BOEKAANKONDIGING. PREDIKBEURTEN Collecte voor Verstrooide Gereformeerden in Indië, Arnemuiden 19.06 Domburg 7.2134 Ga- pinqe 5.29; Grijpskerke 23.11 Koudekerke f 42.90: St. Laurens 16.61 Meliskerke 19.93; Middelburg 63.20 Oostkapelle f 15.3934 Serooskerke f 29.04 Souburg 41.80 Veere f 10.7234 Vlissingen 65.81 Vrouwenpolder 14.12 Westkapelle f 4.61. De Correspondent. J. A. VERTREGT. VERGADERING van den Kerkeraad van St. Laurens gehouden op 7 Jan. 1935. Praeses Ds. A. Koning opent op gebruikelijke wiize de voltallige vergadering. Praeses spreekt enkele woorden van welkom tot de nieuw gekozen ambtsdragers en werpt een enkele terugblik op het afgeloopen jaar, wat groote reden tot dankbaarheid gaf en hooot in het nieuwe jaar met den kerkeraad onder Gods zegen weer tot heil der kerk te mogen arbeiden. Tevens spreekt hij een woord van afscheid tot de afgetreden broeders. De betrokken broe ders antwoorden met woorden van dank. De Scriba leest de notulen, welke worden goedgekeurd. Ingekomen Stukken a. van het Comité voor Davos, een verzoek om steun voor kennisge ving aangenomen b. Van Dep. v. d. Gen. Sy node voor Evang. in Brabant en Limburg. Zal gesteund worden c. Een circulaire van de Dia conie van Lutjegast een verzoek om steun voor kennisgeving aangenomen d. Een schrijven van een broeder der gemeente over de financiën. Met belangstelling kennis van genomen e. Van de Suriname Zending een verzoek om steun. Zal op de gewone wijze gesteund worden. De kerkeraad benoemt br. Loman in de plaats van br. J. Boon in de Zendingscommissie, welke laatste aan de beurt van aftreden was. Rapporten. Praeses rapporteert over het ge houden ziekenbezoek. Er zijn veel zieken waar onder enkele ernstig. De J. V. is door br. v. d. Hofstede, de M. V. is door br. Prins bezocht waarover gunstig kon worden gerapporteerd. Diaconale zaken. Enkele steunaanvragen wor den besproken. Kerkelijke stand. Attestatie verleend naar Se rooskerke Zr. S. Louwerse. GedooptWillem, zoon van A. v. d. Broeke en Zr. A. Janse. Rondvraag levert niets op. Lezing Persverslag. Sluiting. DE KERKERAAD. VERGADERING van den Kerkeraad (Breed). Middelburg, 10 Januari 1935. Praeses Ds. Oussoren. Aanwezig 48 broeders. De Praeses opent de vergadering, leest een gedeelte van Ps. 32 en gaat voor in gebed. De Praeses spreekt een hartelijk woord van welkom tot de broeders ouderlingen en diakenen voor 't eerst ter vergadering aanwezig, alsmede een woord van afscheid tot de aftredende broe ders, hen dankende voor den arbeid die zij in het belang der kerk hebben verricht. Br. Baan sprekende namens de geheele kring spreekt den wensch uit, dat de Heere de wen- schen door den Praeses mede namens zijn col lega uitgesproken, moge vervullen en bad hen ook toe dat de Heere hen schenke alles wat voor hen en hun gezin en ook voor hun amb telijk werk noodig is. Br. v. d. Welle sprekende namens de aftre dende broeders gewaagt van dankbaarheid voor de aangename samenwerking met den kerkeraad, maar allermeest aan God, die hun tot den arbeid in staat stelde. Br. Lavooij spreekt een persoonlijk woord en wenscht dat den kerkeraad in staat zal zijn bij den velen arbeid in Gods Koninkrijk in de ko mende jaren veel te kunnen doen. Notulen worden gelezen en vastgesteld. In plaats van Br. Lavooij, die moest aftreden als ouderling, werd tot scriba benoemd br. D. H. Loodewijk, tot 2e scriba br. J. Olthoff. Ingekomen zijn 5 aanvragen om steun. Wor den in handen gesteld van de commissie ad hoe. Naar de Jaarvergadering der Mannenvereeni- ging worden afgevaardigd de brs. Van Swich- gem en Tazelaar, naar die der Jong. Ver. „Lüt- zen Wagenaar" de brs. Verburg en Wallenburg. Tot leden van de Commissie van Beheer wor den benoemd de brs. A. P. van Aalst, C. Bloois, J. W. den Hollander, A. C. Izeboud, A. D. Lit- tooij en M. Walraven. 