KERKNIEUWS. OFFICIEELE BERICHTEN. BOEKAANKONDIGING. PREDIKBEURTEN* in de Beweging. Men gelooft rotsvast, dat de gedachten van Bellamy door evolutie verwerke lijkt zullen worden en men wil door een Vereeni- ging alleen maar den weg wat effenen en be lemmeringen uit den weg ruimen. In het voorjaar telde volgens Ds. Plantagie in een artikel in A. R. Staatkunde de beweging een 6 a 7000 leden en had zij een honderdtal afdeelingen. Als ik wel ingelicht ben, is er ook een afdeeling in Middel burg en in Vlissingen en maakt men ook in Zee land propaganda voor haar, waarom Ds. Heij mij verzocht er iets in de „Zeeuwsche Kerk bode" over te schrijven. Kort geleden heeft de Vereeniging een landdag gehouden in Amers foort, op Zondag. Men betreurde het, dat dat nog moest op Zondag, maar de omstandigheden in Nederland maken dat nog noodzakelijk. Pro- pagandabiljetten hiervoor heb ik in Zeeland niet veel gezien, maar in Friesland, waar ik in die dagen vertoefde, zag men er heel veel. De leiding is bij Mr. IJssel de Schepper in zeer bekwame handen. Als kantonrechter in Rotterdam heeft hij goeden naam gemaakt en ook in andere ver- eenigingen deed hij veel van zich spreken. Een der bekendste Bellamyanen is het ex-lid van de Communistische Partij, Dr. H. Koch, die leider is van een groep, die op een andere wijze de Bellamy-gedachten wil verwerklijken dan de qroote Vereeniging. M. VREUGDENHIL. DRIETAL TE Vrouwenpolder Cand. N. H. Ridderbos te Kampen. Cand. A. Verschoor te Vlaardingen. Cand. J. J. de Vries, hulppred. te Almelo. TWEETAL TE Gapinge Cand. W. de Graaff, hulppred. te Zutphen. Cand. A. Verschoor te Vlaardingen. Bellingwolde-Nieuwe Schans G. J. de Leeuw te Finsterwolde. Cand. T. Lopers, hulppred. te Winschoten. Oldebroek A. P. Heiner te Giessen-Rijswijk. J. Oussoren te Spijkenisse. BEROEPEN TE Grijpskerke Cand. C. H. Lindeboom te Utrecht. Giessendam-Neder Hardinxveld J. A. van Arkel te Diever. Wormerveer H. Veltman te Doornspijk. AANGENOMEN NAAR Wijhe Cand. J. S. Greidanus, hulppr. te Tzum. Krabbend ij ke. Gekozen als ouder ling (vac. S. van Harn) br. C. Haverhoek en als diaken (vac. J. Vogelaar) br. Joh. de Jonge. Uit het verslag van de Classis Zaandam Dr. Bouwman rapporteert over den arbeid van de commissie benoemd inzake de door de vorige Classis als gewenscht uitgesproken combinatie van Oostzaan en Tuindorp-Oostzaan. Het rap port eindigt met de volgende conclusiën De Classis adviseert a. aan de kerken van Tuindorp-Oostzaan en Oostzaan om de wenschelijkheid van combinatie dezer kerken voor den Dienst des Woords met ernst nog nader te overwegen. b. om van het resultaat van deze overwegin gen uiterlijk op de Mei-classis mededeeling te doen. c. de Classis spreekt van haar zijde de ver wachting uit, dat deze combinatie binnen niet te langen tijd tot stand zal komen. Voorts besluit de Classis de commissie Dr. Bouwman, Ds. van Dijk en Ds. Schweitzer te continueeren. De bevestiging van Ds. Hardjosiswojo te Wates. In de stampvolle kerk te Wates werd Ds. Hardjosiswojo bevestigd. De dienst begon om 6 uur en duurde tot 9 uur. Ds. van Reenen preekte eerst uit Openb. 