Ook al griep? AKKERTJES ÓFFICIEËLE BERICHTEN. BOEKAANKONDIGING. PREDIKBEURTEN ren geest te liggen. De beperkingen, waaraan de Regeering de uitoefening van godsdienst der afgescheidenen meende te moeten onderwerpen, smartten ons te meer, omdat zij daardoor van de eene verwikkeling tot de andere komen zou en het heiligste wat een ingezeten kan bezitten, na melijk de uitoefening van zijne godsdienst, aan administratieve beschikkingen en voorzieningen, onderworpen zou maken K. B. S. KORTE NOTULEN van de vergadering der Geref. Kerken in de Classis Tholen, gehouden te Bergen op Zoom op Woensdag 3 Februari 1937. 1. Ds. Ie Cointre, naar toerbeurt Praeses, opent de vergadering. Hij laat zingen Ps. 86 6, leest 2 Petr. 3 en gaat voor in gebed. 2. Een commissie onderzoekt de credentie- brieven. Deze worden in orde bevonden. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. 3. In het Moderamen nemen zitting Ds. Ie Cointre, Praeses Ds. van Herwijnen, Scriba en Ds. Vreugdenhil, Assessor. 4. De notulen worden gelezen en ongewijzigd vastgesteld. Naar aanleiding van de notulen wor den enkele zaken besproken. 5. Ingekomen Stukken. a. Een schrijven van de Cl. U., betreffende het zich onttrekken door een met name genoemd predikant. Met droefenis wordt hiervan kennis genomen. b. Een schrijven van het Comité „Overvloed van werk en werkkrachten in de Geref. Kerken", met verzoek deze zaak actief te steunen door de benoeming van een predikant uit ons midden, die deze zaak in de Classis aanvat en overgaat tot het samenstellen van plaatselijke Comité's. De Classis besluit aan dit verzoek te voldoen en benoemt hiervoor Ds. van Herwijnen. 6. Rapporten. Ds. Ie Cointre rapporteert als Dep. ad hoe over verschillende Zendingszaken, o.a. over de bevestiging van Ds. van Nes. De Classicale Zen- dingsbijdrage voor den Hoofddienst, zijnde 9%, dient krachtens desbetreffend besluit der laatste Part. Synode verhoogd te worden. Aan de ker ken wordt meegegeven het verzoek om onder zoek, of deze verhooging mogelijk is en wat elke kerk hiervoor kan doen, opdat op de volgende vergadering deze zaak nader geregeld kan wor den. 7. Rondvraag naar Art. 41 K. O. De kerken van K., R.-B. en P. vragen en ont vangen advies in enkele zaken. 8. Algemeene rondvraag. a. Tot Dep. voor den arbeid onder de Verstr. Geref. in Frankrijk wordt benoemd br. J. van Strien te Anna-Jacobapolder. b. Tot Dep. voor den Evangelisatie-arbeid in N. Brab. en Limburg wordt benoemd br. E. Tange te Rilland-Bath. c. Inzake de collecte voor den geestelijken ar beid in het IJsselmeergebied besluit de Classis de Acta van de laatste Gen. Synode af te wach ten. 9. De volgende vergadering wordt vastge steld op Woensdag 5 Mei 1937. Moderamen zal alsdan zijn Ds. Ros, Praeses Ds. van Herwij nen, Scriba en Ds. Ie Cointre, Assessor. 10. De Assessor leest het persverslag. 11. De Assessor gaat voor in dankgebed. 12. De Praeses sluit de vergadering. Namens de Classis voornoemd, C. A. VREUGDENHIL, h.t. Assessor. De volgende collecten werden geïnd Zending onder Gen. Kas voor de Joden Hulpbeh. Kerken Anna Jacobapolder 13.16 10.25 Bergen op Zoom „19.16 22.30 Krabbendijke 28.75 14.46 Oud Vossemeer 8.05 6.36 Rilland Bath 14.79 9.02 Poortvliet 8.45 4.50 Tholen 5.37 KORT VERSLAG van de vergadering der Classis Middelburg op Woensdag 10 Februari 1937. Art. 1. Namens de roepende kerk van Vlis- singen opent Ds. G. Smeenk de vergadering, laat zingen Gezang 24 1, leest Efeze 4 716, en gaat voor in gebed. Art. 2. De afgevaardigden van de kerk van Grijpskerke zien de credentiebrieven na. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. Van de kerken van Arnemuiden, Serooskerke en Oost- kapelle is de secundus-ouderling aanwezig. West- kapelle heeft een diaken afgevaardigd, aan wien keurstem verleend wordt. De kerken van Dom burg, Middelburg, Oostkapelle en Westkapelle hebben een instructie. Art. 3. Het moderamen wordt aldus gecon stitueerd Ds. Koning, Praeses Ds. Heij, Asses sor Ds. Vreugdenhil in plaats van Ds. v. d. Guchte, die afwezig is, 1ste Scriba Ds. Brem- mer, 2de Scriba. Art. 4. De notulen worden gelezen en goed gekeurd. Art. 5. Ingekomen Stukken a. een vertrouwelijk schrijven van de Classis Utrecht over Ds. W. V., die het verband met de Geref. Kerken verbroken heeft b. een verzoek van het Comité „Overvloed van werk en werkkrachten in de Geref. Kerken", om een predikant te benoemen, die in de Classis deze zaak aanpakt, plaatselijke Comité's opricht en donateurs werft. Aan het Comité zal worden meegedeeld, dat de Classis den heer G. M. A. Laarnoes te Vlissingen zal aanzoeken, zich voor dezen arbeid te geven, en dat het Comité zich met hem in verbinding heeft te stellen c. een verzoek van het Idenburgfonds, om iemand aan te wijzen, die de leiding van de actie voor dit fonds in de Classis Middelburg op zich zou willen nemen. De Classis spreekt uit, dat zij deze zaak niet kerkelijk op de schouders moet nemen, en geeft deze zaak door aan de kerke raden d. een bezwaarschrift van een broeder en zus ter over handelingen van hun kerkeraad. De Classis benoemt een Commissie, om deze zaak nader te onderzoeken. In die Commissie nemen zitting Ds. Heij, Ds. Vreugdenhil en br. Vroon. Art. 6. De kerk van Middelburg deelt mee, het kasboek van br. Pouwer te hebben nagezien en in orde te hebben bevonden. Br. Pouwer brengt verslag uit over de financiën der Classis in 1936. Hij wordt van zijn beheer gedéchargeerd. Art. 7. Instructies a. De kerk van Oostkapelle vraagt wegens ziekte van den predikant zoo noodig voorziening in den Dienst des Woords. Aangewezen wordt voor Zondag 14 Febr. Ds. v. d. Guchte (1 beurt), voor Zondag 21 Febr. Ds. Heij (2 beur ten) b. De kerk van Middelburg vraagt en ont vangt advies inzake de toepassing van de 2de trap der kerkelijke censuur op een broeder der gemeente. c. De kerk van Westkapelle vraagt hulp dienst voor Maart, April en Mei. Aangewezen worden voor Maart Ds. Koning, voor April Ds. Lindeboom, voor Mei Ds. Oussoren. d. De kerken van Westkapelle en Domburg vragen voor 1937 steun aan van Classis en Pro vincie. Gehoord het rapport van de Commissie voor Hulpbehoevende Kerken worden deze beide aanvragen met een kleine wijziging toegestaan. Art. 8. Ds. Heij rapporteert over de Zending. Hij deelt o.a. mee, dat Ds. van Nes een gedenk boekje zal samenstellen in verband met 't feit, dat de Zending vanwege de Geref. Kerken in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg dit jaar vijf en twintig jaar bestaat. Hij dringt er bij de ker keraden op aan, er zorg voor te dragen, dat dit boekje in ieder gezin komt. De prijs van het boekje is 0.15. Het financieel verslag zal per cyclostiel wor den worden vermenigvuldigd en aan de kerken worden toegezonden. Een Commissie wordt benoemd, om de cijfers van de Zending eens nader onder de oogen te zien. In deze Commissie nemen zitting Ds. Heij, Ds. Bavinck en br. Huinink. De boeken van Ds. Heij worden nagezien en in orde bevonden. Art. 9. Verschillende kerken rapporteeren over het nazien van de boeken van de verschil lende Quaestores. Art. 10. Bij de rondvraag naar Art. 41 vraagt Ds. Bavinck van de Classis machtiging, zich met Ds. Visser in verbinding te stellen inzake het verkrijgen van liefdebeurten. De kerk van Westkapelle vraagt en verkrijgt advies inzake een dooplid. Art. 11. De persoonlijke rondvraag wordt gehouden. Art. 12. De volgende Classicale vergadering zal gehouden worden D.V. Dinsdag 11 Mei a.s. Roepende kerk is dan de kerk van Vrouwepolder. Het moderamen zal dan als volgt zijn samenge steld Ds. Lindeboom, Praeses Ds. Koning, As sessor Ds. Heij, 1ste Scriba Ds. v. d. Guchte, 2de Scriba. Art. 13. Het Persverslag wordt gelezen en vastgesteld. Art. 14. De Praeses gaat voor in dankzegging en sluit de vergadering. Op last der Classis, D. BREMMER, h.t. 2de Scriba. Middelburg, 10 Februari 1937. Serooskerke. VERGADERING van den Kerkeraad, gehouden op Donderdag 11 Februari 1937. Aanwezig alle leden. Na de opening op de gebruikelijke wijze wenscht de Praeses Ds. Lindeboom br. Adr. Melis hartelijk geluk met zijn 60sten jaardag en spreekt woorden van deelneming tot br. Meijers in verband met de ernstige ongesteldheid van zijn moeder. De brs Melis en Meijers zeggen hier voor dank. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. Ingekomen Stukken 13. Steunaanvragen Geref. Kerk Rockanje, Geref. Tractaatgen. „Fi- lippus", Mil. Tehuis Bergen op Zoom in han den van de Commissie ad hoe. 4. Verzoek om afvaardiging naar het jaarfeest van de K.V. „Sa muel" op 19 Febr. a.s., benoemd worden de brs L. Melis en K. Melis. Kerkelijke stand. Ingekomen met attestatie van Bergen op Zoom Bartel Goedbloed van Middel burg Jacoba de Visser van Oostkapelle Tan netje Louwerse. Attestatie aangevraagd naar Middelburg door Leuntje LouwsProvoost doopattest naar 's-Gravenhage-West door Marie van de Guchte. Kerkelijke huwelijksbevestiging aangevraagd tegen 3 Maart a.s. door Andries Pouwer uit Middelburg en Jannetje de Visser. Rapporten. Over verscheidene bezoeken in de gemeente wordt verslag gedaan. Br. Jobse rap porteert uitvoerig over de gehouden Classicale vergadering. Br. Wondergem deelt mee, dat de boeken van Kerk en Diaconie over het jaar 1936 zijn nagezien en in orde bevonden. De jaarvergadering met de belijdende leden der gemeente wordt vastgesteld op Donderdag 4 Maart D.V. Oud. Verhage, naast de brs Jobse en Meijers, bij schriftelijke stemming tot preeklezer benoemd, neemt deze benoeming voorloopig aan. Diaconale zaken. Enkele mededeelingen wor den gedaan. Stand der kas. Saldo per 1 Jan. 1. 1. 539.26. Ontvangsten 142.51 J^. Uitgaven 243.50. Saldo per 1 Febr. 438.2iy2. Rondvraag. Censura Morum. Sluiting. DE SCRIBA. Collecte voor Zending onder de Joden. Arnemuiden 29.37 Domburg 6.79 Ga- pinge 9.20 Grijpskerke 21.05 Koudekerke 18.10 St. Laurens 20.56 Meliskerke 17.52; Middelburg 104.39 Oostkapelle 17.35 Se rooskerke 26.75 Souburg nihilVeere 10.49; Vlissingen 59.12 Vrouwenpolder 14.51 Westkapelle 5.43. Ondergeteekende zal D.V. op Donderdag 18 Febr. van 1112 uur zitting houden in de con sistoriekamer van de Noorderkerk tot het in ontvangst nemen van de collecte voor de Hulpbeh. Kerken in Nederland. Hij verzoekt dringend alsdan het bedrag der collecte af te dragen of, bij verhindering, dit te storten op zijn postrekening No. 71284 ol over te maken per postwissel, opdat in tijds de af rekening kan plaats vinden ter plaatse waar dit behoort. De Correspondent, Minddelburg. J. A. VERTREGT. Het huwelijk als inzetting Gods door Dr. B. Wielenga. Uitg. J. H. Kok N.V., Kampen. Jaren geleden gaf Dr. Wielenga een verklaring van ons huwelijksformulier. Dat boek is al sinds lang uit verkocht. Daaruit blijkt wel, dat de daarin geboden studie groote waardeering vond en velen zich daar door wilden laten voorlichten over de vele vragen, die in verband met het huwelijksleven kunnen oprijzen. Aan vragen op dit terrein ontbreekt het ook nu niet. Zelfs kan men zeggen, dat hun aantal nu nog grooter is dan toen Dr. Wielenga zijn eerste boek in 't licht gaf. En de vragen, die velen zich stellen, zijn nog veel ingewikkelder geworden. Er verschijnt dan ook voortdurend literatuur, die daarover handelt en dan worden wel beschouwingen gegeven, die zeer bedenkelijk zijn. Het is daarom een verblijdend ding, dat van de hand van Dr. Wielenga dit nieuwe werk verscheen. Dit is niet een herdruk. Daarmee kon de schrijver niet volstaan. Gelijk hij in een „Woord vooraf" op merkt is het huwelijksformulier gewijzigd en zijn er ook sinds nieuwe problemen aan de orde gekomen. Is het, dat hij ook nu een verklaring geeft van het formulier, zijn boek bespreekt nu ook al die nieuwe problemen. Daarin wordt dan en dat is het heerlijke het huwelijk