INGEZONDEN STUKKEN. PREDIKBEURTEN Grijpskerke door Cornelis Sturm doopattest naar Veere Elisabeth Jakobsen. Rapporten. Br. Christiaanse bezocht de M.V. ,,Sursum Corda" br. Corns Louwerse de J.V. afd. A. br. J. Verhage afd. B. Over de jaar vergaderingen van „Patrimonium" en „Sursum Corda" wordt eveneens gerapporteerd. Verslag wordt uitgebracht van verschillende bezoeken in de gemeente. Diaconale zaken. Ditmaal zijn geen punten ter behandeling. Stand der kas. Kassaldo per 1 Febr. 1.1. 26.41. Ontvangsten 206.78, n.l. collecten 175.78 en giften 31.Uitgaven 259.50. Per 1 Maart tekort in kas 26.31. Rondvraag. Sluiting. DE SCRIBA. Ondergeteekende zal D.V. op Donderdag 14 Maart van 1112 uur zitting houden in de consistoriekamer van de Noorderkerk tot het in ontvangst nemen van de collecte voor de Evangelisatie België. Hij verzoekt dringend alsdan het bedrag der collecte af te dragen of, bij verhindering, dit te storten op zijn postrekening No. 71284 of over te maken per postwissel, opdat in tijds de af rekening kan plaats vinden ter plaatse waar dit behoort. De Correspondent, J. A. VERTREGT. Aan de kerken in de Classis Middelburg, Donderdag 14 Maart D.V. hoopt ondergetee kende de gewone zitting te houden tot het ont vangen en uitkeeren van de Emeritigelden. Giro nummer 69059. Arnemuiden 93.69 Domburg 28.10 Ga- pinge 37.48 Grijpskerke 103.06 Koude kerke 112.42; Meliskerke 103.06; Middel burg 524.65 O. en W. Souburg 159.26 Oostkapelle 74.95 Serooskerke 149.90 St. Laurens 74.95 Veere 74.95 Vlissingen 243.58 Vrouwepolder 74.95 Westkapelle 18.74. C. P. POUWER. Noordsingel S 156a. Middelburg. VERGADERING van den Kerkeraad-Breed op Donderdag 7 Maart, des avonds half acht in de consistorie Hofpleinkerk. Aanwezig 36 leden. Praeses Ds. A. H. Oussoren. De notulen worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukken 1Overleden in het Rusthuis br. Abr. Meijers en zr. Marina Heuseveldt. 2. Een schrijven van de laatst gehouden Classis. Voor kennisgeving aangenomen. 3. 2 stukken verwezen naar de Commissie ad hoe. 4. 3 attestaties aangevraagd en toegestaan. 1 attestatie ingekomen en aanvaard. 2 doop- attesten ingekomen. 1 doopattest aangevraagd en toegestaan. 5. Br. Boucherie rapporteert over het nazien van de rekening der kerk bij den Boekhouder. Alles is keurig in orde bevonden en wordt de Boekhouder gedechargeerd. 6. Rapport van br. Jobse over de rekening van het Zendings-Comité en het Zendings hospitaal. De rekeningen waren in orde bevon den en de penningmeesters gedéchargeerd. 7. Br. Schoonaard rapporteert over het na zien der rekening van de Evangelisatie-commis sie. Stelt voor den Penningmeester te déchar- geeren. Wat geschiedde. 8. Br. van Sluijs rapporteert over het onder zoek naar den toestand van het Archief. Was in orde bevonden. 9. Verschillende wenschen worden besproken van Ds. Merkelijn inzake ons Zendingsterrein. Een nader rapport wordt ingewacht op een volgende vergadering. Besloten wordt aan Ds. Merkelijn te verzoe ken op een Zondag voor ons op te treden. Censura Morum wordt gehouden. Geen der broeders heeft bezwaar. Rondvraag. Sluiting. Volgende week Sectie. DE KERKERAAD. