BOEKAANKONDIGING. PREDIKBEURTEN. lis Cz. en echtgen. met 1 ged. kind, idem met doopattest naar Souburg Johanne Janse Jd. GedooptPieter Riemens Pz. RapportenBr. Wondergem brengt verslag uit van de vergadering der Evangelisatie-com missie, gehouden te Middelburg 4 Mei. Br. Sinke van zijn bezoek aan de J. V., afd. B. Br. Tave- nier van zijn bezoek aan de K. V. Verslag huisbezoek gedaan in 33 gezinnen. Verslag ziekenbezoek. Diaconale zaken. Rondvraag. Lezing Persverslag. Sluiting met dankgebed. DE SCRIBA. Middelburg. VERGADERING van den Kerkeraad (Breed), 4 Mei 1939. Praeses Ds. A. H. Oussoren. Aanwezig 39 broeders. De Praeses opent de vergadering, laat zingen Ps. 56:5, leest Filip. 2: 113 en gaat voor in gebed. Notulen worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukken a. Agenda Classisverga- dering 9 Mei a.s. b. finantiëel verslag Zending, teruggewezen naar Zendingscomité voor nader rapport e.v. vergadering c. een schrijven van de Commissie van Beheer met verzoek om col lecte voor de kerk te houden gedurende tusschen- zang bij intrede Dr N. J. Hommes, wordt toe gestaan d. schrijven van Cand. Rook, doorge geven voor zoover noodig aan de Commissie van Beheer met gunstig advies, terwijl verder het schrijven in handen van het Moderamen wordt gesteld voor verdere afhandeling e. een steun verzoek in handen commissie ad hoe een bericht van overlijden van een broeder, zal met schrijven van rouwbeklag worden beantwoord. Commissie voor doopaanvragen. Ingekomen 4 attestaties en 4 doopattesten, één attestatie aan gevraagd, twee doopaanvragen en aanvragen voor huwelijksbevestiging. Verschillende rapporten worden uitgebracht. Behandeling voorstel tot benoeming van een Commissie om de mogelijkheid te onderzoeken van uitgave van een eigen plaatselijk kerkblad, na overleg met de Zeeuwsche Kerkbode dit voorstel wordt aangenomen. In verband met een schrijven van de Zeeuwsche Persvereeniging zal geantwoord worden, dat met haar overleg zal worden gepleegd. Tot leden van deze commissie worden benoemd Ds. A. H. Oussoren en de brs Hoek, Kögeler, Rothuizen en van Swigchem. Rondvraag. Dankzegging. Sluiting. DE KERKERAAD. AGENDUM van de vergadering der Classis Middelburg op Dinsdag 9 Mei 1939 in de Hofpleinkerk. Aanvang 9.30 uur. 1. Opening namens de roepende kerk van Mid delburg. 2. Onderzoek der credentiebrieven. 3. Samenstelling Moderamen. 4. Lezing en vaststelling der notulen van de vorige vergadering. 5. Behandeling van Ingekomen Stukken. 6. Behandeling van e.v. instructies. 7. Rapporten. 8. Benoeming afgevaardigden voor de Particu liere Synode. 9. Rondvraag naar Art. 41 K.O. 10. Aanwijzing der roepende kerk voor de vol gende vergadering. 11. Persoonlijke rondvraag. 12. Lezing en vaststelling der korte notulen. 13. Sluiting. Namens de roepende kerk, Ds. A. H. OUSSOREN, Praeses. B. H. LAVOOIJ, Scriba. Middelburg, 2 Mei 1939. Gereformeerde Kerk, Middelburg. Ingekomen met attestatie vanHoogeveen, Geert Venhuizen en gezin, N. Vliss. Weg E 340 Hoorn, Trijntje de MeerSant, Seisweg 142 Noordwijk-binnen, Tannetje Suurmond, Noordweg 145 Serooskerke (W.), Cornelis In- gelse en kind, Lange Delft 96 O. en W. Sou burg, Jannetje M. Stevensevan Koeveringe, Koepoortstraat 19 Neeltje Vreeke, Overveldt- laan E 85 Vlissingen, Wed. HarpeKoppejan, Noordweg 143 Voorthuizen, Tannetje Harpe, Noordweg 143. Ingekomen met doopattest vanden Dolder, Jacomina Broerse, Langeviele 73 Domburg, Dina Abrahamse, L. Noordstraat 12 Jacoba AdriaanseDuyne, Bree 35 Nieuwdorp, Neel tje Dekker, Dam 30 Oostkapelle, Levina Wille- boordse, Stadsschuur 6 Rijssen, Johanna Marijs. Dam 67; Serooskerke (W.), Sara Meliefste, L. Burg 51. GedooptPieter Baan, Londensche