Zending. Schets 6, le deel door T. Contant. Bijdrage door M. Lorier. M. V. „Maranatha" Oost. 1 Dec. Gel. Bel. Art. 24 II. „Van de heiligmaking des menschen en de goede werken". Kerkgeschiedenis. Schets 7. „De Prae-Refor- matietijd". Vrije bijdrage. M. V. „Van knop tot bloem". 1 Dec. B. G. „Davids omzwerving" door N. Koppe- jan. Vrij onderwerp door Jo Arendse. Reciteeren door J. de Witte. Mannenvereeniging. 27 November 7.30 uur J. de Smit: „Licht en wandel in het licht" (le zendbrief v. Joh.). Middelburg. VERGADERING van den Kerkeraad-Breed, des avonds half acht, in de consistoriekamer der Hofplein- kerk. Aanwezig 37 broeders. Praeses Dr Hommes. De Praeses laat zingen Ps 841, leest Jes. 40 18 en gaat voor in gebed. De notulen worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukken Een gift van 25 gulden zal worden geschon ken aan het Comité tot steun der Ned. Oorlogs gewonden „Eereschuld en Dankbaarheid". Het gebruik van de Hofpleinkerk wordt ge vraagd den middag van den Tweeden Kerstdag, door de Kring van de J.V. en M.V. Wordt toe gestaan. Besloten wordt aan het Mededeelingenblad voor de Gereformeerde Kerken in de provincie Zeeland alle mededeelingen te doen toekomen, uitgaande van den Kerkeraad. De Vereenigingen, die onder kerkelijk toezicht staan, worden opge wekt de agenda's van die Vereenigingen in te zenden. De Commissie voor Doopaanvragen enz. rap porteert Wijk VI. Doopaanvrage van Cornelia Geljon en Neeltje Marinusse voor hun dochter Maatje Catharina, geb. 18 Oct. 1941, tegen Zondag 30 Nov., 's middags, Hofpleinkerk. Adres Zuster straat 39. Wijk XI. Met attestatie gekomen uit Kamper land Pieternella Leijnse, geb. 24 Dec. 1894. Adres Zacharias Jansenstraat 8. Wijk IX. Met doopattest gekomen uit Arne- muiden Jacoba de Rijke, geb. 30 Maart 1922, Adres Parklaan 1. Wijk XI. Met doopattest gekomen uit Veere Neeltje van Keulen, geb. 22 Oct. 1927., ged. 27 Nov. 1927. Adres Oude Veersche weg 25. De broeders K. Davidse, L. J. Lorier, R. Non- nekes, I. van Noppen, J. K. Voogd en T. Win ter hebben de benoeming tot ouderling aanvaard en de broeders C. Antheunisse, P. Kleijn en J. C. Wattel hebben de benoeming tot diaken aan vaard. De andere gekozen broeders hebben de benoeming niet kunnen aanvaarden. Hierdoor moeten nog 16 candidaten voor ouderlingen en 2 candidaten voor diaken worden gesteld. Tot candidaat-ouderling worden gesteld de broeders J. P. Baan, Bierkaai. R. Blaauw, Nadorstweg. E. H. Dubois, Penninghoeksingel. D. van Heyst, Seisweg. L. Joosse, Langeviele. P. de Kam, Oude Veersche weg. P. M. Knieriem, Klein Vlaanderen. C. E. Kruijsse, Veersche weg. J. Looise, Kleine Werfstraat. A. van Roon, Langeviele. A. P. Rotte, Varkensmarkt 4. M. Sanderse, Heerengracht. G. J. Spierens, Klein Vlaanderen. A. Verspoor, Noordweg. A. Volkers, Kleverslcerksche weg. W. Willeboordse, Vliss. Wagenplein. Tot candidaat-diaken worden gesteld de brs F. Damen, Veersche Singel. C. P. van Dort, Segeerstraat. De stemming voor ouderlingen en diakenen zal plaats hebben op Zondag 30 Nov., des middags na de godsdienstoefening in de Hofpleinkerk. 