IN EN OM DE KERK VAN VLISSINGEN r Predikbeurten zondag 26 januari 1969 EREDimsr V Uü ons grote kerkelijk gezin GEEF PAAUWENBURG EEN HART Evangelisatie RU/ANDA ZONDAG 26 JANUARI Petruskerk: 9.30 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. 5.00 uur n.m. Ds. A. Dondorp, Gapinge. Huishoudschool Paauwenburg: 10.45 uur v.m. Ds. H. Groeneveld. 5.00 uur n.m. Ds. A. Elshout, Koude- kerke. Wordt uitgezonden naar Bethesda. Collecte: Voor de jeugd en algemeen christelijke doeleinden. Bejaardencentrum „Ter Reede": 7.00 uur n.m. Ds. F. S. Kloosterman. Opmerkingen bij bovenstaande diensten en collecten. 1. De scriba heeft talloze vergeefse pogin gen gedaan om voor de morgendienst voorziening te krijgen. Geen enkele ge vraagde predikant bleek beschikbaar te zijn. Vandaar dat de dienst op Paau wenburg 's morgens 3 kwartier later is gesteld, zodat ik beide diensten kan leiden. We hopen, dat u dit nog een keer voor lief wilt nemen. 2. De helft van de collecte is voor ons eigen jeugdwerk en de andere helft zal de kerkeraad in staat stellen voor aller lei doelen, waarbij 't gaat om de uit breiding van Gods koninkrijk, giften be schikbaar te stellen. 3. Sinds een maand is het aantal bewoners van het bejaardencentrum „Ter Reede" aanmerkelijk uitgebreid door de open stelling van de nieuwe vleugel. Onder hen zijn ook meerdere leden van onze gemeente en daarom leek het ons wen selijk de dienst op te nemen, die eens in de 14 dagen in de kapel van het rusthuis wordt gehouden. Vrijdagavond 24 januari 19.30 uur Gebedssamenkomst in de Johanneskcrk (deze dienst wordt gehouden in het kader van de gebedsweek voor de eenheid der christenen). Na afloop gelegenheid tot on derling gesprek bij een kopje koffie in de bovenzaal van ,,'t Anker", Zo bij mijn bezoeken in de gemeente heb ik nogal eens een keer de opmerking ge hoord, dat nu „In en om de kerk" in de Zeeuwse Kerkbode is opgenomen er niet zoveel van de intimiteit van ons eigen blaadje is overgebleven. En dit is ook wel zo, maar och, zo erg is 't toch ook weer niet, wanneer anderen op de hoogte komen van het wel en wee in onze gemeente. Iedereen zal ook wel niet de moeite nemen om het allemaal te lezen. Natuurlijk zijn er altijd, die alles lezen. Dat merk je zo nu en dan wel eens. Een dezer dagen sprak ik nog een ouderling uit een andere ge meente en hij verzekerde mij, dat hij zijn dominé zou aansporen om ook een rubriek „Uit ons kerkelijk gezin" te beginnen. Of die dominé daar nu zo blij mee zal zijn, waag ik te betwijfelen. Maar hij zal er wel toe over gaan, dacht ik, want ik heb hem leren kennen als iemand, die een ander moeilijk teleur kan stellen. Hieruit moet U nu niet de conclusie trekken, dat ik deze rubriek niet graag verzorg, maar het is toch een telkens terug kerend stukje werk, waarbij je vooral op moet passen, dat je niet iemand vergeet. Daarom roep ik ook maar weer bij voor baat uw clementie in. Ik begin maar te praten over hen, die er nog niet zijn. Het is n.l. een opmerkelijk feit, dat er tot dusver dit jaar nog geen enkele baby geboren is in onze gemeente. Het