1 Doopaanvrage wordt toegestaan. Tot Archivaris wordt benoemd br. P. B. Ta zelaar. Tot lid der Telefoon-commissie wordt be noemd br. A. Coumou. Als plaatselijk-correspondent voor de Theol. School wordt benoemd br. Schoonaard Jr. Tot lid nazien Archief wordt Br. P. van Sluijs aangewezen. Voor het nazien der jaarrekening der kerk worden aangewezen de brs. C. Boucherie en M. B. Fanoy, voor die van de Diaconie J. Olthoff en P. van Sluijs, voor die van het Rusthuis A. Coumou en M. J. Geuze, voor die van de EvangelisatieG. M. Feij en P. Schoonaard, voor die van de Zending A. Jobse en A. Rot huizen. Br. van Swichgem zegt namens de nieuw ge kozen ambtsdragers hartelijk dank voor de vrien delijke woorden van welkom, tot hen gericht. Volgende week Sectie. Over 14 dagen Kerkeraad-Smal. Br. Wallenburg dankt. Hierna sluiting. „Het Schouwvenster", Kerstnummer 1934. Uitgave H. A. van Bottenburg N.V., Amsterdam. Dr. B. Wielenga opent het nummer met een korte meditatie over Het Feest der Contrasten. Bert Bakker schrijft een verhaal Hoe zal ik U ontvangen. Prof. Mr. P. S. Gerbrandy geeft een mooi artikel overDe Kerstboodschap en de wegzinkende volkswelvaart. Verschillende schrij vers en schrijfsters geven verder Kerstverhalen. Bij enkele ervan teekende Henk van Bottenburg illustraties. G. Gruppelaar deelt iets mede uit de geschiedenis van Rome en Palestina omstreeks den tijd van Christus geboorte. Interessant is ook de bijdrage over Volksleven in de Schilder kunst. Vele mooie foto's vinden we verder in dit nummer, benevens op bijzonder papier een aquarel en twee mooie etsen. Deze kunnen uit het nummer genomen worden en als wandver siering gebruikt. Evenals vorige jaren vinden we weer een mooie prijsvraag De Politiecommis saris en het geheim van het Schaakbord. We kunnen zoowel de uitgever als de lezers geluk- wenschen met dit goed geslaagde Kerstnummer. De Christelijke Illustratie „De Spiegel". Kerstnummer 1934. Ook hier vinden we vooraan een Kerstover denking van Ds. van den Bosch. Bij mooie il lustraties en in den regel geslaagde teekeningen schrijven D. A. J. Klimm over „Komt, laat ons gaan naar Bethlehem". De bekende C. J. Lansy over Pottenbakkerskunst. Verschillende schrij vers (sters) geven ook hier mooie verhalen. We noemenDe Boodschap door A. Looyen. G. Bromdijk onderhoudt ons over Bloemen en Planten met Kerstmis. En we vinden een ge- illustreerde bijdrage over kleedings-besognes in vroegere tijden. Een leuke prijsvraag over de Nederlandsche kleederdrachten besluit het num mer. Dat de redactie alleen enkele groote ad vertentie opnam is prijzenswaardig en heeft deze uitgave voor bij die van het „Schouwvenster". Dit nummer dat ook nog een houtsnede bevat van J. Melse Willebrordusput te Zoutelande is inderdaad geslaagd. Al kon van 't jaar door vermindering van den abonnementsprijs „Op den Uitkijk" geen Kerst nummer uitgeven, de redactie doet haar best om de maandelijksche, 48 blz. dikke gewone num mers zoo goed mogelijk belangwekkend als mo gelijk is, te maken. Met genoegen vertellen we eens iets uit den inhoud van het Decemberno. 1934. Vele illustraties, die op het mooie papier goed uitkomen verluchten den tekst. Dr. J. van Zuylen heeft het over Kerstfeest op Groenland. Het artikel van J. J. M. Morrisson overDe verovering der lucht, is in dezen tijd op zijn plaats in een populair-wetenschappelijk blad. De heer A. J. de Weerdt deelt in een met tee keningen verduidelijkt artikeltje iets mede over Onze tijdrekening. De figuur van Wilhelmus a Brakel belicht Ds. Kok. R. Vedder heeft het over De oorzaak van Kanker, waarover in de medische wereld den laatsten tijd nog al wat te doen was. J. Wytzes zet een serie voort over Een oude wereld strijdt voor zelfbehoud. Over de „Duisternis en Donkerheid" van het Staat kundige en economische leven geeft Ds. J. D. Boerkool een orienteerend artikel. Nog eenige bijdragen vullen verder het nummer o.a. het ver volgverhaal Agnietje de Windt van de bekende schrijfster Ignatia Lubeley. We hopen, dat dooi de