4 December vergadering Breed, 11 December Sectie en 18 December Smal. Diaken Kögeler gaat voor in dankzegging, waarna de Praeses de vergadering sluit. DE KERKERAAD. WIJKVERDEELING DER PREDIKANTEN EN OUDERLINGEN TE MIDDELBURG. SECTIE I. Ds A. H. OUSSOREN. Wijk I, II, III, IV, V en VI. Wijk IBreeweg Kerklaan Kerkstraat Koudekerksche Weg Kruisweg Lagewegje ('t Zand) Nieuwe Vliss. Weg 'tZand. A. U. le Cointre, Stationsstraat 5. M. J. Geuze, Nieuwe Vliss. Weg E 108. Helpster Zending a. Mej. T. H. Huiszoon, Breeweg D 266, kaart no. 153. b. Mej. Sien Adriaanse, 't Zand D 152, kaart no. 54—99. Wijk IIBreestraat ('t Zand) Jodengang Langevielesingel Middelburgsch wegje Over 't veldlaan Park de Griffioen Seis- singel Seisweg. P. Meliefste, Seisweg 109. C. van Moolenbroek, Noordweg 108. Helpster Zending a. Mej. Corrie Leijnse, Nieuwstraat 17, kaart no. 100—146. b. Mej. Jopie Kingmans, Havendijkstraat 6, kaart no. 147201. Wijk IIIBastion Branderijmolengang Klein Vlaanderen Molenwater Nieuwe Oosterschestraat Noordbolwerk Noprd- poortplein Noordpoortstraat Veersche Bolwerk Volderijlaagte Volderij straat. J. Olthoff, Spanjaardstraat 47. P. van den Ouden, Julianastraat 15. Helpster Zending a. Mej. Joes Verstrate, Noordstraat 31, kaart no. 203—237. b. Mej. P. Ingelse, Cellebroershof 1, kaart no. 241—289. Wijk IV Achter de Houttuinen Armeni- aansch Schuitvlot Augustijnenstraat Baan- straat Beddewijkstraat Domburgsch Schuit- viot Heerengracht Krommeweele Lam- brechtstraat Langeviele Bolwerk Looiers singel Markt Molenberg Mosterdgang Penninghoek Penninghoeksingel Schuiffel- straat Schuttershofstraat Seisdam Seis- straat Simpelhuisstraat St. Jorisstraat St. Sebastiaanstraat Vlasmarkt Walensin- gel Wijngaardstraat Zandstraat. J. W. Goedbloed, Loskade 29. J. IJsselstein, Heerengracht 118. Helpster Zending a. Mej. Rie Bouwman, Veersche Singel 262, kaart no. 290326. b. Mej. Bep de Poorte, Heerengracht 116, kaart no. 327363. Wijk V: Achtersingel Beenhouwerssingel- Blauwedijk Gortstraat Gravenstraat Hoogstraat Huidevettersgang Kalvermarkt Kattegat Kerspel Koestraat Korte Geere Kousteensche dijk -Lange Geere Langeviele Nieuwe Haven Papenstraat Pottenbakkerssingel Pottenmarkt Rooster- straat Schoorsteenvegerssingel Sleepers gang Stadsschuur Teerpakhuizenstraat Varkensmarkt Vlissingsche Bolwerk Vlis- singsche Singel Vlissingschestraat Vlis- singsch Wagenplein Winterstraat. B. J. van den Berg, Stationsstraat 4. L. de Jonge, Nadorstweg 21. Helpster Zending Mej. Betsie Leijnse, Nieuwstraat 17, kaart no. 364—425. Wijk VIAbdij Balans Bellinkstraat Bierkaai Groenmarkt Heerenstraat Houtkaai Kapoenstraat Kleine Heeren straat Koorkerkhof Korte Burg Korte Delft Korte Giststraat Lange Burg Lan ge Delft