boekaankondiging. predikbeurtenT c. Idem van de Hongaarsche Studenten tz.t. aan voldaan. d. Idem van de Chr. School te Schagen. e. Idem van de Evang. Classis Heerenveen. Aan deze wordt voldaan. Idem van het Idenburgfonds. Wordt door gezonden naar de Zendingscommissie. g. Idem van de Autozending. Wordt door gezonden naar de Evang. Commissie. h. Idem van de Geref. Kerk te Helvoetsluis. Wordt aan voldaan. i. Uitnoodiging van de Geref. Mannenvereen. tot bijwonen der jaarvergadering op D.V. 17 Nov. Afg. brs. Boon en Simonse. j. Agendum Classisvergadering. Afg. br. Boon, sec: br. Sanderse. De Boekhouder br. Jansen komt ter vergade ring en doet verslag over het financieel beheer over 3 kwartalen. Rapportena. Ziekenbezoekb. Br. Boon rapporteert gunstig over bezoek aan de M. V., eveneens over de groote jongens catechisatie. Br. Goedbloed over de kleine M. V. De brs ouderlingen over gehouden huisbezoek. Diaconale zaken. De brs diakenen doen ver slag over hun arbeid andere zaken worden be sproken en geregeld. Verkiezing ambtsdragers. De volgende twee tallen worden gesteld. Ouderling br. W. F. v. d. Hofstede en J. v. d. Wal. Diaken br. J. Riemens en J. Vogel. Verkiezing op D.V. 23 Nov. Censura Morum. Kerkelijke stand. Vertrokken met doopattest naar Grijpskerke J. Boon Jz. Ingekomen uit Se- rooskerke Suzanna Geldof. Vertrokken naar Middelburg br. C. Antheunisse. Gedoopt Janna Boon. Rondvraag. Lezen Persverslag. Sluiting. Coll. voor Coll. voor de Theol. Evangelisatie School. in de Prov. Arnemuiden 26.97 15.— Domburg 6.61 6.48 Gapinge 7.10 6.07 Grijpskerke 26.84 19.37 Koudekerke 24.06 nihil St. Laurens 17.93 17.52 Meliskerke 25.27 18.08 Middelburg 144.146.50 Oostkapelle 15.89 14.92 Serooskerke 25.24 23.90 Souburg 45.69 41.02 Veere 15.68 12.04 Vlissingen 62.15 65.40 Vrouwenpolder 15.10 15.81 Westkapelle 4.70 nihil De Correspondent, J. A. VERTREGT. Serooskerke. KORT VERSLAG van de vergadering van den Kerkeraad, gehou den op Donderdag 3 November 1938. Aanwezig alle leden. Opening. Notulen. Ingekomen Stukken 1. Agendum Classisver gadering afgevaardigd worden als primi Ds. Lindeboom en oud. Wondergem sec. oud. Ver ton. 2.6. Steunaanvragen Idenburgfonds, Hern hutterzending, Geref. Kerk Hellevoetsluis, Auto zending in Nederland, Militair Tehuis 's-Herto- genbosch, Geref. Oekraine in handen van de Commissie ad hoe. 7.10. diversen. Kerkelijke stand. Gedoopt Catharina Huybregt- se Wd. en Pieter Lamain. Ingekomen met doop attest van Vrouwepolder Simon Melse. Rapporten. Br. v. d. Guchte bezocht de M.V. „Sursum Corda", br. Jobse de M.V. ,,Tot nut en genoegen" br. Tavenier de Chr. Zangver. ,,Soli Deo Gloria". Gerapporteerd wordt voorts over een tweetal huisbezoeken en enkele andere bezoeken. Diaconale zaken. Rondvraag. Sluiting. DE SCRIBA. KORT VERSLAG van de vergadering der Classis Middelburg, gehouden 9 Nov. 1938 in de Hofpleinkerk. Art. 1. Namens de roepende kerk van Kou dekerke opent Ds. Heij de vergadering, laat zin gen Ps. 25 2, leest Efeze 4 113 en gaat voor in gebed. Art. 2. Op verzoek zien de afgevaardigden van Grijpskerke de credentiebrieven na. Alle ker ken blijken wettig vertegenwoordigd. De