vorige jaar zijn ze dus allemaal op tijd afgeleverd en dat is wel plezierig i.v.m. het betalen van de belasting en de kinder bijslag. Uit mijn vorige gemeente kreeg ik nog een geboortekaartje, gedateerd 1 jan. Dat is dus wel een beetje sneu. Maar ja, berekenen kun je het ook niet helemaal of helemaal niet, wat moet ik zeggen. Het eerste bruidspaar was er wel. Kees Pleyte en Joke Blaakman, die het vorig jaar hun huwelijk uit moesten stellen, Zijn nu op 14 januari man en vrouw geworden. We zijn blij voor hen en wensen hen aan de Vlissingsestraat 67 een fijn huwelijks leven toe onder de zegen van onze' God. Voor br. de Vos (de grootvader van de bruid) was het een reden tot grote dank baarheid, dat hij de huwelijksbevestiging bij kon wonen. Direct na de begrafenis van zijn vrouw was hij met een van zijn kin deren naar Gouda gegaan, maar daar moest hij de volgende dag al worden opgenomen voor een operatie. De feestdagen heeft hij wel in 't ziekenhuis moeten doorbrengen, maar gelukkig gaat nu alles goed. Bovenal sterkt de HERE hem ook in 't verdriet om 't gemis van zijn vrouw. En dan ben ik meteen bij onze zieken. Die zijn er altijd weer, de thuisliggenden en zij die in een ziekenhuis verpleegd worden. Dankbaar constateer ik, dat er vanuit de gemeente telkens ook weer bezoeken ge bracht worden. Bij sommige langdurige zieken met een bewonderenswaardige vol harding. In Bethesda worden op 't ogenblik verpleegd: zr. Oranje (Marinestraat); br. Brouwer (Kasteelstraat); zr. Fey (Callen- felsstraat); mw. Schellink (Irislaan); br. Stroo (Ter Hooge); Margaretha Harinck (Ko.udekerkseweg)mw. v. d. Linde Sr. (Badhuisstraat); Roelof Visser (Bloemen- laan); Koos Duker (Hogendorpweg 156); br. v. Westen (Boulevard Bankert) en br. de Nooyer (M. Hobbemalaan)Het is dus weer een heel rijtje. We wensen alle zieken herstel toe en vooral vertrouwen in Hem, die van ons mensen houdt. Op 9 januari hebben we weer een wijkavond gehad. Er was een goede opkomst, een goede sfeer en vooral een goed gesprek. Allerlei onder werpen zijn aan de orde geweest en je merkt dan ook, dat sommige oudere men sen nog bijzonder jong van geest gebleven zijn. Of er in de zuiderwijk nog wijkavon- den gehouden zullen worden, zullen we in de wijkraad van a.s. maandag bespreken. In de noorderwijk, dus de wijk van Ds. Genuït, zijn ook enkele wijkavonden ge pland na 16 februari. Maar daar hoort u nog wel over. Tot slot wil ik graag alle nieuw-ingeko- menen nog een hartelijk welkom toeroepen. We rekenen erop, dat u blijmoedig mee doet. Met een hartelijke groet aan u allen vanuit de pastorie „Sela". H. Gr. Stand thermometer. Deze staat thans op 1523,98 (de vorige keer 1403,48). Dus weer een aardig sprongetje omhoog. De volgende keer zal er wel een grotere sprong te melden zijn, want O.P.A. deed het geweldig j.l. zater dag Daar hoort u nog wel van. Maar met O.P.A. alleen komen we er niet en daarom nog maar even weer het giro no. van de Raiffeisenbank, Paauwenburg: 1590208. Bezorging van de Kerkbode. Het is allemaal bijzonder snel voor elkaar gekomen. In elke wijk is er nu