ERVEN GABRIËLSE, Een geschikt Adres Een Dagmeisje 8 8 f Het beste Adres voor soliede Meubelen EEN ADVERTENTIE IEDER BLAD LinOOIJ OLTHOFF alle soorten Klompen Gravenstraat I 272. 1931 1936 „S O L A - F I D E" Nikkelen Houder Jaarvergadering een net Meisje OFFICIEELE BERICHTEN. UIT DE PERS. PREDIKBEURTEN ADVERTENTIES BEKENDMAKING ALBERT HUIJSMAN 3 KORTING GEVESTIGD C. F. FRUMAU, BIERKAAI G 203 Fa GEBRS PEEK Donderdag 19 Maart R* IJSSJEL, Behanger £n Schilder Vischmarkt 158, Middelburg SPANJAARDSTRAjAÏ MIDDELBURG de wijze waarop hij de eeuwigheidsvragen raakt. Daarom moet hij op het hoogtepunt van zijn le ven ten derden male leeren preeken. Hij moet weer beginnen zorgvuldig er op te letten, of dat wat hij zegt, wel Schriftuurlijk is, of hij zijn ge meente wel den rijkdom der Schriften ontsluit, of hij wel werkelijk Christus predikt en niet zich zelf. Hij wordt dan waarschijnlijk eenvoudiger in zijn preeken dan hij voorheen was. Het zal hem ook minder bekommeren dan voorheen, of de menschen met zijn preeken tevreden zijn of niet. Hij zal dan slechts den éénen roem kennen dat zijn preeken niet woorden van menschelijke wijsheid, maar alleen het niets-weten dan Jezus Christus en dien gekruisigd, zoeken. (Leeuw. Kerkb.) Het mag als voldoende bekend worden verondersteld, dat de toepassing van censuur in de Geref. Kerken aan de gemeente wel bekend wordt gemaakt, doch de resultaten daarvan haar vrijwel onbekend blijven, tenzij dan moet voort gevaren worden tot de uiterste stap. De kerke- raad van Amsterdam-Zuid heeft gemeend, dat de gemeente voortaan ook mededeeling zal wor den gedaan van gevallen, waarin opheffing der censuur het gevolg was. Daartoe is een formulier vastgesteld, dat aldus luidt „Geliefden in den Heere „Ulieden is bekend, dat, eenigen tijd geleden, de Kerkeraad in de droeve noodzakelijkheid is geweest een broeder (zuster) der gemeente, die zich had schuldig gemaakt aan af te houden van de gemeenschap aan de Tafel des Heeren. „Nu kunnen wij U echter met blijdschap mede- deelen, dat hij (zij), na herhaalde ernstige ver maningen, blijk heeft gegeven van ware boet vaardigheid, zoodat wij hem (haar) naar zijn (haar) begeerte den toegang tot de Tafel des Heeren weder hebben kunnen ontsluiten. „Wij wekken U daarom met ernst op, den Heere te danken voor de weldaad, aan dezen broeder (zuster) bewezen en Hem te bidden, dat Hij zijn werk aan den berouwvollen zondaar moge uitvoeren tot zijn (haar) eeuwige zalig heid." (A.R.) Het meest waardevol bezit. Een vader was met zijn zoontje in de garage. De jongen keek ingespannen toe, hoe zijn vader zijn kostbare wagen schoon maakte en nakeek. „Vader", zei de kleine man, ,,U moet U wel erg veel moeite geven voor Uw automobiel en U hebt er ook heel veel tijd voor noodig. Maar dat moet U zeker zelf wel doen dat kan de chauffeur zeker niet zoo goed." „Ja, m'n jongen", antwoordde de vader, „weet je, deze auto is voor mij een waardevol bezit. Wanneer ik er niet zelf voor zorg, dan zal zij snel haar waarde verliezen, want niemand zal er zoo zorgvuldig mee omgaan, als ik. Dus 't loont alle moeite en tijd wel, die ik er aan besteed." Een tijdlang heerschte er stilzwijgen in de ga rage. Toen klonk een bedeesd, wat droevig stem metje „Vader, ik ben zeker geen waardevol bezit". Geheel ontdaan richtte de vader zich op en blikte in een paar vochtige, blauwe oogen. „Maar waarom dan niet „Omdat