kerk van Gapinge, Grijpskerke, Middelburg, Souburg, Veere en Vrouwenpolder hebben een instructie. Art. 3. De vergadering wordt geconstitueerd. In het Moderamen nemen zitting Ds. Visser, Praeses Ds. Vreugdenhil, Assessor; Ds. Smeenk, Scriba IDs. Scholing, Scriba II. Art. 4. De Praeses heet de deputaten ad Art. 49 D.K.O. en Cand. J. W. Smitt, ber. pred. van Veere, welkom en memoreert het aangenomen beroep van Ds. Bremmer naar Rijssen. Art. 5. Het peremptoir examen van Cand. Smitt neemt een aanvang. Hij houdt een gedeelte van zijn preekvoorstel over Jesaja 9 5 en 6a. Hierin zijn geen bezwaren om het examen voort te zetten, hetgeen een gunstig verloop heeft. Hij wordt toegelaten tot den dienst des Woords en der Sacramenten, nadat een onderzoek is inge steld naar de beweegredenen en het ondertee- kingsformulier door hem is onderteekend. De Praeses feliciteert hem met het resultaat van de zen dag en hem wordt toegezongen Ps. 134 3. Art. 6. Br. Pouwer dient de Classicale be grooting in voor het volgende jaar. Deze wordt vastgesteld op 900.- en aangenomen. Pauze. Art. 7. De Praeses heropent de vergadering, laat zingen Ps. 84 3 en roept het hartelijk wel kom toe aan Ds. A. Merkelijn. Art. 8. De notulen der vorige vergadering worden gelezen door Ds. Scholing en aldus door de vergadering vastgesteld. Art. 9. Ingekomen Stukken a. Schrijven van de Classis Amsterdam, dat dhr. J. Blum is overgegaan naar een ander kerk verband b. Schrijven van br. J. A. Vertregt om ont slag als correspondent voor de Classicale col lecten. Br. R. v. d. Welle wordt aangewezen als primus en br. P. W. Tazelaar als secundus. Art. 10. Instructies De kerken van Gapinge, Grijpskerke, Veere en Vrouwenpolder vragen en verkrijgen vaca turebeurten. De kerk van Westkapelle eveneens 2 liefdediensten. Eén der kerken vraagt en verkrijgt advies om in een bepaald geval over te gaan tot de 3e trap van censuur. De kerk van Gapinge vraagt 300.steun aan de Classis om te komen tot het beroepen van een eigen predikant. Na gehoord advies der deputaten ad hoe en ampele bespreking wordt dit toegestaan. De kerk van Middelburg vraagt advies in een bepaald geval van aanvrage om tot openbare be lijdenis te komen. Deze zaak wordt teruggewe zen naar den kerkeraad. Art. 11. De emeritaatsaanvrage van Ds. Mer kelijn wordt in behandeling genomen. Dit wordt op de meest eervolle wijze gegeven en de ver dere zaken worden nader geregeld. Het emeritaat gaat in Met 1 Januari a.s. Art. 12. Rapporten Ds. Vreugdenhil rapporteert namens de Com missie voor de zaak van Ds. J. v. d. G., em. pred. van Veere. De conclusies van het rapport wor den aanvaard. Hij doet dit eveneens over het af scheid van Ds. J. Plomp van Grijpskerke. Ds. Lindeboom deelt mede, dat er geen depu- taat voor Radio-kerkdiensten meer noodig is. Br. J. Louwerse vraagt ontslag als Class, de- putaat voor hulpbehoevende kerken. Dit wordt eervol gegeven. Br. W. Louwerse eveneens als sec. deputaat. Art. 13. Benoemingen naar Art. 10 H.R. CorrespondentDs. A. H. Oussoren, Middel burg. Archiefbewarende kerk De kerk van Middel burg. Quaestor C. P. Pouwer, Noordsingel, Mid delburg. Kerkvisitatie