3 8. Daarna had de bevestiging plaats. Aan de handoplegging namen deel met Ds. van Reenen, Ds. Allaart, Dr. Bavinck, Ds. Pos, Dr. Harrenstein en voorts zeven Javaansche pre dikanten. Ds. Hardjosiswojo deed zijn intrede met een preek uit Joh. 3 29 en 30. Daarna volgde een heele rij van sprekers, die gelukwenschen aanboden namens den kerkeraad, de Zending, de Javaansche Synode, de classis, het Inlandsch Bestuur, de collega's en de Goeroe's Indjil. Het Zendingsterrein van de kerk te Amster dam en de andere kerken van Noordholland heeft nu zijn tweeden Inheemschen predikant. Het was daar te Wates een mooie dag, zegt Ds. W. B. in 't N. H. Kerkblad. (Heraut) K. B. A. S. Middelburg» De Commissie van Beheer houdt zitting tot het in ontvangst nemen van vrijwillige bijdragen op Woensdag 7 December a.s. van 7.308.30 uur, Noorderkerk. De Secretaris. Middelburg» VERGADERING van de Com missie van Beheer Dinsdag 6 December, 7.30 uur, consistoriekamer Hofpleinkerk. De Secretaris. Coetus predikanten Classis Goes D.V. Maan dag 5 December 1938, 's morgens 10 uur. Coetus Classis Middelburg Maandag 5 Decem ber, 10 uur. Middelburg. 1) In verband met de drukkere werkzaamhe den door de vacature Bremmer, mede in verband met de vragen om een tijd te bepalen, wanneer men mij zeker thuis kan treffen, verzoek ik de broeders en zusters, die mij willen spreken, dit bij voorkeur te doen Vrijdagavond van 6.308 uur. 2) Mijn vrouw en ondergeteekende zullen we derom gaarne bezoek ontvangen iederen derden Zondagavond van den maand. 3) Diegenen, die als gehuwden belijdenis des geloofs wenschen af te leggen, verzoekt onder geteekende te komen in de consistoriekamer van de Hofpleinkerk (boven) Dinsdagavond 6 De cember om 9.30 uur. A. H. OUSSOREN. Tournee Ds. Merkelijn. In den laatsten maand van zijn actieven dienst hoopt Ds. Merkelijn een Zendingsreis te maken door Zeeuwsch Vlaanderen. Schoondijke's kerk genoot reeds vanwege oude banden de primeur. De andere kerken mogen thans de komst van Ds. Merkelijn tegemoet zien en wel Aardenburg Woensdag 7 December. Oostburg Donderdag 8 December. AxelDonderdag 15 December. Terneuzen Vrijdag 16 December. Zaamslag Maandag 19 December. Hoek Dinsdag 20 December. Nu Ds. Merkelijn zoo onbeperkt tijd en kracht geeft om alle kerken met het werk der Zending op de hoogte te stellen, twijfelen we niet. of ieder zal deze gelegenheid aangrijpen om van naderbij met de eigen Zending in kennis te ko men. Bovendien geeft Ds. Merkelijn gaarne ge legenheid tot het stellen van vragen. Wie ver hinderd mocht zijn de samenkomst voor eigen gemeente bij te wonen, bezoeke de vergadering in een genabuurde kerk. Aardenburg. TIEMENS. Middelburg. VERGADERING van den Kerkeraad-Breed, 1 December 1938. Voorzitter Ds. Oussoren. Opening. Ps. 139 1 wordt gezongen gelezen Lucas 1 517 gebed. Aanwezig 37 broeders. Notulen gelezen en goedgekeurd. Ingekomen Stukken 4 verzoeken om steun naar de Comm. ad hoe. 1 aanbod gratis verspreiding kalenders naar de Commissie van Evangelisatie. Commissie voor Doopaanvragen enz. Gekomen met attestatie 3, met doopattest 4. Vertrokken 1 met attestatie. Enkele mededeelingen omtrent beroepingswerk worden gedaan. Rondvraag. Lezen Persverslag. Sluiting. 8 Dec. Sectie. 15 Dec. Smal. Serooskerke. KORT VERSLAG van de vergadering van den Kerkeraad, gehou den op Donderdag 1 December 1938. Afwezig wegens ongesteldheid de brs Won- dergem en Tavenier. Opening. Notulen. Ingekomen Stukken 17. Steunaanvragen ..Sonneheerdt" Anti-Communistisch Verbond Kerkbouw Buenos Aires Arbeid Pa van der Steur, Magelang Suppletiefonds 's Heerenloo Mil. Bond Oost- en West-Indië Zondagsschool Tijnje. 