gezien als inzetting Gods. Ook hier kan alleen Gods Woord de lamp zijn voor den voet en zalig is hij, die bij dat licht wandelt. Toelichting op de Schetsen Kerkgeschiedenis. Derde deel. Uitg. Geref. Jongelingsbond, 1937, Amersfoort. Deze toelichting werd een omvangrijk boekdeel van 546 bladzijden en dit boek werd een heel interessant boek. Behandeld wordt hier de periode van 1816 tot he den het naaste verleden dus, waarvoor we uiteraard de meeste belangstelling hebben. De kennis daarvan is noodig om het kerkelijk leven van tegenwoordig te verstaan en uitvoerig en degelijk worden we daarover hier ingelicht. Allereerst wordt behandeld „De Synodale organisa tie van 1816", dan „Het Reveil" voorts „De Af scheiding", daarna„De strijd voor kerkherstel" volgt„De Doleantie". Al verder „De Vereeniging in 1892" „De leerbeslissingen van 1905" en „De Synode van Assen 1926". Het voorlaatste hoofdstuk biedt nog vele gegevens over „De Geref. Kerken in het buitenland" België, Frankrijk, Engeland, Schotland, Hongarije, Oekraine, Duitschland, Amerika en Zuid-Afrika. In het laatste hoofdstuk „Secten en Stroomingen" wordt veel wetenswaardigs geboden over De Bap tisten, de Darbisten, de Adventisten, de Apostolischen, de Mormonen, Leger des Heils, Spiritisme, Theosofie, Christian Science en De Ster in het Oosten. Als men dit boek doorbladert komt men onder den indruk van de omvangrijke moeite, die de Saamsteller zich heeft moeten getroosten om alle gegevens te ver zamelen en is men hem dankbaar, dat hij die zoo overzichtelijk heeft weten te rangschikken, zoodat men dadelijk georiënteerd is. Daarbij komen dan nog een drietal registers een lijst van de geraadpleegde literatuur, een zakelijk- en een naamregister het gebruik vergemakkelijken. We gebruikten hierboven het woord „doorblade ren". Daarmee begint men natuurlijk als men zich zet tot de aankondiging van een zoo omvangrijk boek. Maar van het doorbladeren komt men dan ook aan stonds tot het doorlezen, omdat men zich geboeid voelt door onderwerpen als „De leerbeslissingen van 1905" en „De Synode van Assen". Onze Jeugdorganisaties mogen wel dankbaar zijn, dat ze over dit stuk der kerkgeschiedenis zulk een uitnemend boek ontvingen. Laten ze er ook een dank baar gebruik van maken. Ook de Geref. Mannenver- eenigingen zullen wel doen hiervan te profiteeren. En elk, die zich op de hoogte wil stellen van ons ker kelijk leven kunnen we dringend aanraden dit boek te bestudeeren. HEIJ. VEREENIGINGSLEVEN. Meisjesvergadeving „Blandina"Koudekerke. Bijb. Gesch. „De wetgeving" door Martien Labruère. Kerk Gesch. Vertelling. Voordracht door Jaantje Aarnoutse Jd. Alle 12-jarigen hartelijk welkom. Ge re/. M. V. „Het Mosterdzaadje" te Koudekerke. N.T. Schets 8. „Het eerste optreden van Jezus" door Jo Maas. Geref. Gel. Art. 16 door Jo Marinusse. Improviseeren L. Izeboud. Reciteeren N. Wiele- maker. Gerei. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Af deeling II. Vad. Gesch. „De inneming van den Briel" door Jan- ny Kingmans. Na de pauze voorlezen. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „De wetgeving op Sinai" door Anke Schout. Na de pauze Vrije Werkzaamheden. Gcrej. Mcisjesvcreeniging „Meisjesroeping"M'burg. Ajdeeling A. Gel. leer. „Van het Heilig Avondmaal". Art. 35, C. den Hollander. Opvoedkunde. „Onze vereeniging als opvoedings instituut", B. en B. 17 April '36, A. Naye. Bijdrage A. Berkeveld. Afdeeling B. O. T. „Jacob's verder leven". Schets 15. B. en B. 19 Oct. '34, Jeanne Davidse. „Chr. Geref. en wij", Bets Tange. Bijdrage Bep Slot. J. V. Repos Ailleurs", A[d. A., Souburg. S. S. Schets 58. „Christus in Zijn Koninklijk ambt" door P. Meyers. M. O. Ond. 13. „Armenzorg in den Bijbel" door L. v. Soelen. Geref. Jongclingsvereeniging „Herman Faukeel". N. T. „Handelingen 22 en 23" door vr. A. H. Ver straten. V. G. 8. „Het Nederl. volk wordt geleidelijk een staatkundige eenheid" door