één (of meer) gezin (nen), dat de bezorging op zich genomen heeft voor een jaar. De vorige week liep het nog een klein beetje stroef. Enkelen ontvingen geen Kerkbode, maar gelukkig hadden ze voor de overgangs situatie wel begrip. Hieronder vermeld ik even de volledige lijst van de medewerkers. Het is de be doeling, dat u zich met „uw eigen bezor ger" verstaat, wanneer u 't kerkblad niet ontvangen hebt. Wijk I: fam. Blokland, Gravenstraat 112. Wijk II: fam. Broers, Walstraat 64. Wijk III: Hr. A. v. d. Linden, Badhuis straat 37. Wijk IV: Mw. Berends, Scheldestraat 35. Wijk V: fam. Vreeke, -v. Nispenplein 8. Wijk VI: Hr. A. de Klerk, Brouwenaar- straat 6. Wijk VII: Piet Joziasse, Bonedijkestr. 59. Wijk VIII: Joop v. Belzen, Begonialaan 2. Wijk IX: Mw. Boerma, Bloemenlaan 50. Wijk X: Mw. de Witte, Mesdaglaan 1. Hr. A. P. C. Baas, Joz. Israëlslaan 16 bv. Marjan Luermans, V. v. Goghlaan 177. Wijk XI: fam. A. Lous, J. v. Capellel. 68. Wijk XII: fam. Klein Entink, v. v. Gogh laan 131. Wijk XIII: fam. v. d. Broeke, Koudekerk- seweg 154. Wijk XIV: fam. Mcinderts, St. Maarten laan 4. Wijk XV: fam. Aarnoutse, Grenswegeling 1 Hr. L. J. Dieleman, Schaepmanstraat23. fam. v. d. Driest, Paauwenburgweg 21. fam. Urbanus, de Mey v. Streefkerkl. 23. Er zijn nog enkelen, die zich ook op gegeven hebben, maar die blijven dan als reserve staan voor 't volgend jaar. Inning van het abonnementsgeld. Dat gebeurt voor de Vlissingers niet doör de Fa. Littooy Olthoff zoals aan de kop van de Kerkbode staat vermeld. We hebben afgesproken, dat we zelf voor inning van het abonnementsgeld zorg zou den dragen. Maar daar hoort u nog wel over van de boekhouder hoe dat geregeld wordt. Dus wilt u nog even wachten met betalen en dan denk ik vooral aan hen, die gewoon waren het abonnementsgeld te gireren. H. Gr. Voor het bouwen van een kerkelijk cen trum is veel geld nodig. Hoeveel is nu nog niet precies bekend. Bij de installatie van ons comité heeft de kerkeraad een bedrag ad 100.000.genoemd als streefbedrag voor de acties in te zamelen in 2 jaar tijds. Er zijn veel mogelijkheden om gelden-in te zamelen. U wordt er bijna dagelijks mee geconfronteerd. Waar het echter gaat om de verbreiding van Gods Koninkrijk is het goed dat er wat van ons wordt gevraagd. Binnenkort zult u in de Petruskerk en in de huishoudschool in Paauwenburg offer stenen aantreffen waarin u uw gaven kunt deponeren en thermometers waarop de stand vermeld wordt. Namens het actiecomité, J. I. de Regt, voorz./secr. Suggesties om te sparen voor de komende acties van „Geef Paauwenburg een hart". Doe als verschillenden onder ons al hebben gedaan: Een pot of doosje op de schoorsteen, iedere week een bepaald be drag, bijvoorbeeld een gulden erin. WAT IS NU EEN GULDEN 1 Als wij dat allemaal doen, zal de uit komst dit zijn: plus-minus 800 gezinnen per jaar ongeveer 40.000 gulden. Over 2 jaar als de bouw gaat beginnen: 80.000 gulden Doet u ook mee Mettertijd ontvangt u inlichtingen over certificaten, die u ontvangt voor uw ge geven bedragen. Zoals een certificaat van ƒ100.voor een heipaal; van 