Londensche Kaai Nieuwe Kerk straat Nieuwstraat Oude Kerkstraat Reigerstraat Segeerstraat St. Jansgang St. Janstraat St. Pieterstraat Stroopoort Turfkaai -- Vischmarkt Wal Zusterstraat. A. Coumou, Molenwater 105. P. J. de Jonge, Noordweg 89. Preeklezers C. Boucherie, Sec. J. IJsselstein. J. Olthoff, Sec. B. J. van den Berg. Helpster Zending Mej. S. Pouwelse, Singelstraat, kaart no. 427—482a. SECTIE II. Dr N. J. HOMMES. Wijk VII, VIII, IX, X, XI en XII. Wijk VIIAchter het Hofplein Bagijnhof Bleek Blindenhoek Bogardstraat Bree Burgemeester Takstraat Cellebroershof Haringplaats Hofplein Koningstraat Korte Noordstraat Lange Noordstraat La- tijnsche Schoolstraat Lombardstraat Pluim- straat Rozemarijnstraat Wagenaarstraat Zuidsingel. J. Duijvekot, Langeviele 81. P. B. Tazelaar, Brakstraat 32. Helpster Zending a. Mej. Truus Mooibroek, Zandstraat 6, kaart no. 483518. b. Mej. Bep Clercq, Walensingel 15, kaart no. 519—554. Wijk VIIIDam Dwarskaai Isabella- gang Kinderdijk Koepoortstraat Koren dijk Kuiperspoort Lange Giststraat Maisbaai - Molstraat Pauwpoort Punt Rotterdamsche Kaai Rouaansche Kaai Schuddebeursstraat Spanjaardstraat Spui straat Suikerpoort. L. Adriaanse, Seissingel 24. P. van Sluijs, Noordsingel. Helpster Zending a. en b. Mej. Jannie Kingmans, Havendijk straat 6, kaart no. 554a592 en 593630c. Wijk IX Brakstraat Breestraat Dam poortstraat Dwarsstraat van Epenpark Ganzengang Glazenkaststraat Havendijk Havenstraat Jasmijnstraat Kleine Werf straat Kraanstraatje Laan van Nieuwen- hoven Lazarijstraat Leliestraat Mei doornlaan Molenstraat Nadorstweg Nadorststraat Oostkerkplein Oostkerk straat Park van Nieuwenhoven Parklaan Puntpoortstraat Pijpstraat Rozendwars straat Rozenstraat Schuitvlotstraat Sin gelstraat -Smidsbolwerk Verwerijstraat Veersche Singel vanaf No. 94. A. Beeftink, Meidoornlaan 10. J. S. Hoek, Veersche Singel 198. Helpster - Zending a. Mej. S. J. Diermanse, Rouaansche kaai 43, kaart no. 634674. b. Mej. E. Wisse, Veersche weg 53, kaart no. 676—726. Wijk X Hoogelandsche wegje Noordsin gel Noordweg. P. Loof, Julianastraat 3. Helpster Zending a. Jane Damen, Veersche Singel 279, kaart no. 729—768. b. Mej. Agaath Coumou, Molenwater 105, kaart no. 769—805. Wijk XI't Bijltje Emmastraat Hendrik straat Jacob Catsstraat -Julianastraat Karelsgang Lageweg Oud Arnemuidsch Voetpad Oude Veersche weg Schellach Veersche pad Veersche Singel tot No. 94 Veersche weg Wilhelminastraat Zacharias Jansenstraat. Chr. Suurmond, Noordweg 145. A. Volmer,'Penninghoek 7. Helpster Zending a. Mej. Nellie Drost, Korte Noordstraat 57, kaart no. 806848. b. Mej. Maatje van Sluijs, Klein Vlaanderen 35, kaart no. 851896b. Wijk XIIDokstraat Eigenhaardstraat Goesche Korenmarkt Kanaalweg Loskade Nieuw- en St. Joosland Nieuwe Poort straat Nieuwlandsche weg Olikot Oude Vlissingsche Weg Oude Werfstraat Rus-

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1941 | | pagina 2