Kaai 1 Cornelia Davidse, Segeerssingel 4 Catharina de Kam, O. Veersche Weg 25 Gilles Louwerse, Heerengracht 18 Cornelia H. J. Moelker, Kou- dekerksche Weg D 153 Johanna de Rijke, Noordweg 34 Francois J. Sinke, Langeviele 76; Pieter A. Walraven, Segeerssingel 28 Jacobus Wattel, Spanjaardstraat 33. GehuwdDaniël G. de Voogd en Leijntje A. M. Weeda, Naaldwijk Laban J. Bolier en Adri- ana Verhulst, N. Vliss. Weg E 317 Adriaan P. Overtveldt en Leintje Bosschaart, Kalvermarkt 5 Stoffel Davidse en Maria P. de Vos, Lage Weg E 279. Vertrokken met attestatie naarGoes, Abra ham Beekman en gezin, L. Noordstraat 58 Kou- dekerke, Cornelia Huijsman, Dam 30Soest, Pieternella de Wijze, Breeweg D 174 O. en W. Souburg, Pieternella Jansens, Zuidsingel 94a Vlissingen, Pieternella Leijnse, Molenwater 17 Johannes P. van Veen en gezin, Gortstraat 66. Vertrokken met doopattest naarBrouwers haven, Cornelia M. G. Dalebout, Bierkade Loe- nen, Cornelis van Nieuwenhuijzen, L. Giststraat 24 Rotterdam, Laurens A. Willemse, N. Vliss. Weg E 125 O. en W. Souburg, Laurina G. Mulder, Lange Delft 24. OverledenCornelis Buys, Walensingel Su- zanna Dronkers, Molenberg 1 Jasper den En gelsman, Koudek. Weg C 49 Joost Goedbloed, Noordweg 125 Aaltje Groenenbergvan Of- fenbeek, Breeweg D 186; Lein de Klerk, Koe poortsingel 8 Jacob Lavooij, Gortstraat 32 Wilhelmina Modderkreeke, Seisbolwerk 14 Maatje van SluysMidivaine, Noordweg 118. VerhuisdMej. P. M. Baan van Lond. Kaai 1 naar St. Jansgang 14 P. van Belzende Jon ge, van Noordweg 100 naar Seissingel 96 Wed. J. BolierAugustijn, van Heerengracht naar N. Vliss. Weg E 317 Mej. E. J. Bosschaart van Noordplein 6 naar Langeviele 74 Mej. J. Bruyn- ooge van Spanjaardstraat naar Segeerstraat 43 W. J. Camper van N. Vliss. Weg E 310 naar Lage Weg E 220 M. H. van Dalenvan de Berge van Klein Vlaanderen 75 naar Spanjaard straat 34 H. de Heer van Lat. Schoolstraat 9 naar Segeerstraat 52 C. Hondsmerk van Ver- werijstraat 19 naar Emmastraat 10 Wed. W. P. de JongeBruggeman, van Noordplein 1 naar Molenberg 1 L. A. Kerkhove van Lazarijstraat 6 naar Brakstraat 35 Mej. A. A. Ludikhuyze van Schuitvlotstraat naar Seisweg 98 A. van Maldegem van Gortstraat 71 naar Heerengracht 16 W. J. Moes van Segeersweg 34 naar Spui straat 16 A. de Voogd van Seisweg 36 naar Walensingel 15 P. Wattel van Jacob Catsstraat 47 naar L. Noordstraat 58 A. Willeboordse van Achtersingel 11 naar Segeerssingel 102. KORT VERSLAG van de vergadering der Classis Axel, gehouden 2 Mei te Neuzen. 1. De Praeses der roepende kerk, Ds. van Houte, opent de vergadering, laat zingen Ps. 46 1leest Ps. 46 en gaat voor in gebed. 2. De kerk van Zaamslag krijgt opdracht om de credentiebrieven na te zien. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. Er zijn geen instructies. 3. De vergadering wordt geconstitueerd. Het Moderamen bestaat uitDs. Tiemens, Praeses Ds. Kok, Scriba en Ds. de Vries, Assessor. 4. De Scriba van de vorige vergadering, Ds. de Vries, leest de notulen, welke worden goed gekeurd. 5. Ingekomen Stukken a. Van de Classis Appingedam omtrent schor sing en afzetting van Ds. G. als missionair Die naar des Woords op Soemba. b. Van de Classis Middelburg, dat Ds. v. d. G. zich onttrokken heeft aan het verband der Geref. Kerken. c. Schrijven van Ds. Goossens over zijn af zetting. Wordt gesteld in handen van den Zen- dingsdeputaat. d. Van de Geref. Kerk van Sneek met ken nisgeving om de Generale Synode bijeen te roe pen begin Augustus 1939. e. Schrijven van enkele leden der Geref. Kerk van A. in verband met kerkdiensten te Spui. Circulaire van 't Comité overvloed van werk en werkkrachten in de Geref. Kerken, om op te wekken tot het houden van een collecte. 