250. voor een dakspant; van 10.voor 10 bouwstenen; van 25.voor 1 vierkante meter grond. Laat die doos of pot maar rinkelen T. B. Groèneveld-de Vlugt. Volkskerstzang. Op 20 december 1968 werd dit evenement gehouden in de R.K. kerk. Een aantal koren en de muziekver. „St. Cecilia", verleenden medewerking. Er waren ongeveer 700 mensen. Voorwaar, een blij gebeuren Verspreiding „Open Deur - Onderweg". Ongeveer 5000 exemplaren van de kerst editie van dit blad werden verspreid. Een groot aantal mensen was hierbij be trokken. Onze gemeente kwam flink uit de hoek. Ongeveer 50 gemeenteleden deden mee. Vooral onze jongelui heten zich hier bij niet onbetuigd. Een dikke pluim voor jullie Hartelijk dank en tot ziens Evangelisatie-jeugdwerk Paauwenburg. Enige tijd geleden heb ik al iets over onze plannen verteld. Tot mijn grote vreugde kan ik u melden, dat we D.V. op 20 januari starten. Een aantal jonge gemeenteleden was bereid hieraan mee te werken. Het is verblijdend te constateren, dat bij zoveel van deze - laat ik het toch zo maar zeggen - jongelui (al is dan het merendeel ge trouwd) zo'n enthousiasme wordt gevon den. De Heer der kerk zij hiervoor dank en lof. Toch zijn veel van deze jonge ge meenteleden bevreesd: ze hebben zulk werk nog nooit gedaan Ik vraag u allen, hen in uw gebeden te gedenken Zonder ons en hun gebed om sterkte, steun en zegen, kan het immers niet lukken. We starten in het clubhuis van de speel tuinver. „Lammerenburg", elke maandag en donderdag, voor jongens en meisjes van 8-10 jaar. We danken het bestuur van genoemde vereniging voor hun medewerking. Dit was het dan Verheugende berich ten, vindt u ook niet - J. W. S. Het is niet onze bedoeling een nieuwe rubriek in ons blad te beginnen, maar het ons toch wel goed zo nu en dan eens iets mede te delen over de zending en dan voornamelijk over ons eigen terrein Rwanda. Het zal wel bekend zijn, dat er in ons land een thuisfront is voor de zending. Dit bestaat uit zendende kerken, raad van samenwerking, generale deputaten zendingscentrum enz. Onze bedoeling is iets te vertellen over Rwanda-commissie. De zendende kerken van Middelburg en Rotterdam dragen al jaren de verant woordelijkheid voor een bepaald stuk werk op Midden-Java, resp. in de classes Blora en Noord-Banjumas. Toen de Paruba- gebieden gedecentraliseerd werden,kregen Middelburg en Rotterdam daarbij de zorg voor de arbeid in Rwanda. Er werd toen een Rwanda-commissie in het leven ge roepen, bestaande uit afgevaardigden van de zendende kerken van Middelburg en Rotterdam. Maar ook buiten de grenzen van Nederland heeft deze commissie banden met de kerken, want er is een voortdurend overleg met de Belgische zendingsraad en met twee zendings instanties in Zwitserland, die ook in Rwanda arbeiden. Gaarne willen we dan iets mededelen over enkele dingen, die met Rwanda hebben te maken. Een half jaar geleden maakte mevr. Scholten-Biuins Slot met haar man een prive-reis naar Afrika, waar zij ook Rwanda aandeed. In haar verslag vertelt ze over verschillende ontmoetingen met - Rwandese vrouwengroepen, o.a. een