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Eerw. Broeder Misschien mag ik voor onderstaande regelen wel een plaatsje in de Kerkbode. Waarvoor bij voorbaat dank. U begrijpt wel mijn bedoeling met dit stukje, na melijk de liefde, die wij als ouders te koesteren heb ben voor onze kinderen, om voor hen het cenige goede en noodige te zoeken ook in hun Verenigings leven en hen te behoeden voor geestelijke afdwalingen en ziekelijke ideeën, wat betreft hun lid zijn van Jeugdvereenigingen en wat daar zoo al verband mee houdt. Dit vooraf dus. Het stukje is als hieronder volgt. Als een getrouw lezer der Kerkbode, sloeg ik ook het stukje niet over van Br. Wisse „Wie mag lid eener J. V. of M. V. zijn". Het interesseerde mij nog meer, omdat ik juist een Ring vergadering der J. V. bijgewoond had hetgeen mij als altijd een voorrecht was. Ik ben zeer gaarne bij onze jongelingen of, liever gezegd, bij onze jeugd, waar zij zich bezig houden met het onderzoeken van Gods Woord, opdat dat voor hen is de lamp voor hun voet en het licht op hun pad, willen zij hun weg door dit leven zeker bewandelen en niet afgevoerd worden, met allerlei geestesstroomingen en richtingen, die feitelijk van Gods Woord afwijkende zijn. Nu is niet mijn bedoe ling om over de m.i. verkeerde stellingen ten op zichte van het gehalte der leden van J. V. of M. V. te gaan discussieeren. Allerminst. Ook niet de be doeling zooals dat wel eens genoemd wordt „In liefde te zwijgen over de gebreken der J. V. of M. V." Maar wel om in hartelijke liefde en groote belang stelling voor onze kinderen, die wij als kinderen des Verbonds hebben te beschouwen, op deze plaats te vragen nietvVie mogen, maar wie moeten en wie behooren lid der J. V. of M. V. te zijn Mijn antwoord is „Iedere Geref. Jongeling en iedere Geref. jongedochter zonder onderscheid. Allen met de krachten en gaven, die de Heere hun schenkt, behooren daar thuis". Wie werkelijk meeleeft in 't Vereenigingsleven, die zal ook kunnen getuigen van den grooten zegen, genoten in deze oefenschool des levens, wanneer hij of zij staat midden in het rijke leven, met al zijn vragen en met al zijn moeiten, als men achter deze leerjaren staat, is de taak die God de Heere ons op de schouders heeft gelegd. De J. V. of M. V. is de plaats waar een goed fundament kan worden gelegd, waarop het gebouw van ons kerkelijk Staatkundig en Maatschappelijk leven kan verrijzen. De tijd daar werkelijk besteed, kan ons zeer ten nutte zijn later als man en vrouw, als vader en moeder, als leden der Gemeente van onzen Heere Jezus Christus. Ook wanneer wij tot een ambtelijk werk in de Gemeente geroepen worden zijn het veelal de vruch ten der J. V. of M. V„ die ons daarbij zeer van dienst zijn. De J. V. en M. V. is beslist zeer velen tot blijven- den zegen geweest voor hun verder leven op allerlei gebied. Hoewel zelf geen jongeling meer zijnde, maai de vruchten van het Vereenigingsleven ervarende, trek ik deze conclusie, dat een ieder, die meeleeft met onze kinderen met een jeugdig enthousiasme ver vuld is, tegenover de jeugdige leden der Gemeente, het zaad des Verbonds, om hen te leeren de wegen des Heeren, die Hij van oude tijden met Zijn volk, met Zijn Kerk, met ons land en met ons volk ge houden heeft. Kortom, hun bekend te maken den grooten zegen en de dure verplichting van te zijn kinderen des Verbonds. Dat God de Heere in Jezus Christus zijn lieven Zoon ook hun Heiland, hun Heere zijn wil, die niet alleen zorgt voor hun eeuwig heil, maar ook hun tijdelijk leven verzorgt. Tot die verzorging van hun tijdelijke en eeuwige belangen staat het instituut der J. V. en M. V. hen ten dienste. Daar worden ook zij weer bekwaamd tot 's levens