prijsverlaging „Op den Uitkijk" vele abonné's heeft gewonnen, zoodat het blad steeds grooter en nog mooier wordt en we misschien ook wel' meer eens een Kerstnummer krijgen. Tenslotte nog eens van harte aanbevolen. Zoowel de Chr. 111. als „Op den Uitkijk" worden uitgegeven bij Zomer en Keuning te Wageningen. Timotheüs gaf een Winternummer uit. We laten uit de rijke inhoud één en ander volgen. HoofdartikelJezus neemt de zondaars aan Indrukken van den Hoofdredacteur „Bevrij ding" De Heere regeert door A. W. F. Iden- burg (met ill.) De herderspsalm Het Open Raam, vervolgverhaal, door W. Laatsman. De Maagd, naar een beeldhouwwerk van Kes- sels Bij de kribbe door A. L. van Hulzen (met ill.) Van twee oude vrouwtjes en een heg, door Hendrika Kuyper-van Oordt Kant- teekeningen op dingen, die gebeuren, door A. van Hoogstraten-Schoch Bede, een lied ge componeerd door Leo Mens De Heere is mijn Herder door Prof. Dr. Joh. de Groot Het Kerstfeest van gekke Gradus door Jo Kalmijn- Spierenburg De Kerstklokken beginnen te luiden door J. A. van Heuven De Dom in Utrecht, illustratie naar een ets van H. E. Roo- denburg Prijsvraag, bestaande uit twee op gaven Illustratie naar een schilderij van Grim- mee Kerstnacht door J. H. Kuyper Illu stratie uit „In Bijbelsche Sfeer" Bij het graf van Rachel Het jongetje, de lamp en de storm door J. Lens. Het geheele nummer omvat 40 blz., met 21 illustraties en een extra kunstbijlage. Deze en de omslagteekening zijn beide van den teekenaar M. C. Escher te Rome. Bijlage. In Bijbelsche Sfeer door J. N. Voor hoeve. Een aanbeveling van het tijdschrift is hierna niet meer noodig. Voor een abonnement moet men zijn bij den uitgever La Rivière Voor hoeve te Zwolle. HEIJ. GOEDE LECTUUR. Dr. James Orr. „De Bijbel voor de rechtbank der critiek." Uitgave van J. H. Kok N.V. te Kampen, 1934. Dit werk is uit het Engelsch vertaald door Ds. J. Visser, Em. Pred. te Zeist, aan wien zul- ken arbeid uitnemend is toevertrouwd. Reeds andere werken zijn door zijn nauwkeurige ver taling uit het Engelsch gekomen bij het Neder landsche publiek. Ook nu blijkt het weer, dat Ds. Visser eene hooge opvatting van zijn taak had. De schrijver Dr. James Orr was hoogleeraar aan de Theologische School van de Vereenigde Presbyteriaansche Kerk te Edinburgh. Prof. Dr. H. Bavinck leerde hem kennen in 1893 te To ronto en beval het eerste werk van Prof. Orr aan als eene belangrijke apologie van Christe lijke wereldbeschouwing. Niemand minder dan Dr. J. C. de Moor zette zich tot vertaling van het voornaamste geschrift van Prof. Orr, dat onder den titel: „het Oude Testament beschouwd met betrekking tot de nieuwe critiek" in 1907 verscheen. Prof. Bavinck leidde dat werk met een voorrede bij de Nederlandsche lezers en lezeressen in. Nu ontvingen we dit tweede werk door de goede zorg van Ds. J. Visser en al is Prof. Orr al jaren geleden gestorven, zoodat er natuurlijk in dit werk geen gebruik kon worden gemaakt van het allerlaatste materiaal der strijdwapens tegen en der bewijzen voor de echtheid van den Bijbel, toch is er veel uit te halen, dat sterken zal in de zekerheid, dat de bijbel is het Woord Gods en dat men niet zoo spoedig de vlag heeft te strijken voor de rechtbank der critiek. Niet ongezegend zal dit mooie werk worden dicht geslagen. Met dank aan den overzetter, zij hun toege- wenscht, dat ook zijn arbeid moge strekken ter bevestiging van velen in het geloof, dat God trots alle critiek van 's menschen zijde zorgt voor de waarachtigheid van Zijn Woord. De Brieven van den Apostel Paulus aan de Gemeente te Thessalonica uit gelegd door L. Lindeboom, in leven Hoogleeraar aan den Theol. School te Kampen. Uitgave van J. H. Kok N.V. te Kampen, 1934. In het voorwoord schrijft Ds. C. Lindeboom te Amsterdam, dat het was het voornemen van zijn vader om zijn college-dictaat over Paulus' brieven aan de Thessalonicenzen in den vorm van een commentaar ter perse te leggen. Tot