groep te Kirinda. We laten nu mevr. Scholten zelf aan het woord: „We kwamen samen in de tuin bij het huis van zr. Hellemans. Het was erg gezellig. Veel vrouwen waren ge komen met hun kind op de rug. Ze vonden het heerlijk om elkaar weer eens te zien en elkaar te vertellen over hun werk in de groepen rond Kirinda. De meisjes voerden een paar dansjes uit, begeleid door de tam-tam. Ik vertelde ze wat de vrouwen in Nederland in de kerk en vereniging doen. Ik vertelde ze ook, dat we wel eens een bazar hielden en zo het benodigde geld bij elkaar kregen. Dat was voor hen een totaal nieuw idee. Tot slot werd een kleine meditatie gehouden en werd met elkaar wat gezongen." Geen wonder dat de Rwanda-commissie van harte hoopt, dat er spoedig weer een zendingsarbeidster kan uitgaan om deze Rwandese vrouwengroepen verder te sti muleren en op die manier van dienst te zijn. Het vrouwen-zendings-thuisfront weet het geld, dat daarvoor nodig is wel bij elkaar te krijgen. Ook wilden we nog iets zeggen over de evangelisatie. Uit de ontwerp begroting viel op, dat een groot bedrag was uitgetrokken voor een „speciale evangelisatie-dienst". De toelichting vermeld: Evangelisatie campagne in de buurt van Mayaga, Gikongoro. Bumbogo enz. Die namen zeggen ons natuurlijk niet veel, maar wel het volgende: Men wil daar een evange- liesatie-centrum stichten, verder zorgen voor muziekinstrumenten, voedingsmidde len, een huis voor de evangelist en enkele klassen voor een school. U ziet, broeders en zusters, ze zitten daar heus niet stil. Ten slotte nog dit. Ds. Overdulve vertelt o.a.: „We willen enkele vormingsweken organiseren, vooral' voor ouderlingen, diakenen, en andere mede werkers. Deze cursussen worden tijdens de schoolvakanties gehouden, wegens gebrek aan eigen gebouw. Dit is een enorm handi cap. Verder willen we een gedeelte van de tijd besteden aan ontwerpen van bijbel- schetsen". We geloven, dat we rustig mogen zeggen dat dit alles niet alleen mooi, maar hoogst belangrijk werk is. Dit heeft te maken met geestelijke groei. Laten we dan, broeders en zusters, blij zijn als we dit alles lezen en daarin zien de hand des Heren, die dit alles zo leidt en bestuurt. Namens de zendingscommissie CG UIT DE SOOS GEKLAPT Zoals ook al uit m'n vorige stukjes op te merken viel, dwaal ik nog wel eens in de binnenstad, zo ook deze keer. Je ver baast je steeds weer over het feit dat er zoveel panden leeg staan en met de weten schap dat het soosbestuur zoiets zoekt, houd je je aandacht daarop gevestigd. Voor vele Vlissingers moet zoiets als een steen des aanstoots werken. Mensen mocht u voor ons zo'n steen weten, ergens een (oud) pand dat wij tegen geringe kosten kunnen exploiteren, och het is voor u een kleine moeite om ons die hint te geven en een steen des aanstoots zal uit het Vlis- singse beeld verdwijnen. Wij (dat is uw jeugd) kunnen dan bouwen aan onze sociëteit. Wist u trouwens dat we vanaf half maart geen onderdak meer hebben, omdat het jeugd herberg seizoen dan weer begint. Als u ons nu dat ene pand aanwijst dan rest ons de tijd om het op