Di. A. C. Heij en A. Koning, Sec. Di. M. Vreugdenhil en J. E. Visser. Regeling voor Examina Di. A. C. Heij en M. Vreugdenhil. Approbatie overkomst en vertrek van predi kanten De kerken van Middelburg, St. Laurens en Souburg. Regeling vacaturebeurtenDs. J. E. Visser, Sec.Ds. A. C. Heij. Correspondent Theol. SchoolJ. Olthoff, Middelburg. Art. 13 D.K.O. C. P. Pouwer. Art. 19 D.K.O.Ds. W. F. M. Lindeboom, Sec.Ds. C. B. Bavinck. Art. 49 D.K.O. Ds. A. C. Heij, Sec.Ds. M. Vreugdenhil. Hulpbehoevende kerken Di. W. F. M. Linde boom, A. Koning en Oud. A. Geschiere van Grijpskerke Sec. Ds. A. B. C. Hofland en Oud. Davidse van Meliskerke. Hulpbehoevende DiaconieënA. Huijsman, Meliskerke Sec. J. Terpstra, Dam, Middelburg. Classicale collecten R. v. d. Welle, Noord- weg, Middelburg Sec. P. W. Tazelaar, Mid delburg. Zending Ds. A. C. Heij Sec. C. B. Bavinck. Evangelisatie in Noord-Brabant en Limburg Ds. J. Visser. Rijn-Pruisen en Westfalen Ds. J. E. Visser. Geestelijke verzorging Militairen Ds. A. H. Oussoren. Evangelisatie in België Ds. A. B. C. Hofland. Verstrooide Geref. in Indië Ds. H. Scholing. Examinatoren Exegese O.T.: Di. A. Koning en A. H. Oussoren. Exegese N.T. Di. W. F. M. Lindeboom en G. Smeenk. Dogmatiek Di. A. C. Heij en M. Vreugdenhil. Symboliek Di. A. C. Heij en M. Vreugdenhil. EthiekDi. H. Scholing en A. B. C. Hofland. Kerkgesch. Di. C. B. Bavinck en J. E. Visser. Kerkrecht: Di. C. B. Bavinck en A. H. Oussoren. Inhoud H.S.: Di. J. E. Visser en A. B. C. Hofland. Ambt. vakken Di. W. F. M. Lindeboom en A. Koning. Art. 14. Rondvraag Art. 41 D.K.O. De kerk van Souburg vraagt of de rede van Ds. Merkelijn kan gedrukt worden. Hierover kan geen beslissing gegeven worden. De kerk van Veere vraagt vertegenwoordiging bij de intrede van haar a.s. predikant op 18 Dec. e.k. Aangewezen de consulent. Art. 15. De kerk van Meliskerke wordt aan gewezen als roepende kerk voor de volgende ver gadering op 8 Februari a.s. In het Moderamen zullen dan zitting nemen Ds. Bavinck, Praeses Ds. Visser, Assessor Ds. Vreugdenhil, Scriba I Ds. Smeenk, Scriba II. Art. 16. Bij de persoonlijke rondvraag doet Ds. Heij mededeeling over ontvangen en nog niet-ontvangen Zendingsgelden. Ds. Visser vraagt raad in een moeilijk geval. Deze wordt gegeven. Ds. Bremmer doet mededeeling over ontvan gen gelden voor de geestelijke verzorging mili tairen en vraagt opgave van predikanten, die in aanmerking willen komen voor benoeming tot reserve-veldprediker. Hij vraagt ontslag wegens a.s. vertrek naar Rijssen, dat wordt gegeven neemt in hartelijke bewoordingen afscheid van de Classis, hetgeen op even hartelijke wijze wordt beantwoord door den Praeses. Art. 17. Ds. Scholing leest het persverslag, dat door de vergadering wordt vastgesteld. Art. 18. De Praeses sluit de vergadering, na dat hij in dankgebed is voorgegaan. Voor de Classis, H. SCHOLING, 2e Scriba h.t. Geschiedenis der Geloofsopenbaring. Het Nieuwe Testament door Dr. J. H. Bavinck. Uitgave J. H. Kok, Kampen. Gelijk bekend is hebben we te Djocjakarta een Theol. School tot vorming van goeroe's indjil, (helpers bij den dienst des Woords) en pandita- djawa's (Javaansche