vr. A. Louws. De Geref. J. V. Spr. 8 33a te St. Laurens vergadert op Zondag 14 Februari des avonds 7 uur. G. B. 18. „De menschwording van Jezus Christus" door vr. J. Sanderse. V. G. 6. „Verhouding tusschen de kerk en de re- geerende vorsten in de middeleeuwen" door vr. A. Davidse. Geref. Knapenver. „Benjamin" te St. Laurens. Gew. Gesch. „Jacob in ballingschap" (Gen. 28 en 29) door vr. Jac. Buys. Na de pauze voor den leider. Geref. Jongelingsver. „Sola-Fide"Middelburg. Rooster 18 Febr. Vergadert in het Militair Tehuis. N.T. „Openbaringen 12", M. Walraven. Letterkunde. „Revius", C. Antheunisse. Varia J. J. v. Aartsen. Bezoekers hartelijk welkom! J.V. „Dr. Lützen Wagenaar", Middelburg. Zondag 14 Februari 1937. G. G. Schets 27. „De ondergang van het tienstam- menrijk", vr. C. Hondsmerk. V. G. „Willem van Oranje IIIVII" vr. P. de Vos. Geref. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck" te M'burg. Ledenvergadering op Vrijdag 19 Februari des avonds 8 uur in de consistorie der Hofpleinkerk. Onderwerp„De antichrist" door den Heer W. Willeboordse. B. G. vr. C. Meliefste. V.G. vr. G. Graafhuis. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN Met dank ontvangen voor den arbeid van Mej. Baarbé van fam. de V. te K. 2.50. Ds. HEIT. Serooskerke. Gevonden in de collecte 5.voor de Kerktelefoon. Met dank. DE BOEKHOUDER. GEREF. RUSTHUIS MIDDELBURG. Met vriendelijken dank ontvangen van een broeder in het Rusthuis een gift van 8. De Huisvader, N. J. v. COMMENEE. ZONDAG 14 FEBRUARI 1937. CLASSE MIDDELBURG. Collecte Emeritusfonds. Hofpleinkerk 9.30 uur 6 uur Noorderkerk 9.30 uur 2 uur 6 uur Ds. D. Bremmer Ds. A. H. Oussoren Ds. A. H. Oussoren Ds. A. H. Oussoren Ds. D. Bremmer Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 en 2 uur Leesdienst Gapinge 9.30 uur Ds. J. W. Tunderman 2 uur Leesdienst Grijpskerke 9.30 en 2 uur Ds. J. Plomp Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Serooskerke 9.30 en 2 u. Ds.W. F. M. Lindeboom Bed. H. Av. en Dankz. Souburg 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. D. Bremmer Veere 9.30 uur Ds. J. v. d. Guchte 2 uur Leesdienst Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. G. Smeenk Collecte Schulddelging. Vrouwepolder 9.30 uur Leesdienst 2 uur Ds. J. W. Tunderman Westkapelle 9.30 en 2 uur Ds. J. E. Visser Bed. H. Av. en Dankz. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Linger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Leesdienst Haamstede 9.30 en 2.30 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9 en 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende 6 uur Leesdienst Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst Oosterland 9.30 en 2 uur Leesdienst Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Dr. W. H. van Zuijlen Zierikzee 9.30 en 5.30 uur Dr. J. v. Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Cand. van Lummel te Zwijndrecht. CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. W. G. F. van Herwijnen Tholen 9.30 en 2 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 en 2 uur Leesdienst Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Cand. A. J. v. Sluis te Middelburg. Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Ds. M. P. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Ds. G. v. Heiningen Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. A. van Egmond CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Ds. J. A. Vink Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. C. van Nes Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. G. W. van Houte Zaamslag 9.30 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok Zaamslag 9 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok Die hoofdpijn, dat gevoel van ziek zijn en die pijnen overal zullen dan snel verdwijnen met \Zolgens recept van Apotheker Dumont

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1937 | | pagina 3