te knappen, zodat het komende seizoen dan voor de jeugd een eigen dak biedt. Gelukkig wordt ons enthousiasme zo nu en dan gesteund doordat er van hogere zijde belangstelling getoond wordt. Mensen u weet toch dat wij, als jeugd van uw kerk, uw belangstelling zo nodig hebben en niet alleen in het financiële vlak, maar vooral in geestelijke zin. De wetenschap dat u ons werk in uw gebed gedenkt kan ons alleen maar aanmoedigen. En mocht u eens in de buurt van de soos komen, wip even binnen, dan ervaart u hoe het bij de moderne jeugd toegaat en u kunt dan meteen één van onze acties steunen door voor slechts 0.25 te raden naar de naam van de pop die aan de ware kenner zal worden overgedragen. Tot slot wilde ik jullie dan nog even mededelen dat onze soos tot eind maart dan steeds te bestemder tijd en golflengte geopend is en dat we in februari nogmaals een extra gezellige avond zullen organi seren met bingo-dansant om aan de vele verzoeken hieromtrent dan, na de gezellige avond van afgelopen zaterdag 11 januari) tegemoet te komen. Met een hartelijke groet uit en tot ziens in de soos. J. y. d. B. De N.C.V.B. hoopt op 28 januari haar maandelijkse vergadering te houden in het Jeugdgebouw van de Geref. Kerk. Ingang Dr. Ottestraat. Aanvang 8 uur. Spreker is Dr. J. Bakker te Middelburg met het onder werp „De engelen in de bijbel". Namens het bestuur, leden en bezoeksters, hartelijk welkom. Secretariaat: J. M. de Ridder-v. d. Heijden, Oranjedijk 15. Broeders en zusters, speciaal voor de be woners van Wijk 15, Paauwenburg en omgeving. Zoals u allen bekend is, is er een actie op touw gezet om: „Paauwenburg een hart te geven", om daar t.z.t. een kerk te bouwen. Velen ook uit de andere wijken zijn reeds bezig dit te verwezenlijken, denk b.v. maar aan O.P.A. Oude Papier Actie, u doet daaraan toch ook mee 1 Het bestuur van het kerkkoor, komt tot u, die zingen kunnen, met het dringend verzoek tot de broeders speciaal (zusters ook welkom) om het „hart" van 't koor te versterken, veel jonge gezinnen daar in Paauwenburg, dus veel kansen voor het koor. Vroeger zongen we het Bondslied van de J.V. „Op Broeders, op Gezongen" luidde de eerste regel. Komt u meezingen We repeteren elke dinsdagavond in het Jeugdgebouw van kwart vóór acht tot sfc kwart over negen. Als de ruimte het wat beter toelaat bij u hopen we ook meerdere malen in Paauwenburg te zingen. Komt u eens kennismaken, van harte welkom. De seer., C. V. CLASSIS MIDDELBURG Middelburg (Oostkerk) 9.00 uur Ds. Joosse. (Hofpleinkerk) 9.30 uur Ds. van Til. 14.30 uur Ds. de Boer. 17.00 uur Ds. v. d. Neut. (Getuigeniskerk, Adriaen Lauwereijszstraat) 9.30 uur Ds. v. d. Neut. 17.00 uur Ds. van Til. Plan Zuid, Gymnastieklokaal bij schoolgebouw, Rentmeesterlaan 9.00 uur Ds. de Boer. 17.00 uur Ds. Joosse. Arnemuiden 10.00 en 14.30 uur Ds. Oegema. Domburg 111 Gapinge 10.00 en 14.30 uur Dr. Dondorp. Grijpskerke 10.00 en 14.30 uur Ds. Wessel te Middelburg. Koudekerke 9.30 en 14.30 uur Drs. Elshout. Meliskerke 10.00 en 14.30 uur 111 Oostkapelle 10.00 en 14.30 uur Ds. Hartholt. Serooskerke 10.45 uur 111 19.00 uur Ds. Poelman te Kamperland. St. Laurens 10.30 en 15.00 uur Ds. de Craene. Souburg 10.15 uur Ds. de Boer. 17.00 uur Ds. Hartholt. Veere 10.00 en 14.30 uur Ds. Streefkerk. Vrouwenpolder 10.00 en 14.30 Ds. Krabbe te Hillegom. Westkapelle 10.30 uur Ds. Joosse. 