predikanten) voor Midden- Java. Zulk een opleidingsschool is er ook voor Soemba. Ds. H. Bergenia werd daaraan benoemd als opvolger van Ds. L. H. Krijger en heeft daar zijn arbeid nu aangevangen. Aan de School te Djocjakarta zijn verbonden Dr. F. L. Bakker, Ds. A. Pos en Dr. J. H. Ba vinck. En als buitengewoon docent de heer J. D. Wolterbeek. Dr. Bavinck werd benoemd tot Zendingshoogleeraar. In zijn plaats werd benoemd Ds. J. A. C. Rullmann. Door de docenten van die Opleidingsschool werd behoefte gevoeld aan een handboek voor de bijbelsche geschiedenis. En de arbeid werd toen zoo geregeld, dat Dr. Bakker en Dr. Ba vinck wat tijd vrij konden maken voor het schrij ven daarvan. Dr. Bakker zou het Oude Testa ment behandelen en Dr. Bavinck het Nieuwe. Omdat geoordeeld werd, dat deze arbeid ook voor Nederland dienstig zou kunnen zijn, werd besloten daarvan ook een Hollandsche uitgave te bezorgen, die bij Kok verschijnt. Reeds verschenen 5 afleveringen van het Tweede deel over het Nieuwe Testament. Daaruit blijkt, dat de opleiding aan de School te Djocja op een hoog peil staat en de helpers op onze Zendingsterreinen een uitnemende voor bereiding ontvangen. En ook, dat het een goede gedachte was van dit werk ook een Hollandsche uitgave te laten verschijnen. Naast de handboeken, die we al hebben, dat van Ds. J. van Andel, van Prof. Sillevis Smitt en Ds. de Graaf neemt dit deel met eere z'n plaats in. Niet alleen de Javaansche predikanten, maar ook de Hollandsche kunnen hieruit veel lee- ren, dat hun arbeid ten goede zal komen. En ook voor de onderwijzers op onze scholen dunkt ons dit werk een begeerlijk bezit. Het heele werk zal verschijnen in 16 afleverin gen van 80 bladzijden a 70 cent per aflevering. Gratis worden twee stempelbanden gezonden aan de onderteekenaars. Hartelijk aanbevolen. Scheurkalender „Filippus". Evangeli satiekalender „Zaadkorrels". Uitgave J. B. v. d. Brink Co N.V., Zutfen. Het schild van deze kalender, waarvan het tweede iets kleiner is dan het eerste, is mooi uit gevallen, met een voorstelling van het naar de waterstroomen hijgend hert (Ps. 42). De voorzijde der blaadjes is bewerkt door Ds. T. J. Hagen, Ds. J. R. Goris, Ds. J. Mulder, Ds. G. J. Barends en Ds. Knoop. Gaarne bevelen we deze bekende kalender weer aan. Evangeliesatie-commissies kunnen voor zeer geringe prijs deze kalender bekomen. HEIJ. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN. KERSTFEEST 1938. Door Mej. Pouwer ontvangenvan de fam. D. 0.75, Mej. N. N. 1.Door mij werd ontvangen van J. J. de K. te Grijpskerke 2.50, N. N. te Bigge- kerke 0.50, in mijn brievenbus 5 kwartjes, N. N. te Koudekerke 0.50, Zendingscommissie te Vlissingen 2.50, W. de W. te Grijpskerke 100 halve centen, M. M. te Bergen op Zoom 2.50. Aan al de gevers en geefsters onzen hartelijken dank. De gelegenheid om iets te zenden is er nog tot 22 Nov. S. E. HEIJ—GOSLINGA. Geref. Pastorie, Koudekerke. Giro-adres 169757, Ds. A. C. Heij. Met hartelijken dank ontvangen van J. G. te V. voor Blondo 2.voor Ziekenhuis te Magelang 2.