6. Rondvraag naar Art. 41. De kerk van Axel vraagt en krijgt advies in een tuchtzaak. De Kerk van Hoek vraagt 2 vacaturebeurten in Juni en Juli. Door D.D. Tiemens en Kok zul len deze beurten worden waargenomen. 7. Aan de orde komt nu de zaak van het in stellen van predikdiensten te Spui naar aanlei ding van een ingekomen stuk. Ds. Post brengt nu verslag uit van de gecom bineerde vergadering van de kerkeraden van Axel en Zaamslag. Axel heeft bezwaar tegen het instellen van kerkdiensten. De Classis geeft hier in advies. 8. Ds. Kok rapporteert over het afscheid van Ds. Vink. 9. De Deputaat der Zending brengt rapport uit over Zendingszaken en doet verslag over de ingekomen gelden. 10. Nu wordt pauze gehouden. 11. Na de pauze doet Br. Michielsen verslag van ingekomen collecten. 12. De commissie uit den kerkeraad van Neu zen doet mededeeling, dat de boeken van Br. M. over de Classicale collecten, zijn nagezien en in orde bevonden. 13. Voortzetting bespreking over de Zending. 14. Ds. Kok brengt financiëel verslag uit over de gelden ontvangen voor den arbeid onder de militairen. 15. Ds. Post brengt verslag uit namens de Classicale deputaten voor de Evangeüsatie. 16. Br. de Koeijer, correspondent voor de Theol. School, dient schriftelijk zijn verslag in. De bijdragen uit de Classis bedragen 289.45. 17. De Quaestor der Classis brengt verslag uit over het afgeloopen boekjaar. De boeken konden nog niet worden nagezien, aangezien de laatste Classicale quota nog moesten binnen komen. De ontvangsten bedroegen 495.39. De uitgaven 494.38. De Quaestor stelt voor dit jaar op 400.te bepalen. Het verslag wordt goedgekeurd. 18. De Classis behandelt een bezwaarschrift van een broeder uit de kerk van Terneuzen. 19. Nu is aan de orde verkiezing van afge vaardigden naar de Particuliere Synode van Zeeland. Gekozen worden Primi D. d. W. Ds. J. S. Post en Ds. A. B. W. M. Kok Secundi D. d. W. Ds. van Houte en Ds. Tiemens Primi Ouderlingen J. Boidin en J. de Visser Secundi Ouderlingen A. C. Catsman en D. D. van Wijck. 20. Als roepende kerk wordt aangewezen Oostburg. Het Moderamen der volgende verga dering zal bestaan uitDs. Post, Praeses Ds. Tiemens, Scriba en Ds. Kok, Assessor. 21. Deze vergadering zal gehouden worden op 11 Juli te Schoondijke. 22. Rondvraag. 23. De korte notulen worden gelezen en vastgesteld. 24. Na te zijn voorgegaan in dankgebed, sluit de Praeses de vergadering. Op last der Classis, D. DE VRIES Jzn., h.t. Assessor. Het April-nummer van „De Wandelaar". In dit voorjaarsnummer is weer veel aandacht geschonken aan 't vogelleven. Het is A. Waarts, die de rij opent met het verhaal zijner avonturen in ,,de Dulvert" toen het moeras viooltje daar bloeide en de handekenskruiden begonnen te kleuren. Het was daar, dat op den Nederland- schen bodem Bengt Berg werd geëvenaard de schuwe grutto broedt op de hand van den menschPrachtige foto's vormen een onweer legbaar getuigenis. Nu is er groot verschil tus- schen ,,de Dulvert" en het Vondelpark. Maar ook op deze druk door menschen betreden plek is vogelleven. Het is Drs. S. A. Wytzes, die daaraan veel aandacht heeft geschonken en er een gezellig artikel over schrijft. Jac. Gazenbeek laat ons in woord en beeld kennis maken met een kortgeleden veiliggesteld natuurmonument, ,,De Vennebulten" bij Varsseveld Hulde aan de gemeente Wisch De sterrekundige bijdrage van Dr. A. C. de Koek heeft tot titel„De sterren hemel als uurwerk terwijl de fototechnische medewerker zich bezig houdt met „wijkende lij nen". K. Hulsbosch wijdt zijn natuurkroniek aan de terugkomst der grielen, W. Boschland vertelt over vroegere Aprilgenoegens van de plattelands- jeugd, terwijl J. H. de Boer