taak. Hoe behooren zijn dan met onze liefde en belangstelling omringd te worden en ook door ons gebed Neig Gij, Heere, hun hart tot de vreeze van Uw Naam op alle levensterrein. Brandende vragen rijzen vaak op in hun jeugdig hart, vragen van ge loof en van bekeering, vragen over Gods dierbaar Woord, vragen over de Kerk van Christus, vragen over hun stoffelijke belangen, vragen over alles. En dat vooral in onze dagen, waar de geest der eeuw juist hen zoekt weg te trekken van het eeuwig blij vende Woord des Heeren en van de vastheid van Gods beloften in dit Woord ook aan hen gegeven. Beloften voor de toekomst, beloften voor het heden. Beloften voor het leven van eiken dag. Hen niet becritiseeren. Neen, hen heen te wijzen naar den Christus der Schriften, van wien wij belijden dat er geen duimbreed in het menschelijk leven is waar Hij Zijn stempel niet op zet, dat moet onze begeerten zijn. Dan waken wij ook om scheiding te gaan maken tusschen ons natuurlijk leven en het leven der genade. Zit dat kwaad ook al niet daarin, dat wij te veel op den voorgrond stellen het leven der ziel, alsof de Heere Jezus enkel voor onze ziel de zaligheid verworven heeft. Wij belijden immers met lichaam en ziel het eigendom van Jezus te zijn. Die belijdenis moeten onze Geref. jongelingen en jongedochters leeren verstaan, daarom is de J. V. en M. V. voor hen een eerste vereischte. Niet dat wij het weten en we in een soort van zelfoverschatting als kleine theoloogjes, vele dogma's enz. uit elkaar pluizen, in een oogenblik dat de dis cussies en besprekingen over een zeker onderwerp met hamerslag van den voorzitter sluitende gemaakt worden in een bewonderingswaardigen kortijen tijd, waar professoren soms wel een jaar over zitten te piekeren. Zie, dat is juist toch soms zoo echt de jeugdige ijver. Persoonlijk mag ik dat wel eens en doet het mij werkelijk genoegen, denkende daarbij, dat wij later den hamer wel een beetje zachter zullen laten vallen, als er een of ander punt hen weer eens nader belicht en door betere bestudeering daartoe aangespoord zijnde, hen doet zien hun voortvarend heid, die beter mij toeschijnt als een lid der J. V. of M. V., die van het gehalte is van raak niet, smaak niet en roer niet aan. De laatsten zijn geen gewel digen op het Koninkrijk der hemelen. Zij nemen het zelve niet met geweld, maar bederven dikwijls heel veel, en loopen gevaar dat hun alles ontnomen wordt. Daarom zou ik degene die een stelling willen ver kondigen zooals wij beluisteren in het stukje van Br. Wisse (ik zeg niet door hemzelf verdedigd of gehuldigd) in ernstige overweging willen geven, wer kelijk eens goed kennis te maken met het Vereeni gingsleven. Als het zoo moest gaan, zooals deze stelling het verkondigt, wel dan kwam er van heel het Vereeni gingsleven niets, neen letterlijk niets. Dat zou aanleiding geven tot de door Ds. van Dijk aangehaalde Labadistische neigingen, waar wij toch werkelijk al last genoeg van hebben en die wij wer kelijk niet meer behoeven aan te kweeken. Laat een J. V. of M. V. zijn, wat ze behoort te zijn, maar laat ze het ook zijn door onze liefde, door ons gebed voor haar, ze zijn onze dubbele be langstelling waardig, omdat het gaat om de opvoe ding en ontwikkeling van het geestelijk en stoffelijk leven van het zaad des Verbonds. Is het te veel als ik beweer, dat het ook in ver band met onze Doopsbelofte is, hen er heen te zen den niet alleen, maar hen