14.30 uur Ds. Helderman. CLASSIS ZEEUWS-VLAANDEREN Aardenburg 9.00 uur Ds. Noorloos. 15.00 uur Ds. Musch. Axel 10.00 en 15.00 uur Ds. Heemskerk. Breskens 10.30 en 17.00 uur Ds. Musch, bed. H. Avondmaal. Hoek 10.00 en 14.30 uur 111 Sas van Gent 11.00 uur Ds. Berger. Schoondijke 10.00 en 14.30 uur Ds. Zijlstra te Amersfoort. Terneuzen 10.00 en 16.30 uur Ds. Gispen. (Mozarthof) 9.30 uur Ds. Berger. Oostburg 10.15 uur Ds. Noorloos te Aardenburg. 15.00 uur Ds. Berger te Terneuzen. Zaamslag 10.00 en 15.00 uur Ds. Zwaan. Zoutespui 10.00 en 15.00 uur kand. Blokland te Antwerpen. CLASSIS GOES Baarland 10.00 uur Leesdienst. 14.30 uur Ds. Slingenberg te Goes, voorber. H. Avondmaal. Bovssele 10.30 uur Ds. Noordhof. 17.00 uur Ds. v. d. Berg. Colijnsplaat 10.30 en 14.30 uur Ds. Blokland. Driewegen 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Veen. Geersdijk 10.30 uur kand. IJkel te Amsterdam. 16.00 uur Ds. Noordhof te Wemeldinge. Goes (Westerkerk) 10.00 uur Ds. Jansen. 17.00 uur Ds. de Bruijne. (Oosterkerk) 9.00 uur Ds. de Bruijne. 17.00 uur Ds. Jansen. s-Gravenpolder 10.30 uur Ds. de Bruijne te Goes. 14.30 uur Ds. Keizer te Brouwershaven. Heinkenszand 10.00 uur Ds. Eikelboom te Brussel, bevestiging kand. Tieleman. 17.00 uur Ds. Tieleman, intrede. Kamperland 10.00 uur Ds. Poelman. 14.30 uur Ds. Krabbe, em. pred. te Den Haag. Kapelle 10.15 en 14.30 uur kand. J. Greven te Amstelveen. Kruiningen 10.00 en 14.30 uur kand. Rootmensen te Amsterdam. Lewedorp 9.15 en 14.30 uur kand. IJkel te Am sterdam. Nieuwdorp 10.30 en 14.30 uur Ds. Kramer. Wemeldinge 9.00 en 14.30 uur Ds. Noordhof. Wissenkerke 9.00 uur Ds. Blokland. 14.30 uur Ds. v. d. Bos te Goes. Wolphaartsdijk 10.00 en 14.30 uur Ds. v. d. Berg. Yerseke 10.00 en 14.30 uur Ds. Terlaak. CLASSIS THOLEN Anna Jacoba Polder 10.00 en 14.30 uur Ds. Toren beek. Bergen op Zoom 10.00 en 17.00 uur Ds. Schaafs- ma te Utrecht. Halsteren 17.00 uur Ds. v. d. Stoel. ILoogerheide (Schapendreef9.45 en 15.30 uur Ds. v. d. Stoel. Krabbendijke 9.30 en 14.30 uur Ds. v. d. Kerk. Oud-Vossemeer 10.00 en 15.00 uur Ds. Coumou te Haarlem. Poortvliet 10.00 uur Leesdienst. 14.30 uur kand. v. d. Drift te Berkel en Rodenrijs. Rilland-Bath 10.00 uur 111 14.30 uur Ds. Schaafsma te Utrecht. Tholen 10.00 en 17.00 uur kand. v. d. Drift te Berkel en Rodenrijs. CLASSIS ZIERIKZEE Brouwershaven 10.30 uur Ds. Keizer. 15.00 uur Ds. Wentsel. Bruinisse 10.00 en 17.00 uur Ds. Heuzeveldt te Goes. Haamstede 111 Nieuwerkerk 10.00 en 17.00 uur Ds. Becker, bed. H. Avondmaal. Oosterland 10.00 en 15.00 uur Ds. Bremmer. Scharendijke 10.00 en 14.30 uur Ds. Put. Zierikzee 10.30 uur Ds. v. d. Bos te Maassluis. 18.30 uur Ds. Put te Scharendijke. Zonnemaire 10.00 en 14.30 uur Ds. Jansma.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1969 | | pagina 3