8. Uitnoodiging tot de jaarvergadering der J.V. (60-jarig jubileum). Afgevaardigd worden de brs Verton en K. Melis. 9. Concept instructie voor den ,Justus"-correspondent, wordt door den"1 kerkeraad aldus vastgesteld. 10.11. diversen. Kerkelijke stand. GedooptLaurens Jongepier en Johanna Catharina de Later. Ingekomen met doopattest van Vrouwepolder Laurens van den Broeke. Rapporten. Br. Meiers bezocht de J.V. afd. A. br. Louws de M.V. „Sursum Corda". Gerappor teerd wordt over het bezoek bij de benoemde ouderlingen brs G. Christiaanse en J. Jobse en de benoemde diakenen J. de Buck en S. Sinke. Alle brs hopen de roeping op te volgen, zooals reeds aan de gemeente werd meegedeeld. Over verschillende andere bezoeken in de gemeente wordt verslag uitgebracht. De Praeses zal 11 Dec. v.m. en 1 Januari n.m. D.V. een vacaturebeurt hebben te vervullen in Gapinge. A.s. Woensdag en Donderdag hoopt de Praeses de kerk van Aduard, die hem beriep, te bezoeken. Voor de Woensdagavondcatechisa tie wordt voorziening getroffen. Diaconale zaken. Rondvraag. Sluiting. DE SCRIBA. Gezelle Meerburg Kalender. D. H. Littooij, Terneuzen. Wat kan er een zegen van een goeden scheur kalender uitgaan. Met nadruk zeggen we goede. We meenen, dat er tal van producten op de markt zijn, die niets meer weg hebben van een scheurkalender, zooals we in Christelijke huizen die mogen verwachten. Hier wordt ons echter een kalender gegeven, die met eere zijn plaats ver vult in het christelijk gezinsleven. De inhoud van het kalenderbloc onderging een belangrijke en o.i. zeer goede wijziging. Elke maand n.l. ge schiedt de textkeuze in verband met een onder werp. Zoo wordt gehandeld over Discipelschap, Bergrede, Gebedsleven, Schepping en Herschep ping, Voorzienigheid, Dankbaarheid, Leiding Gods, Geloofsgehoorzaamheid. Het schild is mooi, Hanna en Samuël en Eli in den tempel. Bovendien is er aan dezen kalender een mooi historisch werk verbonden ,,Een kind zal hen leiden", een verhaal uit de laatste dagen van het Stadhouderschap door N. van Sillevoldt-Haasse. Alles tezamen een prachtig geheel, dat we gaarne aanbevelen. A. H. OUSSOREN. Middelburg. Met hartelijken dank ontvangen voor de Zending, gecollecteerd op de jaarvergaderingen van „Ora et labora" 12.64, „Doet wel aan allen" 3.55; van 'n broeder 1.50. Ds. A. H. OUSSOREN. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN. LINNENKAST-COMITE VOOR MAGELANG, PARAKAN EN BLONDO. Met hartelijken dank ontvangen van de M.V. te Borssele 2.50, van P. A. de V. te Eindhoven 12.50, van de Zendingsnaaikrans te Klundert door Mej. C. van Drimmelenden Hollander 40.75 plus ƒ1. voor 't Kerstfeest, zoodat daarvoor nu 111.80 is verzameld en verzonden. S. E. HEIJ—GOSLINGA. Geref. Pastorie Koudekerke. Gironummer 169757 Ds. A. C. Heij, Koudekerke. Adres voor aanvrage van goederen Mej. C. Wage naar, Markt 33, Middelburg. Adres voor terugzending van goederen den Heer J. Volkers, Bogardstraat, koster Noorderkerk, Middelburg Middelburg. Met vriendelijken dank, door bemid deling van br. Terpstra, van N.N. ontvangen een gift van f 50.voor de Kerk. De Boekhouder, A. DE POORTE. ZENDING. Middelburg. Ontvangen door tusschenkomst van br. Huisman van de familie R. 320 halve centen en 3 kwartjes Zendingsbusje Vrouwenvereeniging „Bidt en Werkt" 6.82J4 collecte