ook te helpen onderwijzen in de leer der Godzaligheid, die voor het geheele leven van nut is. Jammer dat velen hunner nog het groote nut van dit onderwijs niet inzien, maar hun jeugdig leven verslijten en doorbrengen in ledigheid. Dat is zeer bedroevend. Vanuit dien hoek komt dan ook meestal de critiek over de zelfoverschatting van de leden der J. V. of M. V. vandaan. Omdat wij toch wel gevoelen, dat deze ledigheid bij hen zijn oor sprong vindt in het niet betrachten en waarnemen van de middelen om de Geref. beginselen des te beter te leeren verstaan, hun activiteit komt wel, maar jammer genoeg een beetje te laat en op een ver keerde manier. Neen, Geref. jongelingen en jongedochters, sluit U aan in de gelederen van hen, die op en in hun Vereenigingsleven willen naspeuren de gangen van onzen Koning en God in de historie van Zijn volk, van Zijn kerk, van ons vaderland en volk. Die ijverig bestudeeren onze rijke Geref. Belijdenis, omdat zij is een belijdenis van het Woord des Heeren op ieder terrein des levens. Bij hen moeten wij aankweeken geen ziekelijk, maar een gezond Schriftuurlijk Geref. kerkelijk Staatkundig en Maatschappelijk leven. Laat iedere Geref. jongeling of jongedochter zijn wat hij krachtens Doop en Belijdenis ook behoort te zijn, dan kan er sprake zijn van een gezond Ver eenigingsleven. Laten zij zich kinderen betoonen van 't edel voorgeslacht bij wie Gods gunst wil wo nen, Zijn liefde, Zijn Verbondstrouw en Zijn macht. Met dank voor de plaatsing, Uw Vriend en Broeder, J. BOOT, Voorzitter J. V., Wissenkerke. Wissenkerke NB Naschrift. Hoewel dit stuk nog al wat lang uit viel, hebben we het toch gaarne willen opnemen om de warmte, waarmee het opkomt voor den arbeid onzer Jeugdvereenigingen. Alleen maar moge men bedenke dat zulke stukken slechts bij uitzondering kunnen geplaatst worden. HEIJ. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN Middelburg. Gevonden in mijn brievenbus 0.50 als nagift collecte Ds. Merkelijn. Ds. D. BREMMER. Serooskerke. Met hartelijken dank ontvangen van een zuster, die verhinderd is ter kerk te komen 10. waarvan 5.voor de Kerk en 5.voor de Diaconie. W. F. M. LINDEBOOM. Meliskerke. Ontvangen voor de Zending uit het busje van Suus Sinke 3.67van Pietje Davidse 7.97 en van Willem en Leintje de Bruine 200 halve centen, 20 stuivers en eenig vreemd geld, waarde 12 cent. K. POLDERMAN, Penningmeester. Serooskerke. Met dank ontvangen 115 halve cen ten van W. Louwerse Wz. voor de Zending en ge collecteerd bij de uitvoering der Zangvereeniging 6.voor Kerktelefoon. DE BOEKHOUDER. ZENDING. Middelburg. Ontvangen van Rina Leenhouts te Aardenburg 100 halve centen en van de familie W. een flink pak zilverpapier. Namens de Commissie mijn hartelijken dank. W. P. WATTEL, Penningmeester. Korte Noordstraat E 8. ZENDING. HOSPITAAL MAGELANG. In dank ontvangen van Maatje en Marie Meiers, Seisplein, 100 halve centen en uit het busje van Mej. B. 5.70. Namens de Commissie, L. A. TANGE, Penningmeester. VEREENIGINGSLEVEN, Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Afdeeling A. Gel. leer. Schets 16. „De Heilige Drieëenheid Gods", T. Walraven. Opvoedkunde. „De puberteitsjaren", B. en B. 21 Sept. '34. Bijdrage C. den Boeft. Afdeeling B. N. T. Schets 14. „Jezus' wonderen" door Tanny Davidse. Kerkgeschiedenis. Schets 46 en 48. „Het hoogte punt van het Pausdom en de pauselijke macht daalt" door Frans. Sanderse. BijdrageSien Pouwelse. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling II. Bijb. Gesch. „De slechte arbeiders in den wijngaard" door Jannetje Mannie. Na de pauze Reciteeren doorNel Joosse, Mien Annot en Jaantje de Kam. Afdeeling III. B. G. „Jeruzalem's verwoesting en Christus' weder komst" door Jeanne Verhage. Na de pauze Voorlezen uit „Miek's en Betty's laat ste gymjaren". Geref. M. V. „Het ontluikend leven" te St. Laurens. G. G. Jeruzalems verwoestingen en Christus' we derkomst" door N. Corbijn. Na de pauze K. G. „John Wickliff" door C. Buijs. Reciteeren door P. Riemens. Memoriseeren door L. Prins en improviseeren door M. de Visser. De Geref. M.V. „Wees een Zegen" te St. Laurens vergadert Donderdagavond half 8. O. T. Schets 28. „De ondergang van het tien stam- menrijk", B. Vogel. M. O. Schets 5. „Sparen en verzekering", B. B. 18 Januari 1935, J. de Buck. Poëzie S. Sanderse. M. V. „Het Mosterdzaadje" te Koudckerke. Maandagavond half 8. O. T. Schets 9. „Abraham", II, B. en B. 15 Juni '34 door C. Verstraate. G. G. Artikel 8 door L. Wielemaker. Varia D. Blaasse en P. Dingemanse. Het Bestuur. RING VLISSINGEN. Donderdag 14 Maart Jaarvergadering. Ringrapport en Jaarverslagen. Zie advertentie. Gereformeerde Knapenvergadering SamuëlM'burg. Afdeeling I en II. Wegens het H. Avondmaal geen vergadering. De Geref. J. V. Spreuken 8 vers 33a te St. Laurens vergadert op Zondag 10 Maart, aanvang 7 uur in de consistorie der Geref. Kerk. N. T. Ond. 24. „De barmhartige Samaritaan", A. Joosse. V. G. Ond. 23. „Revolutie in ons land", W. Hen- drikse. De Geref. Mannenver. ..Onderzoekt de Schriften" te St. Laurens vergadert Woensdag 15 Maart 's avonds 7 uur in de consistorie der Geref. Kerk. OnderwerpDordtsche leerr. Hoofdstuk 2. „Van den dood van Christus en de verlossing des menschen door dezen". Het Bestuur. Aan de 3 J. V.'s op G. G. te Middelburg. Zondag a.s. des avonds om half 9 in de consistorie der Gasthuiskerk gecombineerde vergadering. Als spreker hoopt op te treden de i Weled. Heer van Swigchem met het onderwerp„Filémon". Geref. Jongelingsver. „Sola-Fide", Middelburg. Vergadert in het gebouw der C.J.M.V., L. Singelstr. Rooster 14 Maart. G. B. Art. 14. „'s Menschen schepp., val enz." door vr. J. H. Louwerse. M. O. 7. „Overzicht der wet" door vr. W. de Rijke. Varia door vr. M. Ton. Geref. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck" te M'burg. Openbare vergadering op Vrijdag 15 Maart, des avonds 8 uur in de consistorie Gasthuiskerk. Spreker Ds. Oussoren over „Evolutie-theorie". Het Bestuui Vergadering der C.J.V. Pred. 12:1a te Koudekerke op a.s. Zaterdagavond 8 uur in het Vereenigingsgebouw. Agenda: O. T. Deel I, les 7. „Noachs Godsspraak", vriend P. Verhage Lz. Voordrachtvriend P. Izeboud. Memorisatie: vriend K. Siera. V. G. les 17. „De twisten tijdens het bestand", vriend D. Filius. Geref. Ver. voor Drankbestrijding. Afd. Middelburg. SecretariaatJulianastraat W 26. D.V. Maandag 18 Maart a.s. 's avonds 8 uur hoopt bovengenoemde afdeeling in de consistorie der Gast huiskerk haar 18de jaarvergadering te houden. Leden en donateurs houdt dien avond vrij. Spreker, zang enz. Het Bestuur. ZONDAG 10 EN WOENSDAG 13 MAART 1935. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Hofpleinkerk 9.30 uur Ds. A. H. Oussoren Bed. H. Av. 6 uur Ds. A. H. Oussoren Dankzeqging. 