosse. Avnemuiden 10.00 en 14.30 uur Ds. Oegema. Domburg geen opgave ontvangen. Gapinge 10.00 en 14.30 uur Dr. Dondorp. Grijpskerke 10.00 en 14.30 uur kand. Brootmensen te Amsterdam. Koudekerke 9.30 uur Ds. Groeneveld te Vlissingen. 14.30 uur Drs. Elshout. Meliskerke 10.45 uur Ds. Joosse. 14.30 uur Ds. Lindeboom te Zwijndrecht. Oostkapelle 10.00 en 14.30 uur Ds. Hartholt. Serooskerke 10.30 en 14.30 uur Ds. Groenenberg te Den Haag. St. Laurens 10.00 en 14.30 uur Ds. de Craene. Souburg 10.00 en 17.00 uur Ds. v. d. Berg te Wolphaartsdijk. Veere 10.00 en 14.30 uur Ds. Streefkerk. Vrouwenpolder geen opgave ontvangen. Westkapelle 9.00 uur Ds. de Craene te St. Laurens. 14.30 uur Ds. Helderman. CLASSIS ZEEUWS-V LAAN DEREN Aardenburg geen opgave ontvangen. Axel 10.00 en 15.00 uur Ds. Heemskerk. Breskens 9.30 uur Ds. Musch. 17.00 uur Ds. Noorloos. Hoek geen opgave ontvangen. Sas van Gent 11.00 uur Ds. Noorloos te Aarden burg. Schoondijke geen opgave ontvangen. Terneuzen 10.30 en 16.30 uur Ds. Gispen. (Mozarthof) 9.00 uur Ds. Gispen. Oostburg geen opgave ontvangen. Zaamslag 10.00 en 15.00 uur Ds. Zwaan. Zoutespui 10.00 en 15.00 uur Ds. Bakker te Itter- sum-Zwolle. CLASSIS GOES Baarland 10.00 en 14.30 uur Ds. Meijer te Souburg. Borssele 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Veen. Colijnsplaat 9.00 en 14.30 uur Ds. Blokland. Driewegen 10.30 uur Ds. Jansen. 14.30 uur Ds. Krabbe. Geersdijk 10.30 uur Ds. Blokland. 14.30 uur Ds. de Bruijne te Goes. Goes (Westerkerk) 10.00 uur Ds. Heuzeveldt. 17.00 .uur Ds. Jansen. (Oosterkerk) 9.00 uur Ds. Jansen. 17.00 uur Ds. Heuzeveldt. 's-Gravenpolder 10.15 uur Ds. Krabbe, Den Haag. 14.30 uur Ds. Jansen, Goes. Heinkenszand 10.00 en 14.30 uur Ds. Tieleman. Kamperland 10.30 en 15.00 uur Ds. Poelman. Kapelle geen opgave ontvangen. Kruiningen 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Molen. Lewedorp 8.45 en 14.30 uur Ds. Kramer te Nieuw- dorp, bed. H. Avondmaal. Nieuwdorp 10.00 en 14.30 uur Ds. Warnink te Slikkerveer. Wemeldinge 9.00 en 14.30 uur Ds. Noordhof. Wissenkerke 9.00 uur Ds. Poelman. 14.30 uur Ds. v. d. Bos te Goes. Wolphaartsdijk 10.00 uur Ds. Kramer te Nieuw dorp. 14.30 uur Ds. Heuzeveldt te Goes. Yerseke 10.00 en 14.30 uur Ds. Terlaak. CLASSIS THOLEN Anna Jacoba Polder 10.00 en 14.30 uur Ds. Toren beek. Bergen op Zoom 10.00 en 17.00 uur Ds. van Dijk, bed. H. Avondmaal en Nabetrachting. Halsteren 17.00 uur Ds. v. d. Stoel, beet. H. Avond maal. Hoogerheide (Schapendreef9.45 en 15.30 uur Ds. v. d. Stoel, bed. H. Avondmaal en Dank zegging. Krabbendijke 9.30 en 14.30 uur Ds. v. d. Kerk, bed. H. Avondmaal. Oud-Vossemeer 10.00 en 15.00 uur Ds. Melse te Boechout (België). Poortvliet geen opgave ontvangen. Rilland-Bath 10.00 en 14.30 uur Ds. Koolstra te Roosendaal. Tholen 10.00 en 17.00 uur Ds. van Asselt te Dordrecht. CLASSIS ZIERIKZEE Brouwershaven 10.30 uur Ds. Wentsel. 15.00 uur Ds. Keizer. Bruinisse 9.30 uur Ds. Keizer te Brouwershaven. 16.45 uur Ds. Torenbeek te Anna Jacoba Polder. Haamstede 10.00 uur Ds. Boeyinga te Rijswijk, bev. kand. v. d. Kooy. 15.00 uur Ds. v. d. Kooy (intree). Nieuwerkerk 10.00 en 17.00 uur Ds. Becker. Oosterland Scharenddijke 10.00 en 14.30 uur Ds. Put. Zier ik zee 10.00 en 18.30 uur Ds. Wamelink te Middelburg. Zonnemaire

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1969 | | pagina 3