viering 25-jarig bestaan Vrouwenvereeniging „Bidt en Werkt" 12.60 col lecte jaarvergadering M.V. „Doet wel aan allen enz." 3.55. Voor al deze giften mijn hartelijken dank. W. P. WATTEL, Penningmeester. Middelburg. Hartelijk dank aan Mevr. H. en Mevr. V. voor de toegezonden kleedingstukken aan het adres van de Evangelisatie-Commissie. Brs en zrs, wil zoo goed zijn deze of de volgende week uw kleerkast of linnenkast eens na te zien, mo gelijk is daar wel iets in, dat U niet noodig hebt. Verblijd daarmee uw arme en behoeftige stadgenooten en ge vervult daarmede het woord der H.S. „Doet wel aan allen". Desgewenscht wordt het afgehaald. KORTEKNIE, Secr. Huisbezoek-Commissie. Adres Molstraat 14. Middelburg. Wij berichten hiermede, dat wij dit jaar aan de Diaconie de volgende kleedingstukken konden ter hand stellen 39 lakens, 36 sloopen, 36 vrouwenhemden, 12 mansbroeken, 24 meisjesdirectoirs, 6 vrouwenbroeken, 6 sporthemden, 2 schorten, 2 nacht japonnen, 12 paar vrouwenkousen, 24 vrouwenflanel len, 12 kinderborstrokken, 6 boezeroenen, 6 onderjur ken, 3 wollen dekens, 1 das, 1 pullover en 2 gebreide dassen, te zamen 230 stuks. Aan allen, die hun financiëelen steun aan ons werk boden, waardoor wij deze goederen konden vervaar digen, of ons op andere wijze hebben verblijd, zeggen wij hartelijk dank. Ook in het komende jaar hopen wij wederom op veler steun en medewerking te mogen rekenen. Des Heeren zegen zij bij voortduring over ons werk. Namens Diaconaal Hulpbetoon, S. OLTHOFFDE JONGE, Presidente. P. G. DE WOLFFLAMMENS, Secretaresse. Middelburg. In de feestelijk versierde Bogardzaal vierde Maandagavond 28 Nov. de Vrouwenvereeni ging „Bid en Werk" haar 25ste jaarvergadering. Ds. Oussoren opende de vergadering met het laten zingen van Ps. 103:1. Na Schriftlezing en gebed volgde het welkomstwoord van de Presidente. Hierna volgde het historisch overzicht der voorbijgegane 25 jaar, waar het wel en wee der Vereeniging duidelijk werd uiteengezet. Uit het verslag van de Secretaresse bleek, dat de volgende goederen waren afgemaakt en aan de diakenen werden afgegeven 18 lange mans flanellen, 6 korte mansflanellen, 18 mansonderbroeken, 12 mansborstrokken, 7 geel katoenen manshemden, 12 vrouwenschorten, 11 vrouwenborstrokken, 7 boezeroe nen, 6 sporthemden, 18 flanellen jongenshemden, 19 geel katoenen jongenshemden, 6 stel jongens borst rokken en onderbroeken, 4 kinderbroekjes, 7 gebreide jongensborstrokken, 30 lakens, 36 sloopen, 9 paar manskousen, 4 paar zwarte jongenskousen, 21 paar sportkousen, 2 paar kinderkousen, 4 paar meisjes kousen, 8 wollen dekens. In den loop van het jaar hadden wij aan de diakenen reeds 1 molton deken, 12 luiers en 6 molton luiers kunnen verstrekken voor een baby, zoodat wij alles bij elkaar 284 stuks hebben klaar gemaakt. De Penningmeesteresse deed hierna een gunstig ver slag hooren met gelukkig geen tekort. Nu de zaken waren afgehandeld, kwamen wij aan het feestelijk gedeelte van den avond op zeer gezellige en prettige wijze werd dit gevierd en kunnen wij met dankbaarheid op dezen avond terugzien. De begunsti gers, die niet op onze feestavond tegenwoordig waren, willen wij langs dezen weg hartelijk dank zeggen voor hun finantiëelen steun. Namens de Diaconie was afgevaardigd br. Ornee en Van Dort, welke laatste dank bracht voor al de goederen, die de Diaconie in de 25 jaar