'W. 9.30 uur Ds. D. Bremmer 2 uur Ds. H. Scholing 7 uur Ds. A. H. Oussoren Noorderkerk 9.30 uur Ds. D. Bremmer Voorber. H. Av. 2 uur Ds. D. Bremmer 6 uur Ds. T. E. Visser Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing W. 2 uur Ds. D. Bremmer 6.30 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 uur Ds. H. Scholing 2 uur Ds. J. E. Visser Gapinge 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. W. Tunderman W. 9.30 uur Ds. J. C. Hagen te Sprang. 2 uur Ds. J. W. Tunderman Grijpskerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 uur Ds. C. B. Bavinck 2 uur Ds. H. Pestman Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij W. 9.30 uur Ds. A. C. Heij 2 uur Ds. M. Vreugdenhil St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning W. 9.30 uur Ds. A. Koning 2 uur Ds. W. F. M. Lindeboom Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil W. 9.30 uur Ds. M. Vreugdenhil 2 uur Ds. A. C. Heij Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. G. Smeenk ber. pred. te Vlissingen. W. 9.30 uur Ds. H. Pestman 2 uur Ds. M. J. van Dijken Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom W. 9.30 uur Ds. W. F. M. Lindeboom 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Souburg 9.30 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck W. 9.30 uur Ds. M. J. van Dijken 7 uur Ds. C. B. Bavinck Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. v. d. Guchte W. 9.30 uur Ds. J. v. d. Guchte 2 uur Ds. A. Koning Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. M. J. v. Dijken Vrouwepolder 9.30 uur Ds. J. W. Tunderman 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 uur Ds. J. W. Tunderman 2 uur Ds. J. C. Hagen Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser W. 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. linger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9 en 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30 en 6 uur Ds. M. Heuzeveldt 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 en 6 uur Ds. M. Heuzeveldt 2 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Ds. J. D. v. d. Velden te Rotterdam. W. 9.30 en 2 uur Ds. J. D. v. d. Velden Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 en 2 uur Cand. van Zuilen Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. C. A. Vreugdenhil Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Dhr. de Groot te Lage Ruigeweide. W. 9.30 en 2 uur Ds. L. J. Allaart te Hillegersberg. Tholen 9.30 en 2 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2.30 uur W. 9.30 uur Ds. G. Leene Ds. C. Vonk te Schiedam. 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. W. 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. A. de Bondt te 's-Gravenhage. W. 9.30 uur Cand. van Dijk 7 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen W. 9 uur Ds. G. Leene 2 uur Ds. C. Vonk Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema W. 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wemeldinge 9.30 en 2 uur Cand. van Diik W. 9.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 2 uur Cand. van Dijk Wolphaartsdijk 9.30 en 2 u. Ds. G. v. Heiningen Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. H. Torenbeek CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 uur Ds. D. de Vries Voorber. H. Av. 2 uur Ds. D. de Vries Bidure v. h. Gewas. Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. S. Groene veld D. 9.30 en 2 uur Ds. S. Groeneveld Zaamslag 9 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1935 | | pagina 3