de uitvoering van dit plan is het evenwel nooit ge komen. Zoo komt nu het oorspronkelijk college dictaat uit, dat zich kenmerkt door een indringen in den zin van het Woord Gods. Ja, dat heeft Prof. Lindeboom steeds zijne leerlingen ingeprent te letten op woord, vorm, bedoeling, verband en zin van het Woord Gods. Niet te verwon deren bij den man, die steeds vroeg wat zegt de Schrift en die ook op den katheder zich immer gevoelde dienaar des Goddelijken Woords, zoodat hij bij zijn exegese ook kan geven zulke pracht-opmerkingen voor den dienst des Woords. Met een eigenaardig gevoel rustte het oog op dit boek, wijl een gedeelte van den inhoud ook ons zeer bekend was uit den studententijd. We hebben er verschillende stukken nog eens uit nagelezen en vooral het gedeelte over 2 Thessa lonicenzen 2, dat ons reeds in die jaren trof en voor vragen stelde, wijl we ook wel een andere verklaring hadden gehoord. Toch is de exegese van wijlen Prof. Lindeboom wel de overweging waard. Ook dit werk van dezen geloovigen ge leerde kan met alle vrijmoedigheid aanbevolen en de predikanten zullen er meerdere malen iets in vinden, dat bij de prediking over deze 2 brie ven van groote waarde is. De Rol des Boeks door Dr. H. Ros- sier. Uitgave J. N. Voorhoeve, den Haag. Prijs gebonden 2.75. De Rol des Boeks door Dr. H. Rossier is het le deel van diens beschouwingen over de Kronieken, handelende over de geslachtsregisters (hoofdstuk 19) tot de bevestiging van het Koningschap van Salomo (hoofdstuk 29). Al zet men hier en daar met een vraagteeken, toch kan over het geheel genomen de lezing van dit boek van 176 bladz. aanbevolen, omdat het een goed overzicht geeft over het geheel en ook de praktische opmerkingen van beteekenis zijn en bovenal omdat de schrijver in zijne bewerking steeds naar den Christus speurt. K. B. A. S. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN O. Souburg. In dank ontvangen voor de stichting „Sonnevanck" tot Chr. verzorging van tuberculose, uit de busjes van Maatje Tange te Ritthem en To Buijs te Souburg en jaarlijksche contributie zijnde samen 15.7634- Verder onze inrichting in veler liefde en offervaardigheid aanbevelend, Mej. J. L. WISSE. Middelburg. Gevonden in de collecte 22.50 vrijw. bijdr. br. L. 2.nagift wintercollecte 1.voor de Evangelisatie in eigen stad en door bemiddeling van br. Volkers 2.50 gift van zuster R. Met dank. J. J. Ornée, Kassier Diac. Middelburg. Ontvangen van de fam. W. een pak ket kleedingstukken. Hartelijk dank. Namens de Evangelisatie Commissie. Molstraat 26. KORTEKNIE, Secr. Middelburg. Getelde collecten. Collecte Hulpbeh. Kerken in de Classis 121.87 Collecte Jodenzending 111.07 Collecte Geref. Jeugdcentrale in eigen stad 11Ó.19J4 Catechisatiebussen 32.35 Kerkbussen 145.25 Huwelijkscollecte 19 December '34 44.53)4 Huwelijkscollecte 6 Januari 1935 5.76 De Boekhouder, A. DE POORTE. VE R EEN IGIN GSLEV E N. De Meisjesver. „Doet wel aan allen" enz. hoopt Maandag 21 Januari haar vergadering weer te beginnen in de consistorie Gasthuiskerk. (Meisjes t>oven de 16 jaar hartelijk welkom.) Het Bestuur. De Gerei. M.V. „Wees een Zegen" te St. Laurens vergadert op Donderdag 17 Januari. Gel. Bel. Art. 2, A. Koning. Vrij ond. A. J. Davidse Ld. Proza. W. Taapken. Gere/. M. V. „Het ontluikend leven" te St. Laurens. G. G. „Intocht van Jezus" door C. Buys. Reciteeren door J. Willemse. Na de pauze V. G. „Staatsinrichting" IV, Verkiezingen. Memoriseeren door J. de Bree. GerefMcisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Afdeeling A N. T. Schets 131 „Jezus' leer", R. Buijze. M. O. „Onze menschelijke samenleving", B. en B. 22 Juni '34, M. Walraven. Bijdrage L. Goedbloed. Gerei. Meisjesvergadering NuniaMiddelburg. Ajdeeling III. B. G. „De arbeiders in den wijngaard" door Emmy van Sluys. Na de pauze Repeteeren. Gerei. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck" te M'burg. Jaarvergadering op 18 Jan. a.s. om 8 uur n.m. in gebouw der Chr. Jongemannen Ver.. Singelstraat. Inl. over „Het Noachitisch Genadeverbond". Het Bestuur. J. V. „Dr. Lützen Wagenaar"Middelburg. G. B. 3. „Van het geschreven woord Gods", W. Camper. V. G. 3. „De beteekenis der Grieksche en Romein- sche wereldheerschappij voor Europa", J. Poppe. De Gerei. J. V. Spreuken 8 vers 33a te St. Laurens vergadert op Zondag 13 Januari, aanvang 7 uur in de consistorie der Gerei. Kerk. N. T. Ond. 18. „Dooden opgewekt" I, vr. M. Walraven. K. G. Schets 11. „In Nederland tot ongeveer 1581", vr. A. Joosse. Voordrachtvr. J. Sturm. Gerei. Jongelingsver. Sola-FideMiddelburg. Rooster. Zie Kerkbode van vorige week. Sectievergadering om 7 uur. Gerei. Jongelingsvereeniging Herman Fattkcel". Vergadering op Zondag 13 Januari a.s. in de consistorie der Noorderkerk. Agenda: N. T. „Galaten V" door vr. P. Ingelse. V. G. „De Gouden Eeuw" door vr. J. de Rijke Jr. Vergadering der C.J. V. Pred. 12:1a te Koudekerke op a.s. Zaterdagavond 8 uur in het Vereenigingsgebouw Agenda: I. O. T. Les 5. „Kinderen Gods en kinderen der menschen", vriend L. Wielemaker. II. Voordrachtvriend P. Dingemanse. Memori- satievriend P. Vader. III. V. G. Les 15. „Grondvesting der Republiek", vriend M. A. Allewijnse. COR R ESPOND ENTl E Na 15 Januari wordt over het abonnements geld eerste halfjaar beschikt met verhooging van dispositie-kosten. De Administratie. ZONDAG 13 JANUARI 1935. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Hofpleinkerk 9.30 uur 6 uur Vrijdag 2 uur Noorderkerk 9.30 uur 2 uur 6 uur Ds. D. Bremmer Ds. J. v. d. Guchte Huwelijksbevestiging Ds. A. H. Oussoren Ds. A. H. Oussoren Ds. D. Bremmer RING „SEROOSKERKE EN OMSTREKEN". Vergadering Vrijdag 18 Jan. 7 uur te Westkapelle. 1De Geref. Jongeling en de V. W. 2. Onze houding tegenover andersdenkenden. Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 uur Ds. J. W. Tunderman 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9.30 en 2 uur Ds. H. Pestman Koudekerke 9.30 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. M. J. v. Dijken Serooskerke 9.30 en 2 uur Cand. Schalekamp Souburg 9.30 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. H. A. Wiersinga Voorber. H. Av. en Openbare Belijdenis. Collecte Theol. Fac. V. U. Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. W. Tunderman Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Unger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 u. Ds. J. D. v. d. Velden te Rotterdam. Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. J. M. Mulder Kamperland 9 en 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30 en 6 uur Ds. M. Heuzeveldt 2 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE THOLEN. Anna Jacobapolder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. le Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Dhr. de Groot te Lange Ruigeweide. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Cand. C. v. d. Boom te Overschie. Tholen 9.30 en 2 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2.30 uur Ds. A. Scheele Bevestiging Ambtsdragers. Borssele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Kapelle-Biezelinge 9.30 uur Ds. A. Scheele 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt Voorber. H. Av. 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. H. Torenbeek Wemeldinge 9.30 en 2 uur Cand. van Dijk Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 9.30 en 2 u. Ds. G. v. Heiningen CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 uur 2.30 uur Axel 9.30 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur Oostburg 9.30 en 2 uur Schoondijke 9.30 uur 2 uur Ds. D. de Vries Lezen eener Leerr. Ds. J. S. Post Ds. S. Groeneveld Ds. Th. P. Potma Lezen eener Leerr. Ds. D. de Vries Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. Joh. A. Tiemens Zaamslag 9 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1935 | | pagina 3