dat onze Vereeniging bestaat, heeft ontvangen. Het was al vrij laat geworden, toen Ds. Oussoren na het zingen van den Avondzang, met dankgebed deze jaarvergadering sloot. Namens het Bestuur, S. v. d. KUIP—POTAPPEL, Presidente. N. VAN DORT—TANGE, Secretaresse. Middelburg. Maandag 28 November hield de Meisjesvereeniging „Doet wel aan allen" enz. haar 64ste jaarvergadering. Na Psalmgezang en gebed opende Cand. Rook de vergadering. Uit het jaarver slag kregen wij te hooren, dat wij 187 stuks kleeding stukken en 4 wollen dekens aan de Diaconie kunnen overhandigen en wel24 lakens, 30 sloopen, 12 vrou wenflanellen, 12 vrouwenborstrokken, 10 vrouwen- schorten, 18 meisjesborstrokken, 6 meisjesbroekjes, 12 babybroekjes, 5 babyborstrokjes, 5 vrouwenonderjur ken, 4 meisjesonderjurken, 8 kinderonderjurkjes, 6 meisjeshemden, 6 vrouwendirectoirs, 6 sportflanellen, 15 meisjesflanellen, 8 paar vrouwenkousen. In den loop van het jaar waren reeds 44 stuks afgegeven, t.w. 2 wollen kinderdekentjes, 2 nachtponnen, 4 truitjes, 6 luiers, 6 moltonluiers, 12 luiers, 4 truitjes, 4 hemdjes, 4 borstrokjes, tezamen zijn dit jaar vervaardigd 231 stuks. Het is o.ns een behoefte een woord van dank te richten tot onze begunstigers, voor den steun ons dit jaar weer verleend, terwijl wij ons opnieuw in uwe milddadigheid aanbevelen, 's Heeren zegen zij bij voortduring over ons werk. Br. Leijnse bracht den dank namens de Diaconie. Na het zingen van Ps. 68:10 eindigde br. Vereist dezen gezelligen avond met dank gebed. Namens het Bestuur, J. ALEWIJNSE, Presidente. N. DAVIDSE, Secretaresse. VEREENIGINGSLEVEN. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping", M'burg. O. T. „Eli en Samuël" (No. 19 v. d. 16e jaargang), Truus Klrcq. M.O. „Hoe lang zal de werkdag duren" (No. 5 v. d. 18e jaarg.), Marie den Boeft. Bijdrage Grietje Jobse. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesplicht"M'burg. N. T. „Opwekking der dooden", No. 20, 18e jaarg. door J. Lorier. V. G. „Stadhouder Willem II", No. 12, 18e jaarg. door B. Volkers. Bijdrage door A. Sanderse. Geref. Meisjesver. „Meisjesvreugd"Middelburg. Maandag 5 Dec. geen vergadering. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling I. B. G. „Van Josafat tot Joas", 2 Kon. 11 door Marie Bolier. Reciteeren door Saartje de Jong, Betsie Klaver, Ret- tie Geuze en Prientje Willeboordse. Afdeeling I. B. G. „Jehu", 2 Kon. 9 en 10 door Nellie de Wolf. Na de pauze voorlezen. Afdeeling II. B. G. „De verzoeking in de woestijn", Lukas 4 1-13, Mattheus 4 117 en Markus 1 913 door Betsie Leijnse. Vrije bijdrage door Rie Knieriem en Nel Kleinenberg Afdeeling III B. Bijb. onderw. „Joas" door Nel Taal. Na de pauze voorlezen. Geref. Knapenv erg ader ing „Timotheüs", Koudekerke. Bijb. Gesch. „Bethesda" door G. Potappel. Vad. Gesch. „J. P. Coen" door G. Ruitenbeek. Voordracht door A. Boogaard. Gereformeerde Knapenv erg ader ing „Samuël", M'burg. Afdeeling I. B. G. Les 135. „De spijziging der vijfduizend", Joh. 6 vers 1 tot 15 door vr. Huizenga. V. G. Les 9. „Op eigen beenen" door vr. v. d. Oude. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „Het dochtertje van Jaïres", C. Looise. Vad. Gesch. „Op eigen beenen", vr. C. Meliefste. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Faukeel". N. T. 14. „Het doel van Christus' wonderen" door vr. A. J. P. van Sluijs. „Het Ringleven" door Bondsbezoeker. Geref. Jongelingsver. „Sola-Fide"Middelburg. Donderdagavond 8 uur in het Militair Tehuis. S. S. „Openbaringen 23" door vr. Wisse. M. O. „V.U. en de Jeugd" door vr. M. Verspoor. Varia M. Walraven. V. „Dr. Lützen Wagenaar", Middelburg. G. B. 11. „Dat de H.G. eeuwig en waarachtig God is", vr. J. Poppe. Varia vr. M. de Bruijn. M.O. 19. „Beroepskeus", vr. J. Kabboord. De Geref. Mannenver. „Onderzoekt de Schriften" te St. Laurens vergadert D.V. op Zondag 4 December, s avonds 7 uur in de consistorie der Geref. Kerk. Inleiding Geloofsleer. „Diensten en ambten" in te leiden door br. J. Koole. Het Bestuur. ZONDAG 4 DECEMBER 1938. CLASSE MIDDELBURG MIDDELBURG. Collecte verstrooide Geref. in Indië. Hofpleinkerk 9.30 uur Cand. J. Rook 6 uur Ds. A. H. Oussoren Noorderkerk 9.30 uur Ds. A. H. Oussoren Voorber. H. Av. 2 uur Cand. J. Rook 6 uur Ds. A. Koning Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Voormiddag Voorber. H. Av. Domburg 9.30 en 2 uur Leesdienst Gapinge 9.30 en 2 uur Cand. J. J. de Vries te Almelo. Grijpskerke 9.30 uur Ds. A. Merkelijn 2 uur Leesdienst 7 uur Ds. A. Merkelijn Zendingsrede. Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. A. B. C. Hofland Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom Souburg 9.30 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck Bed. H. Av. en Dankz. Veere 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. A. H. Oussoren Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. G. Smeenk Vrouwepolder 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. G. Smeenk Westkapelle 9.30 en 2 uur Ds. J. E. Visser Bed. H. Av. en Dankz. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. linger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. A. A. Oostenbrink Donderdag 3.30 uur Ds. H. Veenstra Huwelijksbevestiging. Geersdijk 9.30. 2 en 5.30 uur Leesdienst Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9.30 en 2 uur Ds. J. F. v. d. Ende 6 uur Leesdienst Nieuwerkerk 9.30. 2 en 6 uur Leesdienst Oosterland 9.30 en 2 uur Leesdienst Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. A. A. Oostenbrink Zierikzee 9.30 en 5.30 uur Dr. J. v. Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Ds. A. J. van Sluijs CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30 en 2 uur Leesdienst Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. W. G. F. van Herwijnen Tholen 10 en 6 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 en 2 uur Leesdienst Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegte 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Cand. W. H. J. de Boer Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. J. H. Jonker te Werkendam. Collecte Evang. N. Brab. en Limburg. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Ds. M. P. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Ds. G. v. Heiningen Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. A. van Egmond CLASSE AXEL» Aardenburg 9.30 en 2.30 u. Ds. Joh. A. Tiemens Verkiezing Ambtsdragers. Axel 9.30 en 2.30 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Ds. J. A. Vink Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. de Vries. Voorber. H. Av. Terneuzen 9.30 en 2.30 uur Ds. G. W. v. Houte Zaamslag 9.30 en 2.30 uur Ds. A. B. W. M. Kok.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1938 | | pagina 3