—rvoor den arbeid van Mej. Baarbé 2. Ds. HEIJ. Middelburg. Voor den tweeden predikant in Indië werd in de diaconale collecte gevonden een gift van twee gulden. Hartelijk dank. F. DAMEN, Kassier Diaconie. Veersche Singel 278. Middelburg. Ontvangen van een zuster, die niet ter kerk kan komen, 5.— voor de Kerk, 5.voor de Diaconie en 2.voor de Wintercollecte. Hartelijk dank. P. KORTEKNIE, Molstraat 14. Serooskerke. Gevonden in de collecte j.l. Zondag 5.waarvan 2.voor de Kerk, 2.voor de Diaconie en 1.voor de Kerktelefoon. Met dank. DE BOEKHOUDER. ZENDING. Middelburg. Ontvangen uit de busjes van Jannie de Schipper 8.01 van Nel Coumou 2.94 door tusschenkomst van broeder Volmer ƒ2.en 1. Voor al deze giften namens de Commissie mijn harte lijken dank. W. P. WATTEL, Penningmeester. Serooskerke. Met hartelijken dank ontvangen van een zuster der gemeente 2.50 voor de Kerktelefoon. W. F. M. LINDEBOOM. Arnemuiden. Ontvangen van Johan de Ridder 130 h.c. voor de Zending. Hartelijk dank. Namens de Zendingscommissie, Ds. H. SCHOLING. VEREENIGINGSLEVEN. Geref. Meisjesvergadering NuniaMiddelburg. Zaterdag 12 November. Afd. Illa en Illb geen vergadering. Voor Afd. II om half zeven kaarten verkrijgbaar. Afdeeling I. B. G. „Naaman de Syriër", 2 Kon. 5, Betsie Klaver. Afdeeling II. B. G. „De twaalfjarige Jezus in den tempel", Lucas 2 3952 door Maatje van Sluijs. Na de pauze voorlezen. Afdeeling IIIA. B. G. „Naaman", 2 Kon. 5 door Jaantje de Kam. Na de pauze bijdrage door Jannie de Schipper. Afdeeling III B. Bijb. onderwerp. „Jehu" door Mien de Kam. Na de pauze voorlezen. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. O. T. „Ruth", No. 17 v. d. 16e jaargang, Eef den Boeft. A. A. Art. 8. „Het vrouwenkiesrecht", No. 16 v. d. 18e jaarg., Jo Wattez. Bijdrage Gré Suurmond. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesplicht"M'burg. O. T. „Ruth", No. 17 v. d. 16e jaargang door L. de Toonder. M. O. „De rust op den Zondag", No. 11 v. d. 18e jaargang door K. Alewijnse. Bijdrage B. Tange. Geref. Meisjesver. MeisjesvreugdMiddelburg. Maandag 14 November geen vergadering. De Geref. M. V. „Het ontluikend leven" te St. Laurens vergadert D.V. Zondag 13 November. Gew. Gesch. „Hamans val en de verlossing der Jo den" door Mary Koning. Na de pauze voor den leider. Geref. Meisjesvergadering „Blandina"Koudekerke. Bijb. Gesch. „Salomo bevestigd", Jans Wielemaker. Kerkgesch. „De broeders des gemeenen levens" door Maatjes Verhage. VoordrachtJaantje Dekker. Gereformeerde Knapenv erg ader ing SamuèlM'burg. Afdeeling 1. B. G. les 133. „De bezetene van Gadara Lucas 8 26 tot 40 door vr. Bram Klaver. K. G. Les 38. „Luther" II door vr. B. Leijnse. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „Jezus stilte de storm", vr. A. Adriaanse Vad. Gesch. „Dr. Maarten Luther", He deel door vr. B. Davidse. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Faukeél". Referaat Dr. K. Huizenga, Eere-Voorzitter. Na de pauze jaarverslagen Secr.. Penningm. en Biblio, afgewisseld door voordragen door de vr. Van Sluijs en de Schipper. Geref. Mannenvereeniging Middelburg. Ledenvergadering Vrijdag 18 Nov., des avonds 8 uur, consistorie Hofpleinkerk. Onderwerp„Hier en Hiernamaals". InleiderC. Dourleijn. De ].V. op G.G. Spr8:32a" te St. Laurens vergadert D.V. Zondag 13 Nov., 's avonds 8 uur. S. S. 36. „Het Richterschap" door vr. S. Simonse. M. O. 6a. „Overheid en Maatschappij" door vr. W. de Visser. V. „Dr. Lützen Wagenaar", Middelburg. Vrij onderwerp, vr. P. Smallegange. A. R. 32. „Overheid en Rechtsbedeeling", vr. L. Janse de Jonge. Varia, vr. W. Camper. Geref. fongclingsvcr. „Sola-Fide"Middelburg. Donderdag 8 uur Militair Tehuis. Schrifst. Sch 31. „Israël en de volkeren", P. Vader. M. O. Art. 6. „De handhaving van het recht", P. Walraven. Varia W. M. Walraven. RING SEROOSKERKE. Vergadering op 17 Nov. 's avonds 7.30 uur in de consistorie der Geref. Kerk te Oostkapelle. 1. „De behandeling van de belijdenisgeschriften van de Kerk op de J. V.". 2. „Revolutionaire richtingen in hun eenheid en onderscheiding. ZONDAG 13 NOVEMBER 1938. CLASSE MIDDELBURG MIDDELBURG. Collecte tekort Kerk. Hofpleinkerk 9.30 uur 2 uur 6 uur 17 Nov. 3 uur Noorderkerk 9.30 uur 6 uur Ds A. H. Oussoren Ds. D. Bremmer Cand. J. Rook Huwelijksbevestiging Ds. D. Bremmer Ds. A. H. Oussoren Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Leesdienst Gapinge 9.30 en 2 uur Cand. W. de Graaff Grijpskerke 9.30 en 2 uur Cand. B. Jongeling te Rotterdam. Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. A. B. C. Hofland Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom Voorber. H. Av. Souburg 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Veere 9.30 en 2 uur Ds. K. Oussoren te Den Haag. Vlissingen 9.30 uur Ds. G. Smeenk 5.30 uur Cand. Pijlman Collecte Schulddelging. Vrouwepolder 9.30 en 2 uur Cand. Vreugdenhil te Rotterdam. Westkapelle 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Unger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30. 2 en 5.30 uur Leesdienst Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9.30 en 2 uur Ds. J. F. v. d. Ende 6 uur Leesdienst Nieuwerkerk 9.30. 2 en 6 uur Leesdienst Oosterland 9.30 en 2 uur Leesdienst Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. A. Oostenbrink Zierikzee 9.30 en 5.30 uur Dr. J. v. Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2.30 uur Ds. A. J. van Sluijs CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30 en 2 uur Leesdienst Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. W. G. F. van Herwijnen Tholen 10 en 6 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Leesdienst Borssele 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Driewegen 9.30 en 2 uur Leesdienst Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegte 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Cand. W. H. J. de Boer Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Ds. M. P. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Ds. G. v. Heiningen Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. A. van Egmond CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2.30 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Ds. J. A. Vink Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. de Vries Terneuzen 9.30 en 2.30 uur Ds. G. W. v. Houte Zaamslag 9.30 en 2.30 uur Ds. A. B. W. M. Kok.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1938 | | pagina 3