U nooit tijd voor mij hebt." De vader maakte veel sneller een einde aan zijn werkzaamheden aan de auto, dan hij van plan was geweest, 's Avonds bleef een boek, dat hij had willen bestudeeren, rustig in zijn akte- tasch, om eens een ganschen avond zich met spel en voorlezen te kunnen wijden aan zijn jon gen, die hem de oogen had geopend voor zijn meest waardevol bezit. Hoevelen zijn er die niet alleen hun kinderen verwaarloozen, maar ook hun kostbare ziel. Druk hebben ze het met hun zaken, hun werk en allerlei andere dingen. Geen tijd voor hun ziel. Daaraan denken ze niet, of ze zeggen „dat komt later wel in orde als ik oud ben en voel dat ik sterven ga". Behoort gij ook tot dezulken, lezer Bedenk dan nog heden wat tot uw zalig heid dient. Morgen kan het voor eeuwig te laat zijn. De dood wenkt ieder uur. Maar ook staat Christus ieder uur gereed U in genade aan te nemen. Hij noodigt U met uitgebreidde liefde armen en spreekt„Komt herwaarts tot Hij allen die vermoeid en belast zijt en Ik zal U rust ge ven." ,.Open Poort." K. B. S. Evangelisatie in Zeeland. Namens de Deputaten van de Particuliere Synode voor den Evangelisatie-arbeid in Zeeland verzoekt ondergeteekende de verslagen van den arbeid en de eventueele aanvragen om steun aan zijn adres te willen inzenden vóór 1 April a.s. Namens de Deputaten, Ds. W. M. LE COINTRE, Bolwerk-Zuid 36, Bergen op Zoom. „Wij verdienen niets en wij hebben op niets recht", meende Truus. „Maar natuurlijk moest jij geholpen worden. Dat spreekt immers van zelf „En als ik het nu weer bont ga maken vroeg hij, alleen om haar gevoelens jegens hem te peilen. „Dat doe je niet", antwoordde Truus. op vas ten toon. „Als wij daarvan niet overtuigd waren, hadden wij je niet geholpen. Maar je hebt nu leergeld betaald en zult voortaan beter oppassen. Alleen doet het niet in eigen kracht, Heino. Want dat gaat toch niet." „Neen, dat gaat niet", zeide hij. En dat meende hij. Omdat hij zijn onmacht had gevoeld en nog steeds voelde. Truus ging er niet verder op in. Heino wist zeer goed, wat zij bedoelde. Hij moest Gods genade deelachtig worden. En die konden men schen hem niet geven. Zoo nu en dan enkele woorden wisselende, liepen zij over de Singels, om spoedig daarop de schildersbuurt te bereiken, waar mevrouw Heerema voor het raam stond, vol verlangen starend naar buiten. „Ik ga niet mee naar boven", zei Truus, tact vol. „Anders wordt het te laat. Moeder heeft gezien, dat je van den trein gehaald bent. Dat is voldoende. Tjaard en ik komen morgenavond op bezoek. Tot ziens, Heino." „Tot ziens", zei hij met gesmoorde stem. Het gezicht van zijn moeder, die zeer vervallen was, had hem van streek gebracht. Coetus, predikanten Classis Tholen 23 Maart te Bergen op Zoom, 11.30 uur. Ondergeteekende zal D.V. op Donderdag 19 Maart van 1112 uur zitting houden in de con sistoriekamer van de Noorderkerk tot het in ontvangst nemen van de collecte voor de Evangelisatie in, de Provincie. Hij verzoekt dringend alsdan het bedrag der collecte af te dragen of, bij verhindering, dit te storten op zijn postrekening No. 71284 of over te maken per postwissel, opdat in tijds de af rekening kan plaats vinden ter plaatse waar dit behoort. De Correspondent, J. A. VERTREGT. Neuzen. Ontvangen de collecten bestemd voor Evangelisatie Noord-Brabant en Limburg en de collecten voor België en Noord-Frankrijk. Aardenburg 5.13 5. Axel 