zijn kroniek over Margaretha van Dicninghe vervolgt. Ten slotte de vaste rubriekenToepoel over honden, de kamerplanten, tuinwerkzaamheden etc., alles op kwistige wijze in voorjaarstrant geïllustreerd. HEIJ. Verbond en Belijdenis. Ds D. van Dijk. Een werkje, dat ik met zeer veel waardeering gelezen heb. Verschillende jongens en meisjes, die ik het gaf waardeeren 't boekje zeer. Het is een aanwinst bij de vele „belijdenisboekjes". Is het Nieuwe Kerkrecht niet een ernstige dwaling Dr J. van Lonkhuijzen. T. Wever, Franeker. Wie op de hoogte wil zijn van de kerkrech terlijke kwesties van onzen tijd, die schaffe dit mooie werkje aan. Dr Lonkhuijzen heeft een vaardige pen. En wat hij zegt in dit boekje is m.i. grootdeels juist. Het stuk is sterk gedocu menteerd en bevat veel dat ieders waardeering verdient. Gaarne aanbevolen. Melchizedek. Dr J. H. Kroeze. T. Wever, Franeker. Dr Kroeze heeft in een bundeltje saamgevat zijn studies over Melchizedek. Het werkje bevat ongeveer dezelfde stof als zijn disertatie over Genesis veertien. Het is een mooi boekje, dat glashelder ons laat zien de figuur, de historciteit, de tijd, de stad, het optreden van Melchizedek. We bevelen dit boekje gaarne aan. A. H. OUSSOREN. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN. LINNEN KAST-COMITÉ VOOR MAGELANG, PARAKAN EN BLONDO. Met hartelijken dank ontvangen de contr. van Vlis singen 19.75, gezonden door Mej. M. Fregeres, van Mej. Pr. Haek namens de M.V. te Bruinisse 2.50. S. E. HEIJGOSLINGA Geref. Pastorie, Koudekerke. Giro-adres 169757 Ds. A. C. Heij, Koudekerke. Adres voor aanvrage van goederen Mej. C. Wage naar, Markt 33, Middelburg. Adres voor terugzending van goederen den Heer J. Volkers, Bogardstraat, koster Noorderkcrk, Middelburg Gapinge. Met hartelijken dank ontvangen 150 halve centen voor de Zending van Suzanna Won dergem. Namens de Zendingscommissie, W. LOUWERSE. ZENDING, HOSPITAAL MAGELANG. Middelburg. In dank ontvangen door tusschen- komst van Mej. Vinke ƒ1.van de Zusters C. v. N. W. 20 h.c. Namens de Commissie, L. A. TANGE, Penningmeester. Middelburg. Getelde collecten Collecte Emeritusfonds 128.77 Collecte Classicale bijdragen 109.26 Collecte Evangelisatie in België 128.55 Collecte voor de Kerk 148.74 Kerkbussen 55.55 Huwelijkscollecte 12 April 16.96 De Boekhouder der kerk, A. DE POORTE. VEREENIGINGSLEVEN. Geref. Meisjesvcreeniging „Meisjesroeping", M'burg. N. T. „De rijke man en de arme Lazarus" (No. 44 v. d. 18e jaarg.), door Dé Rooze. Opvoedkunde. „De Puberiteitsleeftijd", I (No. 23 v. d. 18e jaarg.) door Jeanne Maas. Bijdrage Tanny Boon. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesplicht"M'burg. „De barmhartige Samaritaan", 18e jaargang 40, B. Pouwelse. „Zending onder de Chineezen" door K. de Rijcke. Geref. Meisjesver. „Meisjesvreugd"Middelburg. Vergadert in Zaal den Boer, Lange Giststraat. O. T. „Rehabeam" (16e j. no. 39) door Riek Roest. M. O. „Boeken en Bladen" (19e j. no. 42) door Laura de Vos. Bijdrage Corrie den Hollander. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling IIIA. B. G. „Nebukadnezars verootmoediging", Daniël 4 door Jaantje de Kam. Bijdrage door Corrie Verstraaten. Afdeeling III B. Bijb. onderw. „Daniël 5" door Jo Verspoor. Na de pauze een bijdrage van Bep Klerq en voor lezen. De J. V. op G. G. „Spr. 833a" te St. Laurens vergadert D.V. Zondag 7 Mei, 's avonds 7 uur. Gew. Gesch. 8. „De verzoeking in de woestijn" door vr. W. van Dert. A. R. 34. „De Overheid en de Publieke eerbaar heid" door vr. S. Simonse. Geref. Jongelingsver. „Sola-Fidc"Middelburg. S. S. Schets 36. „Het Richterschap", W. Alcwijnse. „De moderne Psycologie" door vr. W. de Rijke. Varia vr. A. Louws. J. V. „Dr. Lützen Wagenaar"Middelburg. Zondag 6 Mei. G. G. 21 en 22. „Gelijkenissen van het Koninkrijk der Hemelen" 1 en 2, vr. J. Vereist. Varia M. de Vos. M. O. 4. „De internationale verhouding in den ar beid", vr. M. Ton. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Faukeel". O. T. 32. „Het tweestammenrijk van Manasse tot de ballingschap" door vr. A. Joosse. A. R. Schets 3. „Het karakter der A.R. partij" door vr. J. Joosse. Gereformeerde Knapenvcrgadering „Samuël". M'burg. Afdeeling I. B. G. Les 152. „Van kinderen en van een jonge ling Lucas 15 1530 door vr. J. van Sluys. „Vrij onderwerp!" door vr. C. de Schipper. Afdeeling II. Vergadert iederen Zaterdagavond van 7.458.45 uur in de consistorie van de Hofpleinkerk. Bijb. Gesch. „De intocht van Jezus in Jeruzalem" door vr. C. de Boks. Vad. Gesch. „Onze bloeitijd" door vr. J. Geerse. Daarna vrije werkzaamheden. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „De intocht van Jezus", vr. J. de Rijcke. Vad. Gesch. „Onze bloeitijd lie deel door vr. B. Davidse. ZONDAG 7 MEI 1939. CLASSE MIDDELBURG MIDDELBURG. Collecte tekort Kerk. Hofpleinkerk 9.30 uur 6 uur Noorderkerk 9.30 uur Ds A. H. Oussoren Prof. Dr. K. Schilder Prof. Dr. K. Schilder te Kampen. 2 uur Prof. Dr. K. Schilder 6 uur Ds. A. H. Oussoren Bevestiging. Woensdagavond 7 uur Dr. N. J. Hommes Intrede. Collecte voor de Kerk. Arncmuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser Openb. Bel. en Voorber. H. Av. 2 uur Leesdienst Gapinge 9.30 en 2 uur Ds. W. de Graaff Bed. H. Av. en Dankz. Grijpskerke 9.30 en 2.30 uur Ds. K. J. Kraan Bed. H. Av. en Dankz. Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij Voorm. Openb. Bel. en Voorb. H. Av. St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. A. B. C. Hofland Bed. H. Av. en Dankz. Serooskerke 9.30 en 2 uur Ds. C. Houtman te Noordeloos. Vrijdag 12 Mei namiddag 1.30 uur Ds. W. F. M. Lindeboom te Aduard Huwelijksbevestiging. Souburg 9.30 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. W. Smitt Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. G. Smeenk Vrouwepolder 9.30 en 2 uur Ds. J. J. de Vries Westkapelle 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Unger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Leesdienst Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9 en 2 uur Ds. J. F. v. d. Ende 6 uur Leesdienst Nieuwerkerk 9.30 en 6 uur Leesdienst 2 uur Ds. H. Venema Oosterland 9.30 uur Ds. H. Venema 2.30 uur Leesdienst Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. H. Veenstra Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 cn 2 uur Ds. A. J. van Sluijs CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Cand. W. H. J. de Boer te Goes. Poortvliet 9.30 en 2 uur Leesdienst Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. W. G. F. van Herwijnen Tholen 10 en 6 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 en 2 uur Leesdienst Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Leesdienst Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koelewijn Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Ds. M. P. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Ds. G. v. Heiningen Bed. H. Av. en Dankz. Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. A. van Egmond CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2.30 uur Ds. J. S. Post Breskens 9.30 en 6.30 uur Cand. D. v. Swigchem te Middelburg. Hoek 9.30 en 2 uur Cand. Jongeling te Bergschenhoek. Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. de Vries Terneuzen 9.30 en 2.30 uur Ds. G. W. v. Houte Zaamslag 9.30 en 2.30 uur Ds. A. B. W. M. Kok.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1939 | | pagina 3