19.36 19.36 Axel (gift) 1. Hoek 5.56 5.50 Neuzen 81.57 28.15 Oostburg 14.98 Schoondijke 13.58 13.57 Zaamslag 12.58 25.16 Totaal 138.78 111.72 L. MICHIELSEN, Correspondent Classis Axel. Theol. School te Kampen. Naar zijn gewoonte kwam de correspondent v. d. Bosse te St. Laurens als eerste om de jaar- lijksche contributie af te dragen. En mede naar zijn gewoonte droeg deze broeder weer een hoo- ger bedrag af dan het vorig jaar, nu n.l. 45.25. Zij dit voorbeeld van St. Laurens een spoorslag voor de andere correspondenten om desgelijks te handelen. Vriendelijk dank. De corr. v. d. Cl. Middelburg, J. OLTHOFF. Middelburg, 13 Maart 1936. EEN GOEDE NAAM. Ruim veertig jaar geleden werd een zekere Peake te Gloucester in Engeland failliet ver klaard. Peake piekerde al dien tijd er over hoe hij de blaam kon uitwisschen. Doch Peake verdiende juist genoeg om in leven te kunnen blijven en de oude schuld bleef onafgedaan. Dezer dagen ontving hij bericht, dat zijn broer hem een legaat had vermaakt. Het was een vrij groot bedrag, dat den ouden man van verdere levenszorgen zou hebben ontslagen. Peake ontving het legaat, ging naar zijn schuldeischers van meer dan veertig jaar geleden en betaalde hen tot den laatsten cent. Behalve de hoofdsom vergoedde hij bovendien 4 t. h. rente over 40 jaar. Daarmede was het legaat uitgeput, maar tevens de blaam uitgewischt. Peake ging, even arm als voorheen, maar na meer dan veertig jaar weer vrij van schuld, naar huis. „Vrij van schuld naar huis." Wat zal die pie kerende Peake blij en dankbaar gestemd jegens zijn broeder zijn geweest. Toen hij dat bericht ontving was dat voor hem een blijde tijding. Zijn schuld kon worden betaald. Zijn schuld eischers kregen voldoening. Zoo ook is het in de verhouding tusschen den mensch en God. Door zijn val in de zonde werd Gods heilig recht geschonden. De mensch is in overtreding en zóó groot is zijn schuld dat hij die onmogelijk zelf betalen kan. Niets kan hij God aanbieden. God blijft zijn schuldeischer. Maar nu komt de blijde tijding, het Evangelie Geen uitkomst zou er zijn geen verzoening geen hoop op het eeuwig leven, indien Jezus Christus niet gekomen ware. Hij bood zichzelf aan om voor den mensch de schuld te mogen betalen, de gramschap God te stillen en ons weer te verzoenen met God. Dat eischte Zijn leven en Zijn bloed en kostte Hem onnoemelijk zwaar lijden. Zijn offer voldeed aan God, de groote Schuldeischer. Christus betaalde alles, volkomen. „Open Poort." VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN Met vriendelijken dank ontvangen voor Blondo van G. de V. 5.— en van B. de V. 3.—. Ds. HEIJ. Middelburg. Van twee zusters ontving ik resp. 3.50 en 6.te verdeelen voor Kerk en Diaconie. Tevens van een zuster, die niet ter kerk kan komen, 1.voor de Kerk en 1.voor de Diaconie. Hartelijk dank. D. BREMMER. Geheel alleen met zijn moeder, dien avond, stortte hij zijn hart uit. En mevrouw Heerema liet hem rustig spreken, zonder hem in de rede te vallen. Zij luisterde naar zijn bekentenissen met een hart, dat eens deels schreide, maar dat aan den anderen kant zich verheugde. Want daar was een verloren zoon aan het woord. Door de ervaringen, die hij had opgedaan, was hij een geknakt man. Maar zij twijfelde er niet aan, of eenmaal zou haar jongen zich weer oprichten, omdat hij terug zou zijn daar, waar zij hem steeds had willen hebben en houden op den weg, waar God de Leids man is. God had haar vurige gebeden verhoord. Heino was op den terugweg, daar hij zijn zonden en verkeerdheden klaar inzag, al zeide hij dat dan niet in ronde woorden. „En nu moet ik opnieuw beginnen, moeder. Ik zal naar Deventer gaan en er hard werken. Maar het is zoo donker, zoo donker. Onder het werken zal ik alles wel vergeten, maar in ver loren oogenblikkenHet is geen leven, moe der. Maar het is mijn eigen schuld. Ik moet mijn pak alleen dragen. Waarom hebben U en Tjaard iemand, als ik, die zóó zijn toekomst heeft ver gooid, geholpen Ik was dat niet waard. Ik ben er natuurlijk zeer dankbaar voor, want ik ben er door gered. Maar verdiend heb ik het niet." Als in de dagen, toen" hij nóg een kleine jon gen was, stond mevrouw Heerema op, nam zijn hoofd in de handen en kuste hem. „Mijn jongen", zeide zij met een door tranen verstikte stem, „over de hulp, die wij je hebben verleend, moet je niet spreken, 't Was natuurlijk Middelburg. Getelde collecten. Collecte Emeritusfonds 117.27 Collecte Evangelisatie in België 107.12 Collecte Evangelisatie in Provincie en eigen stad 120.46 Collecte Doleantieherdenking 173.92 Collecte voor de Kerk 129.63 Kerkbussen 55.09J/j Catechisatiebussen 20.64 /2 Huwelijkscollecte 5 Februari 25.58J4 De Boekhouder, A. DE POORTE. Middelburg, Maart 1936. Het Comité tot steun van den Evangelisatie-arbeid in België bericht met hartelijken dank de opbrengst der prikkaarten van C. Corbijn te Oostkapelle 7.40 van Johanna Spruit te Middelburg 1.45 Johan Leijnse 85 cent. Voorts aan giften van S. 70 cent; van N.N. 1.van N.N. 2.50. Hadden wij de vorige keer bijna 50.nu is dit bedrag geklommen tot 60.In het geheel is er nu li60.ontvangen. Nu krijgt Denderleeuw een school, nog geen schoolgebouw, maar er komt een onderwijzer en die begint school te houden in de kerk. Hoeveel leerlingen er komen en hoe het verder gaat, deelen we later wel mee in de Kerkbode. Onze menschen in Denderleeuw zijn er zoo blij mee, dat zij de jongens en meisjes in Nederland dankbaar zijn voor al hun werk. Het Belgische Comité, M. MALJERS, Secretaresse. A. M. E. WATTEZ, Penningmeesteresse. VEREENIGINGSLEVEN. Jaarvergadering der Geref. M.V. Kring Walcheren II op 19 Maart, half acht, in de Geref. Kerk te Oostkapelle. Ds. Versteegt met onderwerp „De kruisvlag in top". Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling 1. Bijb. Gesch. „Babels torenbouw" door Ali van Aalst. Na de pauze reciteeren door Nelly Taal en Janny Hamelink. Afdeeling II. Vad. Gesch. „Prins Willem I" door de leidster. Na de pauze reciteeren door Mien Verspoor. Anna Vader, Nel de Voogd, Nelly Govertsen en Matie v. d. Oude. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „Na de zondvloed" door Anke Schout. Na de pauze voorlezen. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Afdeeling A. O. T. Schets 7. „De nieuwe menschheid", B. en B. 20 April '34, E. den Boeft. Letterkunde „Orpheus in de Dessa", F. Rooze. Bijdrage J. Geldof. Afdeeling B. N. T. Schets 24. „Versch. en hemelvaart" door Miep Loodewijk. Letterkunde. „Orpheus in de Dessa" door Bep Slot. Bijdrage Jeanne Tange. RING MIDDELBURG. Jaarvergadering te houden D.V. Vrijdag 20 Maart a.s. in de Geref. Kerk te Veere. Aanvang 8 uur. Gereformeerde Knapenvergaderihg „Samuël", M'burg. Afdeeling II. Bijb. Gesch. „Izaks Huwelijk", door vr. J. Fran?oys. Kerk- en Vad. Gesch. „De Volksopstand van 1572" door vr. M. de Vos. Geref. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck" te M'burg. Vergadering op Vrijdagavond 20 Maart om 8 uur in de consistorie Hofpleinkerk. Onderwerp „Bekommering" door Dhr. A. v. Roon. V. „Dr. Lützen Wagenaar", Middelburg. G. B. 16. „Van de eeuwige verkiezing Gods" door vr. J. Jonkheer. M. O. 19. „Kapitaal en grondbezit" door vr. W. Weeda. J. V. „Repos Ailleurs", Afd. A., Souburg. S. S. Schets 44 (No. 8, jaargang 45). „De politiek en sociale toestanden van Juda en Israël" B. door vr. I. Tange. M. O. Onderw. 4. „Het huisgezin" B. door vr. S. Davidse. Zaterdag 8 uur vergaderen. 21 Maart geen vergadering. 20 Maart 7.30 uur Jaarfeest in Rehoboth. Vergadering der G.J.V. Pred. 12:1a te Koudckcrkc op Zaterdagavond 8 uur in het Vereenigingsgebouw. Gel. Bel. Art. 37. „Van het laatste oordeel", vr. S. de Kam. Anti Rev. beg. Inleiding II, vr. J. Huisman. Voordrachtvr. D. Filius. Memorisatie vr. P. Verhage Wz. vanzelfsprekend, dat wij voor je in de bres sprongen. Daarover praten wij dus niet meer. En voor de rest, Heino, mijn kind, ik kan je niet helpen. En je kunt jezelf ook niet helpen. Je kent het woord van onzen Heiland „Zonder Mij kunt gij niets doen". Ik begrijp, dat je geen licht ziet, dat alles stikdonker is. Maar Jezus is het Licht der wereld. Ik heb God vurig voor je gebeden. En mijn gebed is aanvankelijk ver hoord. Je bent op den terugweg, want je ziet je zonden en je verkeerdheden. En dat is het begin van den terugkeer. Als wij niet zien, dat wij zondaars zijn, dan is er, ook geen redding. Maar nu moet je nog een stap verder, jongen. Je kunt onmogelijk in Deventer voldoening en bevrediging in je werk vinden. Dat werk neemt niet de onrust van je ziel \yeg, en kan je het verleden onmogelijk doen vergeten. Je moet tot God gaan en Hem smeekenom vergeving van je zonden. En dat zal Hij hooren. „Roep Mij aan in den dag der benauwdheid en Ik zal u uitredden", heeft Hij gezegd. Eerst wanneer je dat hebt gedaan, zal je den vrede verkrijgen, waarnaar je gefolterde ziel snakt. Zoek het niet bij menschen of zaken, Heino, want die stellen teleur. Jezus, Jezus alleen kan en wil je helpen." Heino luisterde. Hij wist, dat zijn moeder ge lijk had, want het was hem van kindsbeen ge zegd. :i „Ik heb de laatste weken gebeden, moeder, heusch. Maar het helpt niet", klaagde hij. L - :i (Wordt vervolgd) Geref. Jongelingsver. Sola-FideMiddelburg. O. T. 56. „Jerobeam's zonde", M. Sul. Gesch. „Talma", M. Ton. Weekoverzicht, C. Antheunisse. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Paukccl". Schriftstudie. „Ontwikkeling der zonde" door vr I de Rijke Sr. A R. Art. 6 (J.V. blad 13-12- 35) door vr. J. Joosse. Varia door vr. J. de Rijke Jr. Geref. J.V. Spreuken 833 a te St. Laurens. S. S. Schets 3. „De Schrift in haar geheel en in haar deelen", vr. W. de Visser. M. O. Ond. 21. „Is het streven naar lotsverbetering geoorloofd vr. J. Boon. ZONDAG 15 MAART 1936. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Collecte Diaconie. Hofpleinkerk 9.30 uur 2 uur 6 uur Noorderkerk 9.30 uur Cand. B. Timmer te Goes. Ds. D. Bremmer Cand. B. Timmer Ds. D. Bremmer Bed. H.Av. 6 uur Ds. D. Bremmer Voortz. Bed. H. Av. en Dankz. Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser Gapinge 9.30 uur Ds. J. W. Tunderman 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9.30 en 2 uur Ds. J. Plomp Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. M. J. v. Dijken Serooskerke 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. C. B. Bavinck Souburg 9.30 uur Ds. C. B. Bavinck 2 uur Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. G. Smeenk Collecte Algem. Christel, doeleinden. Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. W. Tunderman Westkapelle 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Unger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2.30 uur Ds. J. M. Mulder- Kamperland 9, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Dr. W. H. van Zuijlen Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 9.30 en 2 u. Ds. KMG. v. Herwijnen Tholen 9.30 en 2 uur Dr. 'C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Lezen eener'Leerr. Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Ds. M. P. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 u. Ds. G. v. Heiningen Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. A. van Egmond CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Ds. J. A. Vink Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. de Vries Bed. H. Av. en Dankz. Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. F. A. Hofman te Waarder. Zaamslag 9.30 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden Van onzen geliefden Man, Vader en Behuwdvader JAN ALEWIJNSE betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Wed. J. ALEWIJNSE—Tazelaar. Middelburg, 13 Maart 1936. Vanaf heden verkrijgbaar tegen zeer concurreerende prijzen bij Gravenstraat I 287 Middelburg. Let II op het juiste adres Naast Limonadefabriek Firma Minderhoud. L. TISSINK, Langeviele K 205, M'burg VERPLAATST zijn zaak naar HEROPENING Zaterdag 14 Maart 2 uur !*T der J. V. op G. p. zal D.V. gehouden worden MAANDAG 16 MAART in ST. JORIS, Balans, Middelburg, groote zaal, Allen die belang stellen in het J. V. werk hartelijk welkom. Aanvang 8 uur. met ingang van 16 maart arts middelburg. TELEFOON 535. Een zeer gevraagd en practisch artikel is de verstelbare voor ronde en ovale vuurvaste Schotels. ZIET ETALAGE. Burg 90 - Telef. 485 - Middelburg. Opgericht 1838. Salon- en Huiskamer-Ameublementen, groote sorteering stalen Mouquette voor uw Zitmeubelen. Nieuw en reparatie- werk Complete meubileëring. Beleefd aanbevelend, P. SANDERSE, Heerenstraat H 128c Middelburg Uittrektafel^jggt leer f 7,50 Stoelen met leerzitting en rug f 2,75 Fauteuils f 5^. en f 6,50 Eiken Linnenkastfetp vanaf f 32, Eiken Dressoirs vanaf f 13,00 Ook je adres v. Kapstok- eij Tafelkleeden Schoorsteenranden. Kom U ook eens kijken bij de o/h Postkantoor, Middelburg. van den Kring Walcheren II der Ger. M. V. op D. V. om half 8 in de Ger Kerk, te Oostkapelle- Ds. Versteegt (Leider der Ger. Evang- onder de schippers te Nieuw-Loosdrecht) hoopt op te treden met het onderwerp „DE KRUISVLAG IN TOP". Daarna FILM. Allen welkom ook ouderen. om in de Voorjaarsschoonmaak Uwe kamers te BEHANGEN almede desge- wenscht ook te SCHILDEREN is FRAAI BEHANG,^ JKEUZE AAN WEZIG AAN GOEDKOOPEN PRIJS 1 gevraagd, 's Zondags vrij. Adres Bierkade G 203. GEVRAAGD voor de morgenuren, leeftijd 15 a 16 jaar. Adres Korte Noordstraat E 4, M'burg. VOOR DE ZEEUW, DE MIDDELBURG- SCHE COURANT, DE STANpAARD, DE ROTTERDAMMER, KORTOM VOOR PLAATSEN W IJ GAARNE .VOOR U ZONDER EENIGE PRIJSVERHOOGING

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1936 | | pagina 3